Karkonosze :-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-11, 12:51   #31
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Karkonosze :-)

Hej
Ja w tym roku spedzilam 2 tygodnie w Karpaczu, mieszkalam przy ul. Mysliwskiej.
Jesli o jedzenie, to zywilismy sie w Barze pod... (dębem? cholera, jakies drzewo, ale nie pamietam jakie) - przy głownej ulicy. Jak juz ktoś wyżej wspominał, knajpek jest sporo, jedzenie dobre ale czesto serwuja mega porcje W Szklarskiej tych knajpek jest jednak wiecej, sa tez niezle pizzerie.
Zwiedzalam: Muzeum Lalek, Muzeum Turystyki, Kościół Wang; wdrapywałam się na Śnieżkę, na Chojnik, ze Szklarskiej wyciagiem do Kotłów; byłam w Western City, w Sztolniach w Kowarach i Muzeum Miniatur - polecam, sa niezle wykonane miniatury palaców i innych fajnych obiektow.
Z Karpacza tez wybralismy sie na 1dniowa wycieczke do Pragi (tzn Praga Nocą z Fontanna) - koszty niewielkie ale mnostwo radosci
I oczywiscie rozbijalam sie samochodzikami na Kolorowej
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:54   #32
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Karkonosze :-)

nie wiem czy już ktoś polecał - nie doczytałam całego wątku, ale jeśli wybieracie się do Jeleniej Góry to koniecznie wejdzcie na pieczone pierożki z kapustą i grzybami do Kurnej Chaty na Rynku !!! niesamowicie pyszne !! ajjj ale bym zjadła

ps. druga jest naprzeciw Jatek we Wrocławiu pyszności !! i brokuły zapiekane z pieczarkami w kołderce serowej !!!
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:55   #33
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Karkonosze :-)

Cytat:
Napisane przez bemolka
gdzie gdzie gdzie? cholerka byłam i nie widziałam w którym miejscu? Krp gorny to tam gdize Wang, wiec mlynek jeszcze wyzej niz wang? ale tam dalj nic nei widzialam ciekawego, same juz domki wczasowe
Prawie na samym końcu ul Karkonowskiej
A kaplica Św. Anny to w Borowicach, prawie jest
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:57   #34
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Karkonosze :-)

Cytat:
Napisane przez _Roxi
nie wiem czy już ktoś polecał - nie doczytałam całego wątku, ale jeśli wybieracie się do Jeleniej Góry to koniecznie wejdzcie na pieczone pierożki z kapustą i grzybami do Kurnej Chaty na Rynku !!! niesamowicie pyszne !! ajjj ale bym zjadła

ps. druga jest naprzeciw Jatek we Wrocławiu pyszności !! i brokuły zapiekane z pieczarkami w kołderce serowej !!!
Zgadzam się ta knajpa jest pod arkadami mają tam jeszcze pyszne talarki z ziemniaczków
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:58   #35
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Karkonosze :-)

Cytat:
Napisane przez Jula
Hej
Ja w tym roku spedzilam 2 tygodnie w Karpaczu, mieszkalam przy ul. Mysliwskiej.
Jesli o jedzenie, to zywilismy sie w Barze pod... (dębem? cholera, jakies drzewo, ale nie pamietam jakie) - przy głownej ulicy. Jak juz ktoś wyżej wspominał, knajpek jest sporo, jedzenie dobre ale czesto serwuja mega porcje W Szklarskiej tych knajpek jest jednak wiecej, sa tez niezle pizzerie.
Zwiedzalam: Muzeum Lalek, Muzeum Turystyki, Kościół Wang; wdrapywałam się na Śnieżkę, na Chojnik, ze Szklarskiej wyciagiem do Kotłów; byłam w Western City, w Sztolniach w Kowarach i Muzeum Miniatur - polecam, sa niezle wykonane miniatury palaców i innych fajnych obiektow.
Z Karpacza tez wybralismy sie na 1dniowa wycieczke do Pragi (tzn Praga Nocą z Fontanna) - koszty niewielkie ale mnostwo radosci
I oczywiscie rozbijalam sie samochodzikami na Kolorowej
Bar Pod Dębami jest na ul konstytucji przy delikatesach na przeciwko Afryki
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 22:22   #36
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Karkonosze z malcem

Kochane podróżniczki!

Jako zapalona miłośniczka gór wybieram się na wyprawe z moją półroczną córką. Wybór padła na Karkonosze. Prosze powiedzcie mi w jakie górskie trasy da się pojechać wózkiem? Julka nie lubi siedzieć w nosidełku więc chciałabym transportować ją tradycyjnie
Na myśl przychodzi mi trasa na Odrodzenie bo jest tam asfalt. Poza tym droga przyjaźni ale chyba bede tam musiała helikopterem się dostać Wodospady Szklarka i Kamieńczyk?
Help
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:06   #37
mmys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: Karkonosze z malcem

Właśnie wróciłam z Karkonoszy, widziałam mnóstwo ludzi z malcami, ale raczej w nosidełkach na plecach.Wydaje mi się, że bez problemu można pchać wózek zaczynając w Karpaczu od kościółka Wang niebieskim szlakiem, niestety na Śnieżkę nie dojedziecie bo są fragmenty przed i po Schronisku Samotnia, których nie pokonasz z wózkiem.Nie chce cię martwić ale zostaje ci Karpacz, albo spacerki po fragmentach szlaków. Daj znać jak sobie poradziłaś, pozdrawiam
mmys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 21:57   #38
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Karkonosze z malcem

Dzięki Mmys. My nastawiamy się na spacery po okolicy: Karpacz, Szklarska, Jelenia Góra, Przesieka.
Jednak znając moją góralską dusze chciałabym chociaż troche liznąć wędrówki. Julka już była w górach ale w stanie prenatalnym. Zaliczyła wtedy Kasprowy. Chyba tak zrobie że bedziemy szli póki da rade a później zjazd w dół.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 22:30   #39
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Karkonosze z malcem

Oj to widzę, że zawitasz w moje okolice , teraz mieszkam w Jeleniej, ale też czasem w Karpaczu
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 10:05   #40
Venua
Raczkowanie
 
Avatar Venua
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 133
GG do Venua
Dot.: Karkonosze :-)

Podgórzyn , ehh.... mieszkałam 19 lat w Cieplicach zaraz obok podgórzyna, cudne miejsca, widoki. Marzy mi sie powrót w te tereny i z mężem mamy to w planach, ale kiedy będziemy mogli sobie na to pozwolić to juz nie wiem, aczkolwiek nie raz wylewam łzy gdy podwiedzam tam swoich rodziców i przychodzi do wyjazdu, bo kocham te tereny, za ich piękno, ciepło barw, a osobiście polecam same Cieplice i Jelenią Górę, bo mało kto wie, ale w Cieplicach np są dwa przecudne parki.W parku norweskim muzeum ornitologiczne, gdzie można obejrzec ptaki i motyle a także wystawę ruchomą-minerały, obrazy, zdjęcia z podróży itp. Wrzesień natomiast obfituje w imprezy wystawy, w parku Zdrojowym w muszki koncertowej sa różne wystepy i konkursy oraz wystawy a przy muzeum odbywają się dni miodobrania i grzbobrania, gdzie prezentowane są rózne odmiany, smaki itp... Można również kupić jakiś pyszny miodek, albo zrobic sobie świeczkę z plastra pszczelego....
Bardzo ciekawy jest również Pałac Shafgotschód w Cieplicach, odremontowany, śliczny. Całe miasto w zeszłym roku zostało zmienione, unowoczesnione, wygląda o wiele piekniej. Dla niektórych może byc interesujące odwiedzenie Kościoła w centrum Cieplic, który ma piekna historię i cudne wykonanie. Mało kto zachodzi też na boczne ścieżki parku, a one tez kryją parę ciekawostek, takich jak np kapliczka świętej rodziny, pomnik Michała Archanioła atakującego widłami diabła, dawne gorace baseny otwarte,czyli gorące cieplickie źródła, które już nie są aktywne, ale podobno mają znw je przywrócić do życia, nawet pare lat temu pracowano już nad tym. Pomnik-fontanna królowej Marysieńki w centrum parku zdrojowego, która kiedyś gościła w Cieplicach, jak z resztą wiele innych znanych i waznych osób. Można napić się zdrojowej wody lub skorzystać z ośrodków zdrojowych, baseny, masaże i różne kuracje zdrowotne.Do tego nie mozna się nudzić "na wiośnie cieplickiej", ponieważ występują różne znane zespoły w parku chociażby. W samej Jeleniej Górze również mozna znaleśc wiele atrakcji. Teraz np odbywają się rynki staroci, a poza tym również sa koncerty,teatry uliczne... W parku przy Kościele ewangelickim można przejśc się aleją starych, bardzo starych, cudnych grobowców ściennych. Polecam tez wybranie się na "perłę zachodu" i do Pilchowic na zaporę. Jest jeszcze wiele innych rzeczy, o których pewnie zapomniałam wspomnieć, ale wystarczy pogrzebać w jakims internetowym przewodniku
Pozdrawiam!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/f143787931.png

"burze sprawiają,że dąb głębiej zapuszcza korzenie"


"Nie idź za mną,bo nie umiem prowadzić.Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.Idź po prostu obok mnie"

"Jestem żoną,kucharką,sprzątaczką ,praczką...o byłabym zapomniała-i kobietą"




Venua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 18:33   #41
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Karkonosze :-)

Na przelomie lutego i marca chcialabym sie wybrac z przyjaciolmi do karpacza,
Czy ma ktos jakies namiarki na pokoje tak do 30zl za nocleg?
Najlepiej z laziienkami
Bylabym bardzo wdzieczna o pomoc.
W internecie szukalam i jest tego pelno, lecz chcialabym miec cos sprawdzonego
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 11:33   #42
barbapapa
Przyczajenie
 
Avatar barbapapa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Dot.: Karkonosze :-)

Ja wybieram sie wtym roku do Piwnicznej, znalazłam tam ładny ośrodek. Ale może coś bliżej powie o tym regionie.
barbapapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 13:48   #43
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Karkonosze :-)

Odświeżam wątek
Uwielbiam Szklarska Porębę Górną i jadę tam już 7 raz. Do tej pory wynajmowałam mieszkanko małe i było super, ale niestety zmienił się właściciel i nie mam już do niego dostępu. Możecie polecić jakieś pensjonaty, kwatery prywatne, aparatmenty? Jedynym warunkiem jest łazienka w pokoju i w miare niedrogo. Jeszcze nie wiem w ile osób jedziemy dlatego zarówno pokoje 2-osobowe jak i mieszkania 4-6 osobowe będą przydatne. Z góry dziękuje
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:13   #44
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Karkonosze :-)

Czy któraś z Was mogłaby polecić sprawdzony pensjonat, ośrodek wypoczynkowy w centrum Karpacza(ew. niezbyt daleko od centrum)? Tak do 60zł za dobę. Chciałam pojechać na weekend sierpniowy, będę wdzięczna za pomoc
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 08:48   #45
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Karkonosze :-)

dziewczyny mam do Was takie pytanko, bo widzę, że dobrze się orientujecie... czy znacie jakiś ciekawy przewodnik po Karkonoszach? polowałam na
"KARKONOSZE"
Kraina wichru, słońca i szalonych odkrywców

Joanna Lamparska


ale nie chce się ukazać od dłuższego czas, a zależy mi na poznaniu okolic nim wyruszę, jesteście w stanie coś ciekawego polecić ?
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:26   #46
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Karkonosze :-)

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:59   #47
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Karkonosze :-)

Witam Czy był ktoś może w Willi Anna w Karpaczu, jak tak to proszę o jakieś opinie? Trochę tu poczytałam co warto zobaczyć, zwiedzić w Karpaczu, a czy mógłby ktoś coś jeszcze dodać od siebie,polecic jakies fajne miejsca?? może być w wielkim skrócie
Z góry dzięki
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 20:46   #48
laponka
Raczkowanie
 
Avatar laponka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 471
Dot.: Karkonosze :-)

O..koleżanka z Poznania. Polecam willę Urszulę. A co do reszty..to najlepiej wziaźć przewodnik i mapy i w drogę!~Znam tam większość szlaków.... polecam wszystkie.
__________________
Wzorki proszę wysyłać tu : hala_d@wp.pl

2013.07.18 - 85.0
2013.07.21 - 84.1
2013.07.27 - 83.1

I cel: - 75 kg
II cel:- 70 kg
III : - 60 kg
IV : - 56 kg
laponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:05   #49
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Karkonosze :-)

Warto w Karkonosze zabrać 2,5-latka? Zastanawiamy się nad tygodniowym urlopem we wrześniu i Karpacz jest na liście miejsc, gdzie nie byliśmy, ale... w góry z małym nie pójdziemy, bo za słabi z nas wędrowcy (małego 16 kg klocka trzebaby nosić, więc pass). Czy atrakcje w okolicy będą atrakcyjne dla malucha? Czy w zasięgu max 200 km jest coś fajnego do zobaczenia po drugiej stronie granicy np?
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 22:15   #50
jachimka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Karkonosze :-)

Witam.
Planujemy z mężem majowy pobyt w Karpaczu Oprócz chodzenia po górach chcielibyśmy pojechać na jednodniowe wycieczki do Pragi i Skalnego Miasta Czy może ktoś był na takiej wycieczce i mógłby polecić jakieś biuro?? Wiem, że jest ich kilka ale może ktoś ma sprawdzone??
jachimka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:04   #51
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: Karkonosze :-)

Dziewczyny, mam ogromną prośbę jeśli macie jakieś namiary na fajną kwaterę bardzo proszę o namiary. Wiem, pytanie się powtarza, ale to w miarę utrwalenia wątku. No i może ktoś na świeżo ma jakieś wieści w tym temacie. Miejscowość nie gra roli, byle kwatera była nie za droga, a w miarę fajna.
Z góry dziękuję
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:40   #52
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Karkonosze :-)

Kolega rok temu podczas majowego weekendu spał w placówce Poczty Polskiej w Karpaczu. Poczta ma tam swój budynek i dla turystów udostępnione są pokoje w górnej części, jest oczywiście osobne wejście. Bardzo sobie chwalił standard pokoi, podobno są nowe, czyste, pełen luks. I najważniesza cena - płacił 30zł za osobę
Tutaj jest namiar http://poczta-polska.pl/wypoczynek/index.php
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 15:14   #53
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Karkonosze :-)

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 00:11   #54
maago
Przyczajenie
 
Avatar maago
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Karkonosze :-)

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Warto w Karkonosze zabrać 2,5-latka? Zastanawiamy się nad tygodniowym urlopem we wrześniu i Karpacz jest na liście miejsc, gdzie nie byliśmy, ale... w góry z małym nie pójdziemy, bo za słabi z nas wędrowcy (małego 16 kg klocka trzebaby nosić, więc pass). Czy atrakcje w okolicy będą atrakcyjne dla malucha? Czy w zasięgu max 200 km jest coś fajnego do zobaczenia po drugiej stronie granicy np?
Pod Karpaczem jest jeszcze miasteczko kowbojskie - dla dzieci to ogromna atrakcja. Można wybrać się wtedy, gdy jest organizowany np napad na bank, poza tym standardowo przejażdżki konno, rodeo, rzuty lassem, nauka płukania złota, strzelanie z łuku, dojenie krowy,itd.
maago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 22:43   #55
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Karkonosze :-)

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Serdeczne dzięki dziewczyny za odzew
Myślę, że pojedziemy. Byliśmy teraz na przełowmie kwietnia i maja w Ustroniu, więc sprawdziliśmy jak się sprawdza bieganie z dzieckiem po mniejszych wprawdzie, ale jednak górskich szlakach Misiek jest baaaardzo wytrzymały jak na takiego maluszka (2l 3m) - potrafił z nami wędrować po 6-8 h, wózka nie używamy od prawie 9 miesięcy, więc chyba się już nózki wyrobiły Myślę, że ze Śnieżką dałby sobie radę
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:50   #56
marguerite_
Raczkowanie
 
Avatar marguerite_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 241
Dot.: Karkonosze :-)

Odświeżę ciut wątek.
Dziewczyny, w tym roku pierwszy raz po kilkuletniej przerwie jadę w góry, właśnie w Karkonosze. W sumie to wyjazd zorganizowany.
Zatrzymamy się w Borowicach i tutaj moje pytanie - czy oprócz atrakcji i miejsc do zwiedzania, które znajdują się w Karpaczu, w okolicach Borowic i w samych Borowicach jest także co zwiedzać?
A może dalej (jedziemy autobusem, więc problemu nie ma) ?
Nastawiamy się bardziej na chodzenie po górach, ale zobaczyć coś też można by było.
__________________
www.bookyourself.pl
marguerite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:24   #57
livv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Karkonosze :-)

Witam.
Wybieram się z mężem do Karpacza.Chciałabym prosić by polecił mi ktoś biuro podróży na jednodniową wycieczkę do Pragi,pomozecie?Z tego co wiem to jest BT Karpatka (w Jeleniej Górze) a na miejscu mamy BT Karpacz-macie jakieś doświadczenie z którymś z nich?z góry dziękuję za odp .pozdrawiam
livv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 09:14   #58
angielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: Karkonosze :-)

Wiesz co dużo lepiej będzie jak sami sobie zaplanujecie taki wyjazd, wyjdzie to dużo korzystniej cenowo. Natomiast wycieczki do Karpacza zazdroszczę bo uwielbiam to miasto, niedaleko karpacza jest taka mała wioska Borowice, której można wyruszyć na pieszą wyprawę na Śnieżkę, o ile lubicie takie wycieczki. Natomiast Pragę lepiej zwiedzać samemu, wiem z doświadczenia.
__________________
Piękna na stoku
angielina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 15:37   #59
Gracjan222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Karkonosze :-)

Dużo pisania;p Nie wiem w jakich miejscach gustujesz ale polecę takie w których byłem. Muzeum minerałów w Szklarskiej- mają tam na prawdę rzadkie okazy, wodospad Szklarka- nie jest nie wiadomo jak dużym wodospadem ale na mnie robił wrażenie I oczywiście Szrenica na którą po prostu trzeba wejść/wjechać. Obłędne widoki. Pare lat jestem stałym bywalcem tych miejsc. Polecam zatrzymac sie w Folwarku Wrzosówka, wspaniałe miejsce na idealny wypoczynek po całym dniu spedzonym aktywnie Co najwazniejsze jest nie daleko a z Folwarku widac caaałe pasmo górskie
Gracjan222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-26 16:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.