Makijaż Gwiazd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-20, 10:50   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Makijaż Gwiazd


Hej wszystkim wiem, ze jestem bardzo upierdliwa Już kiedyśchyba o tym pisałam, no ale .. sporóbuje jeszcze raz [img]icons/icon12.gif[/img] Chodzi o makijaż osób sławnych w teledyskach, na rozdaniach nagród itp Czym one są malowane ? Że ich twarze są takie gładkie ? Tzn może aż tak mi na tym nie zależy bo mam ładną skórę twarzy, ale podkład czy cokolwiek mają na sobie nigdy im nie spływa i jest trwały, mają świetnie pomalowane usta i szminki nie schodzą, nie mówiąc nic o cieniach do powiek, które są ładne, nie zbrylają się i nie rozmazuja. Kiedyś któraś z Was powiedziała, że taki makijaż na każdej z nas by sztucznie wyglądał, możliwe, ale ja chce wiedzieć jakie są takie profesjonalne kosmetyki, gdzie je dostać, lubie mocny makijaż więc mi nie zależy, że będe wulgarnie wyglądać. Proszę tylko o podanie firmy i kilku detali [img]icons/icon12.gif[/img] Jestem zdesperowana jak widać [img]icons/icon12.gif[/img] Ale jak widze te Britney w teledyskach to aż mnie krew zalewa [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 10:59   #2
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: Makijaż Gwiazd

Nie zapominaj, ze maluje je profesjonalistka, czasem nawet przez kilka godzin. Poza tym wazne jest odpowiednie światło.
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 14:12   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż Gwiazd

One są malowane przez profesjonalistów. Malują im 10 min. rzęsy jednego oka, nie dziw się, że to tak super wygląd. Do malowania używają tysięcy narzędzi (no, trochę przesadziłam). Możesz skorzystać z działu kurs makijażu- narzędzia, może ci to pomoże?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 15:23   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż Gwiazd

A gdzie takie dobre narzędzia kupić ? I naprawde nie istnieją żadne dobre kosmetyki ? Przecież one chyba nie używają tuszów do rzęs np Heleny Rubinstein czy też cieni Diora, pewnie są jakieś spejcalne kosmetyki do wizażu dostępne w profesjonalnych sklepach ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 17:38   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż Gwiazd

nie mam pojęcia... chyba trzeba się zapytać kogoś obytego w tej dziedzinie... Np. wizażystę.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 18:33   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż Gwiazd

Przede wszystkim jednym z głównych ich narzędzi jest komputerek(zaraz obok odpowiedniego oświetlenia i tony profesjonalnych kosmetyków i narzędzi, no i oczywiście cudotwórczyni-wizażystki)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 18:58   #7
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: Makijaż Gwiazd

Pooglądaj ftv, czasem pokazują, jak malowane są modelki. Jest to bardzo czasochłonne, szczególnie do zdjęć.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-21, 21:28   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Makijaż Gwiazd

To prawda, ze sesje zdjeciowe, film czy pokazy wymagaja czesto uzycia srodkow do makijazy dostepnych i znanych jedynie wizazystom. Sa to np. srodki ( nie mozna ich nawet czesto nazwac kosmetykami), ktore dostosowane sa do odpowiedniej czulosci filmu, rodzaju swiatla czy warunkow atmosferycznych. Najczesciej sa to cale palety o roznych gamach i walorach kolorystczno - jakosciowych. I czesto jest to wrecz niemozliwe aby osiagnac identyczny efekt makijazu kosmetykami dostepnymi w drogerii czy perfumerii. Takie makijaze po pierwsze wykonuje sie z ogromnym pietyzmem czesto calymi godzinami. Wymaga to duzej wiedzy, zdolnosci i precyzji. Pracuje nad tym caly sztab ludzi poczawszy od wizazystow, fryzjerow, stylistow a skonczywszy na operatorze kamery i oswietleniowcu. Nic nie jest tam przypadkowe. Do tego dochodzi obrobka komputerowa, ktora juz sama w sobie moze czynic cuda i dopiero ten koncowy efekt pracy mozemy ogladac na teledysku, zdjeciach czy filmie.

A jesli chodzi co o "kosmetyki", ktorych uzywaja wizazysci to jest ich cala masa. Moge Ci wymienic chocby kilka: Screenface, MAC, Visiora, RCMA, Ben Nye, La Femme czy Fardel. To wszystko sa firmy produkujace kosmetyki i srodki dla profesjonalistow. Ale tych firm jest duzo wiecej i kazda ma jakies swoje perelki.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-23, 13:36   #9
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: Makijaż Gwiazd

Hejka Tara [img]icons/icon7.gif[/img]
Ciekawa jestem czy widziałaś moze jakieść zdjęcię super gwiazdy bez makijażu ?? Ja widziała zdjęcia Briney i paru jeszcze innych gwiazdeczek i wniosek mógłbyć tylko jeden ...tych kobiet bez makijażu odpowiedniego stroju nikt by niewylansował. Kiedys oglądałm taki program na temat stylizacji, kobiety wysyłały swoje zdjęcia do programu a potem był zapraszane do studio i krok po kroku pokazywana była ich przemiana efekty były naprawdę zdumiewające. Tak więc można spokojnie powiedzieć że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z magią tylko teraz osób czarujących nie nazywa się czarownicami ale wizażystami, stylistami, fryzierami [img]icons/icon7.gif[/img]
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-23, 15:17   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż Gwiazd

ja też uważam, że wszystkie gwiazdy bez pokazowego makijażu wyglądają dużo dużo gorzej (lub naturalnie, jak kto woli - chociaż nie wiem, czy jak się tak buzię tapetuje to może ona być jeszcze kiedykolwiek naturalna)
ja przekonałam się na swoim przykładzie, że makijaż i profesjonalne ręce mogą wiele zdziałać; poddałam się takiemu makijażowi przed ślubem; 2 godziny u specjalistki i efekt, powiem nieskromnie, był niesamowity; widział to fotograf, oddały to zdjęcia, widzieli to wszyscy obecni na ślubie i weselu (na całą noc szaleństw jedno przypudrowanie policzków i pociągnięcie szminką po ustach, ale to już ciut przed świtem);
myślę jednak, że tym gwiazdom i tak poświęca się dużo dużo więcej czasu, ale powiem Wam, że jeśli o mnie chodzi to przede wszystkim nie miałabym cierpliwości tyle, nie wspominając o czasie
ale od czasu do czasu naprawdę przyjemnie jest oddać się w ręce specjalisty
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-25, 09:06   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż Gwiazd

Mówiąc szczerze, światło to 80% wszystkiego!!!
Każdy dobrze oświetlony będzie super wyglądał na zdjęciach, filmach i w telewizji. Nawet wielkonosa i wąskousta Celine Dion wygląda jak superlaska.
Weź też pod uwagę, że make-up gwiazd jest też ciągle korygowany, pudrowany itd.
W makijażu profesjonalnym (czytaj: gwiazdorskim) używa się też kosmetyków, których na co dzień po prostu się nie nosi. Np. wazeliny, żeby twarz pięknie błyszczała na zdjęciu. Niemniej jednak użycia wazeliny na powieki odradzam!
A jeśli chodzi o make-up to generalnie używa się profesjonalnych kosmetyków. Najpopularniejszą firmą jest MAC, niestety u nas niedostępny. W zasadzie używany przy każdej sesji zdjęciowej.
Jeżeli masz kogoś za granicą, to niech Ci przywiezie. Warto zainwestować!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.