Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 07:22   #961
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

z powodu, iż na tym forum chcę zachowywać się kulturalnie: dziękuję za odpowiedz.
a tak szczerze: po co od razu najeżdzac na mnie?
mimo to dziękuje za fatyge.
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:25   #962
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
z powodu, iż na tym forum chcę zachowywać się kulturalnie: dziękuję za odpowiedz.
a tak szczerze: po co od razu najeżdzac na mnie?
mimo to dziękuje za fatyge.
Przecież nie "najeżdżam" na Ciebie. Nie bądź taka przewrażliwiona.
No ale skoro już jesteś taka wrażliwa, napiszę inaczej - nie ma możliwości, abyś była w ciąży. A jeśli masz podejrzenia infekcji, idź do ginekologa.
Lepiej?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:27   #963
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
a tak szczerze: po co od razu najeżdzac na mnie?
Hmmm...,ale kto tu na Ciebie najeżdża??
Chyba nigdy nie widziałaś na wizazu najazdu niczym prawie jak tatarski...
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 08:32   #964
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jeśli tamto nie miało być złośliwe to przepraszam.
Tak o wiele lepiej.
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 08:34   #965
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
Jeśli tamto nie miało być złośliwe to przepraszam.
Tak o wiele lepiej.
Nie miało, mówię poważnie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 08:43   #966
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Oilskin Pokaż wiadomość
słuchajcie dziewczyny, kochalam sie z chlopakiem 12 i 13 wrzesnia. (dni plodne) spuscil sie na mnie i mi reka rozsmarowal potem te rece poszedl umyc i potem znowu byly pieszczoty i mi wlozyl tam reke jakie jest prawdopodobienstwo ciazy?

i mam jeszcze jeden problem od killku dni kiedy juz koncze sikac strasznie mnie piecze cos i czesto chodze do lazienki, czy to moga byc objawy ciazy czy jakas infekcja?

poza tym bola mnie juz piersi wiec hcyba powinno byc ok nie?
Czekaj, czekaj, po kolei.
Mam rozumieć, że to był stosunek przerywany?

Co do pieczenia, to pewnie infekcja.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 08:56   #967
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Oilskin Pokaż wiadomość
nie, nie to nie byl stosunek przerywany
na poczatku byly pieszczoty robilam mu reka a on wytrysnal na mnie brzuch, klatka piersiowa i to na mnie rozsmarowal i potem poszedl umyc rece kiedy juz sie wytarlam w razie czego gdyby cos bylo na rekach

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

i potem gdy umyl rece jeszcze zrobil mi reka dobrze a potem byl seks z prezerwatywa ktora nie pekla ani nic
Nie jesteś w ciąży.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 09:09   #968
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Oilskin Pokaż wiadomość
to dobrze

a z tym pieczeniem to czym predzej musze sie udac do lekarza bo jak sikam to az mam lzy w oczach.
I to szybko do tego lekarza.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:26   #969
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej.. dziewczyny.. problem jest :P wczoraj (7dc) pekla nam gumka.. niestety doszlo do wytrysku w srodku.. szybko zareagowalismy i juz po godzinie przyjelam escapelle... jaka jest szansa ze moze dojsc do zaplodnienia?
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:37   #970
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kaasi Pokaż wiadomość
hej.. dziewczyny.. problem jest :P wczoraj (7dc) pekla nam gumka.. niestety doszlo do wytrysku w srodku.. szybko zareagowalismy i juz po godzinie przyjelam escapelle... jaka jest szansa ze moze dojsc do zaplodnienia?
Dobrze, że tak szybko zareagowaliście
Szansa jakaś tam jest, ale nie martw się, powinno być ok.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Oilskin Pokaż wiadomość
a słuchajcie jeszcze jak robie siku i się podcieram (mam bialy papier toaletowy) to mocz ma blado rozowy kolor czy moze to byc cos z ciaza? czy z infekcja? bo chyba na objawy ciazy za wczesnie ...
Obstawiam infekcję, jakieś zapalenie pęcherza czy coś, idź do lekarza.
Ciąży się nie bój, nie zaszłaś.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:14   #971
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kaasi Pokaż wiadomość
hej.. dziewczyny.. problem jest :P wczoraj (7dc) pekla nam gumka.. niestety doszlo do wytrysku w srodku.. szybko zareagowalismy i juz po godzinie przyjelam escapelle... jaka jest szansa ze moze dojsc do zaplodnienia?
Bardzo maleńkie, skoro już godzinę po "wypadku" wzięłąś escapelle
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 10:45   #972
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Oilskin- po co się nakręcać?
Zrób test
i tak jak tu wielokrotnie doradzałam, nie czytaj głupot w internecie (nie mówię o wizażu)
Bo naprawdę głupoty są powypisywane
Nie ma co się denerwować tylko iść i zrobić test
Wg mnie na ciąże są małe szanse
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:08   #973
bertunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 70
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witajcie !
Na początku powiem, że jestem juz zapisana na wizyte u ginekologa ale dopiero w październiku. Bardzo sie martwie i postanowiłam napisać.
25 dni temu - petting z chłopakiem, bylismy w bieliźnie, miał wytrysk ale w tym momencie nie było kontaktu fizycznego (czytałam, że plemniki nawet gdyby - nie przedostana się przez bieliznę). Następnego dnia dostałam @. Trwał normalnie 5 dni. W tym czasie też doszło do pettingu ale na tym koniec. Nigdy nie współżyłam. Kilka dni po @ zaczął bolec mnie brzuch tak jak przed @, mijał i powracał a około 2 tyg po @ czułam dosyc duży ból jakby jajnika, myslałam juz nawet że to wyrostek. Czesto ból prominiuje ale wydaje mi sie że to był ból jajnika. Czytałam o bólu podczas jajeczkowania itp. Ból minał na kilka dni i nagle dostałam @ tydzien przed terminem. Przestraszyłam się. Czy możliwe abym była w ciaży ? Nie widziałam sie z chłopakiem od 2 tygodni. Jakie jest prawdopodobieństwo że wtedy mogliśmy wpaść ? Im wiecej czytam tym wiekszy bałagan mam w głowie. Dni przed i po @ podobno bezpłodne - ale nie zawsze. @ jest wiec ciazy nie ma - ale nie zawsze itp itd. . . Nie stosuję antykoncepcji bo do tej pory nie było takiej potrzeby, to nasze pierwsze takie kontakty. A może przyspieszony @ to wynik tego, że w ciągu 2 miesięcy przytyłam 4 kg? I raz wyjechałam ale tylko na 3 dni i niedaleko. Poradxcie mi coś proszę! Dzieki
__________________
48 kg --> U
"A wink of the eye to an attractive person on a bus means something completely different from a wink of an eye to signify a lie"
bertunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:00   #974
Sabina26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Nigdy nie współżyłam.
Byś musiała być NMP żeby być w ciąży, spokojnie jest ok. Okres też może mieć tygodniowe wahania nawet gdy zawsze był regularny. W twoim przypadku obstawiam na dietę-musisz się lepiej odżywiać jeśli przytyłaś i dostałaś wcześniej. A może jadłaś coś co mogło to przyspieszyć? Np. buraki, jagody itp.? One mają duży wpływ na krew. Albo jakieś zioła? U mnie do uregulowania okresu pomaga macierzanka, którą kiedyś zbierałam z babcią i suszyłam. Przy okazji mogę powiedzieć, że kiedyś gdy były problemy z dostępem do lekarzy była taka dziewczyna co parę miesięcy okresu nie miała i umierała z bólu i wycieńczenia-lekarze nie wiedzieli co jej jest-babcia dała jej macierzankę i na drugi dzień dostała @ i była jak nowo narodzona Do opóźnienia @ używam potraw z octem np. konserwowych grzybków czy ogórków (potrafię dość dużo tej wody wypić ) a więc naturalnymi sposobami też da się wyregulować okres. Dawnooo już tego nie praktykowałam, ale wiem że to działa. Macierzankę może będą mieć w aptekach jeśli ktos nie zbiera sam-nie wiem.
Sabina26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:04   #975
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez bertunia Pokaż wiadomość
Witajcie !
Na początku powiem, że jestem juz zapisana na wizyte u ginekologa ale dopiero w październiku. Bardzo sie martwie i postanowiłam napisać.
25 dni temu - petting z chłopakiem, bylismy w bieliźnie, miał wytrysk ale w tym momencie nie było kontaktu fizycznego (czytałam, że plemniki nawet gdyby - nie przedostana się przez bieliznę). Następnego dnia dostałam @. Trwał normalnie 5 dni. W tym czasie też doszło do pettingu ale na tym koniec. Nigdy nie współżyłam. Kilka dni po @ zaczął bolec mnie brzuch tak jak przed @, mijał i powracał a około 2 tyg po @ czułam dosyc duży ból jakby jajnika, myslałam juz nawet że to wyrostek. Czesto ból prominiuje ale wydaje mi sie że to był ból jajnika. Czytałam o bólu podczas jajeczkowania itp. Ból minał na kilka dni i nagle dostałam @ tydzien przed terminem. Przestraszyłam się. Czy możliwe abym była w ciaży ? Nie widziałam sie z chłopakiem od 2 tygodni. Jakie jest prawdopodobieństwo że wtedy mogliśmy wpaść ? Im wiecej czytam tym wiekszy bałagan mam w głowie. Dni przed i po @ podobno bezpłodne - ale nie zawsze. @ jest wiec ciazy nie ma - ale nie zawsze itp itd. . . Nie stosuję antykoncepcji bo do tej pory nie było takiej potrzeby, to nasze pierwsze takie kontakty. A może przyspieszony @ to wynik tego, że w ciągu 2 miesięcy przytyłam 4 kg? I raz wyjechałam ale tylko na 3 dni i niedaleko. Poradxcie mi coś proszę! Dzieki

Niepokalanie poczęcie??
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:35   #976
bertunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 70
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewictwo nie chroni przed zajściem w ciąże. Jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie, ale mysle ze sie nie myle.
__________________
48 kg --> U
"A wink of the eye to an attractive person on a bus means something completely different from a wink of an eye to signify a lie"
bertunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:16   #977
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez bertunia Pokaż wiadomość
Dziewictwo nie chroni przed zajściem w ciąże. Jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie, ale mysle ze sie nie myle.
W tyym zdaniu, które pewnie wielokrotnie czytalaś w internecie, chodzi o to, że przy pierwszym stosunku jest takie samo prawdopodobieństwo ciąży jak przy kazdym innym.

Powiedz mi, jak to miałoby być możliwe, byś była w ciąży, skoro seksu nie uprawiałas...?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:49   #978
mgielkusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam Serdecznie
Jestem 1 raz na takim forum, bo tak jak i Wy staram się z mężem o dzidziusia, od czerwca rozpoczęliśmy nasze starania. Jeśli chodzi o moję cykle to przeważnie miałam 28 dniowe z 2 dniowym bólem brzucha, do dzisiaj 2 razy miałam w 30 dniowe cykle i 2 razy 25 dniowie i zawsze mój @ trwał 3 dni, od 2 miesięcy mam @ 4- 6 dni, ale dopiero w tym cyklu zaczęłam się niepokoić. W Sierpniu dostałam @ w 30 dniu cyklu i trwała 5 dni tzn 1 dzień był mocny, 2 dzień słabszy, 3 dzień - nic, a 4 i 5 dzień plamienia. W wrześniu dostałam @ w 25 dniu cyklu i trwał jakieś ok 6 dni : 1 dzień mocny, 2 - nic, trzeci dzień - troszkę, 4,5,6 plamienia do tego pierwszy raz strasznie bolały mnie piersi gdzie przy wczesnych cyklach tego nie odczuwałam i miałam ból brzucha. W 8, 9, 10, 11, 12,14, 15, dniu cyklu było przytulanko, w 9 i 10 dniu cyklu odczuwałam najpierw ból lewego jajnika, później ból prawego jajnika. W 11 dniu cyklu miałam owulację, a od 13 do 15 dnia cyklu miałam ból prawego jajnika i ból Brzucha tak jak przy @ i nudności oraz dużo spałam, po 15 dnia cyklu aż do 18 dnia cyklu wszystko ustało i wczoraj miała w 19 dniu cyklu brązowe plamienie które wystąpiło tylko raz rano... najbliższą @ powinnam dostać 28 września. Więc czekam jak na szpilkach ... mam do was dziewczyny pytanie czy jest możliwość żebym była w ciąży... bardzo bym chciała zrobiłam sobie test 1 dniu cyklu ale wyszedł negatywnie... więc czekam do 28 września żeby zrobić sobie kolejny ... a nuż może się udało...Pozdrawiam Was serdecznie

Edytowane przez mgielkusia
Czas edycji: 2010-09-20 o 11:57
mgielkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:22   #979
pamxchocolatee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam, chciałam się was poradzic.. zaczęłam brac tabletki antykoncepcyjne, kończę właśnie pierwsze opakowanie.. zostały mi jeszcze dwie tabletki.. niedawno się bardzo przeziębiłam ale mimo to uprawiałam seks i mój chłopak kończył we mnie.. starałam sie brac tylko raz teraflu i jakieś witaminy żeby skutecznośc nie spadła. Ale nie przejmowałabym się tym tak bardzo gdyby nie moja koleżanka, która powiedziała mi że pierwszy miesiąc jest jałowy i nie można współżyc bez dodatkowych zabezpieczeń.. na ulotce nic takiego nie ma napisanego, ani mój ginekolog nie wspominał o czymś takim. Czy jest możliwośc ciąży?
pamxchocolatee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 12:34   #980
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Powiedz mi, jak to miałoby być możliwe, byś była w ciąży, skoro seksu nie uprawiałas...?
Klempaa ja Ci powiem - bo doszło do wytrysku i to nic, że nie było penetracji... był wytrysk! i to przez ubrania... dla tegoż doszło do niepokalanego poczęcia, przez plemniki terminatory, które przedarły się przez ubrania i bieliznę do pochwy

Cytat:
Napisane przez mgielkusia Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie
Jestem 1 raz na takim forum, bo tak jak i Wy staram się z mężem o dzidziusia, od czerwca rozpoczęliśmy nasze starania. Jeśli chodzi o moję cykle to przeważnie miałam 28 dniowe z 2 dniowym bólem brzucha, do dzisiaj 2 razy miałam w 30 dniowe cykle i 2 razy 25 dniowie i zawsze mój @ trwał 3 dni, od 2 miesięcy mam @ 4- 6 dni, ale dopiero w tym cyklu zaczęłam się niepokoić. W Sierpniu dostałam @ w 30 dniu cyklu i trwała 5 dni tzn 1 dzień był mocny, 2 dzień słabszy, 3 dzień - nic, a 4 i 5 dzień plamienia. W wrześniu dostałam @ w 25 dniu cyklu i trwał jakieś ok 6 dni : 1 dzień mocny, 2 - nic, trzeci dzień - troszkę, 4,5,6 plamienia do tego pierwszy raz strasznie bolały mnie piersi gdzie przy wczesnych cyklach tego nie odczuwałam i miałam ból brzucha. W 8, 9, 10, 11, 12,14, 15, dniu cyklu było przytulanko, w 9 i 10 dniu cyklu odczuwałam najpierw ból lewego jajnika, później ból prawego jajnika. W 11 dniu cyklu miałam owulację, a od 13 do 15 dnia cyklu miałam ból prawego jajnika i ból Brzucha tak jak przy @ i nudności oraz dużo spałam, po 15 dnia cyklu aż do 18 dnia cyklu wszystko ustało i wczoraj miała w 19 dniu cyklu brązowe plamienie które wystąpiło tylko raz rano... najbliższą @ powinnam dostać 28 września. Więc czekam jak na szpilkach ... mam do was dziewczyny pytanie czy jest możliwość żebym była w ciąży... bardzo bym chciała zrobiłam sobie test 1 dniu cyklu ale wyszedł negatywnie... więc czekam do 28 września żeby zrobić sobie kolejny ... a nuż może się udało...Pozdrawiam Was serdecznie
A ten test robiłaś ile dni po ostatnim stosunku? Jeśli minęło mniej niż 14 dni to wynik może być nieprawidłowy.
Polecam Ci testy owulacyjne dostępne w aptece.

Cytat:
Napisane przez pamxchocolatee Pokaż wiadomość
Witam, chciałam się was poradzic.. zaczęłam brac tabletki antykoncepcyjne, kończę właśnie pierwsze opakowanie.. zostały mi jeszcze dwie tabletki.. niedawno się bardzo przeziębiłam ale mimo to uprawiałam seks i mój chłopak kończył we mnie.. starałam sie brac tylko raz teraflu i jakieś witaminy żeby skutecznośc nie spadła. Ale nie przejmowałabym się tym tak bardzo gdyby nie moja koleżanka, która powiedziała mi że pierwszy miesiąc jest jałowy i nie można współżyc bez dodatkowych zabezpieczeń.. na ulotce nic takiego nie ma napisanego, ani mój ginekolog nie wspominał o czymś takim. Czy jest możliwośc ciąży?
słuchaj swojej koleżanki dalej...,a daleko zajedziesz...
Jeśli przyjęłaś tabletkę w 1 dniu cyklu (czyli podczas 1 dnia miesiączki) jesteś w PEŁNI zabezpieczona, jeśli między 2 a 5 dc to musisz stosować dodatkowe zabezpieczenie.
NAJWIARYGODNIEJSZYM źródłem informacji jest:
1. ulotka
2. gnekolog
Teraflu i inne leki przeciw-przeziębieniowe nie wpływają na skuteczność antykoncepcji
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:57   #981
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez anulcia_88 Pokaż wiadomość
Klempaa ja Ci powiem - bo doszło do wytrysku i to nic, że nie było penetracji... był wytrysk! i to przez ubrania... dla tegoż doszło do niepokalanego poczęcia, przez plemniki terminatory, które przedarły się przez ubrania i bieliznę do pochwy



A ten test robiłaś ile dni po ostatnim stosunku? Jeśli minęło mniej niż 14 dni to wynik może być nieprawidłowy.
Polecam Ci testy owulacyjne dostępne w aptece.



słuchaj swojej koleżanki dalej...,a daleko zajedziesz...
Jeśli przyjęłaś tabletkę w 1 dniu cyklu (czyli podczas 1 dnia miesiączki) jesteś w PEŁNI zabezpieczona, jeśli między 2 a 5 dc to musisz stosować dodatkowe zabezpieczenie.
NAJWIARYGODNIEJSZYM źródłem informacji jest:
1. ulotka
2. gnekolog
Teraflu i inne leki przeciw-przeziębieniowe nie wpływają na skuteczność antykoncepcji
O shit... to chyba i ja muszę test zrobić.. podałam ostatnio TŻtowi chusteczkę i ją jeszcze potem sama wyrzuciłam!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:22   #982
mgielkusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

A ten test robiłaś ile dni po ostatnim stosunku? Jeśli minęło mniej niż 14 dni to wynik może być nieprawidłowy.
Polecam Ci testy owulacyjne dostępne w aptece.


Test robiła tydzień po stosunku ...przytulanie było w 15 dniu cyklu to jest 22 sierpnia a test wykonałam w 25 dnia cyklu to jest 01. września a dalej wszystko tak jak opisałam wcześniej

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

A ten test robiłaś ile dni po ostatnim stosunku? Jeśli minęło mniej niż 14 dni to wynik może być nieprawidłowy.
Polecam Ci testy owulacyjne dostępne w aptece.

Test robiła tydzień po stosunku ...przytulanie było w 15 dniu cyklu to jest 22 sierpnia a test wykonałam w 25 dnia cyklu to jest 01. września a dalej wszystko tak jak opisałam wcześniej
mgielkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:04   #983
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hey !
Mam pytanie otóż tabletki Yasminelle odstawiłam w kwietniu pierwsze dwa okresy po odstawieniu miałam standardowo 5 dni umiarkowane krwawienie ale juz 3 miesiączka przyszła dopiero 37 dnia cyklu i trwala 2 dni (normalne kwrwawienie) i 3,4 dzien plamienie jedynie...
kolejne dwie miesiączki również takie byly w 32 dniu cyklu .
wczoraj dostałam okres tez 32 dzien cyklu i martwie się czy jesli znowu bedzie krótki mam isc do gina ? czy poproastu to po odstawieniu tak mam?
wsumie mi to nie przeszkadza ale naczytałam sie ze to moze byc ciaza...
w tamtym miesiacu robiłam chyba z 4 testy negatywne pozatym zawsze sie zabezpieczałam...
no i chyba by było cos widac po takim czasie... schiz naogladałam sie programu" ciaza z zaskoczenia " gdzie baby rodziły dzieci a byly płaskie i zero objawów no i ja juz mam stracha :/
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:12   #984
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Cleopatraaa1822 Pokaż wiadomość
hey !
Mam pytanie otóż tabletki Yasminelle odstawiłam w kwietniu pierwsze dwa okresy po odstawieniu miałam standardowo 5 dni umiarkowane krwawienie ale juz 3 miesiączka przyszła dopiero 37 dnia cyklu i trwala 2 dni (normalne kwrwawienie) i 3,4 dzien plamienie jedynie...
kolejne dwie miesiączki również takie byly w 32 dniu cyklu .
wczoraj dostałam okres tez 32 dzien cyklu i martwie się czy jesli znowu bedzie krótki mam isc do gina ? czy poproastu to po odstawieniu tak mam?
wsumie mi to nie przeszkadza ale naczytałam sie ze to moze byc ciaza...
w tamtym miesiacu robiłam chyba z 4 testy negatywne pozatym zawsze sie zabezpieczałam...
no i chyba by było cos widac po takim czasie... schiz naogladałam sie programu" ciaza z zaskoczenia " gdzie baby rodziły dzieci a byly płaskie i zero objawów no i ja juz mam stracha :/
Cykle mogą być nieregularne jeszcze przez 6mcy od odstawienia tabletek. Wg mnie nie masz się czym martwić. I nie sądzę również byś miała być w ciąży...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:55   #985
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Też tak myślę... tak naprawde nie martwię sie ciąża bo cały czas mam okres bardziej tym ze taki krótki i no i nie taki obfity bardzo i ze to moze jakis torbiel ... ale moze rzeczywiscie po tabletkach tak mi sie skrócił bo przed tabletkami miałam obfite i długie po 6-7 dni potem jak tabl brałam po 4,5-6 max i takie różne raz obfity raz nie a teraz to tylko jak pisałam 3 dni... i to 3 to plamienia
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:25   #986
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Cleopatraaa1822 Pokaż wiadomość
Też tak myślę... tak naprawde nie martwię sie ciąża bo cały czas mam okres bardziej tym ze taki krótki i no i nie taki obfity bardzo i ze to moze jakis torbiel ... ale moze rzeczywiscie po tabletkach tak mi sie skrócił bo przed tabletkami miałam obfite i długie po 6-7 dni potem jak tabl brałam po 4,5-6 max i takie różne raz obfity raz nie a teraz to tylko jak pisałam 3 dni... i to 3 to plamienia
Jesli masz jakiekolwiek wątpliwosci -> idź do ginekologa.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:58   #987
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Teraz juz mało co mam ten okres... juz sama nie wiem na necie wyczytalam ze mozna miec okres cała ciaze... :/ tylko skąpy i krótki a ja taki mam ... chyba... albo juz świruje
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:00   #988
Hooray
Raczkowanie
 
Avatar Hooray
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mam pytanie. Co mi doradzicie drogie kobiety??

Otóż, w styczniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Od tamtej pory miałam nieregularne cykle. (40, 28, 36, 31, 24, 22 dni) Przedostatni okres miałam 8 lipca. 18, 20, i 29 lipca współzyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia a 30 lipca miałam ostatni okres. I do dziś ani widu ani słychu. 9 września robiłam test, który wyszedł negatywnie. Żadnych objawów ciąży też raczej nie zaobserwowałam.

Co o tym myślicie??
__________________



A miało być tak pięknie..


Hooray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:12   #989
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja po odstawieniu tez mam nie regularne ... 40, 37, 33, teraz 32 do tego mam skape dosyc i krótkie góra 3 dni ...
A ty jakie masz jesli chodzi o ich długosc ?
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:17   #990
Hooray
Raczkowanie
 
Avatar Hooray
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Cleopatraaa1822 Pokaż wiadomość
Ja po odstawieniu tez mam nie regularne ... 40, 37, 33, teraz 32 do tego mam skape dosyc i krótkie góra 3 dni ...
A ty jakie masz jesli chodzi o ich długosc ?
4 dni. i też dość skąpe.
__________________



A miało być tak pięknie..


Hooray jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.