Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 08:45   #61
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

http://www.lidl.de/cps/rde/xchg/lidl...tail=extensive

te sa fajne
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 09:04   #62
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
O tak, fajnie nawilżają, a jak pachną
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 09:18   #63
Pantalonada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: obecnie Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Lidl

Mam pytanie odnośnie tych płatków nasączonych.
U mnie jest kilka rodzajów.. które są najlepsze?

Co do kremu do rąk, zgadzam się w zupełności...okropny!

P.S. U mnie druga część kosmetyków stoi przy mrożonkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DE_00_3539_01_b_20090323125905.jpg (39,0 KB, 334 załadowań)
__________________
; )
Pantalonada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 09:47   #64
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Pantalonada Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tych płatków nasączonych.
U mnie jest kilka rodzajów.. które są najlepsze?

Co do kremu do rąk, zgadzam się w zupełności...okropny!

P.S. U mnie druga część kosmetyków stoi przy mrożonkach
Zależy jaką masz cerę, bo z tego co widzę każdy rodzaj płatków ma inne właściwości.

Kremów do rąk również nie polecam. Wszystkie zakupione w Lidlu były tragiczne.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:20   #65
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Lidl

Dziewczyny byłam wczoraj w Lidlu położonym na obrzeżach miasta, że tak powiem, i wybór kosmetyków był bardzo mały. Płatków zero (kupiłam tylko higieniczne), balsam tylko ten granatowy, kremy tylko do twarzy na noc - więc asortyment w poszczególnych sklepach różni się znacznie.

Artykuły na stronie też są przerzedzone, bo np. nie ma odżywek do włosów, te płatki ze zdjęcia powyżej mam inne (tzn. nie kosmetik a cleansing i make - up remover), nie ma żelu do twarzy z pompką itd.

Trzeba szukać po różnych Lidlach niestety, tak jak w Rosmannach.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:07   #66
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Pantalonada Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tych płatków nasączonych.
U mnie jest kilka rodzajów.. które są najlepsze?
Zależy od rodzaju sery jaki masz i co chcesz osiągnąć, bo np jedne to są antybakteryje, inne peelingujące itd.
Ja mam te z niebieską nakrętką - antybakteyjne - i takie same tylko dla cery wrażliwej. Z obu jestem zadowolona, teraz używam te z niebieską nakrętką i skóra jest ładna, gładka, płatki zwalczyły jakieś dziadostwo ktore mi wyskoczyło od dotykania twarzy ( moj głupi nawyk i czasem zapominam się pilnować )


a z tego białego balsamu Cien nie jestem jakoś dziko zadowolona. Ujdzie, ale nie do końca mi odpowiada. Jak zużyję ten to już następnego opakowania raczej nie kupię, chyba że na zimę może wolę balsamy które lepiej wchlaniają się w skórę
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:11   #67
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Smile Dot.: Lidl

jestem Lidlową wyjadaczką, przetestowałam:
  • przede wszystkim płatki kosmetyczne. Są rewelacyjne, żadnego rozwarstwiania, kłaczków, nigdy nie miałam lepszych.
  • lubie ich chustki wilgotne dla dzieci kiedyś w żółtym opakowaniu teraz w niebieskim - często zmywam nimi twarz, mimo kłopotów skórnych nie szkodą mi absolunie
  • filtr 50 + Cien w pomarańczowej, płaskiej tubie - jest bardzo gęsty ale zupełnie nie klejący i rewelacyjnie sprawdza się np na nogach.
  • świetne jest masło aloesowe w słoiku z metalowym "okuciem" - aloes na drugim miejscu w składzie, masło jest niesamowicie treściwe, jako ratunek dla przesuszonej skóry - rewelacja
  • balsam do ciała Cien kaszmir pomarańczowy z pompką
  • żel pod prysznic Cien z owsem - 750 ml, cena zabawna a pachnie i działa całkiem przyjemnie
  • chustki peelingujące brzoskwiniowe - delikatne i przyjemne
  • seria sezonowa Cien dla dzieci - szampon, lotion, oliwka, płyn do mycia - rewelacja, zawsze robię spore zapasy
  • krem do twarzy z ekologicznej serii (nie pamiętam niestety nazwy ani detali) z drewnianą nakrętką niestety mimo dość fajnego początku składu trochę drazni mi naczynka, natomiast płyn pod prysznic z tej serii wspominam bardzo miło
  • kupuję ich płyn do płukania ust niebiski ale w zasadzie używam go tylko do irygatora, rozcieńczony z wodą
kiepskie sa natomiast:
  • płyny do higieny intymnej (SLS i ogólnie niesympatyczne w użyciu)
  • zmywacz do paznokci (wiem, skład) jednak nie jestem zachwycona,
  • nici dentystyczne - niestety rwą się niemiłosiernie i rozwarstwiają, bardzo tego nie lubię,
  • maszynki jednorazówki męskie w woreczkach po 5 sztuk- tragiczne.

Następnym razem muszę się zaczaić na płatki antybakteryjne, chodziłam dookoła nich i nie kupiłam


Szugarbejb, do którego Lidla się zapuściłaś?
Często robię zakupy koło siebie przy pętli południowej ale wszelkie promocyjne produkty są tam rozdrapywane błyskawicznie. Lepiej jest moim zdaniem na Hubskiej, gdzie kosmetyki zalegają dłużej
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-08-24 o 12:14
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 11:33   #68
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Szugarbejb, do którego Lidla się zapuściłaś?
Często robię zakupy koło siebie przy pętli południowej ale wszelkie promocyjne produkty są tam rozdrapywane błyskawicznie. Lepiej jest moim zdaniem na Hubskiej, gdzie kosmetyki zalegają dłużej
Ooooo, Wrocławianka A no właśnie, ja też robię albo na Powstańców albo na Hubskiej (na Hubskiej są płatki antybakteryjne, na pętli nie było), a wczoraj byłam na Psim Polu na Krzywoustego i nie ma tam naprawdę nic Moja Mama chwali sobie Lidl na Grabiszyńskiej koło FATu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:43   #69
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Właśnie u mnie też nie ma tych płatków A tak mnie zachęciłyście do nich W sumie Lidl w centrum średniego miasta to powinien mieć pełen asortyment, a Wrrrrrrrrr, jaka niesprawiedliwość
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:12   #70
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ooooo, Wrocławianka A no właśnie, ja też robię albo na Powstańców albo na Hubskiej (na Hubskiej są płatki antybakteryjne, na pętli nie było), a wczoraj byłam na Psim Polu na Krzywoustego i nie ma tam naprawdę nic Moja Mama chwali sobie Lidl na Grabiszyńskiej koło FATu.
si
o, dzisiaj będę koło Hubskiej więc wstąpię, dzieki


Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Właśnie u mnie też nie ma tych płatków A tak mnie zachęciłyście do nich W sumie Lidl w centrum średniego miasta to powinien mieć pełen asortyment, a Wrrrrrrrrr, jaka niesprawiedliwość
Wydaje mi się, ze asortyment jest wszędzie taki sam, to chyba kwestia tego, jak ludzie rzucają się na produkty (?). Niektóre z nich są rzucane raz na pół roku i w jednych sklepach leżą długo a inne są natychmiast wykupowane. Żeby zrobić np zapas masła aloesowego musiałam do swojego lidla jechać w dniu, od kiedy obowiązywała sprzedaż a w pobliskim miasteczku kupiłam go jeszcze dobrych kilka tygodni potem...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:27   #71
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Cud normalnie Przed chwilką wróciłam z Lidla i pokazały się te płatki do twarzy Były z białą nakrętką, różową i niebieską i w sumie nie wzięłam żadnych bo się nie mogłam zdecydować Specjalnie nie było na nich opisu do jakiej są cery, jakie mają właściwości, tylko była skromna informacja z czym są Była co prawda na wieczku ulotka, ale żeby się do niej dostać musiałabym ją rozerwać, a głupio tak zdewastować trzy opakowania i ewentualnie kupić jedno Ale zaskoczyła mnie cena, jak na Lidl 7,99 to dużo

Jak wiecie to bardzo proszę podpowiedzcie, które płatki jakie mają właściwości, bo tak mnie kuszą ale nie wiem które do jakiej cery
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 12:57   #72
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
jestem Lidlową wyjadaczką, przetestowałam:
  • przede wszystkim płatki kosmetyczne. Są rewelacyjne, żadnego rozwarstwiania, kłaczków, nigdy nie miałam lepszych.
  • lubie ich chustki wilgotne dla dzieci kiedyś w żółtym opakowaniu teraz w niebieskim - często zmywam nimi twarz, mimo kłopotów skórnych nie szkodą mi absolunie
  • filtr 50 + Cien w pomarańczowej, płaskiej tubie - jest bardzo gęsty ale zupełnie nie klejący i rewelacyjnie sprawdza się np na nogach.
  • świetne jest masło aloesowe w słoiku z metalowym "okuciem" - aloes na drugim miejscu w składzie, masło jest niesamowicie treściwe, jako ratunek dla przesuszonej skóry - rewelacja
  • balsam do ciała Cien kaszmir pomarańczowy z pompką
  • żel pod prysznic Cien z owsem - 750 ml, cena zabawna a pachnie i działa całkiem przyjemnie
  • chustki peelingujące brzoskwiniowe - delikatne i przyjemne
  • seria sezonowa Cien dla dzieci - szampon, lotion, oliwka, płyn do mycia - rewelacja, zawsze robię spore zapasy
  • krem do twarzy z ekologicznej serii (nie pamiętam niestety nazwy ani detali) z drewnianą nakrętką niestety mimo dość fajnego początku składu trochę drazni mi naczynka, natomiast płyn pod prysznic z tej serii wspominam bardzo miło
  • kupuję ich płyn do płukania ust niebiski ale w zasadzie używam go tylko do irygatora, rozcieńczony z wodą
kiepskie sa natomiast:
  • płyny do higieny intymnej (SLS i ogólnie niesympatyczne w użyciu)
  • zmywacz do paznokci (wiem, skład) jednak nie jestem zachwycona,
  • nici dentystyczne - niestety rwą się niemiłosiernie i rozwarstwiają, bardzo tego nie lubię,
  • maszynki jednorazówki męskie w woreczkach po 5 sztuk- tragiczne.

Następnym razem muszę się zaczaić na płatki antybakteryjne, chodziłam dookoła nich i nie kupiłam


Szugarbejb, do którego Lidla się zapuściłaś?
Często robię zakupy koło siebie przy pętli południowej ale wszelkie promocyjne produkty są tam rozdrapywane błyskawicznie. Lepiej jest moim zdaniem na Hubskiej, gdzie kosmetyki zalegają dłużej
Dobrze jest poczytać opinię o tylu produktach

Ten krem to pewnie Suhada Nature (który mi tak twarz wykończył ); ta zakrętka bajerancka, taka ekologiczna

A możesz napisać, czemu Cię nie zadowala ten zmywacz? za slaby, czy wysusza? Bo jak już mówiłam kiedyś planuję jego zakup.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:31   #73
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Dobrze jest poczytać opinię o tylu produktach

Ten krem to pewnie Suhada Nature (który mi tak twarz wykończył ); ta zakrętka bajerancka, taka ekologiczna

A możesz napisać, czemu Cię nie zadowala ten zmywacz? za slaby, czy wysusza? Bo jak już mówiłam kiedyś planuję jego zakup.
tak, to była linia Suhada. Z ryżem czy czymś podobnym?
Zmywacz ma drobny problem z moim ulubionym lakierem, po prostu muszę użyć sporej ilości aby doczyścic płytkę Ale rzeczywiście nie wysusza i nie wyjaławia skóry, także nie wykluczam, że się przeprosimy. W kazdym razie miałam dużo gorsze zmywacze, nie skreślaj go
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 15:23   #74
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Cud normalnie Przed chwilką wróciłam z Lidla i pokazały się te płatki do twarzy Były z białą nakrętką, różową i niebieską i w sumie nie wzięłam żadnych bo się nie mogłam zdecydować Specjalnie nie było na nich opisu do jakiej są cery, jakie mają właściwości, tylko była skromna informacja z czym są Była co prawda na wieczku ulotka, ale żeby się do niej dostać musiałabym ją rozerwać, a głupio tak zdewastować trzy opakowania i ewentualnie kupić jedno Ale zaskoczyła mnie cena, jak na Lidl 7,99 to dużo

Jak wiecie to bardzo proszę podpowiedzcie, które płatki jakie mają właściwości, bo tak mnie kuszą ale nie wiem które do jakiej cery

te z niebieską nakrętką to silnie działające antybakteryjne płatki kosmetyczne. Nawilżone płatki bawełny oraz poliestru głęboko oczyszczają skórę przeciwdziałając wągrom i pryszczom, równocześnie usuwają nadmiar sebum i przeciwdziałają wysuszeniu skóry. Używajac codziennie otrzymasz wyraźnie ładniejszą skórę już po niecałym tygodniu stosowania - tak pisze na opakowaniu.
tez z różową też są antybakteryjne ale do cery wrazliwej, a te z białą to nie wiem bo ich nie miałam
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 15:57   #75
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Lidl

Niekoniecznie. Bo ja na przykład mam z niebieską nakrętką też płatki do demakijażu (make- up remover) - dokładnie takie samo opakowanie jak tych antybakteryjnych.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 15:57   #76
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

Dziewczyny jak nie ma u was komsetykow ze stalego sortymentu to napewno wykupione. Ludziska tez sie poznali na tych kosmetykach jak wy hehhehe.
Poza tym Lidl robi jak Aldi, co jakis czas pokazuja sie kosmetyki, ktore normalnie nie sa na stale w sortymencie i jesli sie wam cos podoba to trzeba bunkrowac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 16:04   #77
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
te z niebieską nakrętką to silnie działające antybakteryjne płatki kosmetyczne. Nawilżone płatki bawełny oraz poliestru głęboko oczyszczają skórę przeciwdziałając wągrom i pryszczom, równocześnie usuwają nadmiar sebum i przeciwdziałają wysuszeniu skóry. Używajac codziennie otrzymasz wyraźnie ładniejszą skórę już po niecałym tygodniu stosowania - tak pisze na opakowaniu.
tez z różową też są antybakteryjne ale do cery wrazliwej, a te z białą to nie wiem bo ich nie miałam
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Bo ja na przykład mam z niebieską nakrętką też płatki do demakijażu (make- up remover) - dokładnie takie samo opakowanie jak tych antybakteryjnych.
Dzięki dziewczyny
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 17:12   #78
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Smile Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
[*]nici dentystyczne - niestety rwą się niemiłosiernie i rozwarstwiają, bardzo tego nie lubię,
O, a ja od kiedy je odkryłam, używam cały czas. Tych woskowanych, niewoskowanych nie lubię generalnie.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze asortyment jest wszędzie taki sam, to chyba kwestia tego, jak ludzie rzucają się na produkty (?)
Ja widzę w swoim mieście różnicę w asortymencie w poszczególnych sklepach. Po prostu te większe mają większy wybór.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 17:17   #79
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Bo ja na przykład mam z niebieską nakrętką też płatki do demakijażu (make- up remover) - dokładnie takie samo opakowanie jak tych antybakteryjnych.
ja napisałam o tym co ja mam a to czy są do demakijażu czy antybakteryjne czy np peelingujące to pisze na przedniej etykietce więc popimo tego samego opakowania mozna je rozróżnić
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 19:23   #80
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Przeleciałam dwa sklepy i po płatkach ani śladu, wrrr

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Ja widzę w swoim mieście różnicę w asortymencie w poszczególnych sklepach. Po prostu te większe mają większy wybór.
Jeżeli dobrze zrozumiałam masz na mysli większe i mniejsze sklepy Lidl?? Przecież one wszystkie są identyczne, pomijając drobne róznice typu: ustawienie towarów, wydzielony box na napoje lub z wejściami z różnych stron czyli będacych lustrzanym odbiciem.

Bywam w miarę regularnie w sumie w 4 Lidlach we Wrocławiu i w jednym w małym mieście i nie widze różnicy między nimi??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:35   #81
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Lidl

a mnie olśniło wieczorem, że dziś w lidlu miała być niszczarka do dokumentów którą chciałam zobaczyć. A że akurat miałam lidla po drodze to do niego weszłam - oczywiście po niszczarce ani śladu... ale byłam też w drugim lidlu i też nie było. z kosmetyków też nic nowego - wszystko to samo.
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 20:22   #82
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Arrow Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Jeżeli dobrze zrozumiałam masz na mysli większe i mniejsze sklepy Lidl??
Tak, to mam na myśli. U mnie nie są identyczne, mają różną powierzchnię "sklepową". Pewne towary - i dotyczy to całości asortymentu, nie tylko kosmetyków - są dostępne tylko w tych większych Lidlach. Nie jestem odosobniona w tej obserwacji.
Nie wiem, może to od miasta zależy...?

Edytowane przez Summer
Czas edycji: 2009-08-24 o 20:23
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 23:04   #83
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
tak, to była linia Suhada. Z ryżem czy czymś podobnym?
Zmywacz ma drobny problem z moim ulubionym lakierem, po prostu muszę użyć sporej ilości aby doczyścic płytkę Ale rzeczywiście nie wysusza i nie wyjaławia skóry, także nie wykluczam, że się przeprosimy. W kazdym razie miałam dużo gorsze zmywacze, nie skreślaj go
Tak, tak, na pewno z ryżem

Dziekuję bardzo za Twój komentarz ale jeszcze za nim zajrzałam na forum, to i tak wybrałam się do lidla i się skusiłam na ten zmywacz Z tego co piszesz, to myślę, że nie powinnam mieć większych problemów ze zmyciem, bo używam tylko jasnych lakierów i raczej takich mało problemowych jeśli chodzi o ich zmywanie. Także będę testować [COLOR="Silver"]

Edytowane przez Vegusia
Czas edycji: 2009-08-24 o 23:05 Powód: przypadkowy dubel
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 10:56   #84
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Lidl

dorwałam te płatki leżały kolo lodówek, między kosmetykami do samochodu, hehe, dzisiaj wieczorem będę testowała
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 11:39   #85
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lidl

a ja będę chwalić ich nici dentystyczne używam od pół roku i moim zdaniem lepiej czyszczą niż Oral-B (wprawę w niciach mam jako pracownik przychodni stomatologicznej). Nic mi się nie rwie, są naprawdę godne polecenia.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:06   #86
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Lidl

a jest może w Waszych lidlach taka szafa z balsamami, zelami, kremami Cien? taka różowa? testowałyście może coś z niej?

U mnie to stoi kolo kas.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:17   #87
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Tak, to mam na myśli. U mnie nie są identyczne, mają różną powierzchnię "sklepową". Pewne towary - i dotyczy to całości asortymentu, nie tylko kosmetyków - są dostępne tylko w tych większych Lidlach. Nie jestem odosobniona w tej obserwacji.
Nie wiem, może to od miasta zależy...?
całkiem możliwe, tutaj mam wyłącznie identyczne sklepy dlatego byłam zdziwiona, ze moga się różnić wielkością

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Tak, tak, na pewno z ryżem

Dziekuję bardzo za Twój komentarz ale jeszcze za nim zajrzałam na forum, to i tak wybrałam się do lidla i się skusiłam na ten zmywacz Z tego co piszesz, to myślę, że nie powinnam mieć większych problemów ze zmyciem, bo używam tylko jasnych lakierów i raczej takich mało problemowych jeśli chodzi o ich zmywanie. Także będę testować
Bardzo proszę i niech dobrze służy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a ja będę chwalić ich nici dentystyczne używam od pół roku i moim zdaniem lepiej czyszczą niż Oral-B (wprawę w niciach mam jako pracownik przychodni stomatologicznej). Nic mi się nie rwie, są naprawdę godne polecenia.
Ja się tak przyzwyczaiłam do hiper cienkich i płaskich i śliskich Satin Floss, że cieżko mi zaakceptować cokolwiek innego

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
a jest może w Waszych lidlach taka szafa z balsamami, zelami, kremami Cien? taka różowa? testowałyście może coś z niej?

U mnie to stoi kolo kas.
Taka z produktami w pastelowych opakowaniach?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:17   #88
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ja się tak przyzwyczaiłam do hiper cienkich i płaskich i śliskich Satin Floss, że cieżko mi zaakceptować cokolwiek innego
brrr, ja ich nie znoszę, zresztą w mojej przychodni nikt ich nie chce używać.
Każdy ma inne preferencje i upodobania
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:19   #89
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
brrr, ja ich nie znoszę, zresztą w mojej przychodni nikt ich nie chce używać.
Każdy ma inne preferencje i upodobania
Poważnie?Haha, rzeczywiście, każdy post powinien się rozpoczynać od "moim zdaniem...."
A czy jest jakiś konkretny powód tej niechęci wśród profesjonalisyów do SatinF. czy tak, ogólnie??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:41   #90
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Poważnie?Haha, rzeczywiście, każdy post powinien się rozpoczynać od "moim zdaniem...."
A czy jest jakiś konkretny powód tej niechęci wśród profesjonalisyów do SatinF. czy tak, ogólnie??

po prostu wolą tradycyjne, te są zbyt cienkie i płaskie jak na potrzeby stomatologa.
BTW u mnie w domu wciąż leży dopiero napoczęte całe opakowanie Satin Floss. Robiłam kilka podejść i niestety nie pasują moim zębom

Dziś lub jutro wybieram się do Lidla. Będę polować na żel pod prysznic i balsam. Lubię ich płatki kosmetyczne, wkładki higieniczne. Kupuję tez z chemii gospodarczej serię W5, lubię zwłaszcza tabletki do zmywarki.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.