Dziwne bóle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 10:25   #1
MysiPysi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10

Dziwne bóle


Cześć wszystkim, jestem nową użytkowniczką forum - często zaglądałam na to forum, a dzisiaj potrzebuję pomocy.
Oczywiście, do ginekologa się wybieram.
W środę, po stosunku z chłopakiem pojawił się ból podbrzusza - uczucie napompowania. Trwa do dzisiaj. Połączony jest ze wzdęciami i kłuciem w jajnikach. Nasila się po oddaniu moczu, ziewaniu itp. Dodam, że odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i to jest mój pierwszy cykl bez nich. Bardzo proszę o pomoc - co to może być? Do lekarza się wybieram, ale chcę sobie teraz jakoś doraźnie pomóc.

Dodam też, że nasilają się przy głębszym oddychaniu, wydzielina się nie zmieniła.

Edytowane przez MysiPysi
Czas edycji: 2012-03-24 o 10:42
MysiPysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 15:21   #2
Pinka125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwne bóle

hej, być może masz jakieś zapalenie jajników albo coś podobnego, może jakaś torbiel albo coś bo ja przeżywałam to samo i okazało się że jest mała trobiel .. Sama sobie nie załagodzisz musisz iśc do lekarza po jakieś leki i dopiero .. no a do tego czasu musisz jakoś wytrzymać, ciepłe okłady trochę pomagają...
Pinka125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 17:41   #3
madela8876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Dziwne bóle

ja mialam podobnie i mialam zapalenie przydatkow bez antybiotyku sie nie obylo a poki co do czasu wizyty bierz tabletki rozkurczowe wraz przeciwbolowymi typu no-spa plus apap badz ibuprom
madela8876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 20:03   #4
MysiPysi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dziwne bóle

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Dziwne to wszystko jest, bo do tego mam obrzmiałe, obolałe sutki :/ Do ginekologa biegnę jak najszybciej
MysiPysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 12:46   #5
MysiPysi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dziwne bóle

Dziewczyny moje drogie.... nie pisałam, ponieważ byłam w szpitalu. Ostre zapalenie przymacicza. Jest już ok, ale niech to będzie przestroga, żeby szybko reagować.
MysiPysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.