Kredyt na działalność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 15:08   #1
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Smile

Kredyt na działalność


Witam serdecznie wszystkie Wizażanki. Czy któraś z Was mogłaby mi cokolwiek doradzić? Prowadzę DG od 3 miesięcy, potrzebuję kredytu... Czy któryś bank udzieli mi w takiej sytuacji kredytu na min. 20 000 zł? Orientowałam się już ale wszędzie wymagane jest prowadzenie działalności min. 6 miesięcy. Czekam na Wasze sugestie i z góry dziękuję za pomoc
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 20:41   #2
ratoncita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kredyt na działalność

ja również witam Wizażanki

wiem, że Invest Bank wymaga min 3 miesięcznej działalności, może tam zapytaj? moja rada: zrezygnuj z ubezpieczenia (powinno się dać) i sprawdź prowizję, chyba ok 2% powinno być
ratoncita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 15:30   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Kredyt na działalność

zapytaj w multibanku.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:51   #4
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: Kredyt na działalność

W multibanku wymagają min.12 miesięcy prowadzenia działalności. Do Invest Banku dzwoniłam przed momentem, tak z kolei dokumentem wymaganym jest rozliczenie roczne, którego nie mam bo prowadzę działalność od 3 miesięcy... :/ Jakieś inne propozycje? Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 07:22   #5
mojaulijanka
Raczkowanie
 
Avatar mojaulijanka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 44
Dot.: Kredyt na działalność

W zasadzie wszęzdzie jest tak, że wymagają, aby prowadziło się DG przez conajmniej pół roku... Jeszcze w zeszlym roku Bank Zachodni, mBank, ING dawały kredyty dla firm nierzadko na "piękne oczy". Teraz podnoszą marże i takiego badziewia juz nie daja.

Ja ze swej strony radziłabym, abyś sie zastanowiła, czy warto kredyt. Można z Unii kasę wyciągnąć.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

W zasadzie wszęzdzie jest tak, że wymagają, aby prowadziło się DG przez conajmniej pół roku... Jeszcze w zeszlym roku Bank Zachodni, mBank, ING dawały kredyty dla firm nierzadko na "piękne oczy". Teraz podnoszą marże i takiego badziewia juz nie daja.

Ja ze swej strony radziłabym, abyś sie zastanowiła, czy warto kredyt. Można z Unii kasę wyciągnąć.
mojaulijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 08:28   #6
karola0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Kredyt na działalność

Można z Unii ale procedury sa skomplikowane i wymagany jest wklad wlasny na inwestycje przy mikroprzedsiebiorstwach bodajze ok 40%.Unia nie daje "czystych"kredytow,wymaga ny jest konkretny cel,wklad finansowy biznesplan etc.poza tym trzeba stanac do konkursu.pieniadze w tym roku w woj malopolskim beda dopiero jakos na jesien.Najlepiej sprawdz w necie w malopolsce to chyba jest "malopolski osrodek rozwoju regionalnego"
p.s. ja bym nie rezygnowala z ubezpieczenia, ale to ja.Pozdrawiam
karola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:11   #7
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Kredyt na działalność

Cytat:
Napisane przez mojaulijanka Pokaż wiadomość
Ja ze swej strony radziłabym, abyś sie zastanowiła, czy warto kredyt. Można z Unii kasę wyciągnąć.
co Ty chcesz z ta kasa robic?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 08:24   #8
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: Kredyt na działalność

Dziękuję Wam za rady. W grudniu 2008 otrzymałam dofinansowania z Funduszu Pracy w wysokości 12 300 zł ale pieniądze te zostały przeznaczone na środki trwałe. Z tego co wiem wszystkie dofinansowania i dotacje z Unii należy przeznaczać właśnie na środki trwałe a ja potrzebuję pieniążków na towar Byłam pytać w skoku, oni udzielają kredytów na rózwój firmom będącym na rynku poniżej 6 miesięcy ale kobieta z góry mi powiedziała, że raczej nie dostanę bo prowadzę DG przez internet i nie mam żadnego magazynu ani "miejscówki"...
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.