Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 11:30   #511
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
z tego co wiem to można bez ograniczeń; ja miałam kiedyś składać zamówienie ale w końcu dostałam z wymianki próbkę więc narazie nie składałam
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Last.fm
Studentka farmacji
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 15:29   #512
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Wszytskie próbki podkładów jakie sobie wziełam do testowania okazały sie za ciemne...
i butterscotch i popcorn. Nie spodziewałam sie zwłaszcza letnią porą. ..
Chyba musze siegnac po warm peach i blondie. Czy ktoś mógłby mi opisac róznice miedzy nimi?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 18:43   #513
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mam pytanie odnośnie podkładu Lily Lolo. Nie mam jeszcze wprawy w minerałkach, ale używałam Pixie. Chciałabym spróbować z Lily Lolo właśnie po Waszych pozytywnych opiniach Który z tych podkładów ładniej kryje/daje ładniejsze wykończenie? Pixie czy Lily Lolo?
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 19:11   #514
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie podkładu Lily Lolo. Nie mam jeszcze wprawy w minerałkach, ale używałam Pixie. Chciałabym spróbować z Lily Lolo właśnie po Waszych pozytywnych opiniach Który z tych podkładów ładniej kryje/daje ładniejsze wykończenie? Pixie czy Lily Lolo?
Lily Lolo
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 08:48   #515
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Wszytskie próbki podkładów jakie sobie wziełam do testowania okazały sie za ciemne...
i butterscotch i popcorn. Nie spodziewałam sie zwłaszcza letnią porą. ..
Chyba musze siegnac po warm peach i blondie. Czy ktoś mógłby mi opisac róznice miedzy nimi?

Posiadam obie probki warm peach i blondie. Interesuje mnie Popcorn Zapraszam do swojego watku wymiankowego jesli jestes zainteresowana wymiana



Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala moze Lily Lolo, Flawless Matte Powder ? Czy na nim rzeczywiście podkład dłużej sie trzyma ? Z tego co pamietam u mnie sam podklad za dlugo sie nie trzymal, moze to cos pomoze albo jakis dobry primer mi doradzicie ?

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2011-07-01 o 10:58
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 13:40   #516
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mój skromny zbiór Lily Lolo (zdj. niestety robione komórką)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 23:41   #517
czarownica_malta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Prosiaczkowo City
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala moze Lily Lolo, Flawless Matte Powder ? Czy na nim rzeczywiście podkład dłużej sie trzyma ? Z tego co pamietam u mnie sam podklad za dlugo sie nie trzymal, moze to cos pomoze albo jakis dobry primer mi doradzicie ?
Używam flawless matte i primera - pudru perłowego z BU. Mam mieszaną cerę, pisałam już chyba . Robię makijaż około 6:30 i do 17 jest ok - w międzyczasie używam bibułek, hydrolatu i przypudrowuję strefę T - około godziny 11:00 i 13:00.
Jestem zadowolona z efektów.

Tu moja dłuższa wypowiedź na temat LL: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=438

Edytowane przez czarownica_malta
Czas edycji: 2011-07-01 o 23:45 Powód: dodanie linka
czarownica_malta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 09:11   #518
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez czarownica_malta Pokaż wiadomość
Używam flawless matte i primera - pudru perłowego z BU. Mam mieszaną cerę, pisałam już chyba . Robię makijaż około 6:30 i do 17 jest ok - w międzyczasie używam bibułek, hydrolatu i przypudrowuję strefę T - około godziny 11:00 i 13:00.
Jestem zadowolona z efektów.

Tu moja dłuższa wypowiedź na temat LL: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=438
Świetna szczegółowa recenzja! Sama posiadam LL w odcieniach china doll a wczoraj dotarł warm peach Po zrecenzowaniu go na blogu Agi zdecydwałam i zamówiłam drugi odcień i Co? strzał w dziesiątke! odcień tak mi przypasował że brak słów Postaram się w ciągu dnia cyknąć fotke dla niezdecydowanychacha! i jeszcze jedno Nie ciemnieje na twarzy Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować Agnieszce za trafne porady
Spora ilość wizażanek narzekała że podkład ciemnieje nawet o kilka tonów w ciągu dnia Zacytuję tutaj jej wypowiedz na ten temat : "jak każdy inny kosmetyk który utlenia się w kontakcie z sebum myślę że to kwestia indywidualna, zależy od rodzaju skóry i kosmetyków użytych pod"
Podpisuję się
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 09:12   #519
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Świetna szczegółowa recenzja! Sama posiadam LL w odcieniach china doll a wczoraj dotarł warm peach Po zrecenzowaniu go na blogu Agi zdecydwałam i zamówiłam drugi odcień i Co? strzał w dziesiątke! odcień tak mi przypasował że brak słów Postaram się w ciągu dnia cyknąć fotke dla niezdecydowanychacha! i jeszcze jedno Nie ciemnieje na twarzy Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować Agnieszce za trafne porady
Spora ilość wizażanek narzekała że podkład ciemnieje nawet o kilka tonów w ciągu dnia Zacytuję tutaj jej wypowiedz na ten temat : "jak każdy inny kosmetyk który utlenia się w kontakcie z sebum myślę że to kwestia indywidualna, zależy od rodzaju skóry i kosmetyków użytych pod"
Podpisuję się
ja poproszę fotkę
a napisałabyś jakich innych podkładów używałaś, bo warm peach to to chyba też mój kolor (wszelkie poszlaki na to wskazują )
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 09:38   #520
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja poproszę fotkę
a napisałabyś jakich innych podkładów używałaś, bo warm peach to to chyba też mój kolor (wszelkie poszlaki na to wskazują )
Sie robi
Mam nadzieję że coś widać Robiłam zdjęcia przy oknie Kolor jest zdecydowanie neutralny i pasuje do jasnej cery Nie ma w nim różowych tonów, żółtych?! nie wiem hm nie umiem określić jest taki jakby.. ciepły Nie używałam wcześniej innych minerałów Były to tylko podkłady płynne, drogeryjne Z Lily Lolo nie mają co konkurować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7026642.jpg (77,9 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7026646.jpg (148,1 KB, 92 załadowań)
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 09:52   #521
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Świetna szczegółowa recenzja! Sama posiadam LL w odcieniach china doll a wczoraj dotarł warm peach Po zrecenzowaniu go na blogu Agi zdecydwałam i zamówiłam drugi odcień i Co? strzał w dziesiątke! odcień tak mi przypasował że brak słów Postaram się w ciągu dnia cyknąć fotke dla niezdecydowanychacha! i jeszcze jedno Nie ciemnieje na twarzy Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować Agnieszce za trafne porady
Spora ilość wizażanek narzekała że podkład ciemnieje nawet o kilka tonów w ciągu dnia Zacytuję tutaj jej wypowiedz na ten temat : "jak każdy inny kosmetyk który utlenia się w kontakcie z sebum myślę że to kwestia indywidualna, zależy od rodzaju skóry i kosmetyków użytych pod"
Podpisuję się
ale się cieszę że Warm Peach Ci przypasował myślę że to dość uniwersalny odcień jutro planuję go pozmieniać, nieco wyszarzeć, przyciemnić i zabrać na urlop

Na blogu pojawiła się notka o pudrach, rozświetlaczu i bronzerach. Na razie tylko zdjęcia, recenzje jak potestuję
Ciąg dalszy Lily Lolo-pudry, rozświetlacz i bronzery
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 09:55   #522
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A doradziłybyście mi co wziąć z lily lolo, kiedy używałam tak bourjois healthy mix 51 light vanila (najjaśniejszy), skinfood mushroom bb cream #1 i lucy minerals fair(teraz lekko za jasna, ale nie widać tego zbytnio jak nałożę na twarz) i light(chyba akurat) oba w formule light
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 11:57   #523
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale się cieszę że Warm Peach Ci przypasował myślę że to dość uniwersalny odcień jutro planuję go pozmieniać, nieco wyszarzeć, przyciemnić i zabrać na urlop

Na blogu pojawiła się notka o pudrach, rozświetlaczu i bronzerach. Na razie tylko zdjęcia, recenzje jak potestuję
Ciąg dalszy Lily Lolo-pudry, rozświetlacz i bronzery
Również się cieszę że mam swój ulubiony podkład mineralny w dodatku kolor jest wręcz idealny )
Wiedziałam kogo zapytać
Super że na twoim blogu będzie można wszystko po kolei wyniuchać od podkładów po pudry i pewnie niedługo też kolorówke Nieskromnie przyznam że liczę na popisowy makijaż tylko minerałami firmy LL w wykonaniu agabil1 Dałoby radę stworzyć coś w niedalekiej przyszłości?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 12:14   #524
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

myślę o takim tutorialu ale póki co nie mam ich róży czy cieni, ale jak tylko będę mieć to na pewno stworzę
Właśnie zaaplikowałam podkład na wcześniej nałożony flawless matte jako primer wyjątkowo gładka skóra po takim duecie. Wykończę to flawless silk
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 12:34   #525
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny powiedzcie mi jak jest z gratisami na str kosmetyki-mineralne.com jest tylko 1 gratis od 70zl a jak jest w costasy ?

agabil1

Czy masz moze swatch Barley Buff
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 12:39   #526
czarownica_malta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Prosiaczkowo City
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
myślę o takim tutorialu ale póki co nie mam ich róży czy cieni, ale jak tylko będę mieć to na pewno stworzę
Właśnie zaaplikowałam podkład na wcześniej nałożony flawless matte jako primer wyjątkowo gładka skóra po takim duecie. Wykończę to flawless silk
Wykorzystam Twój pomysł ;D
czarownica_malta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:04   #527
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja wczoraj chciałam zamówić na brytyjskiej stronie próbki ale mam problem, nie mam podpiętej do paypala karty debetowej ani kredytowej, ale mam środki na moim paypalu. Gdy przechodzę przez checkout i przekierowuje mnie na stronę paypala po zalogowaniu wychodzi mi, że przed zapłaceniem muszę podpiąć jakąś kartę do mojego konta. Czy nie da się tego jakoś ominąć i przejść do płatności? Bo mam tylko zwykłą kartę w mBanku której się nie da podpiąć chyba ):
__________________
Last.fm
Studentka farmacji
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:36   #528
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez lhunfeniel Pokaż wiadomość
Ja wczoraj chciałam zamówić na brytyjskiej stronie próbki ale mam problem, nie mam podpiętej do paypala karty debetowej ani kredytowej, ale mam środki na moim paypalu. Gdy przechodzę przez checkout i przekierowuje mnie na stronę paypala po zalogowaniu wychodzi mi, że przed zapłaceniem muszę podpiąć jakąś kartę do mojego konta. Czy nie da się tego jakoś ominąć i przejść do płatności? Bo mam tylko zwykłą kartę w mBanku której się nie da podpiąć chyba ):
to znaczy że masz za mało pieniędzy na paypalu wczoraj płaciłam i kurs policzyło mniej wiecej 4,50
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:41   #529
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Otrzymałam dziś przesyłkę duże opakowanie podkłady China Doll i Candy Cane oraz próbkę Blondie nie w worku strunowym (co mnie ucieszyło) ale w pudełeczku całkiem spora próbka, wystarczy na tydzień użytkowania.
http://kosmetyki-mineralne.com/ kupiłam w tym sklepie.
China Doll na zimę będzie idealny, teraz po nałożeniu w/w byłam ciut, ciut za blada, więc na policzki nałożyłam Candy Cane (bo nie chciałam zmywać twarzy i nakładać mixu koloru) resztką na pędzlu omiotłam twarz po zewnętrznych stronach. Szok cudny efekt, naturalnej pięknej cery muśniętej słońcem. Nie spodziewałam się takich efektów. CUDO!
Co do krycia, dwie warstewki przykrywają co powinny przykryć (cera dojrzała i nie taka znowu idealna, o nie) trochę trzeciej warstwy jest, bo to Candy Cane nałożone też fakt.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 14:01   #530
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

auraria, ja wiem, że już upierdliwa z tym jestem, ale nie chciałabyś za coś zrobić mi maleńkie próbki tych podkładów? na jedno użycie chociaż, bo chcę formułę koniecznie przetestować czy będzie lepsza od luśki, która mnie wkurza niemiłosiernie.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 14:22   #531
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
to znaczy że masz za mało pieniędzy na paypalu wczoraj płaciłam i kurs policzyło mniej wiecej 4,50
Dzięki za odpowiedź! W takim razie spróbuję jeszcze raz
__________________
Last.fm
Studentka farmacji
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 17:21   #532
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Po całym, no prawie, dniu podkład jest na swoim miejscu, cudownie wygląda, naturalnie, stopił się ze skórą, ale nie ściemniał. EDM nie mają szans, chociaż mam do nich sentyment, bo były (to już czas przeszły) moimi pierwszymi minerałami.

Villete jutro rano wylatuję na cztery dni, ale przypomnij się we czwartek, jeżeli to nadal będzie aktualne, może się dogadamy
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 17:42   #533
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Moze kogos zainteresuja dosyc szczegolowe recenzje kilku produktow (kosmetykow oraz pedzla) Lily Lolo. Oto linki bezposrednie do recenzji: http://makeuphunter.blox.pl/2011/05/...-i-pedzla.html
http://makeuphunter.blox.pl/2011/06/...7-kolorow.html
http://makeuphunter.blox.pl/2011/05/...-Flawless.html
Znajdziecie tam tez swatch'e m.in. 7 kolorow rozy do policzkow LL, a juz niedlugo pojawi sie recenzja podkladu LL (ze szczegolowym omowieniem kilku odcieni) i pedzla Super Kabuki.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 19:11   #534
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Po całym, no prawie, dniu podkład jest na swoim miejscu, cudownie wygląda, naturalnie, stopił się ze skórą, ale nie ściemniał. EDM nie mają szans, chociaż mam do nich sentyment, bo były (to już czas przeszły) moimi pierwszymi minerałami.
a ja ostatnio wróciłam do EDM bo znalazłam próbkę i spisują się całkiem fajnie ostatnio to w ogóle mam problem był moment że mało który minerał dobrze na mnie wyglądał a teraz mimo że używam próbek tych samych to wszystkie nagle mi pasują

stwierdziłam że zamówię sobie kilka próbek w uk, bo np. bronzera to mi nie potrzeba całego opakowania a taka próbka wystarczy na długo, szkoda że wycofali próbki róży bo też bym sobie potestowała chętnie
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:25   #535
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak jest z gratisami na str kosmetyki-mineralne.com jest tylko 1 gratis od 70zl a jak jest w costasy ?

agabil1

Czy masz moze swatch Barley Buff
wklejałam link do wszystkich swatchy na poprzedniej stronie
Podkład mineralny Lily Lolo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:38   #536
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Widze, ze znow mozna zamawiac na stronce z uk sample w masowej ilosci . Dziewczyny czy ktoras z Was ma moze swatch podkladu Popcorn i Barley Buff dla porownania ? Mam dylemat nie wiem na ktory odcien sie zdecydowac ...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 10:30   #537
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Widze, ze znow mozna zamawiac na stronce z uk sample w masowej ilosci . Dziewczyny czy ktoras z Was ma moze swatch podkladu Popcorn i Barley Buff dla porownania ? Mam dylemat nie wiem na ktory odcien sie zdecydowac ...
Post wyżej agabil1 dała link
__________________
Last.fm
Studentka farmacji
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 12:05   #538
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ale ze mnie pierd**a nawet nie zauwazylam
Tak patrze na ten Barley Buff i chyba podchodzi mi on pod Fairly Light Neutral z EDM

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2011-07-03 o 12:31
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 14:45   #539
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
W sklepie reya.pl są za 59zł, cały czas, a nie tylko w promocji. Robiłam tam już zakupy i nie mam się do czego przyczepić. Może udałoby mi się załatwić jakieś próbki dla zainteresowanych. Jeśli któraś z Was będzie chętna Dziewczyny, to dajcie mi znać. W przypadku zamówienia na co najmniej 250zł przesyłka ubezpieczona do Polski jest gratis, więc ponosiłybyście tylko koszty przesyłki w Polsce Ja mam w planie zamówienie różu (właśnie ten Rosy Apple mnie strasznie kusi) i kilku cieni...Sama nie uzbieram zamówienia na te 250zł, więc zapraszam
Podklad 58zl + wysylka 20zl...I to ma byc taniej
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 15:12   #540
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Zapraszam do lektury recenzji podkladu Lily Lolo i pedzla Super Kabuki LL. znajdziecie tam rowniez swatch'e wszystkich podkladow z gamy jasnych.
http://makeuphunter.blox.pl/2011/07/...-Recenzja.html
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.