Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 13:24   #781
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
posprzątałąm ,zrobiłam rybę w warzywach i sałatkę śledziową - jak post to post
jeszcze zastanawiam się czy zrobić kruche babeczki ze szpinakiem i łososiem, ino czy mi sie chce ?
moze podam najpierw kotu kwas hialuronowy
jak mnie dziabnie w palca to mi się odechce c'nie?


a jak tam kot? doszedł już całkiem do siebie?

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ale matoły😐
Dobrze, ze nie analizowali jeszcze linii papilarnych
następnym razem będzie skanowanie siatkówki oka

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Po takim haśle od razy masz -90%
Aleksa - pisz mnie tu pędzikiem gdzie to jest i zaraz wsiadam w pendolino i pędze
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:25   #782
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Podziel się przepisem

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

a najlepiej oboma
ryba w warzywach przepisu nie posiada to warzywa mrożone hortexu i duszona z nimi sola

sałatka śledziowa prosta
płaty śledziowe (namoczone uprzednio )pokrojone w kostkę, cebulka, groszek, dwa gotowane jajka, 5 małych ziemniaków ugotowanych, dwa ogórki kiszone, natka pietruszki i dwie łyżki majonezu - za każdym razem przepis modyfikuję coś dodaję coś odejmuję - dziś jest z takiego
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:25   #783
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


a jak tam kot? doszedł już całkiem do siebie?

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------


następnym razem będzie skanowanie siatkówki oka

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------


Aleksa - pisz mnie tu pędzikiem gdzie to jest i zaraz wsiadam w pendolino i pędze
Hasło :brokuł 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:27   #784
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ja też w końcu nie dostałam pw, bazowałam na tym, co znalazłam w necie

Jako, że nigdzie nie ma oficjalnej inf na ten temat, bazuje się tylko na plotkach i inf ludzi, którzy tam byli, to jechałam tam nie wiedząc czego się spodziewać, bo słyszałam jeszcze w pon że wyprzedaży nie ma, albo że jest tylko dla wybranych firm i trzeba znać „hasło”, albo że czeka się na wejście czasem w długiej kolejce. Na miejscu, już pieszo, nieźle się naszukałam, gdzie to w ogóle jest wśród trzech biurowców. Zupełnie przypadkiem zobaczyłam jakieś kobietki, wychodzące przez szklane drzwi, niosły białe papierowe torebki odpowiednie na małe zakupy. Równie dobrze mogły wychodzić z kawiarni czy od fryzjera, bo na zewn. żadnego info, szyldu, nic. Przytknęłam nos do szyby, a tam w środku dopiero napis EL i jacyś ludzie, z ulicy nic nie widać. Spokojnie weszłam, ochroniarz z nosem w telefonie, w środku niewiele osób. Ciekawie to wyglądało- perfumy, pielęgnacja, kolorówka- ładnie poukładane na półeczkach, spore ilości. Większe zestawy i to, co się nie zmieściło stało na podłodze pod ścianą. Normalnie były testery perfum czy kolorówki. MAC w ogóle nie było (słyszałam ploty, że bywa). Nigdzie żadnych cen, tylko na każdym produkcie napis „do użytku prywatnego”. Przeszłam przez cały sklep, spr kilka produktów na czytniku, który znajduje się w sklepie i ceny identico jak w D. Trochę zgłupiałam, bo miało być 40-50% taniej. Zagaduję babkę obok jak to w końcu jest i okazuje się, że rabat naliczany jest przy kasie i czasem pytają o nazwę firmy, z której się jest, więc trzeba być na to przygotowanym. Próbowałam od niej delikatnie wyciągnąć to nieszczęsne hasło, ale nie powiedziała. Podsłuchać też się nie dało, bo kasy są troszkę oddalone od części sprzedażowej.
W każdym razie zobaczyłam jak wygląda ta owiana Wielką Tajemnicą wyprzedaż EL, a tego byłam najbardziej ciekawa. Zastanawiałam się nad kilkoma rzeczami, ale ostatecznie nic nie kupiłam bo nic nie potrzebowałam, a nie chcę sobie powiększać zapasów.

Za to w Reserved kupiłam letnią piżamkę z Puchatkiem, a w markecie oprócz spożywki wzięłam jeszcze pół tuzina pączków- w sam raz na środę popielcową
Nic się nie zmieniło, a te zestawy z tego roku były, czy zapasy z poprzednich lat ?


Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie nowy akumulator do samochodu w cenie dobrego szanela
jak tu się nie cieszyć
[COLOR="Silver"]



---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

:
Też niedawno tak miałam, ale będzie czym po szanela pojechać

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
właśnie boję się, że tak to się skończy

Nie wiem co z tymi O, jakoś tak no nie zagadały do mnie i odpuściłam sobie Na Bogdany mam teraz pen Sampara i się super sprawdza wiec chwilowo nie potrzebuję, ten ułatwiający zasypianie jakoś mnie nie przekonał, chyba potrzebuję jakiegoś bodźca np rzodkiewy czy brokuła
Aniyam mi się jeszcze podoba ten nowy chanela les beiges, też jest nawilżający. Wiem, że pomogłam

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-10 o 13:29
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:28   #785
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


a jak tam kot? doszedł już całkiem do siebie?

a skąd
tzn czuje sie dobrze, ale badanie moczu takie se
na szczeście ph moczu ładnie spadło, białka tez mniej jest no i nie ma kryształków, czyli karma działa
natomiast ma dużą leukocytozę ( ciekawe skąd, wszak dopiero konwenia przestała działać) podaję mu od wczoraj furagin i kwas hialuronowy dopyszczkowo za 10 dni kontrolne badania
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:28   #786
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Hasło :brokuł 😊
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:30   #787
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Aniyam mi się jeszcze podoba ten nowy chanela les beiges, też jest nawilżający. Wiem, że pomogłam
Właśnie jeszcze go nie zmacałam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 13:30   #788
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a skąd
tzn czuje sie dobrze, ale badanie moczu takie se
na szczeście ph moczu ładnie spadło, białka tez mniej jest no i nie ma kryształków, czyli karma działa
natomiast ma dużą leukocytozę ( ciekawe skąd, wszak dopiero konwenia przestała działać) podaję mu od wczoraj furagin i kwas hialuronowy dopyszczkowo za 10 dni kontrolne badania
biedna bestia. ale jak się poprawia to najważniejsze
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:32   #789
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też wczoraj przechodziłam koło 2 S i do żadnej nie weszłam, ale miałam okropny dzień


Co do VS bierz obie a co se będziesz żałować albo poczekaj aż będzie promocja 2za1 lub 3za2
Ja mialam mokre spodnie to mi styd bylo.. ale makijaż mialam ładny, no nie wiem..

I tak, poczekam na 2za1





Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
A Ty nadal zakochana w masłach VS? Rodzice już pojechali? pogodziłas się z tżtem? bunga-bunga?

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Paulina_Aurora za silną wolę

dziękować




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O matko na chwilę weszłam a tu w sidła przesłuchania wpadłam

1. Nadal zakochana, już przeszło połowę jednego zużyłam posypią się dalsze zamówienia
2. rodzice pojechali, mam stwierdziła, że ma mnie dość i musi ode mnie odpocząć, bo tylko klikam i klikam i nic nie robię
3. pogodzona, powiedziałam, jaki miałam dzień i zrozumiał, że było mi ciężko, dziś jedzie do lekarza na 19 i mówił, że pojedziemy razem i dla mojego rozluźnienia wejdziemy kupić jakąś bieliznę na walentynki o body nic nie mówiłam, po co psuć mu niespodziankę
4. ano było
4 najważniejsze
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:34   #790
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hmmm czyli nic ciekawego? może to i lepiej chociaż chcialabym ten olejek na Bogdany o którym wszystkie piszą
myślę że musisz kupić podkład Armaniego w D a na Vipach w S CC chanela
Najlepsze rozwiązanie Zdecydowanie popieram A potem dawaj recenzje
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:35   #791
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Witam popołudniową porą .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 13:37   #792
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
biedna bestia. ale jak się poprawia to najważniejsze
ano Bidok taki
przez to krwotoczne zapalenie pęcherza sprzed 2 lat ( idiopatyczne) musiał być kilka razy operowany i teraz po wyszyciu niestety ma większe skłonności do tych infekcji
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:37   #793
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ryba w warzywach przepisu nie posiada to warzywa mrożone hortexu i duszona z nimi sola

sałatka śledziowa prosta
płaty śledziowe (namoczone uprzednio )pokrojone w kostkę, cebulka, groszek, dwa gotowane jajka, 5 małych ziemniaków ugotowanych, dwa ogórki kiszone, natka pietruszki i dwie łyżki majonezu - za każdym razem przepis modyfikuję coś dodaję coś odejmuję - dziś jest z takiego
Lubię groszek, to przy okazji wypróbuję

Ja mam trochę inny przepis na sałatkę śledziową, warstwową: śledź na dół, cebulka, gotowane ziemniaki w plasterkach opcjonalnie, gotowane buraczki starte, gotowana marchewka starta, posypane startym jajkiem. Każda warstwa przekładana cienko majonezem. Najlepiej serwować w szklanej miseczce, bo ładnie wtedy wygląda

Edytowane przez michalina_86
Czas edycji: 2016-02-10 o 13:39
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:43   #794
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Ale mam ochotę coś kliknąć, tylko co?!
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:44   #795
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ja też w końcu nie dostałam pw, bazowałam na tym, co znalazłam w necie



Za to w Reserved kupiłam letnią piżamkę z Puchatkiem, a w markecie oprócz spożywki wzięłam jeszcze pół tuzina pączków- w sam raz na środę popielcową

A jak udało sie znaleźć w necie informacje?
Skoro nie bylo maca to lipa, a origins tez do nich chyba należy..
Dziwi mnie hasło, w Gdańsku (chyba) jest normalny outlet i maja pełna pielęgnację estee i cliniqua i tam jest zawsze taniej a jeszcze cos jakiś czas maja 50% taniej wszystko.. po co taki sklep skoro nie jest taniej?

Tez mam piżamie z re pokażesz jaka? Moze mamy ta samą
Fajnie sie w niej śpi dziekuje tej ktora polecala




Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
posprzątałąm ,zrobiłam rybę w warzywach i sałatkę śledziową - jak post to post
jeszcze zastanawiam się czy zrobić kruche babeczki ze szpinakiem i łososiem, ino czy mi sie chce ?
moze podam najpierw kotu kwas hialuronowy
jak mnie dziabnie w palca to mi się odechce c'nie?
Tylko nie zwalaj lenia na kotka, przecież on taki zapracowany

Wiecie co? To mleko migdałowe jakieś oszukane u szajsowate zostaje mi ładna buteleczka
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:54   #796
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

oesu nie zjadłabym buraczków w sałatce, nienawidzę jak farbują inne składniki
nie mieści się w moim odczuciu estetyki, mimo, że buraczki bardzo lubię

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Paulina kocur z zapracowania już zasnął
wypiję herbatkę z kofeiną przed pracą, bo też padnę, ale ciśnienie leci
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:56   #797
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Hesusie jaka konspira zakupowa zabezpieczenia, tajne PW, tajne hasła jak na zebrania masonów co najmniej
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie tajemnice dla wybrańców żałosne to jest
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aleksa
wcale bym nie polazła tam drugi raz
dla mnie to taki total idiotyzm
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jaki bezsens prynajmniej jesteś bogatsza - o doświadczenia i kasiorę
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ale matoły😐
Dobrze, ze nie analizowali jeszcze linii papilarnych
Wiecie, to jest fajna okazja, żeby kupić produkty wybranych marek sporo taniej, tylko trzeba tego potrzebować albo bardzo chcieć jakiegoś produktu. Dzięki temu forum mam zapasy, wiem że trafiają się różne okazje i trzeba wybierać rozsądnie. Dlatego, wczoraj, jak tam byłam, to jakoś mnie nie ciągnęło żeby coś kupić tylko dlatego, że o połowę taniej- muszę zużywać, to co mam.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aleksa a o co chodzi z tym "czasem pytają o nazwę firmy, z której się jest, więc trzeba być na to przygotowanym." to trzeba być z jakiejś firmy? z jakiej na przykład? handel hurt-detal made in wąchock też się nada?
ale dziwne pomysły
Podobno te wyprzedaże są organizowane dla pracowników wybranych firm- banków, firm farmacutycznych, itp. i oni dostają zaproszenia. Hasłem podobno jest nazwa firmy, w której pracujesz i którą zaproszono. Nie wiem czy te firmy (a co za tym idzie hasła) się zmieniają co wyprzedaż. Niektóre wyprzedaże natomiast są "otwarte", czyli dla wszystkich. Zwykła osoba (bez zaproszenia) nigdy nie wie napewno, która wyprzedaż jest otwarta, która dla osób zaproszonych. Najgorsze, że wszystko jest na zasadzie "podobno", bo to plotki, domysły, obserwacje, a info o wyprzedaży szaraczki mają z poczty pantoflowej. Trzeba by mieć dostęp do kogoś, kto dostaje takie zaproszenia, żeby uzyskać pewne info.
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:58   #798
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Ale poracha z ta wyprzedaza dla wybranych
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:02   #799
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
oesu nie zjadłabym buraczków w sałatce, nienawidzę jak farbują inne składniki
nie mieści się w moim odczuciu estetyki, mimo, że buraczki bardzo lubię

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Paulina kocur z zapracowania już zasnął
wypiję herbatkę z kofeiną przed pracą, bo też padnę, ale ciśnienie leci
Oj to ucaluj biedaczka tylko delikatnie :Love:
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 14:05   #800
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Kjd 👏 za wygraną Matricium
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:09   #801
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale poracha z ta wyprzedaza dla wybranych
dlatego jakoś nie kusi, i też mi się wydaje, że purchawy mogą być. Nie jest tak trudno się dowiedzieć o tej wyprzedaży, oni to rozsyłają do banków i dużych korpo.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:10   #802
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Neveeeeeer daj namiar na pw gdzie dostać to cioccolato
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:10   #803
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Oj to ucaluj biedaczka tylko delikatnie :Love:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:11   #804
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Ale dzis mam roboty:sciana: chcę już do domu:sciana:

maarthusia jak dobrze, że jesteś! Od razu jest więcej stron do czytania
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:12   #805
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Wiecie co powiem tak.. to estee to są nieźle powaleni ludzie..
Oni chcą być tacy super dla wybranych firm, żeby przywiązywać tych ludzi do siebie ale ja jakoś nie uważam ze ich kosmetyki są tego warte plus jazda tam robienie z siebie idioty.. jakoś nie rozumiem, tu takie rzeczy, tam jakieś sklepy firmowe, internetowy.. A za granicą i tak mozna taniej kupić, bo w PL to głupie istoty są przecież..

Mogłam tam jechać ale jak oni tak robią to mam oj w tym samym miejscu co D..
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:16   #806
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

A mnie ciekawi taka rzecz Dużo jest tutaj o różnych markach, głównie tych droższych, ale tańszych trochę też - znanych mniej lub bardziej, popularnych mniej lub bardziej. Ale właściwie nie ma info o Lancomie. Dlaczego?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:17   #807
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aleksa - pisz mnie tu pędzikiem gdzie to jest i zaraz wsiadam w pendolino i pędze
przecie nie mogę tak otwarcie, to Wielka Tajemnica jest

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Nic się nie zmieniło, a te zestawy z tego roku były, czy zapasy z poprzednich lat ?
Zestawy pielęgnacyjne z EL i C były, wydaje mi się że takie dostępne ostatnimi czasy.

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A jak udało sie znaleźć w necie informacje?
Skoro nie bylo maca to lipa, a origins tez do nich chyba należy..
Dziwi mnie hasło, w Gdańsku (chyba) jest normalny outlet i maja pełna pielęgnację estee i cliniqua i tam jest zawsze taniej a jeszcze cos jakiś czas maja 50% taniej wszystko.. po co taki sklep skoro nie jest taniej?

Tez mam piżamie z re pokażesz jaka? Moze mamy ta samą
Fajnie sie w niej śpi dziekuje tej ktora polecala
szukałam i znalazłam info na blogu olfaktorii i na fb cosmeticshare
z origins nic nie było
no właśnie jest taniej podobno o 50%, ludzie kupowali

piżama to ta, tania nie jest, ale urocza i z miękkiej, grubszej bawełny. W marcu ma być kupon -15% i zastanawiam się czy coś kombinować w tej sprawie, zawsze to trochę taniej
http://www.reserved.com/pl/pl/woman/.../ladies-pyjama
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:22   #808
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
przecie nie mogę tak otwarcie, to Wielka Tajemnica jest



Zestawy pielęgnacyjne z EL i C były, wydaje mi się że takie dostępne ostatnimi czasy.



szukałam i znalazłam info na blogu olfaktorii i na fb cosmeticshare
z origins nic nie było
no właśnie jest taniej podobno o 50%, ludzie kupowali

piżama to ta, tania nie jest, ale urocza i z miękkiej, grubszej bawełny. W marcu ma być kupon -15% i zastanawiam się czy coś kombinować w tej sprawie, zawsze to trochę taniej
http://www.reserved.com/pl/pl/woman/.../ladies-pyjama
Ale boska ta piżamka
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:23   #809
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
dlatego jakoś nie kusi, i też mi się wydaje, że purchawy mogą być. Nie jest tak trudno się dowiedzieć o tej wyprzedaży, oni to rozsyłają do banków i dużych korpo.
Lepiej zamowic ze strony Estee z prezentami

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ale dzis mam roboty:sciana: chcę już do domu:sciana:

maarthusia jak dobrze, że jesteś! Od razu jest więcej stron do czytania
Teraz jestem na biezaco
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:24   #810
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A mnie ciekawi taka rzecz Dużo jest tutaj o różnych markach, głównie tych droższych, ale tańszych trochę też - znanych mniej lub bardziej, popularnych mniej lub bardziej. Ale właściwie nie ma info o Lancomie. Dlaczego?
Czasami się pojawia tu ta marka, ale większość z nas jej nie lubi lub nie służy nam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 18:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.