Pierwsza randka, do której nigdy nie doszło. Kto zawinił? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-22, 09:40   #151
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pierwsza randka, do której nigdy nie doszło. Kto zawinił?

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;71182181]Jeśli Autorka odmówiła spotkań 2 razy z przyczyn dla mnie najnormalniejszych w świecie -a facet po tym stracił entuzjazm to chyba lepiej dla niej samej że sobie odpuścił co?[/quote]
Pamiętaj, że on nie miał pewności czy Autorka mówiła prawdę. Sądzę, że całkiem sporo osób uznałoby, w tak początkowej fazie znajomości, że dwukrotne przekładanie pierwszego spotkania wygląda podejrzanie. Nie wiem czy ja bym się nie zniechęciła.

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;71182181]I Autorka była zainteresowana - umawiała się na spotkania ,próbowała je aranżować ,utrzymywała kontakt ,a to ze nie dawała z Siebie tak dużo jak facet -to nic dziwnego . To nie było jej zadanie tylko faceta. [/QUOTE]
Wcześniej pisałaś, zdaje się, że "to chłopak był zainteresowany, a nie Autorka" . I z tego co pisała Autorka, to wyłącznie jej kolega zabiegał o kontakt. A z wytłuszczonym to poszłaś po bandzie .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 13:20   #152
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pierwsza randka, do której nigdy nie doszło. Kto zawinił?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 20:19
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 13:39   #153
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Pierwsza randka, do której nigdy nie doszło. Kto zawinił?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Powinno być :"Wreszcie jakis rycerz pomyślałam" Jednak rycerza zeżarł smok ukryty pod postacią braku inicjatywy i biernej postawy księżniczki. Jesli nie uspokoisz "smoka" to jeszcze wielu rycerzy polegnie...

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-02-22 o 14:01
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 18:19   #154
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Pierwsza randka, do której nigdy nie doszło. Kto zawinił?

Zajrzałam do wątku, bo mnie zafascynowało po pierwszym poście, że ma tyle stron - już wiem, dlaczego

Jeśli zależy mi na spotkaniu z kimś i ten ktoś oferuje dwa terminy, które ja z przyczyn powiedzmy niezależnych odwołuje (odwołuje, a nie przekładam, oferując inny termin), to za trzecim razem JA proponuję spotkanie. Bo lubię pokazać ludziom, z którymi chcę się spotkać, że traktuję ich serio i szanuję ich czas. I oczywistym jest dla mnie, że te trzeci termin i miejsce powinnam zaproponować ja, skoro dwie poprzednie propozycje odrzuciłam z jakichkolwiek powodów.

Wydawało mi się, ze to oczywiste w relacjach szanujących swój i czyjś czas ludzi...
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 18:33   #155
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Pierwsza randka, do której nigdy nie doszło. Kto zawinił?

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Zajrzałam do wątku, bo mnie zafascynowało po pierwszym poście, że ma tyle stron - już wiem, dlaczego

Jeśli zależy mi na spotkaniu z kimś i ten ktoś oferuje dwa terminy, które ja z przyczyn powiedzmy niezależnych odwołuje (odwołuje, a nie przekładam, oferując inny termin), to za trzecim razem JA proponuję spotkanie. Bo lubię pokazać ludziom, z którymi chcę się spotkać, że traktuję ich serio i szanuję ich czas. I oczywistym jest dla mnie, że te trzeci termin i miejsce powinnam zaproponować ja, skoro dwie poprzednie propozycje odrzuciłam z jakichkolwiek powodów.

Wydawało mi się, ze to oczywiste w relacjach szanujących swój i czyjś czas ludzi...
To wiedzą wszyscy ale nie autorka, ktora widocznie żyła 31 lat w szałasie w środku lasu lub faktycznie jest zamknieta w wysokiej wieży (?) i nie ma zielonego pojęcia o kulturze i szacunku do drugiej osoby. Nad tą wysoką wieżą trzeba sie jeszcze zastanowić bo to jest jednak prawdopodobne.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 22:53   #156
paranormal_sun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Pierwsza randka, do której nigdy nie doszło. Kto zawinił?

Straszna jesteś. Kto nawalił? ty!!! Strasznie roszczeniowe i marudne babsko wychodzi z tego opisu...

Najpierw nie mogłaś sie spotkac wieczorem, bo "w nocy się śpi" - ach, ok, pewnie śpisz już o 20. No ale niech będzie.
Za drugim razem musiałaś sie spotkać z przyjaciółką. Jakbyś nie mogła zrobić tego w inny dzień. Dla mnie to trochę bezczelność.
Trzy sfochowałaś sie, bo on powiedzial, zebys zaproponowala miejsce. A potem tylko za to wyjechalas z tekstami "chyba sie nie dogadamy/życzę powodzenia/darujmy sobie". Jejkuuu, niech ten facet ucieka, jeśli jeszcze tego nie zrobił.
paranormal_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 09:39   #157
paula796132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Polska Be
Wiadomości: 214
Dot.: Pierwsza randka, do której nigdy nie doszło. Kto zawinił?

Cytat:
Napisane przez paranormal_sun Pokaż wiadomość
Straszna jesteś. Kto nawalił? ty!!! Strasznie roszczeniowe i marudne babsko wychodzi z tego opisu...

Najpierw nie mogłaś sie spotkac wieczorem, bo "w nocy się śpi" - ach, ok, pewnie śpisz już o 20. No ale niech będzie.
Za drugim razem musiałaś sie spotkać z przyjaciółką. Jakbyś nie mogła zrobić tego w inny dzień. Dla mnie to trochę bezczelność.
Trzy sfochowałaś sie, bo on powiedzial, zebys zaproponowala miejsce. A potem tylko za to wyjechalas z tekstami "chyba sie nie dogadamy/życzę powodzenia/darujmy sobie". Jejkuuu, niech ten facet ucieka, jeśli jeszcze tego nie zrobił.
idealne podsumowanie
__________________

Zapisz
paula796132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 10:49   #158
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Pierwsza randka, do której nigdy nie doszło. Kto zawinił?

Cytat:
Napisane przez paranormal_sun Pokaż wiadomość
Straszna jesteś. Kto nawalił? ty!!! Strasznie roszczeniowe i marudne babsko wychodzi z tego opisu...

Najpierw nie mogłaś sie spotkac wieczorem, bo "w nocy się śpi" - ach, ok, pewnie śpisz już o 20. No ale niech będzie.
Za drugim razem musiałaś sie spotkać z przyjaciółką. Jakbyś nie mogła zrobić tego w inny dzień. Dla mnie to trochę bezczelność.
Trzy sfochowałaś sie, bo on powiedzial, zebys zaproponowala miejsce. A potem tylko za to wyjechalas z tekstami "chyba sie nie dogadamy/życzę powodzenia/darujmy sobie". Jejkuuu, niech ten facet ucieka, jeśli jeszcze tego nie zrobił.
Zgadzam się również. Księżniczkowanie niestety w tym przypadku.
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 11:49:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.