Żony 2015 część 15 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-24, 01:21   #3571
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony 2015 część 15

Matko, wojna.
Nie pisalam o mm tylko o butli. Może byc z mlekiem matki.

Mnie wybudzalo wstanie do dziecka nad ranem na tyle ze koniec spania. Chodzilo o to żeby go o tej 4-5-6 mąż zabrał na jedzenie z sypialni. Żebym ja się nie wybudzila. Niestety, od zawsze dla mnie pobudka o tej porze=koniec spania. I tyle.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 06:22   #3572
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
No świetnie sQ tylko średnie masz doświadczenie w zostawieniu dziecka na kilka tygodni,nagle bez Mamy.
A jeśli nawet to powtorze setny raz każde dziecko inne.I z całym szacunkiem ale sama napisalas ostatnio do Asiaczka żeby urodziła drugie I dawała Ci rady jak to jest mieć dwoje dzieci.
Tak samo Ty wychowaj 5tke i wypowiadaj się dając rady do każdego dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź w ogóle przestań bo jak zawsze wyolbrzymiasz byle postawić na swoim. Jak zawsze adwokat na miejscu. Post na 3 akapity a gówno wnioslo do dyskusji bo nie na temat. Piszesz byle pisać. Ani kilka tygodni ani 5 dzieci nie ma tu najmniejszego znaczenia. Zejdź że mnie i odczep się ode mnie raz na zawsze w końcu.
Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Matko, wojna.
Nie pisalam o mm tylko o butli. Może byc z mlekiem matki.

Mnie wybudzalo wstanie do dziecka nad ranem na tyle ze koniec spania. Chodzilo o to żeby go o tej 4-5-6 mąż zabrał na jedzenie z sypialni. Żebym ja się nie wybudzila. Niestety, od zawsze dla mnie pobudka o tej porze=koniec spania. I tyle.


Ale spoko. Jest jak zawsze. Liczy się że znam doświadczenie matek z naszego grona a ro że słucham od koleżanek że się da i wierzę że się da to nie. Już raz usłyszałam że inne dzieci i doświadczenia nikogo tu nie interesują i nie mają związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też o to chodziło. Żeby dało się raz na milion dać w butli choćby moje mleko i pospać.
Ale coz. Jak dla kogoś to wrażliwy temat to patrzy zero jedynkowo i nie ma zmiłuj żeby można było powiedzieć coś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2018-06-24 o 06:37
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 06:29   #3573
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony 2015 część 15

Dobry !
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Weź w ogóle przestań bo jak zawsze wyolbrzymiasz byle postawić na swoim. Jak zawsze adwokat na miejscu. Mi też o to chodziło. Żeby dało się raz na milion dać w butli choćby moje mleko i pospać.
Ale coz. Jak dla kogoś to wrażliwy temat to patrzy zero jedynkowo i nie ma zmiłuj żeby można było powiedzieć coś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kto tu chce postawić na swoim
Ale pewnie masz rację,Masz rację
Co prawda nie wiem jak w Radomiu ale w Wawie o 7 rano to sale zabaw są zamknięte


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:29 ---------- Poprzedni post napisano o 05:26 ----------

Ah I to nie jest zero jedynkowo tylko gucio sQ wiesz więc się niewymądrzaj.
W 2 czy 3 pokojach może I owszem ktoś inny butle może dac ale płacz za Mama I tak będzie I bardziej się niesie niż w domu ,Ale dobra myśl sobie że masz racje I pozjadalas wszystkie rozumy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 06:39   #3574
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Żadna ignoracja tylko właśnie po mojej historii i tym co przeszlam teksty typu "karmienie butelką to rozwiązanie problemów bo możesz oddać dziecko tacie czy babci" rażą bo dalabym wiele żeby tą butelką nie karmić tylko zmienić ją na kp. Widzisz syty głodnego nie zrozumie.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Tak doskonale to rozumiem. Co nie zmienia faktu że dużo siedzi w głowie i kazda mama inna każde dziecko i każda relacja. Jest sryliard par które normalnie kp a raz na jakiś czas butla podana przez tatę a to wesele a to wyjście z koleżankami a to wyspanie się rano. I nie powiesz ze to niemożliwe. I że nie mogę tak pisać bo moje dziecko na mm nie jest.
Żałuję że nie zna butli z moim mlekiem i jak żona uważam że dałoby mi to możliwość spania raz na milion choć kilka gosldzin dłużej.
Ale po 17 miesiącach karmienia, czy 2 latach żony chyba możesz wywnioskowac że dla nas to kp ważniejsze niż sen. A jak potrzeba napiaac it proszę :kp ważniejsze niż mój sen. Chodzę czasami po ścianach, nie mam siły nosić 10kg dziecka, wychodzę z domu z 1 pomalowana brwia do peacy bo jestem mega zmęczona ale kp to najważniejsza rzecz i z niej nie rezygnuje dla własnej wygody i snu. Kropka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
My mamy tak hmm w 90%. Brakuje nam listew przypodłogowych i schodów. Mebli nie biorę pod uwagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jak na górę chodźcie?? beton macie czy drabinę? Bo kojarzę fotki dolu Góra zrobiona czy póki co żyjecie na dole?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;84372021]ja też!!!!no to jeszcze jeszcze. dla mnie 100% to z firankami, kwiatkami, także ja marzę w przyszłosci do takiego się wprowadzac!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja też!!
U nas. 1.5 roku wisiała w korytarzu żarówka... Niby nic ale dramat.
Chciałabym jak w programach hamerykanskich. Wchodzę i mam kwiatu na stole, obrazy i w ogóle homestaging level hard!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Ahahaha magic jeszcze pomnik nieomylnej matki mi postaw.

Z jednej strony mówisz że dziecko każde inne s z drugiej zakładasz że każde wyć będzie. Mały mój daje mi spać i nie płacze i co? Żaden płacz się nie niesie. Pisałam to już? No pisałam ale niewygodnie zauważyć bo nie pasuje do Twojej teorii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 06:47   #3575
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony 2015 część 15

sQ weź przestań to Ty czytasz to co chcesz .
Jakbyś nie była w siebie zapatrzona I nie myślała jestem Najmadrzejsza Na Świecie to byś zauważyła że pisząc że nie zawsze się tak da miałam na myśli że jedno wyje drugie nie I wtedy te swoje rady w tyłek możesz sobie wsadzić.
Nie chce mi się dyskutować,Nie raz nie dwa dałam Ci do zrozumienia że w temacie dzieci jesteś dla mnie głupio mądra.
Na jednym M. wszystkie zęby zjadłaś ....
Tyle że szlag mnie trafia jak czytam Twoje dyrdymaly na temat na który zielonego pojęcia nie masz .
Mogłabym Ci przytoczyć że nie tylko biedne Mamy kp wstają tryliard razy w nocy do swoich dzieci z butla. Tyle że Ty jak zwykle powiesz że Tata też może. Szkoda że ten Tata rano idzie do pracy I może ta Mama chce dac jemu się wyspać...
Zresztą co Ja Ci będę tłumaczyć jak zwykle nie zrozumiesz.
Z mojej strony koniec dyskusji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 06:59   #3576
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 15

Proszę Cię dziewczyno. CZY Ty widzisz ze ja nigdzie nic nie radziłam a pisałam że żałuję jak u mnie nie było no wydaje mi się że byłoby mi czasem łatwiej?


Chyba nie powiesz ze na stwierdzenie poniższe Twoja odpowiedź to "Nie"

" dziecko kp może być raz na jakiś czas z sukcesem nakarmione butelka przez tatę babcie inna bliska osobę aby mama mogła iść spac/na wesle/wziąć leki"

No pytam: uważasz że Nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

I z całym szacunkiem ale dałaś mi jedynie do zrozumienia tyle że jak mam dziecko krócej o 5 miesięcy od Ciebie to NIGDY PRZENIGDY nie będę mieć racji bo życia nie znam. TY TAK. JA NIE. Mimo że jakoś nie widziałam zostawionego Twojego dziecka na kilka tygodni alvo 5 dzieci biegajacych po Twoim domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

I przestań w końcu mnie obrażać i podwazac moje doświadczenie i zdanie jako matki i w ogóle osoby. Ja Cię nie oceniam nigdzie. Proszę Cię abyś przestała się jedynie tak zachowywać. A Ty sobie jak zawsze pozwalasz i jedziesz tu z analizą mówiąc że ja głupia że życia nie znam... Jakim prawem? Dorosła osoba. A kultury za grosz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2018-06-24 o 06:54
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 07:12   #3577
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony 2015 część 15

sQ błagam Cię nie kompromituj się bardziej

Nie chciałam Ci dac nigdy do zrozumienia ,że masz dziecko 5 miesięcy młodsze to się nie znasz
To Ty sobie to tak rozumiesz .

Zresztą Ty nie czytasz że zrozumniem.
Bo owszem da się nakarmić butla czy np czy mm .
Tyle że pytanie co dalej ?
Jedno dziecka bez problemowo spędzi czas z Tatą,Babcią czy sąsiadem A drugie będzie płakać za Mama I tyle.

Ale naprawdę kończę tą dyskusję bo Ty I tak nie zrozumiesz jak zawsze zresztą...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 07:25   #3578
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony 2015 część 15

Hej
Dzisiaj w nocy pierwszy raz od marca chyba zamknęłam okno.
We wtorek nad morze.. to było pewne...
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 07:27   #3579
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Hej
Dzisiaj w nocy pierwszy raz od marca chyba zamknęłam okno.
We wtorek nad morze.. to było pewne...
Może pogoda się poprawi
Mi dziejszej nocy po raz pierwszy od dłuższego czasu kazano podzielić się kołdrą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 07:28   #3580
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Żony 2015 część 15

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;84372021]ja też!!!!no to jeszcze jeszcze. dla mnie 100% to z firankami, kwiatkami, także ja marzę w przyszłosci do takiego się wprowadzac!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

U nas kwiaty były

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

[/COLOR]To jak na górę chodźcie?? beton macie czy drabinę? Bo kojarzę fotki dolu Góra zrobiona czy póki co żyjecie na dole?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Ja też!!
U nas. 1.5 roku wisiała w korytarzu żarówka... Niby nic ale dramat.
Chciałabym jak w programach hamerykanskich. Wchodzę i mam kwiatu na stole, obrazy i w ogóle homestaging level hard!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy betonowe schody pomalowane farbą żeby się nie nosiło. Będą obłożone drewnem i będzie nam je robił teść. Jak przyjeżdżał robić tutaj to schodów nie miał kiedy. Pewnie będą za miesiąc czy dwa więc nie chcemy tyle czekać. Mieszkanie chcemy wynająć więc to też ma znaczenie.

No dobra w dwóch korytarzach wiszą żarówki Mamy wszystko skończone i górę i dół. Wszędzie są położone podłogi i pomalowane ściany. Duża łazienka na górze jest niewyposarzona - stoi tam na razie pralka. Fotki są z dołu bo na dole są jakieś meble, a góra jest nieumeblowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 07:31   #3581
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
U nas kwiaty były



Mamy betonowe schody pomalowane farbą żeby się nie nosiło. Będą obłożone drewnem i będzie nam je robił teść. Jak przyjeżdżał robić tutaj to schodów nie miał kiedy. Pewnie będą za miesiąc czy dwa więc nie chcemy tyle czekać. Mieszkanie chcemy wynająć więc to też ma znaczenie.

No dobra w dwóch korytarzach wiszą żarówki Mamy wszystko skończone i górę i dół. Wszędzie są położone podłogi i pomalowane ściany. Duża łazienka na górze jest niewyposarzona - stoi tam na razie pralka. Fotki są z dołu bo na dole są jakieś meble, a góra jest nieumeblowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super chciałabym mieć takie schody!! )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 07:35   #3582
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super chciałabym mieć takie schody!! )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betonowe czy drewniane?

W sumie jakby je zostawić takie betonowe to nawet by pasowało Tylko by trzeba lepiej je wykończyć tym betonem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 07:36   #3583
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Żony 2015 część 15

To ja jestem chyba jedyna co może się wprowadzać do surowego stanu ale to przez to że mój chodzi z listą co jeszcze miał zrobić bo przecież po pracy nie Mo n odpocząć. Owszem nie mamy kwiatów(nie lubią mnie) dodatków (taka że mnie estetyka) garderoby (burger na kółkach przez brak miejsca w szafie) ale żyje mi się lepiej na swoim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 07:40   #3584
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Betonowe czy drewniane?

W sumie jakby je zostawić takie betonowe to nawet by pasowało Tylko by trzeba lepiej je wykończyć tym betonem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drewno na betonie. Ja mam tylko drewno i skrzypia, opadają, źle są zrobione. No pracują też mocno... Eh. Chciałabym beton a na to coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 07:44   #3585
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
To ja jestem chyba jedyna co może się wprowadzać do surowego stanu ale to przez to że mój chodzi z listą co jeszcze miał zrobić bo przecież po pracy nie Mo n odpocząć. Owszem nie mamy kwiatów(nie lubią mnie) dodatków (taka że mnie estetyka) garderoby (burger na kółkach przez brak miejsca w szafie) ale żyje mi się lepiej na swoim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No my pożyjemy jakiś czas w kartonach bo poza kuchnia i gabinetem (który przeprowadzimy) nie mamy mebli.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Drewno na betonie. Ja mam tylko drewno i skrzypia, opadają, źle są zrobione. No pracują też mocno... Eh. Chciałabym beton a na to coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no tak. Pisałaś jakiś czas temu, że ze schodów nie jesteś zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 07:58   #3586
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Żony 2015 część 15

Dzień dobry

Kelpie super! Żeby Wam się dobrze mieszkało!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 08:02   #3587
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony 2015 część 15

My mamy betonowe, zamienię na inne. Obłożenie drewnem na razie poza naszym zasiegiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 08:06   #3588
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Żony 2015 część 15

Leje deszcz...tak dla odmiany

Jeju jak ja bym się miała wprowadzić do skończonego to chyba nadal byśmy nie mieszkali a w lutym minęły 3 lata w lipcu chcemy biurko zmienić bo mamy nadal tz stare z jego pokoju od rodziców a może w sierpniu/wrześniu szafę w przedpokoju bo jest rok strasza od nas pierwsza szafa z tego mieszkania, niektórzy sąsiedzi też ją mają to chyba dwie ostatnie rzeczy które mi nie pasują no ale długo się utrzymały

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 08:20   #3589
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Betonowe czy drewniane?

W sumie jakby je zostawić takie betonowe to nawet by pasowało Tylko by trzeba lepiej je wykończyć tym betonem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a to może zróbcie na nich jakiś mikrocement albo zaprawe z lakierem?
Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
To ja jestem chyba jedyna co może się wprowadzać do surowego stanu ale to przez to że mój chodzi z listą co jeszcze miał zrobić bo przecież po pracy nie Mo n odpocząć. Owszem nie mamy kwiatów(nie lubią mnie) dodatków (taka że mnie estetyka) garderoby (burger na kółkach przez brak miejsca w szafie) ale żyje mi się lepiej na swoim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj no wiadomo że lepiej na swoim niż wynajmowanym, ale... te niedociągnięcia trwają wtedy 8x dłużej, bo się mieszka, bo nie teraz, bo tamto... ja sie o to wkurzam sama na siebie. Jakbym miała liste przed wprowadzeniem do odhaczenia to szybciej by szło. Ale to kasa yez tu wchodzi bo lepiej było mieszkac na swoim jak się dalo niz placic kolejny miesiac i cisnac sie w 30m2. Ale no teraz takie marzenie mam, że do kolejnego już bym na gotowo chciała całkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 08:43   #3590
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Żony 2015 część 15

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;84373576]a to może zróbcie na nich jakiś mikrocement albo zaprawe z lakierem? oj no wiadomo że lepiej na swoim niż wynajmowanym, ale... te niedociągnięcia trwają wtedy 8x dłużej, bo się mieszka, bo nie teraz, bo tamto... ja sie o to wkurzam sama na siebie. Jakbym miała liste przed wprowadzeniem do odhaczenia to szybciej by szło. Ale to kasa yez tu wchodzi bo lepiej było mieszkac na swoim jak się dalo niz placic kolejny miesiac i cisnac sie w 30m2. Ale no teraz takie marzenie mam, że do kolejnego już bym na gotowo chciała całkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mamy kupione już drewno na schody Na razie będą drewniane.

Nam będzie łatwiej kończyć niektóre rzeczy będąc na miejscu. Bo można po pracy np. coś zrobić przez pół godziny. A tak mamy pół godziny w jedną stronę i często nie opłaca się jechać coś robić. Chociaż w mieszkaniu niektóre rzeczy już 6 lat nie zrobione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 08:50   #3591
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Żony 2015 część 15

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;84373576]a to może zróbcie na nich jakiś mikrocement albo zaprawe z lakierem? oj no wiadomo że lepiej na swoim niż wynajmowanym, ale... te niedociągnięcia trwają wtedy 8x dłużej, bo się mieszka, bo nie teraz, bo tamto... ja sie o to wkurzam sama na siebie. Jakbym miała liste przed wprowadzeniem do odhaczenia to szybciej by szło. Ale to kasa yez tu wchodzi bo lepiej było mieszkac na swoim jak się dalo niz placic kolejny miesiac i cisnac sie w 30m2. Ale no teraz takie marzenie mam, że do kolejnego już bym na gotowo chciała całkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Wiem co miałaś na myśli no ja mam ten komfort psychiczny że mój tz nie usiedzialby przy żarowce czy bez cokolow. No Way! On po zamontowaniu kuchni pierwsze co zrobił to malował blat bo jak to by jakiś napis na dole było widać
A garderoby nie mamy bo nasz stolarz ma ciężka sytuację rodzinną i nie ma się jak ruszyć na pomiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 09:06   #3592
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Żony 2015 część 15

Dobra to teraz ja się wypowiem. Czy nie ma innych tematów Oprócz dzieci? Po co był zakładany klub dla matek? Chyba po to by nie pisać na forum w koło o dzieciach i się nie kłócić. Powiem szczerze dla mnie forum to odskocznia i jako matka nie chce mi się tu ciągle czytać tylko o naszych dzieciach. Co innego wspomnieć o tym co się z nimi dziś robiło a co innego prowadzić takie dyskusje. Od tego jest forum matek. Postawcie się na miejscu dziewczyn bez Dzieci. Nie mając dziecka nie chciało by mi się czytać gówno burz na temat szczepień, kp czy mm. Ja czasem też chcę odpocząć od tematu kupek czy karmienia i po to jest forum żon. Ogarnijcie się trochę albo skasujcie klub mam bo po co nam on

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2018-06-24 o 09:09
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 09:15   #3593
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Żony 2015 część 15

Pati trochę nie rozumiem Twojego komentarza tym bardziej że sama tu się często nie udzielasz żeby tak bardzo temat dzieci działał Ci na nerwy. Dla mnie temat jak temat, sama obecnie nie mam nic ciekawego do napisania bo moje życie toczy się tylko wokół smrodka. Mnie jak jakaś rzecz średnio interesuje to przewijam i nie czytam.
Co do gownoburzy to była i będzie zawsze, zauważ że nie zaczyna się tylko od tematów dzieciowych a braku czytania ze zrozumieniem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 09:23   #3594
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Żony 2015 część 15

Jakby co to ja jestem w temacie pieluch obeznana i to całkiem nieźle... Tylko rozmiary inne

To tak na rozładowanie napięcia prosto z pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 09:24   #3595
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Jakby co to ja jestem w temacie pieluch obeznana i to całkiem nieźle... Tylko rozmiary inne

To tak na rozładowanie napięcia prosto z pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ahahahhaha



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 09:25   #3596
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Żony 2015 część 15

Justus

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 09:26   #3597
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Drewno na betonie. Ja mam tylko drewno i skrzypia, opadają, źle są zrobione. No pracują też mocno... Eh. Chciałabym beton a na to coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po Twojej opinii ostatecznie zdecydowaliśmy się na beton + drewno

Dzisiaj wracamy do Londynu, smuteczek straszny. :-(

My przełożyliśmy powrót o kilka miesięcy właśnie po to, żeby wprowadzić się do jak najbardziej wykończonego domu, mam nadzieję, że uda się na gotowo.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 09:27   #3598
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Pati trochę nie rozumiem Twojego komentarza tym bardziej że sama tu się często nie udzielasz żeby tak bardzo temat dzieci działał Ci na nerwy. Dla mnie temat jak temat, sama obecnie nie mam nic ciekawego do napisania bo moje życie toczy się tylko wokół smrodka. Mnie jak jakaś rzecz średnio interesuje to przewijam i nie czytam.
Co do gownoburzy to była i będzie zawsze, zauważ że nie zaczyna się tylko od tematów dzieciowych a braku czytania ze zrozumieniem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie staram się jak najmniej a jak już piszę to nie kloce się na forum o rzeczy które można poruszać w klubie

Dziewczyny poprostu chce wam uświadomić że nie każdy ma lub chce dziecko i nie każdy chce ciągłego tym czytać. Po to właśnie powstał klub

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Jakby co to ja jestem w temacie pieluch obeznana i to całkiem nieźle... Tylko rozmiary inne

To tak na rozładowanie napięcia prosto z pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2018-06-24 o 09:29
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 09:30   #3599
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
No właśnie staram się jak najmniej a jak już piszę to nie kloce się na forum o rzeczy które można poruszać w klubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jak temat się zaczął powinna któraś napisać "stop! Dawaj na solo do klubu?"

Wiele jest tematów które i mnie nie dotyczą ale nie marudzę że piszą Ru Laski o psach ich jedzeniu chorobach kotów i nie mówię "róbcie nowy klub!". Pomijam. Nie czytam. Idę dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 09:32   #3600
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Jakby co to ja jestem w temacie pieluch obeznana i to całkiem nieźle... Tylko rozmiary inne

To tak na rozładowanie napięcia prosto z pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-05 09:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.