Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-20, 20:41   #3991
LIZ24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 15
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez majaa82 Pokaż wiadomość
Pobiegałam dziś po aptekach i w każdej inna cena,najtaniej znalazłam za 32zł ale to i tak nieżle
no ja też pierwsze kupiłam w tej cenie ale jutro idę po następną receptę wiec może pobuszuję po aptekach coby taniej kupić
LIZ24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:22   #3992
BlackPrincess
Raczkowanie
 
Avatar BlackPrincess
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Asubtela, gynalgin i plamienia..

Witam.. Mam taki problem, a nie mam kogo się poradzić. Od ponad dwóch lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio po raz drugi w życiu zdarzyło mi się przesunąć okres tabletkami (wzięłam dwa opakowania bez przerwy 7 dniowej). Ostatnie opakowanie zaczęłam 13 grudnia, teraz jestem przy 9 tabletce. Współżyłam przez ostatni weekend, w piątek, sobotę i niedzielę. Wczoraj na noc zaaplikowałam sobie na noc Gynalgin, a dziś rano miałam takie jakby delikatne plamienie. W dodatku od wczoraj bolą mnie piersi.. Czy możliwe, że to ciąża ? Nie pominęłam, żadnej tabletki anty, jedynie brałam lek Flumycon, ale w bezpiecznej dawce. Czy te plamienia mogą być spowodowane Gynalginem lub brakiem przerwy miedzy opakowaniami tabletek ? Pozdrawiam.
BlackPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:02   #3993
darinka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej dziewczyny po raz pierwszy bd zażywać tabletki Midiana okres mam dostać podczas wyjazdu i mam do was takie głupie pytanie ;D czy podczas przyjmowania tabletek bede mieć normalny okres czy bd on zahamowany i wystapi tylko w ciagu 7dni po zuzyciu opakowania? Prosze o odpowiedz
darinka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:32   #3994
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Asubtela, gynalgin i plamienia..

Cytat:
Napisane przez BlackPrincess Pokaż wiadomość
Witam.. Mam taki problem, a nie mam kogo się poradzić. Od ponad dwóch lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio po raz drugi w życiu zdarzyło mi się przesunąć okres tabletkami (wzięłam dwa opakowania bez przerwy 7 dniowej). Ostatnie opakowanie zaczęłam 13 grudnia, teraz jestem przy 9 tabletce. Współżyłam przez ostatni weekend, w piątek, sobotę i niedzielę. Wczoraj na noc zaaplikowałam sobie na noc Gynalgin, a dziś rano miałam takie jakby delikatne plamienie. W dodatku od wczoraj bolą mnie piersi.. Czy możliwe, że to ciąża ? Nie pominęłam, żadnej tabletki anty, jedynie brałam lek Flumycon, ale w bezpiecznej dawce. Czy te plamienia mogą być spowodowane Gynalginem lub brakiem przerwy miedzy opakowaniami tabletek ? Pozdrawiam.
Na pewno nie ciąża. Bez powodu Gynalginu nie bierzesz może przez to? Ja przy łączeniu opakowań też plamiłam, więc chyba nie masz się czego obawiać. Jeśli brałaś tabletki prawidłowo wyklucz ciążę
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:08   #3995
majaa82
Przyczajenie
 
Avatar majaa82
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 22
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Ja już taniej chyba nie kupię,choć zostały mi jeszcze ze dwie apteki do sprawdzenia ale drożyzna tam i wątpię żeby kosztowały mniej.

Czuję się dziś paskudnie,chyba dopadło mnie przeziębienie, antybiotyków nie biorę,powiedzcie mi dziewczyny czy osłabienie organizmu wpływa na skuteczność anty?
majaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:11   #3996
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Asubtela, gynalgin i plamienia..

wg mnie to nie ciąża. albo plamienie wywoałne przesunięciem krwawienia albo
1) infekcją, jeśli dostałaś gynalgin na infekcję (btw, w takim przypadku w czasie leczenia nie powinno się współżyć)
2) nadżerką jeśli dostałaś gynalgin na nadżerkę
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:12   #3997
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez majaa82 Pokaż wiadomość
Ja już taniej chyba nie kupię,choć zostały mi jeszcze ze dwie apteki do sprawdzenia ale drożyzna tam i wątpię żeby kosztowały mniej.

Czuję się dziś paskudnie,chyba dopadło mnie przeziębienie, antybiotyków nie biorę,powiedzcie mi dziewczyny czy osłabienie organizmu wpływa na skuteczność anty?
Nie. Bywa czasami, że od choroby, czy antybiotyków coś się dzieje i występują np. plamienia
ale antykoncepcja zachowana, chociaż wiadomo jak się postępuje podczas brania antybiotyków i 7 dni po
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 22:58   #3998
majaa82
Przyczajenie
 
Avatar majaa82
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 22
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Frutti,dziękuję za szybką odpowiedz
majaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:26   #3999
BlackPrincess
Raczkowanie
 
Avatar BlackPrincess
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Asubtela, gynalgin i plamienia..

nadżerkę mam niewielką już od dłuższego czasu, nigdy nie powodowała krwawień.. a jak poprzednio łączyłam opakowania to żadnego krwawienia nie było. Gynalgin dostałam bo miałam coś z pęcherzem i lekkie upławy i to chyba tak zapobiegawczo było. Dziś rano znów lekkie plamienie, zabawione na różowo..

Dziękuje za odpowiedzi
BlackPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:50   #4000
oliwka373
Raczkowanie
 
Avatar oliwka373
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 53
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez darinka123 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny po raz pierwszy bd zażywać tabletki Midiana okres mam dostać podczas wyjazdu i mam do was takie głupie pytanie ;D czy podczas przyjmowania tabletek bede mieć normalny okres czy bd on zahamowany i wystapi tylko w ciagu 7dni po zuzyciu opakowania? Prosze o odpowiedz
To zależy od organizmu, ja np po zażyciu pierwszej tabletki straciłam okres od razu i byłam tym przerażona, ale dziewczyny tutaj mnie uspokoiły Nie miałam plamień przez całe opakowanie, a ''okresu'' dostałam na 4 dzień przerwy i był delikatny a jak Twój organizm się zachowa - tego nie wie nikt, bo tego się nie da przewidzieć
__________________
Nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury
oliwka373 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:03   #4001
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez oliwka373 Pokaż wiadomość
To zależy od organizmu, ja np po zażyciu pierwszej tabletki straciłam okres od razu i byłam tym przerażona, ale dziewczyny tutaj mnie uspokoiły Nie miałam plamień przez całe opakowanie, a ''okresu'' dostałam na 4 dzień przerwy i był delikatny a jak Twój organizm się zachowa - tego nie wie nikt, bo tego się nie da przewidzieć
Ja za to plamiłam cały miesiąc-od okresu do okresu ;p więc nie ma na to reguły, zależy od organizmu
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 20:11   #4002
LIZ24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 15
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

hej, a ja mam pytanie: Was też bolały jajniki, ogólnie cały dół brzucha(tak jak podczas okresu)? Bo ja kończę w poniedziałek pierwsze opakowanie i praktycznie przez cały czas mnie tak bolało/boli...?
LIZ24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 09:54   #4003
tarantoga
Raczkowanie
 
Avatar tarantoga
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Witam
Często zaglądałam do tego wątku na forum jako niezalogowana, gdyż pani ginekolog jakiś czas temu przepisała mi Midianę, a ja bardzo lubię się stresować skutkami ubocznymi, więc czekam na najgorsze. Wspomnę tylko, że to moje pierwsze tabletki anty.
Z niecierpliwością oczekiwałam okresu, który wg moich obliczeń miał wypaść 21 grudnia. I owszem, od kilku dni bolały mnie piersi i brzuch, czyli naturalne objawy, a wczoraj pojawiła się krew.
O 21 zażyłam pierwszą tabletkę, tylko że z taką lekką nieśmiałością, ponieważ to krwawienie było dość dziwne. Zabrudziłam wkładkę wieczorem, więc stwierdziłam i zaryzykowałam połknięcie tabletki. Natomiast dziś rano było kompletnie czysto Brzuch boli jakbym miała z siebie wylać Tamizę, a brudzę tylko kiedy się podcieram. Nie wiem co robić w tej sytuacji. Czy uznać wczorajsze delikatne krwawienie jako pierwszy dzień miesiączki i łykać bez problemu dalej?
Stosunku przez kolejny tydzień nie przewiduję, chłopak przyjeżdża dopiero w sylwestra. Ale nie mam pojęcia czy w tej sytuacji jestem zabezpieczona w ogóle
tarantoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 09:56   #4004
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez tarantoga Pokaż wiadomość
Witam
Często zaglądałam do tego wątku na forum jako niezalogowana, gdyż pani ginekolog jakiś czas temu przepisała mi Midianę, a ja bardzo lubię się stresować skutkami ubocznymi, więc czekam na najgorsze. Wspomnę tylko, że to moje pierwsze tabletki anty.
Z niecierpliwością oczekiwałam okresu, który wg moich obliczeń miał wypaść 21 grudnia. I owszem, od kilku dni bolały mnie piersi i brzuch, czyli naturalne objawy, a wczoraj pojawiła się krew.
O 21 zażyłam pierwszą tabletkę, tylko że z taką lekką nieśmiałością, ponieważ to krwawienie było dość dziwne. Zabrudziłam wkładkę wieczorem, więc stwierdziłam i zaryzykowałam połknięcie tabletki. Natomiast dziś rano było kompletnie czysto Brzuch boli jakbym miała z siebie wylać Tamizę, a brudzę tylko kiedy się podcieram. Nie wiem co robić w tej sytuacji. Czy uznać wczorajsze delikatne krwawienie jako pierwszy dzień miesiączki i łykać bez problemu dalej?
Stosunku przez kolejny tydzień nie przewiduję, chłopak przyjeżdża dopiero w sylwestra. Ale nie mam pojęcia czy w tej sytuacji jestem zabezpieczona w ogóle
Oczywiście że jesteś! Miałam tak samo. Krew, nic, plamienie, nic, krew, plamienie w pierwszych 2-3 opakowaniach to norma, więc niczym się nie przejmuj, a w razie pytań wal śmiało
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:26   #4005
tarantoga
Raczkowanie
 
Avatar tarantoga
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Dzięki wielkie i kłaniam się w pas!
Bałam się, bo to wczorajsze krwawienie to jak przysłowiowa krew z nosa, właściwie wystarczyła wkładka.
Więc pewnie okres poruszył psychiką i dostał tremy przed zażyciem pierwszej pigułki

Na bieżąco będę zdawać relację o ewentualnych skutkach ubocznych. Chociaż tak fatalnie wypadło na święta...
tarantoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:30   #4006
Salive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez LIZ24 Pokaż wiadomość
hej, a ja mam pytanie: Was też bolały jajniki, ogólnie cały dół brzucha(tak jak podczas okresu)? Bo ja kończę w poniedziałek pierwsze opakowanie i praktycznie przez cały czas mnie tak bolało/boli...?
Mnie jajniki delikatnie i tylko chwilami bolały przez pierwsze 4 dni (jestem w trakcie pierwszego opakowania), okres miałam nieco mniej intensywny niż zwykle, dziś 8 dzień brania tabletek i póki co nie mam żadnych plamień, jedynie nieznacznie bolą mnie piersi.

Życzę Wam dziewczyny wesołych i miłych świąt, ja tymczasem lecę sprzątać
__________________
"Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło."

Edytowane przez Salive
Czas edycji: 2011-12-23 o 10:33
Salive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:40   #4007
tarantoga
Raczkowanie
 
Avatar tarantoga
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Dzięki wielkie za odpowiedź
Bałam się, że dałam plamy przedwczesnym połknięciem, ale uff. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku i obejdzie się bez skutków ubocznych, zwłaszcza w święta no i sylwestra

Wesołych!
tarantoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 17:53   #4008
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Asubtela

annussiaa91 niekoniecznie musiałaś obarczać winą swój "postój w spadku wagi" - przy odchudzaniu tj. bardzo noramlany proces, że po jakimś okresie spadku wagi utrzymuje się bez zmian (ok.2-3 tyg. nie chudniesz) i dopiero później znowuż zaczyna waga spadać.... Więc bardzo mało prawdopodobne jest to, że to była wina tabletek...
Ku przestrodze jak tak będziesz dalej trzymać taką rygorystyczną dietę to odbije Ci się to na Twoim zdrowiu...
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 17:04   #4009
majaa82
Przyczajenie
 
Avatar majaa82
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 22
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Boję się,że zrobiliśmy sobie z mężem prezent pod choinkę,zapomniałam wczoraj wziąść pigułki,zawsze biorę o 9rano a dopiero dzisiaj kiedy miałam wziaść zauważyłam że wczoraj nie wziełam Masakra,najgorsze jest to,że uprawialiśmy seks wczoraj około północy i przedwczoraj też. ten pominięty dzień był drugim dniem z drugiego tygodna,dziś rano wziełam dwie,nie wiem czy dobrze zrobiłam i mam nadzieję,że ciąży nie będzie. Czy którejś z was też zdarzyło się zapomnieć o pigułce i uprawiać w tym czasie seks?
majaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 01:03   #4010
sylwiola
Przyczajenie
 
Avatar sylwiola
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne ASUBTELA

Ja zauważyłam, że szybciej rosną mi włosy a nic z nimi nie robię
sylwiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 10:00   #4011
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez majaa82 Pokaż wiadomość
Boję się,że zrobiliśmy sobie z mężem prezent pod choinkę,zapomniałam wczoraj wziąść pigułki,zawsze biorę o 9rano a dopiero dzisiaj kiedy miałam wziaść zauważyłam że wczoraj nie wziełam Masakra,najgorsze jest to,że uprawialiśmy seks wczoraj około północy i przedwczoraj też. ten pominięty dzień był drugim dniem z drugiego tygodna,dziś rano wziełam dwie,nie wiem czy dobrze zrobiłam i mam nadzieję,że ciąży nie będzie. Czy którejś z was też zdarzyło się zapomnieć o pigułce i uprawiać w tym czasie seks?
Ja. W ciaży nie jestem
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 11:17   #4012
tarantoga
Raczkowanie
 
Avatar tarantoga
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Melduję, że za mną 5 dzień przyjmowania Midiany i póki co zaobserwowałam tylko delikatny ból piersi i zmęczenie. I mam nadzieję, że taki stan rzeczy zachowa się już do końca

Mam tylko pytanie. Pani ginekolog powiedziała mi, żeby przy przyjmowaniu tabletek z pierwszego opakowania i tak zabezpieczać się innymi metodami, bo nie zna jeszcze dokładnie mojego cyklu (?). Natomiast jak każdy użytkownik Midiany wie, w recepcie napisane było o tym, że zabezpiecza już od pierwszej tabletki.
Myślicie, że w sylwestra będę musiała jeszcze dodatkowo się zabezpieczać, czy mogę bez problemu zaufać Midianie?
__________________
blog kobiety-kota
tarantoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:15   #4013
paulinka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
GG do paulinka8
Smile Przesunięcie miesiączki z pigułkami Midiana

Witam, jak wiadomo do sylwestra kilka dni a ja dziś skończylam 3 paczkę.
Chcę przesunąć okres w taki sposób, że zjem tabletek więcej, na ulotce jest napisane, że można ale trzeba zjeść całą drugą paczkę bez robienia przerwy. Dla mnie jednak to zbyt duża ingerencja i zastanawiam się czy mogę zjeść ich np. tylko 4 z nowego opakowania i zrobić dopiero wtedy 7 dniową przerwę aby miesiączka wystąpiła tylko tak z 6 później. Któraś z was może robiła tak z Midianą lub innymi pigułkami ?
paulinka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:24   #4014
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez tarantoga Pokaż wiadomość
Melduję, że za mną 5 dzień przyjmowania Midiany i póki co zaobserwowałam tylko delikatny ból piersi i zmęczenie. I mam nadzieję, że taki stan rzeczy zachowa się już do końca

Mam tylko pytanie. Pani ginekolog powiedziała mi, żeby przy przyjmowaniu tabletek z pierwszego opakowania i tak zabezpieczać się innymi metodami, bo nie zna jeszcze dokładnie mojego cyklu (?). Natomiast jak każdy użytkownik Midiany wie, w recepcie napisane było o tym, że zabezpiecza już od pierwszej tabletki.
Myślicie, że w sylwestra będę musiała jeszcze dodatkowo się zabezpieczać, czy mogę bez problemu zaufać Midianie?
Nie prowadzisz kalendarza i doktorka nie pytała Cię jak miesiączkujesz? Dziwne Od pierwszej tabletki będziesz bezpieczna, ja w ciąży nie jestem
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:33   #4015
tarantoga
Raczkowanie
 
Avatar tarantoga
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Oczywiście, podałam. Tylko moje okresy do regularnych nie należą, o czym wspomniałam.
__________________
blog kobiety-kota
tarantoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:48   #4016
weinberger
Raczkowanie
 
Avatar weinberger
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Polska, lubuskie
Wiadomości: 282
Dot.: Przesunięcie miesiączki z pigułkami Midiana

też mam taki sam "problem", z tym że ja wczoraj opakowanie skończyłam. Też nie chcę mieć krwawienia w sylwestra. Nie robię 7dniowej przerwy teraz, tylko jem całe opakowanie (21 tabl.) i po drugim opakowaniu przerwę.
Robiłam już tak z drugiego na trzecie opakowanie w życiu i wszystko bylo ok. A wtedy miałam na prawdę pietra bo nie wiedziałam na 100% czy tabsy są dobrze dopasowane. ale było wszystko w porządku. Więc logicznie myśląc teraz tym bardziej powinno być. Zażywam Artizię od 10 miesięcy.
__________________



weinberger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:13   #4017
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez tarantoga Pokaż wiadomość
Oczywiście, podałam. Tylko moje okresy do regularnych nie należą, o czym wspomniałam.
Ahh taak. Wybacz Mimo to wydaje mi się, że tabletki od razu blokują jajeczkowanie i nie masz się czego obawiać.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:29   #4018
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Przesunięcie miesiączki z pigułkami Midiana

Żaden problem - nie robisz przerwy tylko zaczynasz od razu nowe opakowanie i jesz z niego tyle tabletek ile Ci potrzeba do przesunięcia okresu np. właśnie 4 czy iletam chcesz
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:58   #4019
Salive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Ja też jestem tego zdania co Frutti. No i korzystam z tabletek sumiennie
__________________
"Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło."
Salive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:43   #4020
paulinka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
GG do paulinka8
Dot.: Przesunięcie miesiączki z pigułkami Midiana

Tak chyba właśnie zrobię, wydaje mi się, że 42 tabletki zjeść bez przerwy i tak zapchać organizm hormonami to troche niezdrowo ;p Tym bardziej, że tabletki same w sobie nie są zbyt przyjazne dla organizmu... :/
paulinka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.