krem z plodami noworodkow =O - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 00:09   #91
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nan
Co kraj to obyczaj i daleka jestem od krytykowania czyichś tradycji, a to co tu widzimy to jest po prostu kanibalizm i horror w najczystszym wydaniu. Zaczynam się powoli przychylać do poglądu, że Chińczyk zje wszystko - chociaż wydawało mi się, że słynne stuletnie jaja to już szczyt ich możliwości. Co do rytualnego kanibalizmu, to występował powszechnie w czasach prehistorycznych, nasi przodkowie również jedli swoich wrogów (i pewnie siebie nawzajem). Nie znam chińskiej kultury, może w niej kanibalizm nie jest takim tabu jak u nas, ale to jest po prostu obrzydliwe. Wiem od dawna, że jedzą psy i wiem co z nimi robią przed ich zabiciem, wiem, że obdzierają ze skóry żywe węże, żeby były świeżutkie (chociaż prawdę powiedziawszy wrzucanie żywego homara do wrzątku też jest barbarzyństwem, a nie tylko w Chinach się to praktykuje), ale to przechodzi ludzkie pojęcie.
Tak jak napisała Nan, także przekonałam się, że Chińczyk zje naprawdę wszystko. Wszystko co się rusza, lub też ruszało...
Z jakiś rok temu na discovery leciał dokument o chińskich knajpach i o tym co i jak oni tam przyrządzają. Nie mam pojęcia kto i jak kręcił ten dokument, ale był przerażający. NA długim kiju, przyczepili sznurem szczura. Następnie uderzali nim raz to o podłogę, raz to jakąś deską czy nie wiem co to było, aż w końcu szczur padł (uważam, że na zabijanie czy to szczura, świni, krowy czy też nawet karpia wigilijnego) są o wiele bardziej humanitarne sposoby. Wracając do tamtego dokumentu- kiedy szczur zdechł, opłukano go z krwi, zdarto w naprawdę okropny sposób sierść, po czym wrzucono do wielkiego gara z wrzącą wodą...
Dalej nie wiem co się działo, bo przełączyłam. Wiem jedno, nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam.
Jednak przekonałam się, że tak jak napisała Nan- co kraj to obyczaj. Dla mnie okropną sprawą może być jedzenie psa, kota, czy też wspomnianego szczura, jednak dla nich może być to codziennym pożywieniem.
Myślę, że gdybym mieszkała w Chinach, wychowywana była bym
w tamtejszych tradycjach, to nie robiło by to na mnie żadnego wrażenia czy dziś moja mama poda ryż z psem, ryż z kotem czy zupę z płodu...

Owszem jest to widok okropny. Kiedy zobaczyłam zdjęcia, poczułam jakieś dziwne ukłucie. Kubki smakowe aż zaczęły się wykręcać.

Co do kremów i innych takich newsów. Nie oszukujmy się. Świat jest bardziej zagmatwany i zakłamany niż może nam się wydawać.
Telewizja, gazety- tak jak napisała któraś z Wizażanek (przepraszam, ale to chyba kochana z wrażenia nicka zapomniałam) nie pokażą tego, bo kiedy przyjdzie "wyrok z góry"- koniec i już.
Sprawa zamknięta, nagle nikt nic nie wie.
Dodatkowo-przecież np. w czasie wojny Niemcy robili z ludzkich ciał mydła.
(W 1944 roku zainstalowano maszynę do owej produkcji, gdzie zwłoki umieszczano w. elektrycznie podgrzewanym zbiorniku. Otrzymaną miksturę schładzano i dzielono na bloki. Otrzymywanego tą metodą mydła używano do czyszczenia stołów po sekcjach zwłok.)
Wtedy też nikt w to nie wierzył, ale jak się później okazało, prawda wyszłą na jaw i zaczęło się prowadzenie dochodzeń, co prawda po latach, ale zaczęło.
Wracając jednak do tego co dzieje się za granicą. Nie mamy pojęcia co Oni tam wyprawiają, nawet nie zdajemy sobie sprawy co dzieje się na terenie Polski. Mimo wszystko, jak mawia mój Dziadek "Rosja to Rosja i Rosją zawsze pozostanie".
A Chiny? Dodawać nie trzeba.

Uważam, że jednak powinien znaleźć się ktoś, kto weźmie sprawy
w swoje ręce i zaprowadzi chociaż w jakimś stopniu porządek.
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 07:38   #92
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nan
w co jednak jakoś trudno mi uwierzyć,
Ale dlaczego? Nan czesto czytam twoje wypowiedzi, na ich podstawie postrzegam cie jako osobę o otwartym światopoglądzie, o wszechstronnych zainteresowaniach i ciekawą świata, toteż jestem zaskoczona twoim sztywnym stanowiskiem. Naprawdę żyjąc na naszym świecie, obserwując rzeczywistość, coś może wydawać ci się nierealne?

Swoje stanowisko uzasadniasz:

Cytat:
Napisane przez nan
wątpię poważnie w ich działanie - tak jak w działanie kąpieli w krwi dziewic stosowanych przez Elżbietę Bathory . Wszystkie wiemy, że firmy stosują niektóre składniki w kosmetykach, tylko po to, by się nimi pochwalić, bo działanie ich jest żadne lub stosowane są w zbyt małych ilościach, by rzeczywiście zadziałały. Takim składnikiem zaś pochwalić się nie można, a działanie jest jak przypuszczam co najmniej dyskusyjne (nie sądzę, by ktoś przeprowadzał na ten temat jakieś szeroko zakrojone badania, które uzasadniłyby dodawanie takiego surowca do kremu cichaczem)
Ale postrzegasz sprawę ze swojego punktu widzenia- jako osoby, ktora wie, ze taki proceder nie miałby uzasadnienia naukowego, a kosmetyk wcale nie byłby cudownie efektowny. Ale to wiesz i takze ty, w innym poscie wyrazilas obrzydzenie stosowaniem specyfiku , o ktorym mowa. Twoje obrzydzenie

Dodajesz także:

Cytat:
Napisane przez nan
Pierwszą zaś troską firm kosmetycznych nie jest upiększanie klientek, a wyciągnięcie od nich pieniędzy - lepiej więc dodać jakiś "błękitny retinol" czy wyciąg z tropikalnej rośliny ubabuba, od wieków stosowanej w tradycyjnej medycynie pigmejskiej i pochwalić się nimi w reklamie telewizyjnej. I tak nie zadziałają przeciwzmarszkowo, ale za spowodują wzrost sprzedaży .
Dokładnie tak Ale co jesli wyciag z chrzastek rekina, rosliny ubabuba , oklady z wodorostow i pyl wulkaniczny nie przynosza juz efektow? A zdesperowana biegiem czasu bogata kobieta, zaplaci kazda cene za specyfik, ktory powstrzyma rysy czasu na jej twarzy?
Czy twoim zdaniem, bogactwo i proznosc nie moga zostac wykorzystane przez mediatorow reklamy? nawet poparte pseudo naukowymi badaniami?

Na pierwszej stronie dyskusji, napisalam, ze nic na tym swiecie mnie juz nie zaskoczy, nawiazywalam tam rowniez do handlu plodami, ktory poczatkowo wiekszosc wypowiadajacych sie negowala. Czy po objerzeniu zdjec zalaczonych przez jedna z Wizazanek, przekonanie co do tej kwestii nie jest troche mniejsze?

To, co czasem ogladamy w flmach s-f, smieszy nas, czasem wizje w n ich pokazywane przerazaja i cieszymy sie po seansie, ze to tylka fantastyka
Ale ta fantastyka- narodzila sie w ludzkich umyslach, ktore byly zdolne ja wytworzyc, wyobrazic sobie, pokazac innym. To tyczy sie filmow, ksiazek, ale nie tylko pisarze mysla, mysla takze naukowcy, badacze- i oni takze maja swoje wizje.I choc nie na wszystkie mozemy kupic premierowy bilet, nie znaczy, ze ich nie ma.
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:42   #93
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Intuicja
Ale dlaczego? Nan czesto czytam twoje wypowiedzi, na ich podstawie postrzegam cie jako osobę o otwartym światopoglądzie, o wszechstronnych zainteresowaniach i ciekawą świata, toteż jestem zaskoczona twoim sztywnym stanowiskiem. Naprawdę żyjąc na naszym świecie, obserwując rzeczywistość, coś może wydawać ci się nierealne?
Może mi się wydawać i wydaje - właśnie moja otwartość broni mnie przed wierzeniem we wszystko, kto coś powie. Tutaj akurat wpływ na moją niewiarę ma niestety jej źródło. Wybaczcie, ale muszę do tego nawiązać: Kościołowi bardzo leży na sercu sprawa aborcji. Rozumiem, to jest ich stanowisko, do którego maja prawo, mają prawo głosić takie poglądy. Jednak gdyby poglądy te były uzasadniane wyłącznie argumentami religijnymi (np. Kościół sądzi, że życie człowieka zaczyna się od momentu poczęcia), nie miałabym pretensji. Pretensję mam o manipulacyjne przekonywanie do swoich racji i o perfidne granie na emocjach, jakie jest uprawiane od wielu lat i pseudonaukowe wywody. Służy temu m.in. pokazywanie dzieciom na religii filmów z zabiegów, opatrzonych odpowiednim komentarzem, rozpowszechnianie głupot na temat rzekomego "syndromu postaborcyjnego" (który owszem, występuje w nielicznych przypadkach kobiet bardzo wierzących lub zmuszonych do zabiegu, ale nie wszystkich), koszmarne wystawy w centrum miast, wspomniane już nazywanie płodu "nienarodzonym dzieckiem" (bardzo subtelne granie na emocjach, wg. hipotezy Sapphira-Wolfa nie tylko rzeczywistość wpływa na język, ale także język na postrzeganie rzeczywistości). Przeczytawszy, co założycielka wątku usłyszała z ust księdza, od razu skojarzyło mi się to z innymi rzeczami, które kościół rozpowszechnia - rezultatem takich działań tej szacownej instytucji jest ton i sposób wypowiedzi użytkowniczki Dei - atak, wrzask, agresja i to tylko dlatego, że ktoś wspomniał o "nienarodzonym". Dlatego podchodzę do tego typu kościelnych rewelacji z dużym dystansem. To, czego przede wszystkim nauczyły mnie wyższe studia, to spawdzanie źródła informacji, a najlepiej kilku. Jeżeli kilka jest zgodnych: jestem w stanie uwierzyć. Gdyby wspomniana informacja była rezultatem wnikliwego dziennikarskiego śledztwa, przeprowadzonego przez jakąś poważną gazetę, dokładnie udokumentowanego, wówczas byłabym bardziej skłonna uwierzyć w tę informację. W tej sytuacji jestem niestety sceptyczna.


Cytat:
Napisane przez Intuicja
Dokładnie tak Ale co jesli wyciag z chrzastek rekina, rosliny ubabuba , oklady z wodorostow i pyl wulkaniczny nie przynosza juz efektow? A zdesperowana biegiem czasu bogata kobieta, zaplaci kazda cene za specyfik, ktory powstrzyma rysy czasu na jej twarzy?
Czy twoim zdaniem, bogactwo i proznosc nie moga zostac wykorzystane przez mediatorow reklamy? nawet poparte pseudo naukowymi badaniami?

Teoretycznie masz rację: owszem, jakaś firma może stosować taki proceder
dla grona "specjalnie wybanych klientów" z odpowiednio wysokim kontem bankowym. Gdyby specyfik był wściekle drogi, może by się to nawet opłacało. Jednak sądzę, że krem tego typu nie byłby wart tych pieniędzy z racji swej nieskuteczności, a kobieta, na którą nic nie działa, a ma mnóstwo pieniędzy, idzie po prostu do chirurga plastycznego na botoks lub lifting. Tak więc: dla masowej klienteli rzecz opłacałoby się robić wyłącznie wówczas, gdyby była ona ukrywana przed opinią publiczną (wówczas obecność składnika musiałaby być zatajona, a jego skuteczność potwierdzona wieloletnimi badaniami aplikacyjnymi), dla wybranej klienteli proceder musiałby się odbywać w pełnej tajemnicy. Nie wierzę, że w dobie zakazu testowania kosmetyków na zwierzętach (obecnym nawet w naszym prawie) jakaś firma narażałaby się do tego stopnia, by wykorzystywać ludzkie płody do produkcji mazideł - lepiej wykorzystać do tego celu jakiś mało znany wodorost, tropikalną roślinę i napisać na opakowaniu, jakie to jest szalenie skuteczne i jaki to przełom. Wiemy, że retinol i inne pochodne witaminy A są najskuteczniejsze w walce ze zmarszczkami, a jednak kosmetyków z nim jest jak na lekarstwo. Dlaczego? Bo się ludziom znudził. Teraz mniej świadomy klient woli kupić krem z peruwiańskim ziołem, bo to "przełom w kosmetologii". Nikt nie będzie prowadził badań nad nim przez całe lata, po co, skoro ludzie i tak to kupią. Kremu z wyciągiem z ludzkich płodów nikt nie będzie reklamował jako przełomu, gdyż użycie takiego składnika byłby nieetyczne i prędzej spowodowałby bojkot firmy niż wzrost sprzedaży.

Wszystko to, co wyżej napisałam dotyczy oczywiście świata cywilizowanego i cywilizacji zachodniej. Nie wykluczam, że skoro w Chinach praktykowany jest kanibalizm, nie wykorzystuje się takiego surowca w kosmetyce. Ciekawi mnie też, czy ten proceder w Chinach jest jawny, czy też odbywa się w ukryciu i na ile jest zakorzeniony w ich kulturze. Dla Europejczyka kanibalizm jest bardzo silnym tabu, ale nie wiem wciąż czym jest dla Chińczyka - kultura ta jest mi zupełnie obca.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:11   #94
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nan
Może mi się wydawać i wydaje - właśnie moja otwartość broni mnie przed wierzeniem we wszystko, kto coś powie. Tutaj akurat wpływ na moją niewiarę ma niestety jej źródło. Wybaczcie, ale muszę do tego nawiązać: Kościołowi bardzo leży na sercu sprawa aborcji. Rozumiem, to jest ich stanowisko, do którego maja prawo, mają prawo głosić takie poglądy. Jednak gdyby poglądy te były uzasadniane wyłącznie argumentami religijnymi (np. Kościół sądzi, że życie człowieka zaczyna się od momentu poczęcia), nie miałabym pretensji. Pretensję mam o manipulacyjne przekonywanie do swoich racji i o perfidne granie na emocjach, jakie jest uprawiane od wielu lat i pseudonaukowe wywody. Służy temu m.in. pokazywanie dzieciom na religii filmów z zabiegów, opatrzonych odpowiednim komentarzem, rozpowszechnianie głupot na temat rzekomego "syndromu postaborcyjnego" (który owszem, występuje w nielicznych przypadkach kobiet bardzo wierzących lub zmuszonych do zabiegu, ale nie wszystkich), koszmarne wystawy w centrum miast, wspomniane już nazywanie płodu "nienarodzonym dzieckiem" (bardzo subtelne granie na emocjach, wg. hipotezy Sapphira-Wolfa nie tylko rzeczywistość wpływa na język, ale także język na postrzeganie rzeczywistości). Przeczytawszy, co założycielka wątku usłyszała z ust księdza, od razu skojarzyło mi się to z innymi rzeczami, które kościół rozpowszechnia - rezultatem takich działań tej szacownej instytucji jest ton i sposób wypowiedzi użytkowniczki Dei - atak, wrzask, agresja i to tylko dlatego, że ktoś wspomniał o "nienarodzonym". Dlatego podchodzę do tego typu kościelnych rewelacji z dużym dystansem. To, czego przede wszystkim nauczyły mnie wyższe studia, to spawdzanie źródła informacji, a najlepiej kilku.
Zgadzam sie z zagrozeniem propagandą religijną, w naszym kraju zakrojoną na coraz szerszą i niepokojącą skalę.
Osobiście, nie dokonałabym aborcji-choć paradoksalnie- na stanowisko moje nie mają wplywu akcje plakatowe, projekcje sugestywnych filmow mlodziezy, ktora jest korzystnym, bo nieswiadomym wszystkiego gruntem. Wrecz przeciwnie emocjonalna manipulacja mnie razi i budzi odwrotny dla swych inicjatorow efekt.
Masz wiele racji w kwestii manipulacji leksykalnej, tej takze nie jestesmy swiadomi, dla mnie to dzialanie zbliżone do eksperymentow podprogowych.



Cytat:
Napisane przez nan
Wszystko to, co wyżej napisałam dotyczy oczywiście świata cywilizowanego i cywilizacji zachodniej. Nie wykluczam, że skoro w Chinach praktykowany jest kanibalizm, nie wykorzystuje się takiego surowca w kosmetyce.
Otóż to właśnie.
Nie byl okreslony region świata, to tez w pewnym sensie wykorzystuje Kosciół. Wie, ze dzwonią,mowi o tym,tylko nie zaznacza w ktorej parafii.
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:20   #95
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Polska nie jest krajem cywilizowanym. Bo ludzie tacy nie są.
W masarniach u nas wrzuca się świnie żywcem do wrzątku, bo mięso jest lepsze. Ryby obiera się żywcem ze skóry z tych samych względów.
Znudzeni pracownicy ubojni i masarni urządzają sobie róznego typu zabawy ze zwierzętami.
nie trzeba szukać w Chinach.
Co z tego, ze w kilku wielkich stosuje się normy unijne? Jak większość wiadomo jak wygląda...

(przepraszam, że odbiłam od tematu i sedna wątku )
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:22   #96
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

A ja ponawiam swoje pytanie: jezeli już (zakladam hipotetycznie) są kremy z płodami, czy tez komórkami macierzystymi, to w jaki sposób to rozpoznac? Jak jest to oznaczane w składzie? Czy jest to oznaczane? Czy jest to ukrywane, i nie jestem w stanie rozpoznać czym sie smaruję? No bo jezeli nie jestem w stanie, jeżeli nie jest to jakoś rozreklamowane, to jaki jest sens takiego procederu? Nie mówię, ze ma być rozreklamowane u nas (wiadomo, ze nie bedzie, bo to nieetyczne etc.), ale np. w Chinach, jeżeli ten proceder jest tam praktykowany, i jeżeli stosowanie takiego specyfiku przynosi jakieś "świetne" rezultaty, to ten skladnik musi być jakoś oznaczony...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:33   #97
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nioonia17
moje kochane dlugo mnie tutaj nie bylo ale juz wracam .. poczytalam wszystkie wasze opinie i chcialabym was prosic abyscie nie zamieszczaly tutaj swoich swiatopogloadow bo moj post jest zupelnie o czym innym .. i prosze sie tutaj nie klucic i nie wyzywac bylam poprostu ciekawa jakie macie zdanie na ten temat czy ktos mial stycznosc z takim specyfikiem .. ale poparzcie jak zmienily se opinie i komenarze .. na 1 stronie wieszosc stwierdzila ze to bzdura ze nie wierzy iz takie rzeczy dzieja sie na swiecie a patrzc juz na 2 i 3 strone widac ze wiele z was mialo z tym stycznosc .. chocazby w interecie (niestety) sa ludzie ktorzy zrobia wszstko aby zbic jak najwesza kase .... i ja jako jednoosobowa jedostka nic na to nie moge poradzic .. ale my jako wekszsc moze TAK .. bo dla mnie jest to niemoralne .. takim nienarodzonym plodom nalezy sie pochowek a nie trafienie do jakichkolwiek kremow jak sadzicie czy jest sposob aby zaprzesac produkcji takich kosmetykow??
Wiesz, jak dla mnie to nie zostały tu przedstawione dowody na to, ze płody są dodawane jako skladnik kremów. Mówie tu o realnych, potwierdzonych dowodach, nie o tym, ze ktoś coś takiego gdzieś tam sobie napisał/powiedział. Bo ja nie wierzę w takie słowo pisane/mówione, chyba ze pochodzi z wiarygodnego żródła, np. od jakiegoś autorytetu medycznego, kosmetycznego etc. A ksiądz, który rzuca takim haslem na lekcji religii takim autorytetem dla mnie nie jest, jest raczej manipulatorem, który mówi o tym wszystkim w kontekście aborcji, celów i polityki Kościoła.

A co do uwierzenia w to co powiedział wam ksiądz, to nadal jestem sceptyczna. Jowisia pokazała co w Chinach robią z plodami, zobaczyłam zdjęcia i w to jestem skłonna uwierzyć. A to co widziałam to robienie zupy z płodów - jak dla mnie czysty kanibalizm, i suszenia płodów i sprzedawanie ich jako zioła. O plodach jako składnikach kremów się tam nie doczytałam.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 11:35   #98
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez YenneferD
A ja ponawiam swoje pytanie: jezeli już (zakladam hipotetycznie) są kremy z płodami, czy tez komórkami macierzystymi, to w jaki sposób to rozpoznac? Jak jest to oznaczane w składzie? Czy jest to oznaczane? Czy jest to ukrywane, i nie jestem w stanie rozpoznać czym sie smaruję? No bo jezeli nie jestem w stanie, jeżeli nie jest to jakoś rozreklamowane, to jaki jest sens takiego procederu? Nie mówię, ze ma być rozreklamowane u nas (wiadomo, ze nie bedzie, bo to nieetyczne etc.), ale np. w Chinach, jeżeli ten proceder jest tam praktykowany, i jeżeli stosowanie takiego specyfiku przynosi jakieś "świetne" rezultaty, to ten skladnik musi być jakoś oznaczony...
Dobre pytanie Yennefer. Tyle, że ja nie znam odpowiedzi. Składnik taki jak placenta musi mieć jakąś swoją nazwę, ale ja nigdy nie miałam kosmetyku z tym składnikiem, więc nie mam pojęcia jaką (zerknęłam do netu i wygląda na to, że nazwywa się on po prostu "placenta"). Nadto nie jestem pewna, czy w Chinach jest wymóg podawania składu chemicznego, tak jak u nas. Bo np. ja miałam kiedyś serum Pulanny z żeńszeniem, na którym składu w ogóle nie było (nie wiem, jakim cudem się uchował, sprzedawany w Polsce powinien mieć skład wyszczególniony).
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:42   #99
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez YenneferD
A co do uwierzenia w to co powiedział wam ksiądz, to nadal jestem sceptyczna. Jowisia pokazała co w Chinach robią z plodami, zobaczyłam zdjęcia i w to jestem skłonna uwierzyć. A to co widziałam to robienie zupy z płodów - jak dla mnie czysty kanibalizm, i suszenia płodów i sprzedawanie ich jako zioła. O plodach jako składnikach kremów się tam nie doczytałam.
Otóż to! To, że praktykują tam kanibalizm (wciąż nie wiem czy to oficjalny proceder, czy odbywa się w podziemiu), nie oznacza automatycznie, że z tego samego surowca sporządzane są kosmetyki (choć jest to prawdopodobne, ale wciąż nie uważam tego za udowodnione).
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:48   #100
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nan
Dobre pytanie Yennefer. Tyle, że ja nie znam odpowiedzi. Składnik taki jak placenta musi mieć jakąś swoją nazwę, ale ja nigdy nie miałam kosmetyku z tym składnikiem, więc nie mam pojęcia jaką (zerknęłam do netu i wygląda na to, że nazwywa się on po prostu "placenta"). Nadto nie jestem pewna, czy w Chinach jest wymóg podawania składu chemicznego, tak jak u nas. Bo np. ja miałam kiedyś serum Pulanny z żeńszeniem, na którym składu w ogóle nie było (nie wiem, jakim cudem się uchował, sprzedawany w Polsce powinien mieć skład wyszczególniony).
No właśnie też nie mogłam się tego doszukać. Ale skoro dziewczyny twierdzą, ze płody są dodawane do kremów, więc może wiedzą w jaki sposób są one oznaczane i gdzie można znaleźć potwierdzenie na to (na to że ten składnik jest oznaczony tak a tak). Byłby to już jakiś dowód...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2006-01-12 o 12:13 Powód: lit.
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:40   #101
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez taszkin
Polska nie jest krajem cywilizowanym. Bo ludzie tacy nie są.
W masarniach u nas wrzuca się świnie żywcem do wrzątku, bo mięso jest lepsze. Ryby obiera się żywcem ze skóry z tych samych względów.
Znudzeni pracownicy ubojni i masarni urządzają sobie róznego typu zabawy ze zwierzętami.
nie trzeba szukać w Chinach.
Co z tego, ze w kilku wielkich stosuje się normy unijne? Jak większość wiadomo jak wygląda...

(przepraszam, że odbiłam od tematu i sedna wątku )
niestety zgadzam sie nie mowiac juz o okrotnym procederze zabijania koni, ktore za zycia sluza ludziom - ludzie je kochaja a kiedy zlamia nozke albo sa juz za stare wklada sie w ciekazrowke ktora zadnych norm nie spelnia i wiezie sie je daleko za granice bez picia i jedzenia (bo suche miesko jest smaczniejsze :[) nastepnie zabija w sposob ktorego wole tu nie pisac. w dodatku nikt nie chce z tym walczyc. zacznijmy szanowac inne stworzenia a pozniej zacznijmy sie dziwic ze takie rzeczy jak zupa z noworodka czy krem z podu na swiecie sie zdarzaja.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 14:56   #102
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

u nas w szkole puscili tez film o aborcji i byly puszczone kolejne etapy rozwijania sie plodu i bylo wszystko jak te szczypce miazdza glowke tego dizecka itp i bylo pokazane jak te plody wwalaja do plastikowego kubka i byla notka ze te plody w beidnych krajach sa wykorzystywane do roznych dziwnych celow.ogolnie puszczja takie filmy bo sa one zwarte w tematyce LO. a taki koels pwoiedzial ze ejgo koelga ejst ginekologiem i ze opowiadal mu na czym aborcja polega itp i mowil ze oni na studiach rozne rzecyz robili z tymi plodami.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:52   #103
nioonia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

no wiec pisze jeszcze jeden raz .. nie chodzi tutaj o to ze ja tak sadze i jestem tego pewna .. ale chcialam wiedziec jakie jest wasze zdanie na ten temat wiec nie osadzajcie za ta wypowiedz mnie .. a ja w to wierze .. i wiecie nawet jakby komus rzedstawic jakis dowod bylby jakis procent ludzi ktorzy nie uwierzyliby w to .. wiec kazdy wierzy w to co chce ..
na dole podaje link gdzie pisze o tych kremach z dodatkiem plodow
http://www.szybinski.cieszyn.pl/szyb...5/strona_3.php
wiec widzicie macie dowod ale i tak (jak ktos juz wczesniej podkreslil) moze byc to stronka katolicka gdzie szezy sie to "klamstwo" PS.wierzcie w to co chcecie
nioonia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:03   #104
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nioonia17
no wiec pisze jeszcze jeden raz .. nie chodzi tutaj o to ze ja tak sadze i jestem tego pewna .. ale chcialam wiedziec jakie jest wasze zdanie na ten temat wiec nie osadzajcie za ta wypowiedz mnie .. a ja w to wierze .. i wiecie nawet jakby komus rzedstawic jakis dowod bylby jakis procent ludzi ktorzy nie uwierzyliby w to .. wiec kazdy wierzy w to co chce ..
na dole podaje link gdzie pisze o tych kremach z dodatkiem plodow
http://www.szybinski.cieszyn.pl/szyb...5/strona_3.php
wiec widzicie macie dowod ale i tak (jak ktos juz wczesniej podkreslil) moze byc to stronka katolicka gdzie szezy sie to "klamstwo" PS.wierzcie w to co chcecie
niooniu, a nie lepiej przyjąć inne podejscie? Starać się brać pod uwagę wszelkie możliwości ale za pewnik przyjmować tylko to, co udowodnione? SŁowa "wiara" i "wierzyć" zostawmy religii. Ty jesteś przekonana, że tak się dzieje, lecz na pewno tego nie wiesz. Obawiam się, że jeśli chodzi o księdza, który Wam o tym mówił, to również kwestia ta należy do jego przekonań, a nie wiedzy i powinien uważać z takimi sensacjami.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 00:21   #105
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Juda
Tak jak napisała Nan, także przekonałam się, że Chińczyk zje naprawdę wszystko. Wszystko co się rusza, lub też ruszało...
Juda, prosze, nie wrzucajmy wszystkiego do jednego wora. Chinczyk wcale NIE ZJE wszystkiego. Co innego pies, a co innego martwy plod. Mam wielu przyjaciol ktorzy pochodza z Chin, i oni wcale nie sa kannibalami. Nie wszyscy jedza plody, tylko pewna grupa spoleczenstwa, ktora jest za to potepiana, a ogolnie jest to temat TABU (jak wiecie w Chinach nie ma wolnosci slownej), ludzie sie bulwersuja (tak samo jak u nas lodzka afera ze sprzedawaniem ludzkich cial), ale nic nie moga zrobic. Chinczycy sa PRZECIWKO, ale niestety g moga sobie z tym swoim sprzeciwem zrobic. Sprobujcie chinczykom powiedziec, ze zle rzadza swoj kraj, ze kara smierci powinna byc zniesiona- maja wasze slowa gdzies i nie pozwola wam interweniowac, najwyzej wysmieja.
Co do kremow z plodami i ziol - dotycza najbogatszej warstwy spoleczenstwa (niestety nielicznej miejszosciowo - wbrew wpajanym streotypom, wiekszosc chinczykow to biedni rolnicy, tak samo biedni jak ci polscy ), a na te kremy pozwalaja sobie tylko nieliczni. NIE JEST to zjawisko ogolnie uznane i akceptowane i NIE WSZYSCY to robia, a jedynie bogata, elitarna mniejszosc, ktora ma kase i wszystko gleboko.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:50   #106
ziubejek
Raczkowanie
 
Avatar ziubejek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 241
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Oriflame rowniez....no ale naturalne kosmetyki ;D
ziubejek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 18:19   #107
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez ziubejek
Oriflame rowniez....no ale naturalne kosmetyki ;D
Jakieś dowody???
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 17:04   #108
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez ziubejek
Oriflame rowniez....no ale naturalne kosmetyki ;D
że niby też używa płodów noworodków czy co!?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 22:40   #109
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Ciekawostki [znowu]

http://atrapa.net/chains/tajwan.htm
http://www.snopes.com/horrors/cannibal/fetus.htm

Znowu Urban Legends

Już nawet się nie chce nad tym zastanawiać.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 16:26   #110
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Thumbs down "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

Podbny wątek kiedyś był, więc mówię od razu - skorzystałam z wyszukiwarki, ale o tym nigdy za mało.....

Na biologii dostaliśmy od profesorki artykuły, zdjęcia, ulotki na temat aborcji ze stronami www... Widok był oszałamiający. (Załączam zdjęcia i link do filmiku, które może pokażą tym, które uważają, że nienarodzone dziecko nie jest człowiekiem...
http://www.nieaborcji.pl/prezentacje/Movie.exe)
Ale wracam do tematu. Był tam jeden artykuł o tym, że w krajach, które mają legalną aborcję, płody są nie tylko palone... Wiele z nich trafia do firm kosmetycznych. Skruszkony, proszkowany płód ma podobno niesamowite właściwości regeneracyjne, których nie ma nigdzie indziej w środowisku naturalym. Dlatego we Francji i kilku innych krajach dodaje się je do kremów, które za niebotyczną cenę zapewniają klientkom młodą i piękną skórę. Znalazła się też wzmianka o tym, że w niemczech masowo używano odpowiednio przetworzonych płodów wraz z betonem do budowy 600km autodtrady, gdyż miało to mieć "właściwości regenerujące"...
Podłość. To tylko artykuł i nigdy nie wiadomo... Ale jednak szokuje i daje do myślenia. Szczególnie jeśli nie wycztało się tego na internecie tylko na lekcji biologii w materiałach od profesorki...

Kilka wizażanek wcześniej się wypowiadało na ten temat, więc przytaczam... :

"Ładnych perę lat temu była wielka afera w Chinach, jak firmy kosmetyczne wpadły na taki boski pomysł, aby płodów używać do celów kosmetycznych. Wyglądało to mniej więcej tak, pani zachodziła w ciąże zgłaszałą się do firmy kosmetycznej , przeprowadzano aborcję i pani dostawała za to pokaźną sumkę. Jednak wzburzyło to opinią publiczną i zrobiono nagonkę przez policję.
Jednak w takich krajach jak Rosja czy Chiny wszystko jest możliwe i może po cichu zajmują się tym jakieś firmy?"

"To niestety prawda. Z tego co wiem, to 2 firmy kosmetyczne wykorzystują ludzkie płody. Jedna rosyjska, druga w Lyonie(ta na 100%).
Te kremy mają niebotycznie wysokie ceny i mogą sobie na nie pozwolic jedynie nieliczne klientki, dlatego też produkowane są wyłącznie na zamówienie. To brzmi jka jakś koszmar, ale tak jest w rzeczywistości.
Np. Jelcyn dosyć dawno temu przyznał sie, że jego eliksirem dlugowieczności jest specjalna mieszanka, której jednym ze składników są wygenerowane komórki z ludzkich płodów.Wywołało to dosyć duży skandal, ale szybko to wyciszono."

Dowiedziałam się także, że z badań wyniknęło, że w Polsce "brakuje" kilku mln dzieci, które nigdy się nie narodziły...

Sama nie wiem co myśleć i w co wierzyć... A co Wy kochane na to?
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."



Edytowane przez giganciara
Czas edycji: 2006-04-12 o 16:40 Powód: usuwane zdjęcia
giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:36   #111
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

ja chce tylko zauwazyc zeby wspomniec na poczatku posta ze pod koniec sa drastyczne zdjecia, wrazliwe osoby moga czuc sie dotkniete...

a co do tematu to slyszalam o tym, ale nie wiem czy to prawda, do wyrobow rowniez kremow i pomadek chyba uzywa sie lozysk..
__________________
grin ajz rulez




Edytowane przez grin_ajz
Czas edycji: 2006-04-13 o 22:50
grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:38   #112
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

[quote=grin_ajz]ja chce tylko zauwazyc zeby wspomniec na poczatku posta ze pod koniec sa drastyczne zdjecia, wrazliwe osoby moga czuc sie dotkniete...
[quote]

dla zasady usuwam...
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:38   #113
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

O kremach z plodow nie slyszalam, tylko o takich z łożysk.
Wydaje mi sie ze te dzieci, ktore sa na zdjeciach nie sa z aborcji, jak dla mnie juz za duze (ale moge sie mylic), tylko pewnie z poronien...
Ale to tylko i wylacznie moja ocena...
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:39   #114
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

Tak wiem o tym, podobno w szminkach też były. Płód, łożysko itd zawierają niesamowitą ilość białek, które tak łatwo się przyswajają w skórze dorosłego osobnika, co więc dalej doskonale nawilżają itd. Cóż nie mnie to osądzać, więc na razie powstrzymam się od komentarza osobistego
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:44   #115
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

Cytat:
Napisane przez giganciara
dla zasady usuwam...
Cieszę sie, że je usunęłaś, bo były dosyć drastyczne i nie wszyscy chcą takie zdjęcia oglądać.

__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:09   #116
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

Giganciaro ,dla jedych dzieckiem sa dwie połaczone komórki,dla innych takie,które ma już wykształcony układ nerwowy,a dla innych dopiero to,które się rodzi. Nie ma sensu zmieniać poglądów kogokolwiek.Strony antyaborcyjne nie sa dla mnie wiarygodne ,nauczyciel tez nie jest autorytetem w takiej kwestii. Informacji szukałabym raczej w żródłach naukowych.Dzieci na zdjęciach prawdopodobnie pochodza z poronien,a nie ze "skrobanki".A co do kremów ,pomadek itd,to słyszałma,ale o łozyskach.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:16   #117
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

na temat aborcji bylo wiele wątków i co innego pokazywac foto z aborcji do 8 tygodnia a co innego aborcja w 7 miesiacu,jestem za wolnym wyborem.
szczegolnie przeciwnicy i nic nie wiedzacy na ten temat posługuja sie nieprawdziwymi fotkami aby wzbudzic obrzydzenie i sprzeciw ,przeciez tak łatwo zmanipulowac młodziez ,dzieci.

co do kremów itp czy to wazne ,skoro to "cos" juz nie zyje? nie lepiej zając sie zywymi dziecmi ktore nie maja co jejsc ,ggdzie mieszkac ,itp?
nie wiem dlaczego bardziej przejmujemy sie łożyskami i płodami usuniętymi czy tez poronionymi niz żywym czlowiekiem.

bogate panny zawsze beda kupwac to co najdrozsze bez zastanowienia,nosic kurteczki z foki i nakladac na pusta glowe kremy z łożysk i wymiot krowich ,itp.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:17   #118
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

Nie wiem, co powiedzieć.

Ludzie robią straszliwe rzeczy, do tego przychodzą im do głowy różne głupie i obrzydliwe pomysły.
Z drugiej strony - nie wydaje mi się to prawdą.

Bo - technicznie - chociaż płody zawierają komórki macierzyste - które są bardzo cenne - niemniej - będę dosadna, ale taki mi się nasuwa przykład - czy jeżeli ktoś np. ma wspaniały potencjał seksualny - to - szczerze przepraszam za dosadność - jeżeli zabiję tego kogoś, w pełni sił, i spożyję jego ususzonego i sproszkowanego penisa (bo był. np niepospolitych rozmiarów) - jako afrodyzjak - to czy znaczy to, że ''moja różdżka'' (''jako faceta'', bo wiadomo) - przejmie ''magiczną moc'' tego pierwszego (''Casanovy''), tudzież mój własny penis - urośnie..?

Nie wykluczam prawdziwości przytoczonych wyżej ''doniesień'' - ale czuję się, przyznaję, jakbym wypowiadała się na temat artykułu w ''Fakcie''.

Komórki macierzyste dają się sensownie wykorzystać - z tego co ja wiem - ale przy manipulacjach i grzebaniach genetycznych - a nie dlatego, że je sobie rozsmarujesz. Moim zdaniem, ale ja się nie znam.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:19   #119
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

Kojarzy mi się to z legendami, w których złe królowe porywały noworodki, żeby kąpać się w ich krwi (albo pić, w zależności od wersji), po to, by zachować wieczną młodość...
Ale niczemu nie przeczę, wiem, że tak jest i że ludzie robią różne ohydztwa...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:26   #120
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Ekskluzywne" kremy z płodów - aborcja

Właśnie - bywają ohydztwa. Nie twierdzę, że nie brakuje zamożnych świrów - dla których wymyślają cuda niewidy, bo naiwna nie jestem - ale - bez względu na skalę - sądzę, ze to taki sam (technicznie) niszowy problem - jak porywanie ludzi (w naszej kulturze) - dla handlu organami.

W przypadku tego ostatniego - jestem tego absolutnie pewna, nie wdając się w dyskusje - ale - nie sądzę, aby tak ''poważne'' eksluzywne firmy - produkowały sobie takie kosmetyki.

Nie dla zwykłych śmiertelników - a co za tym idzie - to zjawisko tak marginalne (nawet jeśli spore) - jak zoofilia.
Wg mnie.
Przypomina mi się zresztą, gdy tak o tym sobie dumam - Podziemny krąg - i ta ''ich'' produkcja mydła z ludzkiego tłuszczu...

P.S. Uważam, że to nie jedynie legendy, z tą krwią noworodków - czy dziewic...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.