Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 09:32   #3211
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Własnie dzwonił. Kasia się urodziła a własciwie to ją wyjęli z brzucha mamy
Gratulacje brawo Homyk ciocią
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 09:32   #3212
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

7of9 - masz super awatar, przypomniał mi, że mało byłam na urlopie w tym roku - zatęskniło mi się do gór...

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Magie Noire. Zastanawiam się czy nie nabyć całej flaszki. Bardzo kręci mnie ten zapach i myślę, że z flaszencji będzie jeszcze lepszy niż z miniaturki.

Idę spać z MR FM...

...skóra, skóra, duzo skóry. Tak pachnie na mnie balsam Shalimar.
Córko, kusisz tym Magie Noire! Wąchałam go jakieś 1,5 - 2 lata temu i mi nie podszedł - choć niezaprzeczalnie był ciekawy, ale gust mi się mocno zmienił od tamtego czasu, więc może... Może zakupię jaką miniaturkę .
Poza tym Twój komentarz o MR o uwolnił mnie od myśli o tym trudno dostępnym skarbie - bo niedawno przeszła mi zupełnie faza na Shalimar. Nawet EDP nie zachwyca, a kiedyś uwielbiałam...


W temacie pachnę Neonaturą Cocon.
Humor mi się spsuł od rana gdy dostałam maila od Rozterki, że nie dostała ode mnie perfumowej paczki z wymiany , którą nadałam prawie 2 tygodnie temu priorytetem! I martwię się o nią... Wkurzająca ta poczta!
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 09:38   #3213
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Własnie dzwonił. Kasia się urodziła a własciwie to ją wyjęli z brzucha mamy




Homyczku gratulacje - fajnie zostać ciocią - co nie ?
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 09:41   #3214
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

dzisiaj Mauboussin edt

nie bede miala dostepu do netu przez kilka dni- na pewno do niedzieli.
bede tesknic za Wami

Homyku gratuluje
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 09:45   #3215
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
mam 40 stopni gorączki, drgawki i ból wszystkich możliwych mięśni, a do tego leje mi się z nosa
i najważniejszy kolos w tym semestrze
no dlaczego, dlaczego?

pachnę Addictem 2, po wszystkim innym chyba bym zwymiotowała..
Nosku, zdrowiej i nie daj się choróbsku

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Własnie dzwonił. Kasia się urodziła a własciwie to ją wyjęli z brzucha mamy

Homyku, gralutuję
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 09:59   #3216
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
mam 40 stopni gorączki, drgawki i ból wszystkich możliwych mięśni, a do tego leje mi się z nosa
i najważniejszy kolos w tym semestrze
no dlaczego, dlaczego?

pachnę Addictem 2, po wszystkim innym chyba bym zwymiotowała..

Zdrowiej!

jesli na kolosa sie uczyslas, wykonaj polecenie Sabbath
Jeslie nie, wykorzystaj fakt choroby, wez ich na litosc, napiszesz pozniej

Homyk - Gratulacje
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:05   #3217
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, chciałam zapytać o coś być może osobistego. Wiele z Was ma już dzieci. Skąd wiedziałyście, że to dobry moment na dziecko? Czy byłyście na to przygotowane?
Takie mnie myśli nachodzą od jakiegoś czasu. Nigdy za dziećmi nie przepadałam, nie miałam na rękach noworodka, nie mam rodzeństwa, nie umiem nic zrobić przy dziecku itd. Nie znoszę, jak ktoś się zachwyca przesadnie małymi dziećmi. Do szewskiej pasji doprowadza mnie "tiutianie" do niemowlaków (a moja teściowa niestety tak ma ).
Jestem dwa lata po ślubie i coś zaczęło we mnie dojrzewać. Już dopuszczam tą myśl, że kiedyś i to raczej w ciągu kilku lat zostanę mamą. Ale ciągle wydaje mi się, że nie jestem gotowa na wzięcie na siebie takiej odpowiedzialności. Czy będę dobrą matką skoro z samą sobą nie umiem dojść do porządku (ale czy kiedykolwiek dojdę?). Niby mam 26 lat, a czuję się czasem jak dziecko jeszcze. Ciężko mi sobie wyobrazić, że z pełną świadomością decyduję się na seks bez żadnego zabezpieczenia w płodne dni. Chyba wolałabym zajść w ciążę "przypadkowo". Nie wiem sama...
Agnysko, ja tylko napiszę, że nie mam jeszcze dzieci, ale wyobrażałam sobie, że będzie szybko, łatwo i przyjemnie. Za nami 4 cykl bez żadnych zabezpieczeń i nic. Cisza. Czasem wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążę, jak się wydaje. Znajomi, jakiś czas temu pytali nas czy chcemy mieć dziecko, powiedziałam że tak i że właśnie zaczynamy działania. Teraz tego żałuję, bo za każdym razem gdy się z nimi widzę, to o to pytają, a tu nic i wyć mi się chce, mam już w głowie tysiąc najczarniejszych scenariuszy, że właśnie mnie się nie uda. Moja mama była kilka dni temu w szpitalu i tam spotkała kobietę 31 lat, cierpiącą na niedrożność jajowodów, miała właśnie drugi zabieg, pierwszy nie przyniósł żadnych rezultatów. Ona jest pogodzona z faktem, iż jeśli nie dane jest jej zajść w ciąże to trudno, ale pomaga swojemu szczęściu. Ja bym tak chyba nie umiała, nie wiem. Gdyby ktoś powiedział mi, że nie mam szans na dziecko to chyba bym umarła jak stoję. Wiem, że nasze starania są jeszcze bardzo krótkie, ale jakoś potwornie mnie dołują. Pociesza mnie fakt, że mam dopiero (jak dla mnie) 25 lat i jeszcze długi czas na próbowanie. Mówią, że o męża i dzieci nie powinno się starać, coś w tym jest, ale bardzo ciężko nie myśleć, czarne scenariusze wciąż walają się po głowie. Co do gotowości bycia mamą, to myślę że to ciężkie, aczkolwiek niezwykle budujące i satysfakcjonujące zadanie. Jestem pewna, że poradziłabym sobie, choć może nie raz byłoby trudno, ale wcale nie musi być łatwo. Tak, rozpisałam się, pozanudzałam, już kończę ten wywód


Kropuś Cieszę się, że już wróciłaś i że wszystko jest względnie porządku Myślę, że należy Ci się teraz jakaś flasia w nagrodę


Homyczku Gratuluję Ci zostania ciocią Kasia... to piękne imię


Pachnę Acqua di Gio, prześliczne są, ten słodki groszek, ciepły, kremowy, urzekający, ja tu ogóra nie czuję wcale, a jak pachną we włosach... poezja
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 10:09   #3218
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam zapytać o coś być może osobistego. Wiele z Was ma już dzieci. Skąd wiedziałyście, że to dobry moment na dziecko? Czy byłyście na to przygotowane?
Jeżeli dziecko w wieku -23 tygodnie jest już dzieckiem to odpowiadam:
1. Trudno mi powiedzieć skad wiedziałam napadło Mnie tak poprostu.
Pewnego dnia kiedy miał mi sie pojawić okres a sie spóźnił pomyślałam ze to bardzo fajnie jak by sie okazało ze to dlatego ze będzie dzidziuś i jakos tak strasznie cicho, pusto i spokojnie mi sie w domu wydało.
Patrzac sie np. na poukładane ksiażki na połkach napadało Mnie ze stoja za równo i przydała by sie mała łapka która by zrobiła "szur" i zburzyła ten beznadziejny porzadek.
2. Nigdy nic nie miałam przeciw dzieciom a nawet powiem ze lubie dzieci. Dzieci zawsze widziały we mnie "Coś" bo strasznie do Mnie lgneły i lgna do teraz.
Nawet wczoraj jak byłam na wizycie kontrolnej u mojej Gin. to jakaś kobieta była bardzo zdziwiona (obok ginekologa jest gabinet pediatryczny). Jej maluszek (około 9-10 miesiecy) co chwila sie do Mnie odwracał wyciągał łapki i gaworzył jak najęty. No i ona powiedziała ze pierwszy raz jej dziecko tak sie zachowuje bo zazwyczaj na nieznajomych płacze a juz napewno wtedy kiedy obcy sie odezwie (no a z tym maluszkiem sobie pogadaliśmy ja normalnie a on po swojemu).
3. Czy sie zachwycam przesadnie maluchami? Pewnie tak. Maluchy sa zawsze takie wesołe, otwarte, beztroskie i radosne. Strasznie lubie słuchac jak sobie "gulgocza" i smieja sie same do siebie.
4. Tiutiania i temu podobnych gadek do dzieci nie znosze. Zawsze do dzieci mówiłam i teraz też mówie normalnie. Do noworodków poprostu cokolwiek jakiekolwiek bzdury o czymkolwiek (o podłodze w kratkę, muchach na oknie, pajaku na ścianie) tyle ze bardzo "emocjonalnie" bo maluszki nie reaguja na słowa a jedynie na ton i emocje w głosie. Z starszymi mowiacymi dziecmi najczesciej rozmawiam o rzeczach codziennych je otaczajacych posiadajacych rózne ciekaw cechy np. ze kaloryfer jest duzy, jest biały jak mleko i chmury i jest ciepły (razem dotykamy go raczkami) itp.
5. Mnie napadło na maluszka tak Mniej więcej 2 lata po ślubie. Rozsterki mam nawet teraz. Czy moze trzeba było jeszcze troche poczekać, co teraz bedzie z moimi wyjazdami na wycieczki, czy sobie poradze z maluszkiem, jak badzie ze spotkaniami ze znajomymi, ze nie badzie mi teraz wypadało chodzić na dyskoteki i koncerty itp.
6. Co do ciaży "niespodzianki" to fakt. Wiele mam znajomych którym trudno sie zdecydowac na maluszką. Delikatnie naginaja zasady antykoncepcji, tak by dac szanse by była "wpadka". Twierdza ze sie zabezpieczaja, o dziecku nie mysla ale gdyby sie trafiło to byli by zadowoleni i bardzo by sie cieszyli ze zostana rodzicami.
7. Wiek 26 lat jest moim zdaniem dobrym wiekiem. Jest sie juz na tyle dorosłym i samodzielnym ze jest się w stanie zadbac o innych.
Pod uwage nalezy tez wziać fakt ze czasem starania o maluszka trwaja po kilkanaście cykli. U Mnie od decyzji do zafasUlowania mineło 3 lata starań.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Pozdrowienia również dla Eenax i jej Małego Skarba w brzuszku
Cytat:
Napisane przez secco Pokaż wiadomość
Eenax,pozdro dla Ciebie i małej Fasulki
Bardzo dziekujemy za pozdrowienia i przesyłamy wirtualne caluski . FasUlacia macha swoja malusia raczką.
Przy tej ilosci pozdrowień fasUla powoli zaczyna dorównywac gracja machania raczką Angielskiej Królowej.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja straciłam anime'ową cnotę na Cowboy Beebop, potem zaś z wielką przyjemnością obejrzałam Ghost In The Shell i parę innych.
Nie należę do fascynatów mangi, czy anime, ale przyznaję, że ostatnio osłupiałam, kiedy kumpela podrzuciła mi jakiś ostry yaoiowy komiks... Łyknęłam w klubie na miejscu wzbudzając powszechną wesołość.
No ja fascynata Mangowo-animowego mam w domu. Do tego stopnia ze zaczął sie uczyć japońskiego by ogladac w oryginale.

Czytałam i ogladałam juz tyle ze długo by wymieniać.
W rekach i przed oczami miałam juz chyba wszystkie rodzaje anime i mang. Moge polecic do ogladniecia np. "Ebichu". Najbardziej porabane anime jakie ogladałam. Schiza po ogladnieciu murowana. (A teraz na sama mysl o tym anime siedze i sama sie do siebie rechocze).

PS Ebichu to wersja dla dorosłych serialu telewizyjnego o chomiku "Hamtaro". Sceny klasyfikujace Ebichu jako anime od lat 15 sa z z luzdmi (nie chomikami).


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Masz na deser - maszrum'a
(maszrum ... maszrum ... maszrum ................ snejk ... snejk )

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
mam 40 stopni gorączki, drgawki i ból wszystkich możliwych mięśni, a do tego leje mi się z nosa
i najważniejszy kolos w tym semestrze
no dlaczego, dlaczego?
Dlaczego? Bo jesteś madra i super kobietą.
Moja mama zawsze powtarzała ze "Tylko głupiego cholera sie nie ima" (i dlatego ma zdrowe dzieci, po czym zawsze wydobywała z siebie zabójczy rechot).

Sciskam goraco i zycze szybciutkiego powrotu do zdrowia. No i oczywiście zaliczenia kolokwium na 5 z +.

Konczac offtopa:
Pachne dziś Rose Esentielle któro pasuje do wojego wełnianego swetra i dzinsów jak kwiatek do korzucha. Ale cóz wpadło mi do reki bo napad miałam by tym pachnikec a ubranie to juz jest rzecz 2 planowa.

__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:19   #3219
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

dzięki Maja! ja za górami tęsknię cały czas ! dziś znowu mam extraordinary ale nie mogę się doczekać na cocoon
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:26   #3220
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Kropko, cieszę się że wyniki badań okazały się pomyślne
Ja też.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Znam ten ból, najgorzej jest jak coś lubisz i nie możesz tego jeść
Ja np uwielbiam mleko i ostre dania, a po takim czymś mam niesamowite bóle

Ale fajnie ,że przynajmniej białej czekoladki z delicji mi nie zabierzesz ,ale Tż już tak, mój chłop jest wszystkożerny

Po za tym cały czas planuje dietę i nie mogę się zebrać, chyba muszę spojrzeć na mój brzuch heh
Szkoda nerwów i zdrowia na dietę. Przy tej przypadłości możesz ważyć 44kg i mieć brzuch jak słoń, wiem coś o tym, bo się go kiedyś próbowałam pozbyć. (Brzucha, nie słonia ) Przy 44kg spasowałam.
A pomagają ćwiczenia, zbuntowane jelita lubią pracę brzucha.

Co do papu - też kocham mleko. Że nie wspomnę o pikantnościach. Uwielbiam. Pasjami. I nie zamierzam rezygnować.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Witaj Kropko
Witaj.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Kropko, miło, że jesteś i masz dobry humor. Ja cały czas trzymałam za Ciebie kciuki
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kropuś Cieszę się, że już wróciłaś i że wszystko jest względnie porządku Myślę, że należy Ci się teraz jakaś flasia w nagrodę
To jest niezła myśl.
Już nawet zaczęłam pracować w tym temacie. Niestety bez skutku. Chcę małego Agenta, 15kę lub 30kę - ale nie ma. Tylko na truskawie 30ml, ale drogo.

_____________________

W temacie - naszło mnie na Boss Femme. Szkoda, że taki słaby. Wie ktoś może jak się do niego ma Essence? Mocniejszy czy całkiem inny?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:39   #3221
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Jeżeli dziecko w wieku -23 tygodnie jest już dzieckiem to odpowiadam:
1. Trudno mi powiedzieć skad wiedziałam napadło Mnie tak poprostu.
Pewnego dnia kiedy miał mi sie pojawić okres a sie spóźnił pomyślałam ze to bardzo fajnie jak by sie okazało ze to dlatego ze będzie dzidziuś i jakos tak strasznie cicho, pusto i spokojnie mi sie w domu wydało.
Patrzac sie np. na poukładane ksiażki na połkach napadało Mnie ze stoja za równo i przydała by sie mała łapka która by zrobiła "szur" i zburzyła ten beznadziejny porzadek.
2. Nigdy nic nie miałam przeciw dzieciom a nawet powiem ze lubie dzieci. Dzieci zawsze widziały we mnie "Coś" bo strasznie do Mnie lgneły i lgna do teraz.
Nawet wczoraj jak byłam na wizycie kontrolnej u mojej Gin. to jakaś kobieta była bardzo zdziwiona (obok ginekologa jest gabinet pediatryczny). Jej maluszek (około 9-10 miesiecy) co chwila sie do Mnie odwracał wyciągał łapki i gaworzył jak najęty. No i ona powiedziała ze pierwszy raz jej dziecko tak sie zachowuje bo zazwyczaj na nieznajomych płacze a juz napewno wtedy kiedy obcy sie odezwie (no a z tym maluszkiem sobie pogadaliśmy ja normalnie a on po swojemu).
3. Czy sie zachwycam przesadnie maluchami? Pewnie tak. Maluchy sa zawsze takie wesołe, otwarte, beztroskie i radosne. Strasznie lubie słuchac jak sobie "gulgocza" i smieja sie same do siebie.
4. Tiutiania i temu podobnych gadek do dzieci nie znosze. Zawsze do dzieci mówiłam i teraz też mówie normalnie. Do noworodków poprostu cokolwiek jakiekolwiek bzdury o czymkolwiek (o podłodze w kratkę, muchach na oknie, pajaku na ścianie) tyle ze bardzo "emocjonalnie" bo maluszki nie reaguja na słowa a jedynie na ton i emocje w głosie. Z starszymi mowiacymi dziecmi najczesciej rozmawiam o rzeczach codziennych je otaczajacych posiadajacych rózne ciekaw cechy np. ze kaloryfer jest duzy, jest biały jak mleko i chmury i jest ciepły (razem dotykamy go raczkami) itp.
5. Mnie napadło na maluszka tak Mniej więcej 2 lata po ślubie. Rozsterki mam nawet teraz. Czy moze trzeba było jeszcze troche poczekać, co teraz bedzie z moimi wyjazdami na wycieczki, czy sobie poradze z maluszkiem, jak badzie ze spotkaniami ze znajomymi, ze nie badzie mi teraz wypadało chodzić na dyskoteki i koncerty itp.
6. Co do ciaży "niespodzianki" to fakt. Wiele mam znajomych którym trudno sie zdecydowac na maluszką. Delikatnie naginaja zasady antykoncepcji, tak by dac szanse by była "wpadka". Twierdza ze sie zabezpieczaja, o dziecku nie mysla ale gdyby sie trafiło to byli by zadowoleni i bardzo by sie cieszyli ze zostana rodzicami.
7. Wiek 26 lat jest moim zdaniem dobrym wiekiem. Jest sie juz na tyle dorosłym i samodzielnym ze jest się w stanie zadbac o innych.
Pod uwage nalezy tez wziać fakt ze czasem starania o maluszka trwaja po kilkanaście cykli. U Mnie od decyzji do zafasUlowania mineło 3 lata starań.
Witam pachne HP.

Bardzo ciekawa ta wypowiedz, ja jestem 2 lata po ślubie i czuję, że powoli nadchodzi ten czas kiedy w domu powinien pojawić sie mały tuptuś.
Będąc ostatnio na dyskotece stwierdzałam, ze to nie dla mnie, jestem już na to za stara. W tym roku pisze licencjata, myślę, że po napisaniu będzie dobry moment, tak mi sie teraz wydaje. Nie chcę być stara mamą, chociaż niedojrzałą też nie. To bardzo ważna decyzja w życiu i nie chcę jej podejmować pochopnie, wiem, ze zarówno moi rodzice jak i męża chcieli by już mieć wnuka. Oczywiście nie będę na nich patrzeć. Chcę zrealizować swoje marzenia, a przynajmniej część aby potem nie mieć pretensji do siebie, ze za wcześnie.

Waszym zdaniem jaki wiek jest dobry na urodzenie dziecka, w jakim wieku miałyście pierwszego bobasa (przepraszam jeśli za intymne pytanie).
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 10:44   #3222
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dobry wiek jest wtedy, kiedy kobieta chce.

Ja np. nie chce miec dziecka i mimo ze mam 32 lata nie czuje "głosu natury". Nie przepadam za dziećmi, a zwłaszcza za niemowlakami, ciąża jest dla mnie czymś okropnym. Jedni maja instynkt, inni nie.

Nie uważam tym bardziej, że jeśli kobieta ma dziecko, to juz jej nie wypada iść do dyskoteki, czy do knajpy. Wręcz uważam, że powinna, jeśli oczywiście zapewni opiekę dziecku.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:48   #3223
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Dobry wiek jest wtedy, kiedy kobieta chce.

Ja np. nie chce miec dziecka i mimo ze mam 32 lata nie czuje "głosu natury". Nie przepadam za dziećmi, a zwłaszcza za niemowlakami, ciąża jest dla mnie czymś okropnym. Jedni maja instynkt, inni nie.

Nie uważam tym bardziej, że jeśli kobieta ma dziecko, to juz jej nie wypada iść do dyskoteki, czy do knajpy. Wręcz uważam, że powinna, jeśli oczywiście zapewni opiekę dziecku.
Dobrze powiedziane, ale czasem trudno o opiekę niestety
Moja koleżanka zaliczyła niespodziankę i ma teraz miesięczną niunię, jest w moim wieku, razem studiujemy a znamy sie od 5 r.ż. i nie chciałabym być na jej miejscu, za wcześnie.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:54   #3224
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Nosku - życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Homyku - gratulacje

A w temacie - dzisiaj Brit Red, miał być na poprawę humoru, ale jakoś mu się nie udaje

Oddajemy dzisiaj w ręce klientów 2 projekty. Niby wszystko dopięte na ostatni guzik...ale, no własnie - w ostatniej chwili ZAWSZE coś sie musi stać.
Teraz muszę się miotać między jednym projektem a drugim i modlić się, żeby udało się wszystko załatać na czas
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:11   #3225
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Witam pachne HP.

Bardzo ciekawa ta wypowiedz, ja jestem 2 lata po ślubie i czuję, że powoli nadchodzi ten czas kiedy w domu powinien pojawić sie mały tuptuś.
Będąc ostatnio na dyskotece stwierdzałam, ze to nie dla mnie, jestem już na to za stara. W tym roku pisze licencjata, myślę, że po napisaniu będzie dobry moment, tak mi sie teraz wydaje. Nie chcę być stara mamą, chociaż niedojrzałą też nie. To bardzo ważna decyzja w życiu i nie chcę jej podejmować pochopnie, wiem, ze zarówno moi rodzice jak i męża chcieli by już mieć wnuka. Oczywiście nie będę na nich patrzeć. Chcę zrealizować swoje marzenia, a przynajmniej część aby potem nie mieć pretensji do siebie, ze za wcześnie.

Waszym zdaniem jaki wiek jest dobry na urodzenie dziecka, w jakim wieku miałyście pierwszego bobasa (przepraszam jeśli za intymne pytanie).


Jeśli człowiek nie zaliczy wpadki, to do głosu dochodzą dwie potężne siły: Rozum i Kalkulacja. Tak było u mnie. Najpierw trzeba skończyć studia - skończyłam, potem znaleźć jakąś pracę - znalazłam, mieć mieszkanie - a i owszem kupiliśmy, pojeździć po świecie - pojeździliśmy. No to może teraz - pomyślałam... I jeszcze zaczęłam wyliczać, w tym miesiącu nie, może w przyszłym, tak żeby nie biegać z brzuchem zimą, okutana jakimiś namiotami. I co ??? KICHA !!! Okazało się, że nie udało się ani w miesiącu, który sobie upatrzyłam, ani w następnym, ani w jeszcze następnym. Ani przez najbliższe trzy lata. Przewinęłam się przez wielu specjalistów, niby wszystko w porządku, a jednak dzidziusia nie było. O moich przeżyciach pisać nie będę, to był koszmar. I kiedy odpuściłam, pogodziłam się z myślą, że trzeba szukać innych rozwiązań (np. in vitro, adopcja...), bach. Niespodzianka. Jest Pani w ciąży usłyszałam podczas jednego z wielu badań. Teraz jestem szczęśliwą mamą trzylatki.
I myślę, że nie można czekać z podjęciem decyzji o dziecku zbyt długo. Pewnie, trzeba dorosnąć, ale nie odkładać w nieskończoność, bo może byc po prostu za późno, albo przynajmniej mocno pod górę...



A w temacie: nieodmiennie Dzing !
sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:12   #3226
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Eenax pozdrawiam Ciebie i FasUlkę






Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
...

Córko, kusisz tym Magie Noire! Wąchałam go jakieś 1,5 - 2 lata temu i mi nie podszedł - choć niezaprzeczalnie był ciekawy, ale gust mi się mocno zmienił od tamtego czasu, więc może... Może zakupię jaką miniaturkę .
Poza tym Twój komentarz o MR o uwolnił mnie od myśli o tym trudno dostępnym skarbie - bo niedawno przeszła mi zupełnie faza na Shalimar. Nawet EDP nie zachwyca, a kiedyś uwielbiałam...

...
Maju spróbować jeszcze raz nie zaszkodzi Magie Noir to ambrozja...

jakże zbladł Musc Ravageur przy Magie Noire. Naczytałam się tyle entuzjastycznych recenzji, zachwytów nad nim, ze skusił mnie do testów. Dzięki Różo ...nie był to mój wymarzony zapach, ale poznać bardzo chciałam...na szczęście nie rzucił mnie na kolana.

Jestem tym zapachem rozczarowana. Początek zapowiadający coś naprawdę ekscytującego. Połączenie chłodnej i kłującej lawendy z Gris Clair, kadzidła Avignon i orientu Shalimar. Po godzinie zapach okrutnie się wysładza na mojej skórze, czuję juz tylko płaską, pozbawioną życia i energii wanilię... czasami pachną tak brudne taksówki , żeby odświeżyć zapach przepoconych, niemytych siedzeń taksówkarze zawieszają nad kierownicą sztuczną waniliową choinkę.I myślą ze to coś pomoże.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:17   #3227
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Pachne sobie Hypnotic Poison a nadgarstki wspomoglam sobie wanilia BodyShop

Ostatnio objelam kolezanke tak na szybko, potem ona
'chodz jeszcze raz!'
se mysle 'ke?'
'..bo ty zawsze tak ladnie pachniesz' :
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:19   #3228
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Jeśli człowiek nie zaliczy wpadki, to do głosu dochodzą dwie potężne siły: Rozum i Kalkulacja. Tak było u mnie. Najpierw trzeba skończyć studia - skończyłam, potem znaleźć jakąś pracę - znalazłam, mieć mieszkanie - a i owszem kupiliśmy, pojeździć po świecie - pojeździliśmy. No to może teraz - pomyślałam... I jeszcze zaczęłam wyliczać, w tym miesiącu nie, może w przyszłym, tak żeby nie biegać z brzuchem zimą, okutana jakimiś namiotami. I co ??? KICHA !!! Okazało się, że nie udało się ani w miesiącu, który sobie upatrzyłam, ani w następnym, ani w jeszcze następnym. Ani przez najbliższe trzy lata. Przewinęłam się przez wielu specjalistów, niby wszystko w porządku, a jednak dzidziusia nie było. O moich przeżyciach pisać nie będę, to był koszmar. I kiedy odpuściłam, pogodziłam się z myślą, że trzeba szukać innych rozwiązań (np. in vitro, adopcja...), bach. Niespodzianka. Jest Pani w ciąży usłyszałam podczas jednego z wielu badań. Teraz jestem szczęśliwą mamą trzylatki.
I myślę, że nie można czekać z podjęciem decyzji o dziecku zbyt długo. Pewnie, trzeba dorosnąć, ale nie odkładać w nieskończoność, bo może byc po prostu za późno, albo przynajmniej mocno pod górę...



A w temacie: nieodmiennie Dzing !
Doskonale napisane
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:40   #3229
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ja też
Oglądałąm namiętnie, na kasety video nawet nagrywałam , miałam jakieś albumy, z czasem jednak mi przeszło, bzik zniknął



hoho, to ja gdzieś nadal mam nagrane SM na zakurzone kasety

Mi tez na jakiś czas przeszło, potem poznałam inne magi, potem anime- i tak od czasu do czasu mam ochotę coś pooglądać Wtedy TŻ znajduje jakieś anime i mi przynosi


Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

Witaj w klubie

PS. Ładny podpis


W temacie - Neonatura Cocoon


dziękuję


----------

dziś pachnę wreszcie po raz pierwszy w życiu flowerbomb (to znaczy po raz pierwszy mam je na szyi).
Dziś przyszedł- po pewnych problemach z pocztą- mój flakonik, jestem taaka szczęśliwa
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 11:49   #3230
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Musc Ravageur
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:52   #3231
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

nosku zdrowia życzę!

homyku gratulacje!

ja dziś jeszcze niczy nie pachnę i sie zastanawiam czy w ogóle pachniec bo dziś zlot to pewnie sie czyms tam wypachnię

a w ogole to zamowilam na allegro Coconika i sprzedajaca tak krecila, ze w koncu po miesiacu oddala mi kase,dobrze ze chociaz oddala:/
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:06   #3232
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
No widzisz! Super, gratuluję
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Gratulacje! (dla mamusi, Kasi, cioci, tatusia i całego świata)
Mamy całkiem nową Kasię.
Cytat:
Napisane przez Suarti Pokaż wiadomość
Kasie gora

Podpisala sie "stara" Kasia
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Gratulacje brawo Homyk ciocią
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość


Homyczku gratulacje - fajnie zostać ciocią - co nie ?
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Homyku gratuluje
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Homyku, gralutuję
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Homyk - Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Homyczku Gratuluję Ci zostania ciocią Kasia... to piękne imię
Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Homyku - gratulacje
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
homyku gratulacje!
Dziewczyny, dziękuję

Fakt, Kasie rządzą. W szczególności na tym forum. W życiu nie poznałam tylu Katarzyn, co tu

Ciocią zostałam po raz drugi mam teraz siostrzeńca i siostrzenicę
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:12   #3233
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję

Fakt, Kasie rządzą. W szczególności na tym forum. W życiu nie poznałam tylu Katarzyn, co tu

Ciocią zostałam po raz drugi mam teraz siostrzeńca i siostrzenicę
'parka' Jeszcze fajniej
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:13   #3234
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dziś Scent Intense z próbki od Rózi a na nadgarstkach Scent zwyczajny.

Nosku, trzymaj się, dużo zdrówka!

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Za oknem szaro, buro, mokro i na samą myśl, że za kwadrans muszę wyjść z domu i pomaszerować do pracy, przechodzą mnie ciarki, brrr!
Niech już spadnie śnieg i zrobi się iskrząco-biało
Tak!! Niech spadnie!!!
Lubię widzieć, jaka jest pora roku, kiedy latem jest ciepło i słonecznie, a w zimie biały, suchy mrozek. I skrzypi pod nogami.


Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Muszę dzisiaj iść na wf pierwszy raz, na badmintona. Nie chodziłam na wf od 1 klasy LO, zdecydowanie wolę ćwiczyć sobie sama. Nie chce mi się przepotwornie.

Dobrze, że potem zlot, będzie mnie to trzymało przy życiu
No co ty, na badmintona Ci się nie chce?
Jeszcze rozumiem takie zwykłe lekcje wuefu - mój nauczyciel ze szkoły średniej był maniakiem lekkoatletycznym bieg przez płotki i skok przez kozła trenowałyśmy co tydzień, tragedia ale w badmintona to bym sobie pograła.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Własnie dzwonił. Kasia się urodziła a własciwie to ją wyjęli z brzucha mamy
Super, gratulacje Znam to uczucie - 3 i pół roku temu siedziałam w knajpie, odebrałam telefon i wrzasnęłam tak, że wszyscy konsumujący podskoczyli dzwoniła mama, z wieścią że urodził się mój bratanek.


Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pachnę moim najnowszym nabytkiem z ebaya - Theoremą Espirit D'ete
Łaaa... Gratulacje. Jak to pachnie? Ja znam tylko klasyczną Theo.


Edit: Ach!!! Mówisz i masz Właśnie mi za oknem sypie na biało

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2007-11-09 o 12:40
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:22   #3235
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Homyku. Teraz dopiero przeczytałam- gratulacje zostania Cocią.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:24   #3236
Miśka.S.
Raczkowanie
 
Avatar Miśka.S.
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 131
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Jeśli człowiek nie zaliczy wpadki, to do głosu dochodzą dwie potężne siły: Rozum i Kalkulacja. Tak było u mnie. Najpierw trzeba skończyć studia - skończyłam, potem znaleźć jakąś pracę - znalazłam, mieć mieszkanie - a i owszem kupiliśmy, pojeździć po świecie - pojeździliśmy. No to może teraz - pomyślałam... I jeszcze zaczęłam wyliczać, w tym miesiącu nie, może w przyszłym, tak żeby nie biegać z brzuchem zimą, okutana jakimiś namiotami. I co ??? KICHA !!! Okazało się, że nie udało się ani w miesiącu, który sobie upatrzyłam, ani w następnym, ani w jeszcze następnym. Ani przez najbliższe trzy lata. Przewinęłam się przez wielu specjalistów, niby wszystko w porządku, a jednak dzidziusia nie było. O moich przeżyciach pisać nie będę, to był koszmar. I kiedy odpuściłam, pogodziłam się z myślą, że trzeba szukać innych rozwiązań (np. in vitro, adopcja...), bach. Niespodzianka. Jest Pani w ciąży usłyszałam podczas jednego z wielu badań. Teraz jestem szczęśliwą mamą trzylatki.
I myślę, że nie można czekać z podjęciem decyzji o dziecku zbyt długo. Pewnie, trzeba dorosnąć, ale nie odkładać w nieskończoność, bo może byc po prostu za późno, albo przynajmniej mocno pod górę...



A w temacie: nieodmiennie Dzing !
Może herezję napisze,ale mamą 2 jestem, pierwsze dziecko było po prostu z odstawienia zabezpieczeń i szybciutko poszło, drugie było na zasadzie-minęły 3 lata, może by tak kolejne..No i zajęło nam to 1/2 roku..Im bardziej się człowiek stara o dziecko, tym robi sie trudniej. Bo dochodzi do głosu stress, presja i otoczenia i własnej psychiki i zaczynaja sie kłopoty. Wtedy i seks przestaje byc przyjemnością, jesli jest wyliczany co do dnia ( bo owulacja etc.) moze najlepiej pewnego dnia odstawić środki i uznać,że nie tyle "staramy" się o dziecko, co przestajemy unikać jego poczęcia. I radośnie zyjemy, na zasadzie, co ma być to będzie ...
Co do lubienia dzieci-za cudzymi nigdy nie przepadałam, wole nastolatki, takie do pogadania,ale swoje kocham miłoscia wilczycy

Ps. Gratulacje dla rodziców i rodziny malutkiej Kasi, niech się zdrowo chowa !!!

w temacie Coco M.
Miśka.S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:36   #3237
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Miśka.S. Pokaż wiadomość
Może herezję napisze,ale mamą 2 jestem, pierwsze dziecko było po prostu z odstawienia zabezpieczeń i szybciutko poszło, drugie było na zasadzie-minęły 3 lata, może by tak kolejne..No i zajęło nam to 1/2 roku..Im bardziej się człowiek stara o dziecko, tym robi sie trudniej. Bo dochodzi do głosu stress, presja i otoczenia i własnej psychiki i zaczynaja sie kłopoty. Wtedy i seks przestaje byc przyjemnością, jesli jest wyliczany co do dnia ( bo owulacja etc.) moze najlepiej pewnego dnia odstawić środki i uznać,że nie tyle "staramy" się o dziecko, co przestajemy unikać jego poczęcia. I radośnie zyjemy, na zasadzie, co ma być to będzie ...
Co do lubienia dzieci-za cudzymi nigdy nie przepadałam, wole nastolatki, takie do pogadania,ale swoje kocham miłoscia wilczycy

Ps. Gratulacje dla rodziców i rodziny malutkiej Kasi, niech się zdrowo chowa !!!

w temacie Coco M.

U nas pierwsze było "wpadką" - chociaż nie każdy wie, ze "wpadka" była rozmyślna - i szybka . Od decyzji do efektu miną zaledwie miesiąc z okładem ... w przypadku drugiego - okres między podjęciem decyzji ia wymiernymi efektami działania - 2,5 miesiaca ... trzecie nie było planowane
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:43   #3238
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Łaaa... Gratulacje. Jak to pachnie? Ja znam tylko klasyczną Theo.
Papugo, ja nie Bzinka, ale letnią wersję Theo również posiadam, to pozwole sobie odpowiedzieć: jest jeszcze bardziej ulotna od klasycznej, nie ma tylu przypraw, ja w niej wyczuwam delikatną nutkę mięty....

Homyczku, gratuluję zostania ciocią i pojawienia się małej Kasi na tym świecie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:47   #3239
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dziewczyny, gratulacje. Dla Homyczka z okazji zostania ciocią i dla Hecate z okazji jeszcze-nie-zostania mamusią!

Dziękuję Wam wszystkim również za słowa pociechy na temat odejścia mojego pieska...

W temacie: obficie Image. I przyznam, że ten wilgotny zapach o wiele lepiej pachnie w wilgotnej aurze.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:56   #3240
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Własnie dzwonił. Kasia się urodziła a własciwie to ją wyjęli z brzucha mamy

Iwonko , gratulacje

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość

hoho, to ja gdzieś nadal mam nagrane SM na zakurzone kasety
Na upartego też bym pewnie jeszcze coś znalazła na tych pokrytych kurzem kasetach, ale nie pamiętam kiedy ja ostatnio oglądałam coś na video ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.