...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 13:26   #1
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978

...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...


Witajcie , oto makijaz probny (robiony w przeddzień obrony mgr), taki sam byl na buzi w dzien egzaminu . Wybaczcie, moje rzesy nieidealnie wymalowane i dosyc posklejane, ale reka mi sie trzesla z nerwow. No ale donosze Wam, ze juz skonczylam nauke, egzamin zdany na 5

Jednoczesnie wybieram sie na wesele 29 lipca do mojej dobrke kolezanki, anusi , rowniez wizazanki , mam zakupiona brazowa sukienke ze zlotymi dodatkam (pasek zlotych cekinow pod biustem oraz zlote niteczki jako ramionka) - zreszta zdjecie wkleje pozniej - akumulatory sie laduja.

Wobec tego mam do Was dwie prosby, pierwsza to czy nie wygladam smutno w tym makijazu? Bo w lusterku nawet mi sie podobalo, ale na zdjeciach jakos mi chyba zloto nie sluzy, do karnacji nie pasuje czy cos - a moze mi sie tylko zdaje

Prosba druga bedzie jak juz wkleje sukienke - czy do niej pasuje taki makijaz? Dodatkow jeszcze nie mam, ale buciki maja byc w kolorze zloto-srebrnym, a wiec takie lekkie, delikatne, nienachalne zloto... torebka tez. Czy moze wogole odpuscic sobie zloto i pomalowac sie w brazach?

No i sam makijaz - wiem, wiem pomalowalam wew. czesc powieki, ale chcialam podkreslic bardziej oko, bo blado jakos wygladalo. Do tego kredka wewnatrz oka wogole sie nie trzyma, wiec jednak chyba z tego zrezygnuje w makijazu juz wlasciwym, za to walne kreseczke czarna (moze brazowa?) na gornej powiece ( lubie mocniejszy akcent na oczy).

Uzylam:

fluid privi matt

dermacol

skrobia ziemniaczana

kulki brazujace avon

kulki rozswietlajace vollare

cien sypki zloty na mokro joko

cien brazowy z integry inglota

czarna kredka inglot

tusz MF dramatic look

na ustach blyszczyk wibo glam shine brazowy plus troszke zlotego cienia.

Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2006-07-14 o 23:53
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 13:26   #2
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...


Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2006-07-14 o 23:53
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 13:26   #3
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

wsio
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 13:45   #4
Ki$ses
Raczkowanie
 
Avatar Ki$ses
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 248
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Podoba mi się ten makijaż. Tylko rzęski ci się posklejały- ale o tym sama dobrze wiesz ( pisałaś o tym) . Świetnie wyglądasz. A wiesz dlaczego? Bo moim skromnym zdaniem te złotko bardzo ładnie komponuje się z twoimi włoskami. Masz tam odcień ciepłego blondu i to naprawdę cudownie pasuje. Moim zdaniem rewelka, pomijając tylko mały błędzik- rzęski. Ale na ślub koleżanki napewno nie będziesz się tak nerwicować , jak przed egzaminem , więc myślę, że i rzęski wyjdą staranniej. A co do egzaminu- serdecznie gratuluję prześwietnej ocenki. Oo! Ale się rozpisałam. Dobra. Wystarczy.
Pozdrawiam,
Ania.
__________________
Alarmowy Fundusz Nadziei Na Życie !
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23645
Ogólnoświatowa akcja "Zwierzęta są dla mnie ważne" - podpisz petycję
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27407
Ki$ses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 13:56   #5
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Makijaż sam w sobie bardzo ładny, bardzo... ale patrząc na Ciebie w tym makijażu mam wrażenie , ze barkuje jakiegoś mocniejszego akcentu, kt óry kontrastowałby z kolorem Twoich włosów i kolorów użytych już do makijażu.
Może nieco bardziej podkreślić brązem zewn. kąciki albo klor szminki zmienić na czysty ciepły matowy brąz?

Jak myślisz? Wiesz to tylko moje uwagi,które nasuneły mi sie na myśl, po zobaczeniu Twoich zdjęć
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:08   #6
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Cytat:
Napisane przez manolita
Makijaż sam w sobie bardzo ładny, bardzo... ale patrząc na Ciebie w tym makijażu mam wrażenie , ze barkuje jakiegoś mocniejszego akcentu, kt óry kontrastowałby z kolorem Twoich włosów i kolorów użytych już do makijażu.
Może nieco bardziej podkreślić brązem zewn. kąciki albo klor szminki zmienić na czysty ciepły matowy brąz?

Jak myślisz? Wiesz to tylko moje uwagi,które nasuneły mi sie na myśl, po zobaczeniu Twoich zdjęć
A co powiesz na czerwień na ustach? Oczka piękne.... Czekam na sukienkę. Gratuluję dyplomu.
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:16   #7
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Ha ciesze sie, ze te oczka dobrze, bo ja wlasnie nie mam przekonania .
Ki$ses - wloski ida w piatek pod farbe, odswiezanie kolorow, beda stanowczo bardziej ciemne, bo w tej chwili sa splowiale juz.

manolitko ja tez mam takie odczucie, oczka troche jakby bladawe, bo jesli chodzi o usta hmmm szczerze mowiac wole jasniejsze, nie bardzo lubie brazy takie niczym nie rozswietlone i ciemne na moich ustach - czuje sie jakos starawo z brazem czystym matowym na ustach. Kupilam wczoraj blyszczyk bezowy z delikatna poswiata zlota moze tak? Ale dalej bedzie bez akcentu... Chyba masz racje - wiecej brazu na oczka

aga_xy - ojej myslisz, ze do tych oczu bedzie czerwien pasowac , no moze... hmmm, mam jakis tam odcien czerwieni szminki ale to raczej nie ten odcien. Musze pomyslec, i ewentualnie zakupic jakas . Akku sie laduja wciaz, dodam sukienke, jak tylko sie napelnia.

Dziękuję Wam za gratulacje i opinie
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 14:17   #8
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Bardzo mi się podoba - naprawdę Więcej uwag nie mam
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:20   #9
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Cytat:
Napisane przez manolita
Makijaż sam w sobie bardzo ładny, bardzo... ale patrząc na Ciebie w tym makijażu mam wrażenie , ze barkuje jakiegoś mocniejszego akcentu, kt óry kontrastowałby z kolorem Twoich włosów i kolorów użytych już do makijażu.
Może nieco bardziej podkreślić brązem zewn. kąciki albo klor szminki zmienić na czysty ciepły matowy brąz?

Jak myślisz? Wiesz to tylko moje uwagi,które nasuneły mi sie na myśl, po zobaczeniu Twoich zdjęć
Dokładnie - zgodzę się z Monolitą
W sumie usteczka są okey ja zmieniłabym oko jednak. Jeżeli sukienka jest brązowa to polecam brązową krseczkę tuż przy linii rzęs i brązowy tusz.
Mam jeszcze pewną propozycję ale czy skorzystasz to już Twoja sprawa W załamniu powieki położyłabym ciemny brąz a roztarłabym go tym co teraz masz na powiekach - świetnie się wszystko razem stopi - oczki nie będą mocno podkreślone jakby mogło się wydawać a nabiorą smaku i wyrazu
Gratulacje Pani mgr
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:24   #10
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

ech, zapomniałam pogratulować pomyślnej obrony

Gratuluję Rybko.

Mona dobrze radzi
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:25   #11
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Bardzo ładniutko Kolorek cieni idealnie pasuje do refleksów na włoskach
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 14:26   #12
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Cytat:
Napisane przez mona1978
Dokładnie - zgodzę się z Monolitą
W sumie usteczka są okey ja zmieniłabym oko jednak. Jeżeli sukienka jest brązowa to polecam brązową krseczkę tuż przy linii rzęs i brązowy tusz.
Mam jeszcze pewną propozycję ale czy skorzystasz to już Twoja sprawa W załamniu powieki położyłabym ciemny brąz a roztarłabym go tym co teraz masz na powiekach - świetnie się wszystko razem stopi - oczki nie będą mocno podkreślone jakby mogło się wydawać a nabiorą smaku i wyrazu
Gratulacje Pani mgr
Teraz jak patrze na zdjecia, to zmienilabym i usta i oko. Twoj pomysl z ciemnym brazem na zalamaniu powieki wydaje mi sie bardzo ciekawy i pomocny , mam taki liner brazowo-zloty (bardzije brazowy) doloze kreske na gornej...ale rzesy zostawie czarne, bo ja mam kiepskie rzesy i musze je porzadnie tuszowac czarnym, zeby byly widoczne, wiec brazowy hmmm odpada raczej. Skoro tak proponujesz czarna kreska do czarnego tuszu czy brazowa? Aaaa zreszta... do wesela kupa czasu, pewno mi sie jeszcze pozmienia a Was bede tu zatruwac. Dziękuję mona

rambo

manolitko nic sie nie stalo, dziękuję

madziarko - moze byc juz nie tak ladniutko - moje wlosiska ulegna w piatek zmianie
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:54   #13
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Bardzo ładnie Podoba mi się i myslę, że mony pomysł jest fajny, więc popróbuj z tym cieniem, a usta moim zdaniem są ok A czerwiń według mnie nie będzie tu pasować, zwłaszcza, że sukienka jest brązowo- złota, co innego jakby była czarna...Więc usta zostaw w tej tonacji. Tusz może być i czarny, ale nie denerwuj się przy malowaniu
I pokaz nam sukieneczkę, jak się naładują akumulatory
Pozdrawiam seredecznie Iiii gratuluję piąteczki!!!
Wizażanki to mądre kobity
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:02   #14
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Izuś rybko, makijaż bardzo ładny, ale też mi sie wydaje ze jakis ciemniejszy akcent na górnej powiece przy lini rzęs bedzie dobrze wyglądał. Makijaż na żywo wyglądał rónie dobrze, jak na fotkach, tylko wydaje mi się, że w dzień obrony miałaś więcej tego złotego cienia, tzn wyżej położony. Obrony już gratulowałam. Zdradze Wam jeszcze dziewczyny, że Rybci praca mgr dostała dużo pochwał. Ze słów promotora i recenzenta śmię twierdzić, że była najlepsza z całej naszej grupy seminaryjnej Tyle tego słodzenia. Buziaki
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:02   #15
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Zielona0nocko - tez jakos nie wyobrazam sobie tutaj czerwonych ust, ale ja tu specem od make-upu nie jestem, wiec.... Postaram sie nie denerwowac podczas wykonywania makijazu - mądrze prawisz . Wizazanki to bardzo mądre kobiety , pozdrawiam

anusiu Ty moja, byc moze zlotko bylo wyzej czy cos, ale mowia, ze " nie ma dwoch takich samych kropel wody ", aaaa... nie zawstydzac rybki .
ps. odwaz sie w koncu i ujawnij nam na mm swoje arcydziela, cwiczysz przeciez ostatnio make upy slubne - czekamy

Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2006-07-04 o 15:27
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:19   #16
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Cytat:
Napisane przez ryba82
ps. odwaz sie w koncu i ujawnij nam na mm swoje arcydziela, cwiczysz przeciez ostatnio make upy slubne - czekamy
Pomyślę, tzn jak się zbiorę na odwagę Na razie ćwicze w głowie i czasem w soboty coś zmalowuję Ale wezmę się do pracy, czyli czynów.
Pozdrawiam
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:25   #17
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Ty taka odwazna na co dzien i smiala, a tutaj sie czaisz , czesc przygotowawczo-psychiczna do wystawiania swoich makijazy za Toba, teraz pora na praktyke...
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:41   #18
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Cytat:
Napisane przez manolita
Makijaż sam w sobie bardzo ładny, bardzo... ale patrząc na Ciebie w tym makijażu mam wrażenie , ze barkuje jakiegoś mocniejszego akcentu, kt óry kontrastowałby z kolorem Twoich włosów i kolorów użytych już do makijażu.
Może nieco bardziej podkreślić brązem zewn. kąciki albo klor szminki zmienić na czysty ciepły matowy brąz?

Jak myślisz? Wiesz to tylko moje uwagi,które nasuneły mi sie na myśl, po zobaczeniu Twoich zdjęć
O właśnie Zgadzam się ze słowami Manolity.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:43   #19
Irethh
Raczkowanie
 
Avatar Irethh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 155
Talking Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

kolorek bardzo mi się podoba
ja bym dała ciemniejszy akcencik przy zewnętrznym kąciku oka
no i oczywiście jakaś kreseczka tuż przy rzęsikach brakuje mi jakiegoś jasnego ( beż?) cienia przy łuku brwiowym ( tak ciut) no i różu na policzkach
ale cio tam i tak efekt konciwy wyśmienity
Irethh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 15:48   #20
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Ładnie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:06   #21
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

dziękuję

Irethh - wlasnie sie bawie moimi mazianiami , cos mi wychodzi, jest duzo mocniej, faktycznie to oko takie blade i gole jakies . Co do cienia pod luk brwiowy - juz nie stosuje, odkad mi tu na wizazu dziewczyny doradzily, ze do moich oczek to sie nie sprawdza. A roz.... oj nie pamietam, ale w dzien obrony byl napewno.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:40   #22
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

gratuluję
Makijaż powienien bardzo pasować do sukienki, dodałabym jakiś mocniejszy akcent o czym wspomniały juz dziewczęta.
A jaka fryzura?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:43   #23
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Przede wszystkim serdecznie gratuluje pani magister
Makijaz ladny i bardzo Ci pasuje, mozna go tylko udoskonalic Dziewczyny juz doradzily jak, moge sie tylko pod tym podpisac
Duzy plus za grzywke na bok
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:46   #24
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

aagabil i czarownicoGosiu dziekuje

a wloski wyprostowane , no kurde to jest moj standard wyprostowane, bo ja w kokach, upieciach, falach, lokach wygladam bardzo niekorzystnie

Lece strzelac foty
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:52   #25
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Cytat:
Napisane przez manolita
Makijaż sam w sobie bardzo ładny, bardzo... ale patrząc na Ciebie w tym makijażu mam wrażenie , ze barkuje jakiegoś mocniejszego akcentu, kt óry kontrastowałby z kolorem Twoich włosów i kolorów użytych już do makijażu.
Może nieco bardziej podkreślić brązem zewn. kąciki albo klor szminki zmienić na czysty ciepły matowy brąz?
Dla mnie tez jest ładnie, ale mdło..bardzo oczy podobne są kolorystycznie do kolorów w twoich włosach. A jeszcze jak do tego dojdzie brązowa sukienka, to cały makijaż przy niej zniknie. A nie myślałaś o turkusie? Do brązu i złota byłoby idealnie.
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:56   #26
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Cytat:
Napisane przez karo-la
Dla mnie tez jest ładnie, ale mdło..bardzo oczy podobne są kolorystycznie do kolorów w twoich włosach. A jeszcze jak do tego dojdzie brązowa sukienka, to cały makijaż przy niej zniknie. A nie myślałaś o turkusie? Do brązu i złota byłoby idealnie.
o tak turkus to świetny pomysł
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:10   #27
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

TURKUS no wiem, ze pasuje do brazu, ale hmmm chyba jestem tradycyjnolistka, chociaz zaintrygowala mnie ta propozycja. Sprobuje, ale jak ze zlotem go polaczyc? Co z bizuteria? Ma miec kolor zloty, brazowy, turkusu wowczas?? To mnie karo-la zdziwilas, pozytywnie

Wreszcie akku naladowane, moja sukienka, z detalami, ostatnie zdjecie zrabane kolorystycznie;/
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:25   #28
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Ja bym go połączyła ze złotem skoro masz złote dodatki i wstawki w sukience.
Biżuteria? Złota, albo jakaś kościana, złota masa perłowa. I więcej nie trzeba.
Myślę że fajnie by wyszło.
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:29   #29
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

hmm, czeka mnie wiec wycieczka po sklepach za bizuteria. Dziekuje za podsuniecie pomyslu. Wieczorem podpisze zdjecie mojego dzisiejszego -zloto-brazowego - tym razem mocniejszego makijazu, skoro juz sie wymalowalam i obcykalm to wystwaie. Chociaz hmmm kusi ten turkusik . Dzieki
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:47   #30
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: ...<<< złotko dyplomowo-weselne >>>...

Bardzo ładna sukienka A karo-la podsunęła Ci swietny pomysł z tym turkusem Możesz popróbować i zobaczyć, jak to będzie wyglądało, ale wydaje mi się, że taki akcencik na oczy może być bardzo interesujący
Pozdrawiam
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.