kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 19:02   #1381
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Ja tylko na chwile sie przywitac i jednocześnie zyczyc dobrego wieczoru

My z Tż szalejemy i pijemy mohito

: p::p :
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 19:13   #1382
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 756
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Mabii, fajne zapodałaś pomysły rocznicowe, niedługo my będziemy mieć rocznicę (dokładnie za miesiąc) i chłonę wszystkie sugestie - sama mam tylko erotyczne pomysły:p

Dagunia, nie przejmuj się, sama ostatnio myślałam o seksie w pracy - dzisiaj mialam strasznie długie i strasznie nudne zebranie i odpływałam myślami mimo woli. lol, i zgadnij jakie fantazje miałam:p

Co do seksu... my na samym początku związku to jak króliczki, codziennie, czasem kilka razy dziennie. Z czasem coraz rzadziej. I tak teraz to co 2 dni, co 3 dni czasem. Ale ten seks jest też inny, taki intensywniejszy. Powiem szczerze że to nie potrzeby Tż-a spadły, tylko moje, albo nas obojga razem. Jak widzę że on nie inicjuje, to ja też nie. Cały czas jest dla mnie atrakcyjny, ale przyszedł czas takiego zwykłego życia , obowiązków i często też nie mamy siły ani czasu. Chociaż faktycznie - jak to już któraś z Was wyżej napisała że jak miała dużo czasu to i więcej chęci, tak było też u mnie. Od miesiąca pracuję i nie mam czasu żeby spokojnie usiąść i tak jak dziś popisać cokolwiek, wracam do mieszkania/obiad/sprzątanie i padam na twarz i to też się odbija na życiu erotycznym...

Wena, a może spróbuj sposobem i nie pokazuj żadnego zainteresowania seksem. ale to żadnego. Wtedy facet się zacznie zastanawiać co jest nie tak i może się ogarnie

a ja się o swojego TZamartwię, o jego zdrowie.Wyskoczyło mu jakieś znamię na klatce piersiowej, aż się boję... w piątek albo w przyszłym tygodniu ma iśc do lekarza ale gonię go już od miesiąca - nie dołujcie mnie nawet na tym tle, tylko trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok!!!!

Dziewczyny...niedługo dzień chłopaka, a mój TŻ ma 31 lat - wypada mu dać jakiś prezent? nie obrazi sie? podobno jest kiedyś jakiś dzień mężczyzny, może wtedy bardziej pasuje? kiedy to jest?


Grrr, fajnie macie dziewczyny że ruszacie cokolwiek na studiach - ja wysłałam pracę do zaliczenia, i bez odzewu, babka zniknęła. a to ostatni przedmiot, blokuje mi obronę!!!
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymyśl to na nowo. Nie zdziw się, gdy zobaczysz że niesamowite kwiaty rosną na zwykłej ziemi. S.King

enter code jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 19:37   #1383
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Enter erotycznie też było...
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 19:39   #1384
Moon91
Zakorzenienie
 
Avatar Moon91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 768
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

witam nowa oczekujaca i tak wogole to hej szczerze to ja tez nie mam pomyslu na dzien chlopaka. hm... co by mu tu wymyslic perfumy juz troche oklepane, moze ksiazke mu kupie jakas o powstaniu zsrr czy jakies takie historyczne o Rosji. heh
__________________
"Ever so slowly
Ever so surely
Ever so secretly
You allure me
I am the blind sky
You are the starlight
Feeding a flame
Through the shade of midnight"


Kuba
Moon91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 19:41   #1385
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 756
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

[/FONT]
Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Enter erotycznie też było...
ale oprócz tego masz jakieś pomysły... ja na urodziny kupiłam tżowi kufel do piwa ze śmiesznym napisem - nie jest to jakieś wyszukane i oryginalne. zeby było lepiej, dorzuciłam mu do 'paczki' śrubokręt(bo ostatnio na remoncie poszły wszystkie), ananasa i kokosa. kolosa rozłupywaliśmy potem wiertarką udarową

i powiem Ci, że oprócz Whisky, które bardzo lubi, to nie mam pojęcia co kupować/robić
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymyśl to na nowo. Nie zdziw się, gdy zobaczysz że niesamowite kwiaty rosną na zwykłej ziemi. S.King

enter code jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 19:52   #1386
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Cytat:
Napisane przez enter code Pokaż wiadomość
ale oprócz tego masz jakieś pomysły... ja na urodziny kupiłam tżowi kufel do piwa ze śmiesznym napisem - nie jest to jakieś wyszukane i oryginalne. zeby było lepiej, dorzuciłam mu do 'paczki' śrubokręt(bo ostatnio na remoncie poszły wszystkie), ananasa i kokosa. kolosa rozłupywaliśmy potem wiertarką udarową

i powiem Ci, że oprócz Whisky, które bardzo lubi, to nie mam pojęcia co kupować/robić
to nie zrób nic- napewno będzie zaskoczony
tak wiem glupi pomysł ale jakoś mnie tak naszło bo pomyślałam jak to robi mój Tż jeśli chodzi o rocznicę to jak były dotąd 4 tak dostałam tylko 1 prezent daaaaawno temu cały urok w tym że on potrafi mi zrobic niespodzianki wtedy kiedy się tego nie spodziewam też nie jest to nic wielkiego ale jednak miło łapie za serce
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 19:58   #1387
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Enter: czy ja cos przegapilam, czy nie wkleilas zdjecia piersciunka?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 20:03   #1388
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

O kurcze 30 jest dzień chłopaka... a ja zapomniałam!
Moon dzięki za przypomnienie!

Hmmm...i co ja mojemu Tż zrobię/kupię??
Hahaha tradycją już chyba się stanie, że kupię bokserki (za każdym razem gdy okazja to je kupuję...;D)
Hmmm....może upiekę jakieś ciasteczka Ale ja nie potrafię piec prócz pizzy
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:07   #1389
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 756
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
to nie zrób nic- napewno będzie zaskoczony
tak wiem glupi pomysł ale jakoś mnie tak naszło bo pomyślałam jak to robi mój Tż jeśli chodzi o rocznicę to jak były dotąd 4 tak dostałam tylko 1 prezent daaaaawno temu cały urok w tym że on potrafi mi zrobic niespodzianki wtedy kiedy się tego nie spodziewam też nie jest to nic wielkiego ale jednak miło łapie za serce
mój Tż rzadko robi niespodzianki, ale jak już to powala mnie na kolana, w ciągu ostatnich 2 tygodni, 2 razy mnie wzruszył

ale to jest najpiękniejsze jak ktoś tak sam z siebie coś robi, nawet coś małego. i wkłąda w to duuużo miłości

wiecie co...tak odnośnie tego powyżej, czytałam ostatnio wątek o zaręczynach. założył je chłopak, któremu laska po zaręczynach powiedziała że pierścionek jej się nie podoba i się obraziła! wyobrażacie to sobie? to trzeba serca nie mieć...
nie powiedziałabym tż-owi gdyby nawet już pierścionek mi się nie podobał - chociaż w moim przypadku nie było takiej opcji, bo jakikolwiek by nie był, to gdyby był od NIEGO automatycznie stałby się najpiękniejszy na świecie/na marginesie,mój podoba mi się bardzo, bo śliczny jest, pokażę Wam od razu jak będzie taka opcja/. To samo nie wiem jak można pomyśleć i potem powiedzieć że zaręczyny były nie takie jak sobie wymarzyłyśmy - nie wiem, miejsce, czas, cokolwiek, bo przecież ON wkłada w przygotowanie tego mnóstwo miłości i to jest najpiękniejsze i samo to czyni ten czas najpiękniejszym na świecie, miejsce świetnym...
Ręce załamuję jak czytam to co ten chłopak napisał, poważnie... i on jeszcze pytał co zrobić - jasne że zaręczyny zerwać! po co komu taka, za przeproszeniem, pusta panna?

edt: maripossa, nie przegapisz tego wkleję, tylko tutaj ani w pracy nic nie mogę zrobić - w pracy mnie cały czas podglądają, a tutaj komputer ledwo chodzi i nie wyobrażam sobie żebym dała radę cokolwiek zmiejszyc (żeby wkleić trzeba zmniejszyć...). wcześniej nie było problemu bo miałam swój, ale został w domu u rodziców. i tak działam na Chrome, bo Mozilla nie hula...

anulcia, ja coś piekę czasem, a też chciałąm zrobić ciasteczka to mozemy piec razem
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymyśl to na nowo. Nie zdziw się, gdy zobaczysz że niesamowite kwiaty rosną na zwykłej ziemi. S.King


Edytowane przez enter code
Czas edycji: 2010-09-21 o 20:12
enter code jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:22   #1390
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Moj zawsze marudzi, ze nic mu na dzien chlopaka nie daje, to moze w tym roku mu cos dam tez mysle co ale nic poza sernikiem mi do glowy nie przychodzi a dac 30-ego sernik i tydzien pozniej na urodziny tez, to tak troche glupio, nie
Jeszcze jeden prezent musze wykombinowac
Enter, to good, bo juz sie balam, ze najlepsza impreza mnie minela
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:28   #1391
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 756
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Moj zawsze marudzi, ze nic mu na dzien chlopaka nie daje, to moze w tym roku mu cos dam tez mysle co ale nic poza sernikiem mi do glowy nie przychodzi a dac 30-ego sernik i tydzien pozniej na urodziny tez, to tak troche glupio, nie
Jeszcze jeden prezent musze wykombinowac
Enter, to good, bo juz sie balam, ze najlepsza impreza mnie minela
mój tam cieszy sie zawsze z dobrego whisky ale na pierwszą okazję jaka była kupiłam mu składany scyzoryk ze stali nierdzewnej z drewnianą, rzeźbioną rączką i bardzo mu się przydaje - co mnie cieszy bo lubię praktyczne prezenty. może spróbuj to? koszt to ok. 70 zł (ja kupiłam w sklepiej naostrzu.pl)

hehe, no jakbym mogła się nie pochwalić
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymyśl to na nowo. Nie zdziw się, gdy zobaczysz że niesamowite kwiaty rosną na zwykłej ziemi. S.King

enter code jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 20:31   #1392
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

my dnia chlopaka nie obchodzimy,
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:36   #1393
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Cytat:
Napisane przez enter code Pokaż wiadomość
mój tam cieszy sie zawsze z dobrego whisky ale na pierwszą okazję jaka była kupiłam mu składany scyzoryk ze stali nierdzewnej z drewnianą, rzeźbioną rączką i bardzo mu się przydaje - co mnie cieszy bo lubię praktyczne prezenty. może spróbuj to? koszt to ok. 70 zł (ja kupiłam w sklepiej naostrzu.pl)

hehe, no jakbym mogła się nie pochwalić
to mu sie chyba nie przyda nie zauwazylam ze potrzebne mu cosik takiego... ma tu troche narzedzi
jego zainteresowania to komputery, samochody i fotografia moze wydrukuje w koncu jakies swoje zdj.i ladnie mu oprawie, jestem genialna!
wszystkie zdj.mamy na kompie i sa takie...bez duszy musze cos wybrac, bo jest tego trocheeeee

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

ale w sumie nie wiem czy na urodziny czy na dzien chlopaka mu to dam, jeszcze pomysle

Ide w kimono dziewczyny! dobrej nocki
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:38   #1394
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Cytat:
Napisane przez enter code Pokaż wiadomość
anulcia, ja coś piekę czasem, a też chciałąm zrobić ciasteczka to mozemy piec razem
Hehehe a jaki Enter proponujesz przepis??
Mój Tż lubi wszystko co jest baaaardzo słodkie - ja jestem jego przeciwieństwem lubię gorzkie słodycze np. czekoladowe i nie za słodkie, a On jakieś toffi, śmietankowe, orzechowe.... blee... mdli mnie od takich słodkości
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho

Edytowane przez anulcia_88
Czas edycji: 2010-09-21 o 20:39
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:09   #1395
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Jak dobrze, że jesteście zapomniałam całkowicie o Dniu Chłopaka
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:44   #1396
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Ja już wczesniej o nim wspominałam :P W tamtym roku kupiłam mu wielkie piwo z kokardką teraz upiekę sernik na zimno (ew. kupię ) albo zrobię placki ziemniaczane, bo bardzo lubi, zażyczył je sobie na Dzień Dziecka od mamy i nie chciał nic więcej

Bzyk było, całkiem miło zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
Enter, właśnie tak zrobię, i do tego na horyzoncie przydałby się jakiś amant hehe.

Maripossa, dzięki! Na pewno spróbuję, bo boję się kolejnej punkcji ;/ a miałam dwie, bardzo źle je zniosłam...

Wpadłam tylko napisać Wam Dobranoc
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 22:19   #1397
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

My też właściwie nie obchodzimy dnia chłopaka, generalnei to nie mamy parcvia, żeby kupować coś koniecznie na jakąś okazję, robimy sobie prezenty i niespodzianki od czasu do czasu, z zaskoczenia pewnie dam mu jakiś drobiazg, chciałabym mu kupić coś większego ale obecnie jestem spłukana bez grosza przy duszy a za neidługo też jego urodziny
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 06:32   #1398
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Nie obchodzę Dnia Chłopaka bo kojarzy mi się z małolatami Bardziej Dzień Mężczyzny
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:13   #1399
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Dagunia dokładnie chłopak dla mnie to taki dzieciok do 20 (ale to moja teoria) a moj tż już dawno przekroczyl ten prog

jade z mama i siostra na grzyby znowu
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 08:51   #1400
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

A kiedy jest Dzień Mężczyzny? Musze sprawdzić. Kurde sama nie wiem który obchodzić, my też na takie okazje żadnych prezentów tylko najlepiej jakąś pierdółkę, typu coś upiekę, zrobię drinka o takie coś.
A tak w ogóle to hej
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:53   #1401
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

dzień mężczyzny możemy zrobić naszym facetom kiedy my chcemy co tam data? dzien chłopaka to dla mnie bzdura straszna
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 09:03   #1402
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

jest dzien mezczyzny jakos w marcu wydaje mi sie po dniu kobiet czy jakos tak dziewczyny ja jade mam nadzieje ze nie wroce z pustym koszykiem
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 09:34   #1403
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

ja nigdy nie obchodzilam Dnia chlopaka, zawsze zapominalam, nie skladalam zadnych "zyczen" ani nic nie kupowalam ale M.sie czesto upominalhehe ale u nas to jest bardziej na jaja, niz na powaznie on ma Dzien mezczyzny baaardzo czesto tak samo jak ja Dzien kobiety
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 11:55   #1404
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Eee tam dla mnie dzień chłopaka to następne głupie święto zaraz po walentynkach
Nigdy nie obchodzimy w ten sposób świąt
Boże Narodzenie i Wielkanoc to wyjątki
A za rok już będziemy święta Bożego Narodzenia spędzać w swoim mieszkanku sami
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 11:56   #1405
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

U nas tego dnia się nie obchodzi ale niektórzy obchodzą go 10 marca, ja tam nie mam nic przeciwko takim świętom, ale powinno być tak na co dzień a nie od święta :P Ja tam mu coś upichcę i tyle
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:07   #1406
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Dla mnie dzień chłopaka nie jest jakimś tam ważnym świętem etc, ale na pewno jest miłą okazją do jakichś nieco szczególniejszych przyjemności
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:11   #1407
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

My też nie obchodzimy Dnia Chłopaka bo takie święta to były jak się chodziło do szkoły Dzień Mężczyzny jest 2 dni po Dniu Kobiet czyli 10 marca i.....też go nie obchodzimy staram się robic mojemu kochanemu święto kiedy tylko mam na to chęc, o wiele częściej niż raz w roku
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:09   #1408
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

dziewczyny nie ma już grzybów ....

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

a my tez walentynek nie obchodzimy jakies debilne swieto jak dzien kobiet i reszta innych... ja uwielbiam Święta Bożego Narodzenia w tym roku będzie nasz wspolna 5 wigilia a pamietam jak był na pierwszej i dostalam wtedy pierscionek

Edytowane przez Kohnelia20
Czas edycji: 2010-09-22 o 15:11
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:01   #1409
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

ja mam nadzieje,ze w przyszlym roku na dzien kobiet dostane piekny prezent mojego maluszka
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:02   #1410
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
ja mam nadzieje,ze w przyszlym roku na dzien kobiet dostane piekny prezent mojego maluszka
a pomyśl sobie jaki będzie piekny twój pierwszy dzień matki...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.