Naciągnięcie skóry nosa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 16:28   #1
kukurydza95
Raczkowanie
 
Avatar kukurydza95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 34

Naciągnięcie skóry nosa.


Witam.
Mam lekko garbaty nos z opadającym czubkiem. Kiedy lekko naciągam na nim skórę w kierunku nasady nosa ,wygląda on wręcz idealnie. Teraz moje pytanie.. Czy możliwe jest wykonanie zabiegu naciągnięcia skóry na nosie przez wycięcie jej kawałka ? Nawet jeśli pojawi się blizna, wolę to , niż mój obecny nos. Zastanawiałam się też nad wypełniaczami, ale lepszy efekt byłby przy zabiegu ze skalpelem. Może zna ktoś z własnego doświadczenia jakąś dobrą klinikę w Warszawie/Olsztynie/Białymstoku ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
kukurydza95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 16:50   #2
zosiasamosiaikot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Naciągnięcie skóry nosa.

Mam bardzo podobną sytuację... jak naciągnę skórę na nosie do góry to mój nos również zamienia się w idealny... też mam małego garbka i opadający czubek. Jednak operacyjne naciąganie skóry nie wydaje mi się logiczne i nigdy o niczym podobnym nie słyszałam. Mam już zaklepany termin korekcji mojego noska na koniec stycznia. Pokazałam lekarzowi poprzez taki właśnie naciągnięcie jak chcę żeby wyglądał mój nos. Jest to możliwe poprzez sprostowanie przegrody (jest to małe skrzywienie ale przy ścięciu garbka trzeba to zrobić w 1 kolejności żeby się nie pogłębiło) następnie lekarz tłumaczył mi że można bardzo delikatnie w celu podniesienia się czubka do góry podciąć od wewnątrz oczywiście takie z boku hmm... nie wiem co to jest... chrząstki czy coś... nie bedzie to widoczne pod względem zmiany kształtu dołu czy też nei będzie to miało wpływu na zwężenie nosa, robi sie to zazwyczaj przy większości korekt i ma to na celu podniesienie czubka do góry.
zosiasamosiaikot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 15:23   #3
przemyslanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Przemyśl/ Katowice / Jarosław
Wiadomości: 61
GG do przemyslanka
Dot.: Naciągnięcie skóry nosa.

Specjalistką nie jestem, ale wydaje mi aię, że naciągnięcie skóry , tak jak przy np. liftingu, w tym przypadku jest mało praktyczne. Jeżeli chodzi Ci o wycięcie malutkiego kawałka skóry i zszycie szwami, to chyba nie ma sensu. Skóra jak wiadomo bardzo się naciąga i jest bardzo elastyczna , wystarczy popatrzeć na ludzi którzy są starsi, mówi się że mają większe nosy niż kiedyś, bo skóra straciła swoją jędrność.
__________________
nie gadaj z debilem sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
przemyslanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.