easy peel a TCA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-23, 19:16   #1
fabisia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5

easy peel a TCA


witam!Moja dermatolog polecila mi zrobienie pelingu kw.trójchlorooctowym TCA. Przegladalam strony internetowe na ten temat i jestem troche nieprzekonana do tego pelingu. Przerazilo mnie to poparzenie,zaczerwieniona skora,brazowienie jej a potem intensywne łuszczenie.Niezdecyduje sie chyba na ten peling, ale czytalam tez o easy peel-ten łagodniejszy,skora sie tylko łuszczy a nie wyglada sie jak po poparzeniu.Czy mozecie mi polecic ten peling?Czy sa efekty?Ile trzeba wykonac tych pelingów by byly efekty i jak cenowo?pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz
fabisia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:13   #2
fabisia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: easy peel a TCA

nikt mi nieodpowie?:-(
fabisia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 18:59   #3
natijack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Dot.: easy peel a TCA

hej..
moja dermatolog tez mi polecila easy peel na początek, 4 zabiegi co tydzien, a na koniec yellow peel.. obawiam się trochę, gdyz naczytalam się tu ze dziewczyny nie są zadowolone z efektow easy peel.. teraz nie wiem co robic, moja dermatolog mi poleca, mowi ze plamki znikną, a po yellow peel znikną blizny.. i będzie dobrze.. wiem ze te zabiegi są dosyc drogie.. jeden easy kosztuje z wizytą 340 zł..!! i tak co tydzien ,4 zabiegi.. no i na koniec ten yellow ktory wyniesie......660zł.!! masakra, i jesli mi to nie pomoze to się załamie!! jeju, juz na prawde nie chodzi tak o kase jak o to, zeby sie pozbyc tego wszelakiego swinstwa z twarzy raz na zawsze..!! poza tym, kazda cera jest inna, więc trzeba sprobowac i juz.. jak tylko będe po zabiegu to dam znac jak bylo.. pozdrawiam.. ;;
natijack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 08:25   #4
Magemage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: easy peel a TCA

Słuchajcie ja mam pytanie. Jestem 2 dni po easy peelu i jeszcze nie widac za bardzo zluszczania ale wyskoczył mi taki mega wielki pryszcz i niestety moj odruch nie do powstrzymania- natychmiast to wycisnęłam. Zrobiła mi sie czerwona plama ktora posmarowalam klindacin i teraz szczypie i jest mega gorące. Boje sie ze mogłam sobie ma stałe zrobic jakas bliźnie czy cos? Pomóżcie bardzo sie boje
Magemage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 08:47   #5
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: easy peel a TCA

Magemage jesteś dwa dni po easy peel i nie powinnaś nakładać jakichkolwiek środków drażniących na twarz, mogę dać sobie rączkę uciąć, że Twoja dermatolog uprzedzała Cię o tym wcześniej. Wycisnęłaś, trudno, choć nie powinnaś, ale na otwartą raną nakładać klindacin? chcesz sobie dziurkę wypalić? Oczyść szybko tą ranę i nic na nią nie nakładaj, słuchaj się zaleceń dermatologa i stosuj się do nich.

Fabisia23 easy peel jest łagodniejszy od kwasu trójchlorooctowego, ale ma nieco inne zastosowanie, jest ukierunkowany na inne zmiany skóry. Nie możemy dać Ci jasnej odpowiedzi, który byłby lepszy, dlatego bo nie widzimy Twojej cery, nie możemy jej dotknąć, zbadać.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-16 09:47:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.