Z długich na krótkie-która się odważyła? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 08:25   #661
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

A ja napiszę tylko: April007, zmiana na plus
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 09:44   #662
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez dag_mar Pokaż wiadomość
Ok, ale pod warunkiem że podasz mi definicję dobrej zupy.
Tą odpowiedzią przekonałaś mnie, że miałam rację, pisząc o subiektywnych odczuciach To tak, jak z dobrą zupą
Dla mnie włosy do ramion są krótkie i zdania nie zmienię

BTW, rozumiem, że lubisz króciutkie fryzurki, nie rozumiem natomiast, dlaczego równocześnie tyle w Tobie niechęci do dłuższych włosów...
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2009-03-27 o 09:49
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 11:29   #663
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Tą odpowiedzią przekonałaś mnie, że miałam rację, pisząc o subiektywnych odczuciach To tak, jak z dobrą zupą
Dla mnie włosy do ramion są krótkie i zdania nie zmienię

BTW, rozumiem, że lubisz króciutkie fryzurki, nie rozumiem natomiast, dlaczego równocześnie tyle w Tobie niechęci do dłuższych włosów...


Ja nikogo nie zamierzam przekonywać, tylko zachęcam, żeby mając możliwość pisania w kilkuset wątkach o włosach do ramion i dłuższych, zostawić ten wątek dla naprawdę krótkich fryzurek. Oczywiście możesz to olać, ale nie musisz.

Nie ma we mnie niechęci do długich włosów, ale jest we mnie niechęć do metamorfoz polegających na skróceniu końcówek. Jeśli Hania czy Mania chce przejść metamorfozę swojego życia i w związku z tym, po miesiącu dumania i po zapytaniu sześćdziesięciu jeden koleżanek postanowiła zaczesać grzywkę na drugą stronę albo skrócić włosy o 2 cm, to niech nie zakłada wątku "CHCĘ PRZEJŚĆ WIELKĄ METAMORFOZĘ - POMOCY", bo to zwykły kit i zawracanie d...y.

Osobną kategorią są wizażanki, którym pojawia się na pośladkach gęsia skórka na myśl o tym, że ktoś chce ściąć odważnie włosy. I wypisują - "Nie rób tego, będziesz żałować, wyrzucą Cię z kółka teatralnego, nie pozna Cię własna świnka morska", lub podobne brednie, a przez to fajna, odważna laska, która myśli o tym żeby wyrwać się z szarego tłumu jednakowo uczesanych panien, rezygnuje, bo przekonują ją argumenty dziewuszek bojących się własnego cienia.

Bójcie się dalej, kasujcie bilety zanim wsiądziecie do tramwaju, przyczesujcie grzecznie loczki i broń boże nie ważcie się skusić na odrobinę idywidualizmu, bo placem wytkną.

Nie jest to odpowiedź personalizowana, a raczej ogólne widzenie tego, co tu się najczęściej rozumie jako "WIELKA METAMORFOZA", a raczej "NUDZIARSTWO I MEGAZGROZA".

Pozdrowienia!!!!!
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:08   #664
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cha cha! Dobre, dobre. Dodam jeszcze, ze zenada czytac wypowiedzi o tym jakoby tylko dlugie wlosy byly kobiece. Dziweczyny z krotkimi, to babochlopy. To raczej nie od dlugosci wlosow zalezy.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:37   #665
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez dag_mar Pokaż wiadomość
Ja nikogo nie zamierzam przekonywać, tylko zachęcam, żeby mając możliwość pisania w kilkuset wątkach o włosach do ramion i dłuższych, zostawić ten wątek dla naprawdę krótkich fryzurek. Oczywiście możesz to olać, ale nie musisz.

Nie ma we mnie niechęci do długich włosów, ale jest we mnie niechęć do metamorfoz polegających na skróceniu końcówek. Jeśli Hania czy Mania chce przejść metamorfozę swojego życia i w związku z tym, po miesiącu dumania i po zapytaniu sześćdziesięciu jeden koleżanek postanowiła zaczesać grzywkę na drugą stronę albo skrócić włosy o 2 cm, to niech nie zakłada wątku "CHCĘ PRZEJŚĆ WIELKĄ METAMORFOZĘ - POMOCY", bo to zwykły kit i zawracanie d...y.

Osobną kategorią są wizażanki, którym pojawia się na pośladkach gęsia skórka na myśl o tym, że ktoś chce ściąć odważnie włosy. I wypisują - "Nie rób tego, będziesz żałować, wyrzucą Cię z kółka teatralnego, nie pozna Cię własna świnka morska", lub podobne brednie, a przez to fajna, odważna laska, która myśli o tym żeby wyrwać się z szarego tłumu jednakowo uczesanych panien, rezygnuje, bo przekonują ją argumenty dziewuszek bojących się własnego cienia.

Bójcie się dalej, kasujcie bilety zanim wsiądziecie do tramwaju, przyczesujcie grzecznie loczki i broń boże nie ważcie się skusić na odrobinę idywidualizmu, bo placem wytkną.

Nie jest to odpowiedź personalizowana, a raczej ogólne widzenie tego, co tu się najczęściej rozumie jako "WIELKA METAMORFOZA", a raczej "NUDZIARSTWO I MEGAZGROZA".

Pozdrowienia!!!!!
No, podcięcie końcówek metamorfozą nie jest. Ale skrócenie włosów o kilkadziesiąt centymetrów podcięciem końcówek trudno nazwać i zmiana jest znaczna, nawet jeśli po owym skróceniu sięgają do ramion. Kiedy ja takiego czynu się dopuściłam, niektórzy w pierwszej chwili mnie nie poznawali

Co do żałowania po skróceniu włosów - wiele dziewczyn naprawdę żałuje, więc ostrzega przed tym inne, opierając się na własnym doświadczeniu. Poza tym wiadomo, każdy ma swój gust i radzi według niego. Jeśli ktoś naprawdę pragnie zmiany, pewnie oleje wszelkie rady i postąpi po swojemu. Po to mamy rozum, żeby z niego korzystać a nie słuchać jak cielę tylko opinii innych
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:57   #666
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
No, podcięcie końcówek metamorfozą nie jest. Ale skrócenie włosów o kilkadziesiąt centymetrów podcięciem końcówek trudno nazwać i zmiana jest znaczna, nawet jeśli po owym skróceniu sięgają do ramion. Kiedy ja takiego czynu się dopuściłam, niektórzy w pierwszej chwili mnie nie poznawali

Co do żałowania po skróceniu włosów - wiele dziewczyn naprawdę żałuje, więc ostrzega przed tym inne, opierając się na własnym doświadczeniu. Poza tym wiadomo, każdy ma swój gust i radzi według niego. Jeśli ktoś naprawdę pragnie zmiany, pewnie oleje wszelkie rady i postąpi po swojemu. Po to mamy rozum, żeby z niego korzystać a nie słuchać jak cielę tylko opinii innych


Przeszłaś zatem wspaniałą i spektakularną metamorfozę - bez cienia kpiny. W sam raz do wątku "z długich na średnie", albo innego podobnego. Na pewno wiele osób zerknie, oceni, zachwyci się albo skrytykuje. Ja nie zerknę, bo mnie tego typu metamorfozy średnio obchodzą. Idąc ulicą widzę 9 na 10 kobiet z długimi lub półdługimi włosami, więc mimowolnie mam tego przesyt. Trudno według mnie o coś spektakularnego odważnego i odjazdowego bez jakiejś wyraźnej asymetrii, ostrego geometrycznego cięcia albo króciutkiego strzyżenia. Chętnie obejrzę dziewczynę, która z pospolitego cięcia wycina sobie na głowie coś, co ma tylko ona, albo prawie tylko ona.

Przyjmijmy, że jedna osoba na 100 się ze mną zgodzi, choć myślę że to wyjątkowo ostrożne założenie. Właśnie dla tego 1 % jest ten wątek. Mało średnio i długowłosym 99 % wątków? Tu też ma zapanować szarzyzna, bylejakość, lęk i zahukanie?

Co do beznadziejnych porad - Tutaj niestety większość słucha jak ciele. I jak ciele przyjmuje te ultra-zachowawcze rady i w konsekwencji nie zmienia nic. Albo coś, czego trudno zauważyć w zalewie jednakowych fryzur na ulicach naszych miast.

A może warto założyć wątek o tym, żeby wydać dużo forsy na fryzjera i stać się idealnym nikim?

Edytowane przez dag_mar
Czas edycji: 2009-03-27 o 14:58
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:58   #667
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez dag_mar Pokaż wiadomość
Przeszłaś zatem wspaniałą i spektakularną metamorfozę - bez cienia kpiny. W sam raz do wątku "z długich na średnie", albo innego podobnego. Na pewno wiele osób zerknie, oceni, zachwyci się albo skrytykuje.
Ja akurat nie chciałam metamorfozy - podjęłam decyzję o ścięciu właściwie w ciągu jednej chwili - latem, kiedy stałam w pełnym słońcu z rozpuszczonymi włosami... Wróciłam do domu i pobiegłam do fryzjera
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 10:20   #668
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

April007
O NIEBO LEPIEJ!! ;] bardziej sexi i dziewczeco ;] dla mnie bomba
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 19:58   #669
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja się odważyłam świadomie 3 razy Mówię, że świadomie, bo czasem jak się było małym mamy miały swoje wizje włosów swoich pociech :p
Po komunii ścięłam na bardzo krótkie i tutaj żałowałam (do tego na twarzy wyglądałam jak pulpet:P). Miałam włosy do pasa, piękne i grube.
Teraz już takich nie mam Jakąś marną 1/4 tamtych włosów.
Drugi raz ścięłam z długich jakieś 50 cm, może więcej do ramion.
I następny raz jak mi takie same odrosły na krótkie, ale tutaj już fryzurka była fajna i nie żałowałam. Jednak znów zapuszczam i nie ścinam :P nie ma mowy
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 07:33   #670
defacto
Zadomowienie
 
Avatar defacto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 1 621
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

przed i po.. na kazdym zdjęciu jestem tą po lewej.. to była najgorsza decyzja w moim zyciu chyba hehe ale mam nadzieje ze odrosnął szybkoo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41d9de622b.jpg (29,7 KB, 404 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0fcef97797.jpg (46,3 KB, 421 załadowań)
__________________
Wymiankaaa

Jak dobrze, że Cie mam..



studentka zip
defacto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 10:19   #671
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
A ja napiszę tylko: April007, zmiana na plus
Cytat:
April007
O NIEBO LEPIEJ!! ;] bardziej sexi i dziewczeco ;] dla mnie bomba
Dzięki dziewczyny, choć to było już jakiś czas temu, teraz trochę zapuściłam ale znów ścinam jutro, tylko jeszcze nie jestem do końca zdecydowana jak ;-) Mówcie co chcecie ale dla mnie krótkie włosy mają charakter Wiele razy już zapuszczałam i jakoś tak... nudno mi - ale zapuszczam zawsze z krótkich bo lubię widzieć spore zmiany jak je nagle ciacham
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 14:20   #672
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez defacto Pokaż wiadomość
przed i po.. na kazdym zdjęciu jestem tą po lewej.. to była najgorsza decyzja w moim zyciu chyba hehe ale mam nadzieje ze odrosnął szybkoo
Nie jest tak źle Włosy nie chu.. znaczy się nie palec i odrosną
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 17:04   #673
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez defacto Pokaż wiadomość
przed i po.. na kazdym zdjęciu jestem tą po lewej.. to była najgorsza decyzja w moim zyciu chyba hehe ale mam nadzieje ze odrosnął szybkoo
Włosy Ci szybko odrosną szczególnie, że NIE są obcięte na KRÓTKO.


April007 także uważam, że ślicznie uważam wyglądasz w krótkich,
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:58   #674
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

wiec i ja sie dołączam

ja:
w długich : http://www.photoblog.pl/cfaniara/16314697
w krótszych : http://www.photoblog.pl/cfaniara/21767051
jeszcze krótszych : http://www.photoblog.pl/cfaniara/22856903

teraz jestem na etapie zapuszczania
w ktorych najlepiej ?

/sorry że podaje linki do zdjęc ale nie mam wszystkich fot na komputerze ;x
nie ma jednak zdjęcia gdy mialam naprawde długie włosy
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 15:06   #675
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Pokaż wiadomość
wiec i ja sie dołączam

ja:
w długich : http://www.photoblog.pl/cfaniara/16314697
w krótszych : http://www.photoblog.pl/cfaniara/21767051
jeszcze krótszych : http://www.photoblog.pl/cfaniara/22856903

teraz jestem na etapie zapuszczania
w ktorych najlepiej ?

/sorry że podaje linki do zdjęc ale nie mam wszystkich fot na komputerze ;x
nie ma jednak zdjęcia gdy mialam naprawde długie włosy
Wiemże zapuszczasz i pewnie nie spodoba Ci się moja opinia, ale sama prosiłaś, myślę, że o szczerą, więc ową daję ;P : mi się najbardziej podobasz w krótkich Najgorzej CI w tych średnich, a w długich całkiem ok., ale w krótkich masz taką fajną lekką fryzurkę, która jak najbardziej jest dla Ciebie. Zaszalałabym nawet z innym ścięciem, ale na krótko napewno, choc jestem zwolenniczką długich włosów Widocznie ile osób, tyle moich opinii, nie będę generalizowac
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 15:21   #676
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

dzięki za odpowiedz wiadomo kazdy ma inny gust . bardzo lubię miec krotkie wlosy , jak sama napisałaś " lekką fryzurkę" jednak denerwują mje krotkie kosmyki z przodu , ktore są bardzo niesforne i rano za nic nie chcą się ułożyć ;x (utrapienie kręconych włosów).
ale jak narazie dalej zapuszczam ;P nie mowiac ze nigdy nie zetne na krotko
buzka
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:30   #677
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cfaniaras mnie się najbardziej podoba w długich
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:03   #678
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:31   #679
baldissima
Raczkowanie
 
Avatar baldissima
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Polnocny Zachod
Wiadomości: 127
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

cfaniaras,
dla mnie najlepiej w krotkich ale tak w ogole to ladna masz buzie, wiec i w dlugich wygladasz swietnie
baldissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 22:04   #680
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez baldissima Pokaż wiadomość
cfaniaras,
dla mnie najlepiej w krotkich ale tak w ogole to ladna masz buzie, wiec i w dlugich wygladasz swietnie
Chętnie bym się wypowiedziała na temat tego jak Cfaniaras wygląda w krótkich włosach, ale musiałaby najpierw zamieścić swoje zdjęcie z krótką fryzurą.
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:09   #681
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez baldissima Pokaż wiadomość
cfaniaras,
dla mnie najlepiej w krotkich ale tak w ogole to ladna masz buzie, wiec i w dlugich wygladasz swietnie
dziękuję <rumienisię>

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dag_mar Pokaż wiadomość
Chętnie bym się wypowiedziała na temat tego jak Cfaniaras wygląda w krótkich włosach, ale musiałaby najpierw zamieścić swoje zdjęcie z krótką fryzurą.

http://www.photoblog.pl/cfaniara/22856903 jak na mnie to są krotkie ;x
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 08:21   #682
loulou
Raczkowanie
 
Avatar loulou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 31
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Odkąd pamiętam miałam długie włosy, co najmniej za łopatki... najpierw skróciłam je do ramion, później z racji planowanego ślubu...(do którego nie doszło) zapuszczałam. A w ubiegłym roku, dokładnie dzień przed wigilią ściełam je na tzw. bombkę. Na początku troszeczke dziwne uczucie- takie krótkie, zwłaszcza z tyłu- bo są wycięte brzytwą. Ale dobrze sie czuję w takiej długości. Mam tylko mały problem z ich ułożeniem- bo mi się kręcą, chociaż znajomi mi mówią że lepiej wyglądam w kręconych.
loulou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 10:58   #683
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez loulou Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam miałam długie włosy, co najmniej za łopatki... najpierw skróciłam je do ramion, później z racji planowanego ślubu...(do którego nie doszło) zapuszczałam. A w ubiegłym roku, dokładnie dzień przed wigilią ściełam je na tzw. bombkę. Na początku troszeczke dziwne uczucie- takie krótkie, zwłaszcza z tyłu- bo są wycięte brzytwą. Ale dobrze sie czuję w takiej długości. Mam tylko mały problem z ich ułożeniem- bo mi się kręcą, chociaż znajomi mi mówią że lepiej wyglądam w kręconych.

masz zdjęcie ;>
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:44   #684
robkas7891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 48
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Cytat:
Napisane przez taka_sobie Pokaż wiadomość
WLASNIE
Dziewczyny , ktore odważyly sie ściąć długie włoski i teraz maja krótkie. Napiszcie czy jesteście zadowolone. Jeśli macie swoje fotki to tez wklejcie te w długich i potem te w krótkich.
BARDZO PROSZE.....
Ja to zrobiłam z 2-óch powodów: po pierwsze miałam basen na studiach i szybko włosy się suszą pod suszarką nie musze swojej nosić. po drugie lenistwo porządne cięcie raz a dobrze i 2 razy szczotką i lecę.
robkas7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 00:03   #685
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

osobiście właśnie noszę się z zamiarem ścięcia włosów na krótko (półdługo wg. niektórych z Was), ale troszkę brakuje mi odwagi.
zdarzają mi się takie zmiany co dobre kilka lat. najpierw gdzieś w podstawówce, z długich na 'chłopaka' - wyglądałam strasznie, ale ściełyśmy się tak wszystkie z koleżankami
później w gimnazjum - również z długich na takie 'za ucho' i chyba wyglądałam bardzo korzystnie...dlatego też podobny pomysł teraz, bo włosy już za dużo urosły i zaczęłam eksperymenty z kolorem (nie do końca zadowalające :P)

powiedzcie, że odrosną
bo mimo, iż decyzję już w sumie podjęłam, moja przedwczorajsza wizyta u fryzjera skończyła się na podcięciu następny termin wyznaczyłam sobie na za miesiąc :P, jak podrośnie mi trochę grzywka
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:16   #686
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

mia wybacz, ale jak zobaczyłam Twoją syganturke, jako ostatniej osoby wypowiadającej się w tym temacie to się "zestresowałam", że ciachnełaś włosy
dla mnie one są przepiękne - zarówno kolor, ale i długość (z tego co zapamiętałam ze zdjęć), więc ja Ci nie napiszę, że odrosną... choć odrosną
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:46   #687
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
później w gimnazjum - również z długich na takie 'za ucho' i chyba wyglądałam bardzo korzystnie...dlatego też podobny pomysł teraz, bo włosy już za dużo urosły i zaczęłam eksperymenty z kolorem (nie do końca zadowalające :P)
Jeśli to Ty w awatarze - myślę że byłoby Ci bardzo korzystnie w takich włosach za ucho - ale nie krócej, a najlepiej ciut dłuższe - do linii brody. Mam podobny kształt twarzy - troszkę wydłużony i taka krótsza fryzurka ładnie łagodzi rysy, a i spiąć w razie potrzeby można Ale oczywiście wybór należy do Ciebie - napewno będziesz wyglądać ładnie - kwestia tego jak się z tym będziesz czuła
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:43   #688
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

ja na Twoim miejscu zrobiłabym sobie krótkiego boba
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 07:45   #689
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
osobiście właśnie noszę się z zamiarem ścięcia włosów na krótko (półdługo wg. niektórych z Was), ale troszkę brakuje mi odwagi.

Spokojnie, załóż wątek że chcesz mieć półdługie włosy, z pewnością forumowiczki pomogą Ci ich nie obciąć.

Ciekawe czy doczekamy się w tym wątku jeszcze kogoś, kto opisze i pokaże swoją zmianę na krótko, czy też na dobre ten wątek stanie się klonem wielu podobnych.
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 08:12   #690
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomości: 79
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

No to ja się ujawnię... Nikt chyba mi nie zarzuci, że zmiana zbyt mało radykalna Wielkie cięcie odbyło się jakieś 2 lata temu, zdjęcie pierwsze - efekt po, drugie - takie były przed. Wychodzę z założenia, że jeśli zmiany, to tylko radykalne, nie jakieś tam półśrodki. Jak ktoś słusznie zauważył, włosy nie ch... i znów mam długie włosy i ścinać na krótko już nie zamierzam, chyba że znów mi odbije. Zdecydowanie wolę siebie w długich, ale eksperyment zaliczony i polecam obciąć każdej kobiecie raz w życiu włosy na kilka milimetrów - jakże wzbogacające doświadczenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ghd.jpg (11,2 KB, 450 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n529731980_1771753_4012.jpg (37,3 KB, 451 załadowań)
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn
kapucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 19:25:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.