Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-20, 09:21   #361
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Pytanie jak oni te błyski liczą czy dla, czy dla najmniejszej mocy, przy większej tych błysków będzie mniej. Biorąc pod uwagę moje "zaangażowanie" w depilacje, to nawet przy tych 65k błysków mam szansę posiadać wieczną lampę, bo jak kiedyś liczyłam to wyszło mi coś koło 70 zabiegów na całe ciało.
Lumea jest bezprzewodowa, ale ja też traktuję to jako wadę, bo to nie jest urządzenie na rok czy dwa, obawiam się że akumulator za kilka lat padnie. Za to przy używaniu remingtona lubi skakać napięcie, ja tego w pokoju nie widzę, ale TŻ zauważył w łazience, no i dziewczyny tu na forum też o tym pisały.
Na korzyść remingtona przemawia że ma więcej dżuli na cm2 i pewnie gdyby przyszło mi ponownie kupować to też bym wybrała tę firmę, pewnie najnowszy model, bo nakładkę bikini chyba najłatwiej zastąpić zwykłą nakładką- dziewczyny tak używają i nie miały żadnych problemów.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 17:01   #362
chele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Bardzo dziękuję dziewczyny za podpowiedzi.

Cytat:
Napisane przez Papryka250 Pokaż wiadomość
chele, j
Dowiedziałam się również, że ma być w tej samej cenie, co te, które są dotychczas.
Natomiast jeśli chodzi o nowość od Remingtona - czym ona się w zasadzie różni? Nie wiem czy zainwestować, czy jednak nie szaleć.
Papryka250 ja mam w tej chwili ten sam dylemat. Ten nowy czyli IPL6780 kosztuje niemal dwa razy więcej od modelu IPl6250. Pytanie czy warto kupić nowszy model, skoro w tej samej cenie można mieć dwa niższe modele? Kusząca z pewnością jest gwarancja czyli 5+1 lat i 150 tys. błysków. Nie wiem natomiast jak jest z mocą lampy, no i nasuwa się pytanie co się lepiej opłaci oraz czy nowe oznacza lepsze?

Mam jeszcze jedną wątpliwość dotyczącą lamp kwarcowych, gdyż na zagranicznych forach, właściwie rankingach depilatorów (dla zainteresowanych poniżej) bardzo często i dość wysoko pojawia się model Remingtona z lampą kwarcową dokładnie nazywa się Remington iLIGHT Pro Plus Quartz i jest on w różowym kolorze. Czy ten model występuje w Polsce jeżeli tak to pod jakim oznaczeniem? Żaden z tych które przeglądałem na stronie Remingtona nie jest różowy. Zauważyłem też, że na np. rynek USA Remington stosuje inne oznaczenia swoich produktów.

Przy okazji podsumowując przedstwione rankingi (wszystkie z tego roku), nie wiem na ile są one niezależne, bardzo dobrze wypada depilator Tria Home Laser 4X, jednak niedostępny na rynku polskim, więcej tutaj: http://www.triabeauty.com/products/h...moval-laser-4x

Dodam jeszcze, że depilator LumaRX IPL, który także występuje w poniższych testach, bazuje na technologii Remingtona (nie wiem na którym modelu), ale widać, że jest podobny. Ostatni z linków przedstawia własnie porównanie tego modelu z wspominanym wyżej Tria Home Laser 4X, niemniej jednak trzeba mieć na uwadze, że jest porównanie przeprowadzone przez producenta (sprzedawcę?), więc może być nieobiektywne.

Poniżej dla zainteresowanych wybrane zagraniczne rankingi depilatorów:

http://heavy.com/tech/2016/01/best-h...silkn-philips/
https://www.wearebodybeautiful.com/a...moval-reviews/
http://hairfreelife.com/home-laser-h...re-comparison/
http://www.homebeautyproducts.co.uk/...moval-systems/
http://laserhairadvice.com/laser-hai...parison-chart/
http://www.topproductcomparisons.com...-laser-4x.html
http://www.thathairtho.com/remington...parison-guide/
http://groomandstyle.com/art-of-shav...ices-reviewed/
http://hairremoval.about.com/od/lase...ir-removal.htm
https://wiki.ezvid.com/best-hair-removal-lasers
http://healthuoso.com/hair/ipl-systems/tria-vs-lumea/
http://www.luma-rx.com/Our-Advantage.aspx

Edytowane przez chele
Czas edycji: 2016-12-20 o 17:17
chele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 20:39   #363
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Nie wiem czy remington nie robił wcześniej na kwarcowych lampach, ale to marne było, bo lampa wprawdzie wymienna ale na 1500 błysków, więc drogo w eksploatacji wychodziło.

Philips czy remington jest o tyle wygodny, że z naprawą gwarancyjną nie powinno być problemów, a to wszystko jest fajnie puki jest fajnie.
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2016-12-20 o 20:40
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 22:22   #364
podniestrzanska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja posiadam Remington IPL6750.

A wiec od początku:

- jestem po trzech zabiegach na nogi i bikini oraz dwóch na pachy z czego ostatni zabieg robiłam 2h temu
- od samego początku tj od pierwszego zabiegu każda czesc ciała robiłam na 5 poziomie
- najbardziej czuć pachy, potem bikini w okolicy wzgórka, próg bolu mam wysoki wiec stricte bólem bym tego nie nazwała
- efekty które widzę po dwóch zabiegach (nie licząc dzisiejszego) sa ekstra! Na nogach nie mam juz ok 50% włosów, bikini więcej niz polowe, pachy po jednym zabiegu ok 30% mniej. Włosy które zostały odrastają spoooro wolniej, sa juz bezwłose miejsca. Kiedyś musiałam golić nogi co dwa dni, pachy codzienne. Teraz nogi gole raz na tydzien, pachy raz na 4-5 dni. Mysle ze jeszcze 2-3 razy i włosy całkiem znikną
- po depilacji włoski tak jakby wyrastają i mając Ok 2-3mm po prostu wypadają tak jakby były martwe
podniestrzanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 17:35   #365
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

To że włosy mają "spóźniony zapłon" też widzę, ale przy laserze też tak było, jeszcze trochę rosły, a potem wypadały, przy tym domowym ipl idzie to wolniej, bo tak w drugim tygodniu.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 12:06   #366
magda_8_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
remington 6250

Hej dziewczyny
z racji tego, że w gwiazdkowym prezencie znalazłam remingtona stąd postanowiłam przeczytać cały wasz wątek
dzisiaj zaczynam testowanie i dam znać o efektach-chociaż się nie napalam bo mam takie masakryczne owłosienie że już straciłam wszelką nadzieję :-/
ale ale... jedna rzecz mi nie daje spokoju...i zdaje się, że nie ma o tym żadnej wzmianki -starałam się czytać dokładnie :-P
a więc pytanko do weteranek tego tematu (asiulkaa, ilios, kusum) ale nie tylko
czy ten cały "błysk świetlny-to całe naświetlanie-impuls" jest bezpieczny pod kontem zdrowotnym? chodzi mi na przykład o węzły chłonne (napaliłam się bardzo na "brodę"-aż wstyd o tym pisać-a było nie było leży blisko szyi, czy pachy to też węzły chłonne )
lub bikini-pachwiny...
no i jeszcze ktoś tu poruszył temat golonego brzuszka pod pępkiem -kolejna masakra :-( ale ja mam blizne po cesarskim cięciu dwa lata temu-to taka blizna musi być zakryta jak pieprzyki?
no i bikini czy głębokie bikini to jednak pod skórą jajniki i tp...
sory jeśli te pytania są dziecinnie proste ale jestem laikiem i tego typu wątpliwości mi się nasunęły :-/
będę dozgonnie wdzięczna za odpowiedzi :-*
magda

Edytowane przez magda_8_2
Czas edycji: 2016-12-28 o 12:54
magda_8_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 12:51   #367
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Zdecydowanie Philips Lumea

ja rowniez rozwazam zakup depilatora. Czytam w necie recenzje i przechylam sie w strone Brauna. Recenzje ma dobre, jest mniejszy, poreczniejszy, na kabel (wole na kabel niz z akumulatorem). Kupowac bede pewnie dopiero w styczniu, wiec jeszcze chetnie poczytam opinie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-28, 13:18   #368
Myszalux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny, jakby któraś szukała info, dostałam z Remingtona:

IPL 6750 – posiada wbudowaną lampę wyposażoną w 65,000 błysków, wyposażony jest również w końcówkę do twarzy oraz bikini, ma bardzo przydatną, elegancką walizkę do przechowywania produktu, objęty jest 3-letnią gwarancją (z możliwością przedłużenia jej dodatkowo o rok – należy darmowo zarejestrować produkt na Naszej stronie 28 dni od daty zakupu).



IPL 6780 – posiada lampę wyposażoną w 150,000 błysków, wyposażony jest tylko w końcówkę do twarzy, nie posiada walizki , objęty jest 5-letnią gwarancją (z możliwością przedłużenia jej dodatkowo o rok – należy darmowo zarejestrować produkt na Naszej stronie 28 dni od daty zakupu).
Myszalux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 13:20   #369
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Jestem na etapie rozglądania się za depilatorem i wczoraj pisałam do producenta, a dzisiaj dostała odpowiedź że ten nowy model Remingtona IPL 6780 ma 150,000 błysków i na ten chyba się zdecyduję, szkoda tylko, że nie ma nakładki do bikini, bo w zasadzie to byłam zdecydowana na IPL 6750 ale te 65,000 błysków to jednak chyba trochę mało. Napisano mi też że "Odchodzimy od określenia wieczna€, gdyż jest to dwuznacznie interpretowane przez Naszych Konsumentów."

IPL6750 starcza na 65000 błysków. A ile się wykonuje podczas 1 zabiegu powiedzmy na bikini, nogi, pachy ? Licząc np. 100 błysków to starczy na 650 zabiegów. I co potem ? Można dokupić samą nakładkę, lampę do wymiany czy całość do śmieci ?...
Tak to należy przeliczać ?

P.S. Z góry przepraszam jeśli moje pytanie jest "niemądre" ale chciałabym się upewnić.

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2016-12-28 o 13:21
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 09:41   #370
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez magda_8_2 Pokaż wiadomość
dzisiaj zaczynam testowanie i dam znać o efektach-chociaż się nie napalam bo mam takie masakryczne owłosienie że już straciłam wszelką nadzieję :-/
Podejście słuszne, przynajmniej jedyne co Ciebie może spotkać to miłe zaskoczenia, a nie zawód. Jeśli masz masakryczne owłosienie, to też większa szansa żeby się go pozbyć, bo im włos grubszy i mocniejszy, tym bardziej IPL na niego zadziała.

Cytat:
Napisane przez magda_8_2 Pokaż wiadomość
czy ten cały "błysk świetlny-to całe naświetlanie-impuls" jest bezpieczny pod kontem zdrowotnym? chodzi mi na przykład o węzły chłonne (napaliłam się bardzo na "brodę"-aż wstyd o tym pisać-a było nie było leży blisko szyi, czy pachy to też węzły chłonne )
lub bikini-pachwiny...
no i jeszcze ktoś tu poruszył temat golonego brzuszka pod pępkiem -kolejna masakra :-( ale ja mam blizne po cesarskim cięciu dwa lata temu-to taka blizna musi być zakryta jak pieprzyki?
Jest bezpieczny, nie sięga zbyt głęboko. Ja robię i wąsa i brodę (nie ma się czego wstydzić, z nudów nie stałyśmy się posiadaczkami domowego IPL). Oczywiście pachy i bikini też robię.
Blizną się nie przejmuj, bym nie bawiła się w osłanianie, pieprzyki trzeba osłaniać, bo one mają sporo melaniny, na którą właśnie te depilatory działają, blizna to jedynie cieńsza skóra.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 18:46   #371
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja się skłaniam ku firmie Braun, tylko coś mało popularny ten produkt, sporo opinii jest z jakichś testów lub blogów, a wiadomo, jak to z tym jest. Na ich stronie jest napisane, że ma 300 tys. błysków, chociaż w niektórych sklepach jest podane 120tys. Będę do nich jeszcze pisać, jak to naprawdę jest. Minus to, że nie mają dodatkowych nakładek. Moc 6J, okienko 3cm^2. Wygląda mi na coś pomiędzy Remingtonami i Philipsami.

Czy błyski i impulsy to to samo?
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 08:15   #372
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Błyski i impulsy to to samo, pytanie jak je liczą, czy dla maksymalnej mocy czy dla średniej, bo na im większej mocy się robi, tym lampa szybciej się wyczerpuje.

A ja mam pytanie, czy któraś z Was robiła sobie już depilację tzw. głębokiego bikini? Jeśli tak to jakie wrażenia macie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 17:54   #373
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dostałam odpowiedź od Braun:

"
Uprzejmie informujemy, że Braun wprowadził od listopada 2016 ulepszone urządzenie Silk-Expert IPL. Obecnie oferowane warianty posiadają 300 000 impulsów (poprzednie 120 000). Żywotność w nowych urządzeniach została wydłużona do 15 lat kompletnych zabiegów na ciało lub 35 lat w przypadku depilacji łydek, okolic bikini, twarzy i pach.W załączeniu przesyłamy zdjęcie prezentujące różnice w wyglądzie urządzeń, ponieważ ich symbole się nie zmieniły.
Dodatkowy opis '€˜new' może świadczyć już o ofertach nowej wersji urządzenia."



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Braun Silk-Expert IPL.jpg (67,3 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez mahna_mahna
Czas edycji: 2017-01-13 o 15:59
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:35   #374
Myszalux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny, co do Brauna, dopytajcie jeszcze o gwarancję. Doczytałam w instrukcji, że oni dają 24mce na urządzenie, jednak gwarancją nie są objęte części eksploatacyjne, części szklane... Nie wiem jak ma się to do żarówki, ale jeśli nie jest ona objęta gwarancją to co z tego, że urządzenie może działać 15 czy 30 lat jeśli żarówka padnie nawet, kiedy urządzenie będzie jeszcze na gwarancji.
Remington natomiast na ipl6780 daje 6 lat i żarówka objęta jest też gwarancją. Nikomu nic nie chcę sugerować ale dopytajcie o to, jeśli ktoś bierze pod uwagę zakup Brauna
Myszalux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 19:46   #375
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dalsza część tamtej wiadomości:
"Gwarancja na produkt jest 2-letnia i obejmuje całe urządzenie Silk-Expert IPL w tym lampę."

Z tego co kojarzę to Remington też coś kombinował z tą gwarancją na lampę, było pisane w tym wątku.

A te warunki gwarancji to chyba są ogólne (nie tylko do tego produktu), więc te elementy szklane i żarówki niekoniecznie dotyczą lampy ipl:
"Gwarancją nie są objęte...
uszkodzenia i wady wynikłe na skutek:
- używania sprzętu do celów innych niż osobisty użytek;
- niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania, konserwacji, przechowywania lub instalacji;
-€“ używania niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych;
- napraw dokonywanych przez nieuprawnione osoby; stwierdzenie faktu takiej naprawy lub samowolnego otwarcia sprzętu powoduje utratę gwarancji;
-€“ przeróbek, zmian konstrukcyjnych lub używania do napraw nieoryginalnych części zamiennych firmy Braun;
-€“ części szklane, żarówki oświetlenia;
-€“ ostrza i folie do golarek, wymienne końcówki do szczoteczek elektrycznych i irygatorów oraz materiały eksploatacyjne"

Edytowane przez mahna_mahna
Czas edycji: 2017-01-04 o 20:09
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:25   #376
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź od Braun:

"
Uprzejmie informujemy, że Braun wprowadził od listopada 2016 ulepszone urządzenie Silk-Expert IPL. Obecnie oferowane warianty posiadają 300 000 impulsów (poprzednie 120 000). Żywotność w nowych urządzeniach została wydłużona do 15 lat kompletnych zabiegów na ciało lub 35 lat w przypadku depilacji łydek, okolic bikini, twarzy i pach.W załączeniu przesyłamy zdjęcie prezentujące różnice w wyglądzie urządzeń, ponieważ ich symbole się nie zmieniły.
Dodatkowy opis â��new' może świadczyć już o ofertach nowej wersji urządzenia."



Jaka jest cena ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 21:23   #377
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez AnnaAleksndra Pokaż wiadomość
Jaka jest cena ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Ja kupiłam za 280 funtów, nową wersję. Za jakiś czas napiszę, jak się sprawuje.
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 19:52   #378
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

nie wiem już co wybrać. Ten Braun ma też sporo dobrych opinii. Dziewczyny, który byście kupiły? Nową Lumeę czy Brauna? Te dodatkowe nasadki naprawdę się przydają?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 22:59   #379
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nie wiem już co wybrać. Ten Braun ma też sporo dobrych opinii. Dziewczyny, który byście kupiły? Nową Lumeę czy Brauna? Te dodatkowe nasadki naprawdę się przydają?
Hej Trafiłam na wątek bo też planują wkrótce zakup depilatora IPL. Waham się również między nowym Braunem a Lumeą, tylko starszą modelem SC1997 (na kabel, z nasadką do miejsc wrażliwych).

Zależy mi żeby urządzenie było na kabel bo po pierwsze w wielu recenzjach czytałam że urządzeniu zdarza się paść przed ukończeniem zabiegu i trzeba doładowywać, poza tym akumulatory mają do siebie to że wysiadają i może się okazać że za parę lat będą problemy z ładowaniem.

Poza tym w Braunie podoba mi się tryb ciągły, przyciskasz przycisk stale i przesuwasz po nodze. Błyski powtarzają się naprawdę często, widziałam na filmikach, całość idzie dość płynnie

Gdyby nie kwestia finansów to na pewno wybrałabym Brauna. Niestety ten nowy model z 300 000 błysków kosztuje około 1900 zł a Lumea SC1997 kosztuje 1400 zł. Także nie wiem, będę się zastanawiała jeszcze, bo zakup planuje dopiero na luty/marzec.
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-15, 07:53   #380
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
Ja kupiłam za 280 funtów, nową wersję. Za jakiś czas napiszę, jak się sprawuje.
I jam efekty? Można kupić w pl?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 11:18   #381
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez AnnaAleksndra Pokaż wiadomość
I jam efekty? Można kupić w pl?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Wtrącę się, bo akurat wczoraj sama szukałam

Można już kupić tą nową wersję np w komputroniku:
http://www.komputronik.pl/product/34...B&gclsrc=aw.ds

Generalnie widzę, że większość wersji w sklepach to te stare (120 tys błysków) więc warto sprawdzać w opisie. Po drugie ta nowa wersja jest czasami z dopiskiem new, no i jest droższa niż ta stara. Stara wersja jest do kupienia za 1400-1500 zł, nowa przynajmniej 1800 z tego co się orientowałam.
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 11:30   #382
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

czy tym Braunem latwo depilowac bikini, w tym glebokie? Ta koncowka nie jest za duza?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 11:49   #383
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Yenes Pokaż wiadomość
Wtrącę się, bo akurat wczoraj sama szukałam

Można już kupić tą nową wersję np w komputroniku:
http://www.komputronik.pl/product/34...B&gclsrc=aw.ds

Generalnie widzę, że większość wersji w sklepach to te stare (120 tys błysków) więc warto sprawdzać w opisie. Po drugie ta nowa wersja jest czasami z dopiskiem new, no i jest droższa niż ta stara. Stara wersja jest do kupienia za 1400-1500 zł, nowa przynajmniej 1800 z tego co się orientowałam.
O! Super! Dzięki za info!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 15:48   #384
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Używałam na razie dwa razy (najmniejsza i średnia moc), niestety bez efektów, dodatkowo mam tak, że muszę przejeżdżać maszynką min. 2 razy w niektórych miejscach, żeby było naprawdę gładko, co kończy się podrażnieniem (macie jakiś sposób na to?).
Braun ma opcje rozpoznawania odcienia skóry i dobiera sobie moc, u mnie wygląda to tak, że głębokie bikini mam ciemniejsze i Braun strzela na najniższej mocy (mimo ustawienia średniej lub największej), z jeden strony spoko, nie poparzę się, z drugiej czy ta najmniejsza coś w końcu da?
Miałam chyba jakiś zabłąkany włosek i przypalił mi trochę sprzęt, z tej blaszki w środku dało się zetrzeć, ale obudowa ma teraz czarną kropkę.

Trybu ciągłego próbowałam używać, ale nie wiem czy nie przesuwam za dużo (nie wolno patrzeć na błyski), poza tym trzeba omijać pieprzyki, więc na razie robię punktowym, może dokupię okulary.

Próbowałam też raz to urządzenie do peelingu. Jak na razie wydaje mi się średnie, mam wrażenie, że moja szczoteczka do twarzy z Biedronki mocniej szoruje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg br.jpg (63,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg braun.jpg (59,8 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez mahna_mahna
Czas edycji: 2017-01-16 o 15:53
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 18:02   #385
mag_1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
muszę przejeżdżać maszynką min. 2 razy w niektórych miejscach, żeby było naprawdę gładko, co kończy się podrażnieniem (macie jakiś sposób na to?).
Golę na olejku, nie na wodzie, potem tylko trzeba dokładnie umyć nogi. W końcu nie mam pociętych i podrażnionych nóg.

Mam pytanie nie dotyczące ani remingtona, ani philipsa.
Nigdzie nie mogę znależć odpowiedzi, wysłałam pytanie do serwisu, ale czekam i jeszcze nie odpowiadają.
Mam babyliss ipl g945e od dziś, paczka przyszła nienaruszona, depilator działa, z tym że jak się nim delikatnie potrząsa, to coś lata w środku, tak jakby przy lampie.
No i nie wiem, to normalne, czy nie, odsyłać czy nie odsyłać. Gdzieś w opiniach w sklepie internetowym tylko znalazłam, że ktoś miał tak samo, ale nie doczekał się odpowiedzi.
mag_1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 18:37   #386
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dlaczego piszecie że model Remington ipl6750 na 65tys impulsów?
Wszędzie czytam ze 150tys ma.
Wasze posty są stosunkowo świeże dlatego zastanawia mnie ta rozbieżności w danych?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 07:54   #387
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Goldika 65k błysków w remingtonie było podane przez ich serwis patrz post nr 61 https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52566437

Co do golenia to ja zwykły żel do mycia używam, znaczy cała się mydlę i lecę maszynką, podrażnień nie mam, pianki do golenia jakoś mi nie przypasowały.

Mahna_mahna dobrze rozumiem że głębokie bikini masz na razie bez efektów? Napisz coś więcej, kiedy robiłaś, ile czasu od zabiegów minęło. Ja w remingtonie też mam rozpoznawanie koloru skóry, ale dodatkowo ustawienie mocy na 5 poziomów. Trochę z głębokim bikini oszukałam i przyłożyłam skórę na ręce, żeby było że jasna, ustawiłam moc na maksa (ale jak w gabinecie robią laserem o większej mocy, to stwierdziłam że raczej nic nie powinno się stać i spróbuję), faktycznie nic sobie nie poparzyłam, ale na razie szału nie ma, bo zaraz będą dwa tygodnie i może kilka sztuk włosów wyleciało, a jak sobie sprawdzam moje pierwsze wypowiedzi to włosy wychodzą u mnie w drugim tygodniu, po dwóch zabiegach ponad połowa włosów poszła po trzech zostało jakieś 10%, czy na głębokim bikini też tak będzie, mam spore wątpliwości, no ale nie można się poddawać.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 23:17   #388
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Zauważyłam na łydkach dosłownie kilka malutkich łysych miejsc, więc cokolwiek działa, zobaczymy co będzie dalej.
Głębokie bikini robiłam 2 razy (2 tyg.), bez efektów i na razie odpuszczam całkiem tą strefę, bo jestem koszmarnie podrażniona i włoski mi wrastają
W Braunie nie da się oszukać, on rozpoznaje w chwili przyłożenia lampy do skóry.
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 07:36   #389
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Na nogach to u mnie ładnie jest i włosy wypadały ładnie, tylko to głębokie bikini chyba słabiej idzie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 09:24   #390
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
Używałam na razie dwa razy (najmniejsza i średnia moc), niestety bez efektów, dodatkowo mam tak, że muszę przejeżdżać maszynką min. 2 razy w niektórych miejscach, żeby było naprawdę gładko, co kończy się podrażnieniem (macie jakiś sposób na to?).
Braun ma opcje rozpoznawania odcienia skóry i dobiera sobie moc, u mnie wygląda to tak, że głębokie bikini mam ciemniejsze i Braun strzela na najniższej mocy (mimo ustawienia średniej lub największej), z jeden strony spoko, nie poparzę się, z drugiej czy ta najmniejsza coś w końcu da?
Miałam chyba jakiś zabłąkany włosek i przypalił mi trochę sprzęt, z tej blaszki w środku dało się zetrzeć, ale obudowa ma teraz czarną kropkę.

Trybu ciągłego próbowałam używać, ale nie wiem czy nie przesuwam za dużo (nie wolno patrzeć na błyski), poza tym trzeba omijać pieprzyki, więc na razie robię punktowym, może dokupię okulary.

Próbowałam też raz to urządzenie do peelingu. Jak na razie wydaje mi się średnie, mam wrażenie, że moja szczoteczka do twarzy z Biedronki mocniej szoruje.
tez mam tego Brauna i po pierwszym uzyciu widzialam roznice na nogach (do kolan) i rękach, natomiast pachy i okolice bikini,uda - nie. Chociaż mam wrażenie że odrastające włoski nie sa takie kujące.

Dzisiaj robie druga sesję ale na średniej mocy. Za pierwszym razem robiłam na najsłabszym bo nie umiałam sie przemóc

Co do tej szczotki to ja żałuje że ją mam - jest wg mnie nieporęczna, slizga mi się w ręce:P mała powierzchnia szczotki wiec peeling trwa wieki. -meeeehh ogólnie. Lepiej działa moją gąbka w Biedry
A co do tego włosku przypalonego w środku to mam taki sam problem i mam nadzięje że jest na to jakiś sposób

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_8_2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
z racji tego, że w gwiazdkowym prezencie znalazłam remingtona stąd postanowiłam przeczytać cały wasz wątek
dzisiaj zaczynam testowanie i dam znać o efektach-chociaż się nie napalam bo mam takie masakryczne owłosienie że już straciłam wszelką nadzieję :-/
ale ale... jedna rzecz mi nie daje spokoju...i zdaje się, że nie ma o tym żadnej wzmianki -starałam się czytać dokładnie :-P
a więc pytanko do weteranek tego tematu (asiulkaa, ilios, kusum) ale nie tylko
czy ten cały "błysk świetlny-to całe naświetlanie-impuls" jest bezpieczny pod kontem zdrowotnym? chodzi mi na przykład o węzły chłonne (napaliłam się bardzo na "brodę"-aż wstyd o tym pisać-a było nie było leży blisko szyi, czy pachy to też węzły chłonne )
lub bikini-pachwiny...
no i jeszcze ktoś tu poruszył temat golonego brzuszka pod pępkiem -kolejna masakra :-( ale ja mam blizne po cesarskim cięciu dwa lata temu-to taka blizna musi być zakryta jak pieprzyki?
no i bikini czy głębokie bikini to jednak pod skórą jajniki i tp...
sory jeśli te pytania są dziecinnie proste ale jestem laikiem i tego typu wątpliwości mi się nasunęły :-/
będę dozgonnie wdzięczna za odpowiedzi :-*
magda
Magda, czy przeczytałaś całą instrukcję?
Np. w mojej było napisane gdzie można a gdzie nie jest zalecane (mam z innej firmy, ale obstawiam że takie rzeczy są w instrukcji) Powinien byc ten nr do obsługi klienta gdzie muszą rozwiać Twoje wątpliwości

Co do reszty twoich pytań to tak na logike blizne powinna być zakryta. Może inni nie zakrywają, ale ja na wszelki wypadek tak. Ja mam blizne przy kolanie i ją omijam - jak wychodze na mocne slonce to też ją zakrywam filtrem jakimś.


Gdyby to było jakieś nie teges pod kątem zdrowptnym to chyba by nie zostało dopuszczone do sprzedaży wiec nie popadałabym w paranoje z tym zdrowiem.

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2017-01-20 o 09:28
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 13:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.