pierwszy raz, moje obawy po. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-02, 23:42   #1
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss

pierwszy raz, moje obawy po.


Witam Drogie Wizażanki ;-)
Piszę do Was z problemem, który mnie baaardzo nurtuje. Otóż poprzedniej nocy miał miejsce mój 'pierwszy raz' od tej pory wszystko TAM boli mnie + od czasu stosunku utrzymuje się tam hm... rybi zapach, który jest nie do zniesienia, mimo, że to rzecz oczywista dodam na wszelki wypadek, że kąpałam się od tamtej pory. W związku z tym zapachem i bólem chciałam zapytać, czy to normalne po pierwszym razie? Drugi problem to taki, czy jest jakieś prawdopodobieństwo ciąży? Chłopak miał prezerwatywę, która później się zsunęła, więc nie było jej jakiś czas, ale chłopak nie skończył, bynajmniej nie we mnie oraz mam dni nie płodne.
Ratujcie Wizażanki! ;-(
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 23:55   #2
glizduha
Wtajemniczenie
 
Avatar glizduha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 2 374
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Jeżeli to był Twój 1 raz to normalne, że Cię boli więc tym się nie przejmuj minie za dzień lub dwa. Jeżeli chodzi o zapach to hmm sama nie wiem mnie osobiście nic takiego nie spotkało, być może to jakaś infekcja, jak nie minie po kilku dniach udałabym się do ginekologa, bo nie zawsze wszystko samo się leczy. Poobserwuj jak nic się nie zmieni to udaj się do lekarza. Jeśli jesteś pewna, że miałaś dni niepłodne to nie masz się co martwić tym bardziej, że piszesz że nie skończył w środku.
__________________
My kobiety jesteśmy aniołami,
jednakże kiedy podcina nam się skrzydła,
pozostaje nam latać na miotle






glizduha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 00:00   #3
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

a jeśli pomyliłam się z tymi dniami niepłodnymi i jednak były one płodne, a nie skończył w środku, to mam się o co martwić? przepraszam za moją chaotyczną wypowiedź, ale naprawdę się boję.
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 00:09   #4
glizduha
Wtajemniczenie
 
Avatar glizduha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 2 374
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

hmm oprócz tak zwanego "końca" podczas stosunku z członka wydobywa się co nie co nasienia, jest to niewielka ilość, mimo wszystko niestety nie ma 100% pewności, że do niczego nie dojdzie. Jeżeli masz regularny okres to z obliczeniem nie powinnaś się pomylić.

Na przyszłość polecałabym Ci sama zastosować jakiś środek anty., na facetów jak sama widzisz nie zawsze można liczyć
__________________
My kobiety jesteśmy aniołami,
jednakże kiedy podcina nam się skrzydła,
pozostaje nam latać na miotle







Edytowane przez glizduha
Czas edycji: 2010-10-03 o 00:12
glizduha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 00:12   #5
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

właśnie obliczyłam jeszcze raz dokładnie i wyszło mi, że mam dni płodne, dzisiaj zacznie się owulacja. tzn. to był taki w sumie niby stosunek, bo ten chłopak nie mógł wejść we mnie, później chwile był i znów nie mógł, czy po takim czymś są nadal szanse?
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 00:19   #6
glizduha
Wtajemniczenie
 
Avatar glizduha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 2 374
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
właśnie obliczyłam jeszcze raz dokładnie i wyszło mi, że mam dni płodne, dzisiaj zacznie się owulacja. tzn. to był taki w sumie niby stosunek, bo ten chłopak nie mógł wejść we mnie, później chwile był i znów nie mógł, czy po takim czymś są nadal szanse?
no cóż nie wiem jak interpretować ten "niby stosunek" ale z tego co piszesz, to nie wydaje mi się żebyś miała się o co martwić ale jeśli chcesz mieć święty spokój w aptece są testy, co wykrywają ciążę już 3 dniową.
__________________
My kobiety jesteśmy aniołami,
jednakże kiedy podcina nam się skrzydła,
pozostaje nam latać na miotle






glizduha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 06:27   #7
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
od czasu stosunku utrzymuje się tam hm... rybi zapach, który jest nie do zniesienia, mimo, że to rzecz oczywista dodam na wszelki wypadek, że kąpałam się od tamtej pory.
Ja nic takiego nie zauważyłam.
Wybierz się do ginekologa.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
a jeśli pomyliłam się z tymi dniami niepłodnymi i jednak były one płodne, a nie skończył w środku, to mam się o co martwić? przepraszam za moją chaotyczną wypowiedź, ale naprawdę się boję.
Przed wytryskiem z penisa wydobywa się preejakulat. Nie ma dowodów, że znajdują się tam plemniki zdolne do zapłodnienia, ALE nie ma tez dowodów, ze ich tam nie ma.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
właśnie obliczyłam jeszcze raz dokładnie i wyszło mi, że mam dni płodne, dzisiaj zacznie się owulacja. tzn. to był taki w sumie niby stosunek, bo ten chłopak nie mógł wejść we mnie, później chwile był i znów nie mógł, czy po takim czymś są nadal szanse?
Jak niby sobie "obliczyłaś"?
Rozumiem, że mierzysz sobie temperaturę, badasz śluz i szyjkę macicy?
Jeśli nie, to takie "obliczenia" można sobie o pupę rozbić.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 08:08   #8
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez glizduha Pokaż wiadomość
no cóż nie wiem jak interpretować ten "niby stosunek" ale z tego co piszesz, to nie wydaje mi się żebyś miała się o co martwić ale jeśli chcesz mieć święty spokój w aptece są testy, co wykrywają ciążę już 3 dniową.
nie nie ma testów, które wykrywają 3 dniową ciążę!!
Można najwcześniej zrobić test 14 dni po niezabezpieczonym stosunku.

EDIT: caroliciouss proponuję abyś się doedukowała w sprawach seksualnych - bo obliczanie sobie na "oko" dni płodnych/niepłodnych to daleko tą metodą nie zajedziesz.
Jeśli chcesz sobie już "obliczać" to radzę poczytać o metodzie NPR.
A następnym razem uważaj podczas igraszek seksualnych - może pomyśl wraz z swoim partnerem o innej antykoncepcji, która Wam nie sprawi "psikusa".
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho

Edytowane przez anulcia_88
Czas edycji: 2010-10-03 o 08:13 Powód: dopisek
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 08:51   #9
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

obliczałam na jakichś 'kalkulatorach' na internecie, na wszystkich wychodziło to samo. nie mam pojęcia co mam teraz zrobić, wiem, może zbyt panikuję, ale taka już jestem jeśli chodzi o te sprawy. czyli myślicie, że mimo moich rzekomych dni płodnych nie jestem w ciąży?
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:11   #10
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
obliczałam na jakichś 'kalkulatorach' na internecie, na wszystkich wychodziło to samo. nie mam pojęcia co mam teraz zrobić, wiem, może zbyt panikuję, ale taka już jestem jeśli chodzi o te sprawy. czyli myślicie, że mimo moich rzekomych dni płodnych nie jestem w ciąży?
Te kalkulatory są do
Zrób test 14 dni po stosunku i sprawa się wyjaśni - z porannego moczu!
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:15   #11
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

jejku, tak się boję... a co Wy o tym myślicie tak szczerze? ;>
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 09:17   #12
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
jejku, tak się boję... a co Wy o tym myślicie tak szczerze? ;>
Lepiej nie chciałabyś znać mojego zdania - wierz mi nie chcę się ścinać przy niedzieli
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:20   #13
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

jeśli zapytałam, to znaczy, że chciałabym znać ;]
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:39   #14
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
jejku, tak się boję... a co Wy o tym myślicie tak szczerze? ;>
O jeny, szczerze..
Może będziesz w ciąży, może nie.
Nie wiesz czy miałaś dni płodne czy nie (kalkulatory w Googlach to bujda), a my nie wiemy czy twój partner ma w peejakulacie plemniki zdolne do zapłodnienia.
Zrób test 14 dni po stosunku (nie, nie ma takich, które wykrywają ciążę po 3 dniach) i zobaczysz.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 10:37   #15
sunny_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 449
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażanki ;-)
Piszę do Was z problemem, który mnie baaardzo nurtuje. Otóż poprzedniej nocy miał miejsce mój 'pierwszy raz' od tej pory wszystko TAM boli mnie + od czasu stosunku utrzymuje się tam hm... rybi zapach, który jest nie do zniesienia, mimo, że to rzecz oczywista dodam na wszelki wypadek, że kąpałam się od tamtej pory. W związku z tym zapachem i bólem chciałam zapytać, czy to normalne po pierwszym razie? Drugi problem to taki, czy jest jakieś prawdopodobieństwo ciąży? Chłopak miał prezerwatywę, która później się zsunęła, więc nie było jej jakiś czas, ale chłopak nie skończył, bynajmniej nie we mnie oraz mam dni nie płodne.
Ratujcie Wizażanki! ;-(
Bardzo możliwe że chłopak zaraził Cię infekcją (rybi zapach typowy dla infekcji bakteryjnych)

Co do ciąży - test ciążowy po terminie spodziewanej miesiączki, a jesli chcesz szybciej to test z krwi.
__________________
65 F zmieniło moje życie
sunny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 14:05   #16
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

nie przejmuję się tą infekcją, bo pójdę do ginekologa przepisze mi coś i infekcja zniknie, ciągle chodzi mi po głowie ta ciąża, w sumie to rozmawiam o tym z przyjaciółkami i mówią, ze jeśli był we mnie dosłownie kilka sekund to nic się nie stanie. Jeśli poszłabym do ginekologa w tym tygodniu to nic by jeszcze o tym nie mógł powiedzieć, prawda? ;>
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 14:29   #17
blend_she
Raczkowanie
 
Avatar blend_she
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
nie przejmuję się tą infekcją, bo pójdę do ginekologa przepisze mi coś i infekcja zniknie, ciągle chodzi mi po głowie ta ciąża, w sumie to rozmawiam o tym z przyjaciółkami i mówią, ze jeśli był we mnie dosłownie kilka sekund to nic się nie stanie. Jeśli poszłabym do ginekologa w tym tygodniu to nic by jeszcze o tym nie mógł powiedzieć, prawda? ;>
mogłabyś poprosić o test z krwi - skierowanie czy co tam - to może się dowiesz wcześniej czegoś...
a infekcją się przejmuj bo chyba nie chcesz biegać po każdej akcji do gina po leki? niech się partner też wyleczy albo niech nie ściąga prezerwatywy - to że się zsunęła nie jest powodem do nie założenia następnej.
__________________
pożegnałam 57 kg

sukcesywnie spada

52 kg -----> ......

likwidacja nadmiarów

Edytowane przez blend_she
Czas edycji: 2010-10-03 o 14:32
blend_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 16:27   #18
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

to nie jest mój partner, tylko proszę nie oceniajcie mnie przez to i nie jestem pewna czy nie założył, ale myślę, że będzie okej, bo jak teraz tak analizuję tą sytuację, to jego prawie wcale we mnie nie było, więc myślę, że nie będzie źle jestem dobrej myśli, kiedy pójdę do ginekologa i zrobię test napiszę co i jak
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 16:39   #19
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

1. dni niepłodne można określić dopiero do dłuższym czasie mierzenia temperatury, śluzu i szyjki macicy.
Na 100% nie robisz nawet 1 z tych rzeczy.

2. rybi zapach to zła oznaka i raczej nie jest to naturalne po stosunku.
proponuję udać się do ginekologa i rozwiać wszelkie wątpliwości, na Wizażu nie istnieje zgromadzenie wróżek ;P

3. zanim odbędziesz pierwszy raz powinnaś zdecydować się na takie zabezpieczenie ktoremu zaufasz i w razie czego nie będziesz panikować na forum.

ginekolog, test po 2 tygodniach, spokój.

a koleżankom mówisz wszystko ze szczegółami? wow..
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 17:37   #20
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

wiesz, mam takie osoby, którym ufam stuprocentowo i jakoś ani ja ani one nie mamy oporów, żeby powiedzieć sobie cokolwiek ;] mówisz, że to nie zgromadzenie wróżek, a Ty chyba nią jesteś skoro wiesz, że nie robię na sto % ani jednej z tych rzeczy ;] powodzenia.
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 09:13   #21
blend_she
Raczkowanie
 
Avatar blend_she
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
wiesz, mam takie osoby, którym ufam stuprocentowo i jakoś ani ja ani one nie mamy oporów, żeby powiedzieć sobie cokolwiek ;] mówisz, że to nie zgromadzenie wróżek, a Ty chyba nią jesteś skoro wiesz, że nie robię na sto % ani jednej z tych rzeczy ;] powodzenia.
a robisz?
nie dziw się niektórym, że odnoszą się do Ciebie nieco opryskliwie - skoro ktoś ma zamiar zaczynać współżycie nawet nie z partnerem powinien być chociaż trochę rozsądny i mieć jakiś plan zabezpieczenia się przed niechcianą ciążą...
__________________
pożegnałam 57 kg

sukcesywnie spada

52 kg -----> ......

likwidacja nadmiarów
blend_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:24   #22
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
wiesz, mam takie osoby, którym ufam stuprocentowo i jakoś ani ja ani one nie mamy oporów, żeby powiedzieć sobie cokolwiek
To wspaniale! Będziesz miała im co opowiadać jak zajdziesz w ciążę lub złapiesz jakąś chorobę weneryczną od pierwszego lepszego kolesia, z którym sypiasz...
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:44   #23
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
wiesz, mam takie osoby, którym ufam stuprocentowo i jakoś ani ja ani one nie mamy oporów, żeby powiedzieć sobie cokolwiek ;] mówisz, że to nie zgromadzenie wróżek, a Ty chyba nią jesteś skoro wiesz, że nie robię na sto % ani jednej z tych rzeczy ;] powodzenia.
Skoro napisałaś wcześniej, że wyliczasz sobie dni niepłodne z kalkulatora to wcale się nie dziwię, że BJean napisała to co napisała.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:23   #24
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Idź do ginekologa, bo masz infekcję bakteryjną i samo nie przejdzie. Rybi zapach nie jest objawem choroby wenerycznej, nie straszcie dziewczyny. I brzydko jest oceniać kogoś po pozorach. Jak autorka pójdzie do apteki po testy(najlepiej zrobić 2 różnych firm), a potem będzie z walącym sercem czekała na wynik, to myślę, że się po tym zdarzeniu ogarnie i nie potrzebuje pouczeń. I tak jak kobietki napisały po 14 dniach od stosunku najszybciej, z porannego moczu. Natomiast ból po pierwszym razie zdarza się i nie ma w tym nic niepokojącego. Ale raz jeszcze powtórze, że powinnaś iść do ginekologa, sama nie zwalczysz infekcji. Z ginekologiem możesz też porozmawiać o antykoncepcji, bo nikt nie ma większej wiedzy w tym temacie.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 12:02   #25
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez gramolina_m Pokaż wiadomość
Idź do ginekologa, bo masz infekcję bakteryjną i samo nie przejdzie. Rybi zapach nie jest objawem choroby wenerycznej, nie straszcie dziewczyny.
Ale czy ktoś tak napisał?

Ja napisałam, że jak złapie jakąś chorobę weneryczną (a nie, że już złapała!) to dopiero się będzie mogła koleżankom zwierzać.

Brzydko jest kogoś oceniać? Zastanów się co mówisz. Nikt nie ocenia tego z kim chodzi do łóżka tylko to, że nie potrafi się zabezpieczyć dostatecznie, by nie martwić się o to czy zaszła w ciążę. Jeśli zajdzie w ciążę z facetem, z którym nawet nie jest w związku, to chyba nie będzie to szczytem jej marzeń, prawda?
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:08   #26
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Brzydko jest kogoś oceniać? Zastanów się co mówisz. Nikt nie ocenia tego z kim chodzi do łóżka tylko to, że nie potrafi się zabezpieczyć dostatecznie, by nie martwić się o to czy zaszła w ciążę. Jeśli zajdzie w ciążę z facetem, z którym nawet nie jest w związku, to chyba nie będzie to szczytem jej marzeń, prawda?
Zgadzam się, bo dziewczyna zdecydowała się na swój pierwszy raz, ale niestety z tego co napisała to nie była gotowa. Brak podstawowych informacji na temat seksu, ciąży. Samo obliczanie dni płodnych na kalkulatorach google...I tak to potem jest, było miło, miała swój pierwszy raz, a po wszystkim nagle "trzęsie portkami" bo boi się, że jest w ciąży. Jeżeli ma ochotę uprawiać seks z nie-partnerem to jej sprawa, ale trzeba wtedy jeszcze większą wagę przywiązać do zabezpieczenia przed ciążą czy infekcjami.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:19   #27
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Jeżeli ma ochotę uprawiać seks z nie-partnerem to jej sprawa, ale trzeba wtedy jeszcze większą wagę przywiązać do zabezpieczenia przed ciążą czy infekcjami.
Dokładnie
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 16:55   #28
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

po 1 - to nie 'pierwszy lepszy' tylko mój przyjaciel
po 2 - pisałam już, że mieliśmy prezerwatywę
po 3 - to co mówię moim przyjaciółkom to już moja sprawa
ale widać, że i tak nie ma tutaj większego sensu pisać, bo teraz Wizażanki są tak niewyobrażalnie miłe, że zjadą człowieka z byle powodu
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:19   #29
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

Wybierz się do ginekologa,aby wybrał z Tobą najlepszy sposób antykoncepcji bo na razie Twoja wiedza jest za mała,aby móc bezpiecznie uprawiać seks.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:32   #30
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: pierwszy raz, moje obawy po.

to właśnie zamierzam, mam juz umówiona wizytę
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.