NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-13, 10:38   #3901
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Już poczyniłam zakupy
A ja nie, bo jak wieczorem chciałam skorzystać to nie było żadnego koloru, który miałam upatrzony

Co kupiłaś?
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 14:23   #3902
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Wczoraj kupiłam Base Extra, przedłużyłam paznokcie, wyszło super. Ale dziś widzę dziwne pogłębienie białej części paznokcia, tylko na paznokciach przedłużonych Możliwe, że uczulenie Będę obserwować, poszedł olejek z drzewa herbacianego w ruch...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 20:19   #3903
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
A ja nie, bo jak wieczorem chciałam skorzystać to nie było żadnego koloru, który miałam upatrzony

Co kupiłaś?
- Baza Hard
- Aquarelle Base Clear
- Aquarelle Fuchsia
- Aquarelle Purple
- Aquarelle Violet
- Aquarelle Black
- Hybryda 5323 Evening Walk (bo mam ochotę na szarość )
- Moonlight Effect nr 01

i 3 pyłki innej firmy, żel kolorowy i 3 pędzelki do zdobień (to tyle z zakupów paznokciowych) a reszta to pielęgnacja.
Juto będzie już u mnie paczucha
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 22:27   #3904
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czym się różni hard top z neonail od tego top coat'
u w przezroczystej buteleczce?
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 22:29   #3905
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Jesli jest w przezroczystej buteleczce, to jest to zwykly top do zwyklego lakieru

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 04:47   #3906
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
- Baza Hard
- Aquarelle Base Clear
- Aquarelle Fuchsia
- Aquarelle Purple
- Aquarelle Violet
- Aquarelle Black
- Hybryda 5323 Evening Walk (bo mam ochotę na szarość )
- Moonlight Effect nr 01

i 3 pyłki innej firmy, żel kolorowy i 3 pędzelki do zdobień (to tyle z zakupów paznokciowych) a reszta to pielęgnacja.
Juto będzie już u mnie paczucha
Poszalałaś też miałam chęć na szary, tylko jaśniejszy, ale wykupili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 10:43   #3907
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 12:53   #3908
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

wczoraj na wyspie neonail (w galerii) kupiłam 2 lakiery, pierwotnie miałam wziąć 1 ale pani powiedziała, że dziś promocja i przy zakupie 2 lakierów-pyłek aurrora gratis
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 14:24   #3909
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Poszalałaś też miałam chęć na szary, tylko jaśniejszy, ale wykupili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest tak źle dawno chciałam coś z Aquarelle, później mi minęło, no ale że była promocja to w końcu się skusiłam

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mam nadzieję, że mi też się spodoba

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
wczoraj na wyspie neonail (w galerii) kupiłam 2 lakiery, pierwotnie miałam wziąć 1 ale pani powiedziała, że dziś promocja i przy zakupie 2 lakierów-pyłek aurrora gratis
Żal było nie wziąć dobrze zrobiłaś, jakie kolory ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 08:09   #3910
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość

Żal było nie wziąć dobrze zrobiłaś, jakie kolory ?
Heather Valley (kurcze, na wzorniku wyglądał bardziej na fiolet a jak pomalowałam to mi wygląda na bordo-podobny do indigo fashionista-którego już mam ) i deep navy
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 06:34   #3911
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czy orientujecie się, który NN odpowiada 'burgundy wine' z semilaca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 12:35   #3912
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Czy orientujecie się, który NN odpowiada 'burgundy wine' z semilaca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ripe cherry,choć semilac bardziej wpada w fioletowe tony.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 18:30   #3913
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
To może Sweet Muffin? Jakiś czas temu robiła mi ten kolorek koleżanka. Na co dzień to nie mój kolor, ale ogółem uważam, że jest ładny i przypasował do okazji
Właśnie kupiłam go (razem z Romantic Rose, reszta tych cudownych róży już niedługo będzie moja, nie od razu Rzym zbudowano), jest po prostu cudowny. Dzięki strasznie!

(Gdzieś też napisałam głupoty, że Bishops Pink jest podobny do Flying Flaming, to oczywiście nieprawda, miałam chyba w głowie French Tulip zamiast Bishops.)
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2017-09-17 o 18:35
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 18:38   #3914
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłam go (razem z Romantic Rose, reszta tych cudownych róży już niedługo będzie moja, nie od razu Rzym zbudowano), jest po prostu cudowny. Dzięki strasznie!

(Gdzieś też napisałam głupoty, że Bishops Pink jest podobny do Flying Flaming, to oczywiście nieprawda, miałam chyba w głowie French Tulip zamiast Bishops.)

A czy ten kolor jest neonowy? Bo tak patrze w internecie i wyglada zaechacajaco. A tez uwielbiam roze

Mozecie polecic jakies hm... jesienne kolory? Ale nie za ciemne (chodzi o to, zeby nie byly niemal czarne) i nie za jasne?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 18:53   #3915
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A czy ten kolor jest neonowy? Bo tak patrze w internecie i wyglada zaechacajaco. A tez uwielbiam roze

Mozecie polecic jakies hm... jesienne kolory? Ale nie za ciemne (chodzi o to, zeby nie byly niemal czarne) i nie za jasne?

Dark cherry, Ripe cherry - moi zdecydowani faworyci na jesień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 19:11   #3916
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A czy ten kolor jest neonowy? Bo tak patrze w internecie i wyglada zaechacajaco. A tez uwielbiam roze

Mozecie polecic jakies hm... jesienne kolory? Ale nie za ciemne (chodzi o to, zeby nie byly niemal czarne) i nie za jasne?
Na tym zdj co dała mirabelka wygląda jak na żywo. Ale zobaczę jeszcze jutro rano w każdym możliwym świetle i dam znać

Ja z tymi różami ostatnio zaszalałam, nie wiem co się dzieje, chyba nie będę miała kiedy ich wypróbować wszystkich, więc pewnie całą jesień wyjątkowo będę cały czas w różach, a zarzekałam się, że tylko ciemne kolory i nudziaki na ten okres Ale mam też dwa rozczarowania, Nerine Lilly i Blaze Peony. Oba to przegięcie w inną stronę jak dla mnie. Też ostatnio w końcu kupiłam Poppy Hill i, o Boże, to zdecydowanie najpiękniejsza czerwień z tych 'klasycznych' (bo uwielbiam też czerwień w stylu Ripe Cherry czy Wine Red), Lady Ferrari czy nawet Lipstick Red mogę wyrzucić na zbity pysk (oczywiście żartuję, musiałabym chyba na głowę upaść ).

Ja na jesień jeszcze nie wiem. Kupiłam ostatnio Mousy Day i Evening Walk, ale jakoś mnie nie zachwyciły. Ale jak nie chcesz nic ciemnego, to nie bierz Shade Plum, to taki bardzo bardzo ciemny fiolet, na pierwszy rzut oka czerń. Ale wolisz bardziej brązy, czerwienie i burgundy czy coś innego? Ja myślałam ostatnio też nad jakimś ciemnym brązem, czaję się na Miki Mouse, Cacao albo Khaki. Mam Burgundy Miss, ale to nie to.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dark cherry, Ripe cherry - moi zdecydowani faworyci na jesień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, też czaję się na Dark Cherry. Jest mocno ciemniejszy od Ripe?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 19:27   #3917
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Na tym zdj co dała mirabelka wygląda jak na żywo. Ale zobaczę jeszcze jutro rano w każdym możliwym świetle i dam znać



Ja z tymi różami ostatnio zaszalałam, nie wiem co się dzieje, chyba nie będę miała kiedy ich wypróbować wszystkich, więc pewnie całą jesień wyjątkowo będę cały czas w różach, a zarzekałam się, że tylko ciemne kolory i nudziaki na ten okres Ale mam też dwa rozczarowania, Nerine Lilly i Blaze Peony. Oba to przegięcie w inną stronę jak dla mnie. Też ostatnio w końcu kupiłam Poppy Hill i, o Boże, to zdecydowanie najpiękniejsza czerwień z tych 'klasycznych' (bo uwielbiam też czerwień w stylu Ripe Cherry czy Wine Red), Lady Ferrari czy nawet Lipstick Red mogę wyrzucić na zbity pysk (oczywiście żartuję, musiałabym chyba na głowę upaść ).



Ja na jesień jeszcze nie wiem. Kupiłam ostatnio Mousy Day i Evening Walk, ale jakoś mnie nie zachwyciły. Ale jak nie chcesz nic ciemnego, to nie bierz Shade Plum, to taki bardzo bardzo ciemny fiolet, na pierwszy rzut oka czerń. Ale wolisz bardziej brązy, czerwienie i burgundy czy coś innego? Ja myślałam ostatnio też nad jakimś ciemnym brązem, czaję się na Miki Mouse, Cacao albo Khaki. Mam Burgundy Miss, ale to nie to.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------





Kurde, też czaję się na Dark Cherry. Jest mocno ciemniejszy od Ripe?

Dość mocno
IMG_1505672746.145696.jpg
(Sorki że zdjęcie z odrostem ale całkiem dobrze oddaje kolor chociaż on w różnym świetle wygląda inaczej)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 19:39   #3918
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mozecie polecic jakies hm... jesienne kolory? Ale nie za ciemne (chodzi o to, zeby nie byly niemal czarne) i nie za jasne?
Moim ulubionym zdobieniem parę miesięcy temu też była jakby imitacja pierścionków, tak to wygląda, że masz jakiegoś nudziaka, świetnie wygląda np. NB i robisz tak trochę powyżej połowy długości paznokcia taką kreskę lekko zakrzywioną na całej szerokości paznokcia Champagne Kiss, wygląda to bardzo elegancko, wydaje mi sie, że na jesień jak będziesz miała ochotę na coś nudziakowego, to bardzo fajnie wygląda

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Minthema, faktycznie, dosyć mocno się różnią, Dark wpada w czerń trochę, ale podoba mi się bardzo Nawet ostatnio przekonuję się do takiego kwadratowego kształtu, wydaje mi się, że takie ciemne kolory lepiej na nich wyglądają, Ty masz fajny kształt Co prawda obecnie mam fazę długich szpon (z Bishops Pink czy Flying Flaming), żeby móc cosplayować Wolverina na Pyrkonie chyba, ale muszę wypróbować takie kwadraty na jesień koniecznie, dawno już nie miałam, a pewnie najdzie mnie ochota na eleganckie dłonie jak już się zrobi ciemniej i skończą mi się róże
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 22:41   #3919
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Moim ulubionym zdobieniem parę miesięcy temu też była jakby imitacja pierścionków, tak to wygląda, że masz jakiegoś nudziaka, świetnie wygląda np. NB i robisz tak trochę powyżej połowy długości paznokcia taką kreskę lekko zakrzywioną na całej szerokości paznokcia Champagne Kiss, wygląda to bardzo elegancko, wydaje mi sie, że na jesień jak będziesz miała ochotę na coś nudziakowego, to bardzo fajnie wygląda

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Minthema, faktycznie, dosyć mocno się różnią, Dark wpada w czerń trochę, ale podoba mi się bardzo Nawet ostatnio przekonuję się do takiego kwadratowego kształtu, wydaje mi się, że takie ciemne kolory lepiej na nich wyglądają, Ty masz fajny kształt Co prawda obecnie mam fazę długich szpon (z Bishops Pink czy Flying Flaming), żeby móc cosplayować Wolverina na Pyrkonie chyba, ale muszę wypróbować takie kwadraty na jesień koniecznie, dawno już nie miałam, a pewnie najdzie mnie ochota na eleganckie dłonie jak już się zrobi ciemniej i skończą mi się róże

Tak, jest bardzo ciemny Czasem wpada aż w bardzo ciemny brąz ale generalnie to taka bardzo dojrzała wiśnia, jak nazwa wskazuje
Dzięki Akurat zdjęcie stare bo sprzed roku ale ciągle noszę kwadraty tylko obecnie krótsze, staram się trochę robić trumienki ale nie zawsze mi wychodzą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 12:28   #3920
Holyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Witam, czy nie ma problemu z utwardzaniem lakierów NN w lampie UV LED CCFL? Chciałam ją zamówić, ale nie jestem pewna czy utwardzi mi wszystkie lakiery, zwłaszcza te tylko UV
Holyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 12:35   #3921
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 13:55   #3922
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Pseudofeministka, skończyły mi się wzorniki, ale jak będę miała za tydzień może, to Ci wstawię porównanie z innymi różami i ocenię neonowatość Bo teraz tak z buteleczki porównuję i ciężko określić jak to będzie wyglądało na paznokciu. Ale kolor piękny, inny niż na stronce jak 150 oczywiście. Ale na 95 procent neon.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 20:00   #3923
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dark cherry, Ripe cherry - moi zdecydowani faworyci na jesień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ripe Cherry - piekny Dark cherry juz troche za ciemny. Dzieki za inspiracje

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Na tym zdj co dała mirabelka wygląda jak na żywo. Ale zobaczę jeszcze jutro rano w każdym możliwym świetle i dam znać

Ja z tymi różami ostatnio zaszalałam, nie wiem co się dzieje, chyba nie będę miała kiedy ich wypróbować wszystkich, więc pewnie całą jesień wyjątkowo będę cały czas w różach, a zarzekałam się, że tylko ciemne kolory i nudziaki na ten okres Ale mam też dwa rozczarowania, Nerine Lilly i Blaze Peony. Oba to przegięcie w inną stronę jak dla mnie. Też ostatnio w końcu kupiłam Poppy Hill i, o Boże, to zdecydowanie najpiękniejsza czerwień z tych 'klasycznych' (bo uwielbiam też czerwień w stylu Ripe Cherry czy Wine Red), Lady Ferrari czy nawet Lipstick Red mogę wyrzucić na zbity pysk (oczywiście żartuję, musiałabym chyba na głowę upaść ).

Ja na jesień jeszcze nie wiem. Kupiłam ostatnio Mousy Day i Evening Walk, ale jakoś mnie nie zachwyciły. Ale jak nie chcesz nic ciemnego, to nie bierz Shade Plum, to taki bardzo bardzo ciemny fiolet, na pierwszy rzut oka czerń. Ale wolisz bardziej brązy, czerwienie i burgundy czy coś innego? Ja myślałam ostatnio też nad jakimś ciemnym brązem, czaję się na Miki Mouse, Cacao albo Khaki. Mam Burgundy Miss, ale to nie to.

Poppy Hill to najklasyczniejsza z czerwieni jak dla mnie. Zblizona do Intense Red z Semilaca, wiec puscilam w swiat, bo mi sie dublowaly. Piekna czerwienia tez jest Bonobo Love z kolekcji Kazadi.

Odnosnie Sweet Muffin to dzieki za "fatyge", ale nie musisz wrzucac fot. Do pracy nie moge sobie za bardzo pozwalac na neony czy zywsze kolory. Zreszta sama nie przepadam za neonami , choc ten na zdjeciach w internecie bardzo ladnie sie prezentuje

Lubie i brazy i czerwienie i burgundy , ale problem jest wtym, ze mam kilka kolorow z Semilaca, ktore wlasnie sa takie mocno ciemne i srednio ciemne i nie chcialam zeby mi sie kolory zdublowaly, bo pozniej leza.

A jakbys zecydowala sie na odcien Cacao, to moge je wymienic na jakis kolor, ktory mialabys na zbyciu. Mam w swoich zapasach, pomalowalam kilka paznokci, ale to zdecydowanie nie moj kolor. Za to Mousy day bardzo ladny
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 21:43   #3924
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Poppy Hill to najklasyczniejsza z czerwieni jak dla mnie. Zblizona do Intense Red z Semilaca, wiec puscilam w swiat, bo mi sie dublowaly. Piekna czerwienia tez jest Bonobo Love z kolekcji Kazadi.
O Bonobo dużo słyszałam, ale z tego co się orientuję, to jest tylko minimalnie ciemniejsza od Poppy, a nie chce mi się bawić w chowanego i kupowanie lakierów na Allegro (jakoś w sprawach kosmetyków i tego typu rzeczy nigdy bym nie kupiła od niesprawdzonego sprzedawcy czy na Ali). Bo rozumiem, że to jedyna opcja. Poppy to też klasyk, ale jakoś mi Lipstick Red wystarczała do tej pory, też są dość podobne. Ale wolę Poppy jednak, jest po prostu ładniejsza

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie Sweet Muffin to dzieki za "fatyge", ale nie musisz wrzucac fot. Do pracy nie moge sobie za bardzo pozwalac na neony czy zywsze kolory. Zreszta sama nie przepadam za neonami , choc ten na zdjeciach w internecie bardzo ladnie sie prezentuje
Jest bardzo ładny, mam też Rock Girl, to inny neon, ale coś jaśniejszego, jak French Tulip ale neon właśnie. Ale wolę Sweet Muffin


Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A jakbys zecydowala sie na odcien Cacao, to moge je wymienic na jakis kolor, ktory mialabys na zbyciu. Mam w swoich zapasach, pomalowalam kilka paznokci, ale to zdecydowanie nie moj kolor. Za to Mousy day bardzo ladny
A możesz mi go przybliżyć? Bo to jest rozumiem taki bardzo ciemny brąz, prawie czerń? Czy taka kupa bardziej? Bo widziałam te kolorki tylko na stronce, jeszcze planowałam sie przejść na stoisko. Chciałabym cos bardzo ciemnego, taką czerń bardziej właśnie.

Mousy mnie zawiódł właśnie. Ale na razie mam na wzorniku tylko, może jak nałożę, to będzie lepiej. Tak samo jak Silky Nude, takie te kolorki szarawe trochę. Myślałam też nad Light Beige, on jest chyba trochę jaśniejszy, mam nadzieję, że nie wpada w szarość.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 23:45   #3925
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
O Bonobo dużo słyszałam, ale z tego co się orientuję, to jest tylko minimalnie ciemniejsza od Poppy, a nie chce mi się bawić w chowanego i kupowanie lakierów na Allegro (jakoś w sprawach kosmetyków i tego typu rzeczy nigdy bym nie kupiła od niesprawdzonego sprzedawcy czy na Ali). Bo rozumiem, że to jedyna opcja. Poppy to też klasyk, ale jakoś mi Lipstick Red wystarczała do tej pory, też są dość podobne. Ale wolę Poppy jednak, jest po prostu ładniejsza



Jest bardzo ładny, mam też Rock Girl, to inny neon, ale coś jaśniejszego, jak French Tulip ale neon właśnie. Ale wolę Sweet Muffin




A możesz mi go przybliżyć? Bo to jest rozumiem taki bardzo ciemny brąz, prawie czerń? Czy taka kupa bardziej? Bo widziałam te kolorki tylko na stronce, jeszcze planowałam sie przejść na stoisko. Chciałabym cos bardzo ciemnego, taką czerń bardziej właśnie.

Mousy mnie zawiódł właśnie. Ale na razie mam na wzorniku tylko, może jak nałożę, to będzie lepiej. Tak samo jak Silky Nude, takie te kolorki szarawe trochę. Myślałam też nad Light Beige, on jest chyba trochę jaśniejszy, mam nadzieję, że nie wpada w szarość.
Jak bylam na stoisku u Pani z Neonail to sama potwierdzila, ze czerwienie w NN roznia sie zaledwie tonami, poltonami - co tez widac na wzornikach. Wiec ja tez bym sie nie bawila. Zreszta jak sie robi hybrydy tylko sobie, to tez ciezko to pozniej zuzyc

Co do Cacao to patrzalam teraz w sztucznym swietle i jest to ciemniejszy kolor, ale nie z tych najciemniejszych, na pewno nie wpada w czern. Jak dla mnie to jest to taki ciemny braz lekko rozbielony. Chodzi o to, ze kolor jest ciemny, ale nie jest nasycony. Jeszcze jutro zobacze w swietle dziennym i Ci napisze na 100% czy utrzymuje swoje spopstrzezenia

A u mnie wlasnie Moisy Day czy Silky nude bardzo ladnie wygladaja na dloni. Na pewno mnie tak nie gryza jak Cacao. Mam tez dark khaki i lepiej wyglada niz Cacao. Zaluje, ze zamiast niego moglam wziac rosy brown, bo zastanawialam sie miedzy nimi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 17:28   #3926
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Co do Cacao to patrzalam teraz w sztucznym swietle i jest to ciemniejszy kolor, ale nie z tych najciemniejszych, na pewno nie wpada w czern. Jak dla mnie to jest to taki ciemny braz lekko rozbielony. Chodzi o to, ze kolor jest ciemny, ale nie jest nasycony. Jeszcze jutro zobacze w swietle dziennym i Ci napisze na 100% czy utrzymuje swoje spopstrzezenia
Dzięki, jak to jest taki ciemniejszy trochę brąz po prostu, to mi się nie spodoba.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 19:34   #3927
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Dzięki, jak to jest taki ciemniejszy trochę brąz po prostu, to mi się nie spodoba.
To nie jest "troche braz" tylko "bardziej braz", ale to nie jest bardzo ciemny braz. Dla mnie ciemnym, nasyconym brazem jest Dark Khaki. Link ponizej dosc dobrze obrazuje ten kolor:

http://iv90-jewellery.blogspot.com/2...ew-wiosny.html
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 19:44   #3928
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czyli taka trochę jakby kupa. Kurde, myślałam, że ten brąz ciemniejszy
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 10:11   #3929
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dla mnie jesienną klasyką jest Neutral, choć też myślę właśnie o jakimś ciemniejszym brązie. Dark Khaki bardzo podoba mi się na zdjęciach. Choć ostatnio widziałam NN wrzuca na insta geometryczne zdobienia w pastelach - też ciekawie to wygląda
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 09:59   #3930
anielwis
Raczkowanie
 
Avatar anielwis
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 48
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Właśnie widziałam na instagramie, że szykuje się jakąś błyskotliwa premiera. Ktoś się może wybiera na targi Beauty Forum i będzie mógł zdać relację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anielwis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.