BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-18, 14:41   #1801
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie coś takiego strasznie. Jakim prawem się ta kobieta na ciebie darla? Szczerze, ja bym sobie nie pozwoliła, gdyby pracownica nie zareagowała to poprosiłbym ja o nazwisko, zawołanie ochroniarza i udostępnienie monitoringu z opcją wysłania go wyżej wraz ze złożeniem skargi. Niech w dyrekcji wiedzą jaka klientele wola pracownicy, narażają sklep na straty a na uczciwych klientów pozwalają się drzec. No aż mi się ciśnienie podniosło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt się nie zamuje takimi drobiazgami. Takie rzeczy są wpisywane w straty i tyle. Za dużo zachodu na ciastka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy otwiera też opakowania np zabawek..

Nie mówię że to się nie zdarza bo pracowałam w handlu i wiem co znajdowałam ale ze ja nie widziałam nigdy na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo w supermarketach się tylko takie rzeczy robi. Nikt nie je w sporzywczaku bułek zanim za nie zapłaci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:10   #1802
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie coś takiego strasznie. Jakim prawem się ta kobieta na ciebie darla? Szczerze, ja bym sobie nie pozwoliła, gdyby pracownica nie zareagowała to poprosiłbym ja o nazwisko, zawołanie ochroniarza i udostępnienie monitoringu z opcją wysłania go wyżej wraz ze złożeniem skargi. Niech w dyrekcji wiedzą jaka klientele wola pracownicy, narażają sklep na straty a na uczciwych klientów pozwalają się drzec. No aż mi się ciśnienie podniosło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pracownikom nie można zwracać uwagi klientom, jedyne co można wg biedronki to wchodzić co niektórym w tyłek
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:18   #1803
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Pracownikom nie można zwracać uwagi klientom, jedyne co można wg biedronki to wchodzić co niektórym w tyłek
Haha świetne podsumowanie😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:25   #1804
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2018-02-18 o 17:27
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:49   #1805
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Haha nie wszystkim to przeszkadza. Raz byłam świadkiem jak w Lidlu facet sobie piersiówkę popijał stojąc w kolejce do kasy. Oczywiście skończyło się interwencją policji.
A to że co niektórzy ledwo po wyjściu z Biedry sobie otwierali i pili alkohol to często
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:08   #1806
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Mi się wydaje że jak ktoś ma problemy z cukrem to nie czeka aż trafi do jakiegoś supermarketu tylko zawsze ma przy sobie batonik... Takie jedzenie w sklepie przed zapłatą też mnie irytuje. Kiedyś czegoś takiego nie było i nikt nie umarł...co do dzieci... Jak zarzadaja rzeczy niemożliwej to też im się da dla świętego spokoju?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:27   #1807
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Dziewczyny ja miałam ciotkę chorą na cukrzyce. Jak ktoś ma problemy z cukrem, to nosi insulinę a nie podjada w marketach. No chyba że ma zjazd energetyczny.
Ja czasem się czegoś napiję w slepie. I nie widzę w tym nic złego. Jest jeden warunek, że osoba, która otworzy jakis produkt ma na tyle kultury, że wie, że za to musi zapłacić. A na to nie mamy wpływu. Wystarczy wejść do Rossmana na dział z kosmetykami do makijażu, co tam się dzieję to brak słów. Ni ale jak ktoś lubi się malować zaśmierdziałymi testerami to kto mu broni. Opryszczka i inne parchy ma w gratisie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fehn
Czas edycji: 2018-02-18 o 18:28
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 18:27   #1808
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Ja tez nie jestem na otwieraniem i jedzeniem czegokolwiek, staram sie mieć dla dziecka zawsze w torbie swoje chrupki i picie, ale niestety będąc w ciąży otwierałam nie raz jakas butelkę z woda i jadłam jakas bułkę, ale wtedy mówiłam zeby policzyli załóżmy 3 np bułki a nie 2.
Pokazała sie juz gazetka na jutro ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:33   #1809
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Apropo ciężarnych to czy jest w biedrze zasada że bez kolejki są obsługiwane?? Ja osobiście zawsze przepuszczam wszędzie, w piątek pusciłam kobietę w zaawansowanej ciąży i zostałam zlinczowana przez kolejkę a kasjerka (akurat ta chamska była) że u nich nie ma takiego czegoś że to wola kolejki
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:39   #1810
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
Apropo ciężarnych to czy jest w biedrze zasada że bez kolejki są obsługiwane?? Ja osobiście zawsze przepuszczam wszędzie, w piątek pusciłam kobietę w zaawansowanej ciąży i zostałam zlinczowana przez kolejkę a kasjerka (akurat ta chamska była) że u nich nie ma takiego czegoś że to wola kolejki
Raczej nie ma tam takiej zasady. Jeśli by była to wisiałyby informacje na ten temat tak jak np. w Rossmannie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:42   #1811
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
Apropo ciężarnych to czy jest w biedrze zasada że bez kolejki są obsługiwane?? Ja osobiście zawsze przepuszczam wszędzie, w piątek pusciłam kobietę w zaawansowanej ciąży i zostałam zlinczowana przez kolejkę a kasjerka (akurat ta chamska była) że u nich nie ma takiego czegoś że to wola kolejki
Gdy byłam w zaawansowanej ciąży , akurat były wakacje i dość ciepło, to kilka razy w Biedronce miałam miłą sytuację. Podchodziła do mnie kasjerka i zapraszala do wolnej kasy, którą dla mnie otwierała. Sytuacja miała miejsce nie tylko w jednej Biedronce i wiem, że kilka dziewczyn na naszym wątku mamusiowym też o tym wspominala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 18:48   #1812
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
Apropo ciężarnych to czy jest w biedrze zasada że bez kolejki są obsługiwane?? Ja osobiście zawsze przepuszczam wszędzie, w piątek pusciłam kobietę w zaawansowanej ciąży i zostałam zlinczowana przez kolejkę a kasjerka (akurat ta chamska była) że u nich nie ma takiego czegoś że to wola kolejki
U mnie mają pierwszenstwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 19:45   #1813
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Pisałam kiedyś w tej sprawie do biedronki i odpisali, ze nie ma takiego obowiązku w Polsce i przez to nie maja kas pierwszeństwa. Wszystko zależy od obsługi sklepu czy łaskawie zauważa ciężarna i ją pogorszą do kasy. Mnie wszędzie ignorowano jak byłam w ciąży poza rossmannie i ikea. Teraz nagle jak jadę na zakupy z dzieckiem to odrazu mnie proszą do kasy w biedronce, ale będąc w ciąży mieli to gdzies :P


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 20:30   #1814
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Jest juz moze gazetka od poniedziałku ?
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 21:16   #1815
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Tapetka- na kasie mnóstwo razy się zdarzało że ktoś sobie przypomniał że jeszcze nie zapłacił za bułkę slodka albo pączka. Jak już zapłacily to się nieraz wracały ale myślę że wiele osób nie zapłaciło...
Oczywiście notorycznie się znajdowało paczki z pożyczonym ryżem kaszami jajkami podpaskami itp itd...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po przeczytaniu na tym wątku jak to ludzie potrafią w swoje opakowania przełożyć ze sklepowych jajka sprawdzam przy każdym zakupie zawartość i rozmiar.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
Apropo ciężarnych to czy jest w biedrze zasada że bez kolejki są obsługiwane?? Ja osobiście zawsze przepuszczam wszędzie, w piątek pusciłam kobietę w zaawansowanej ciąży i zostałam zlinczowana przez kolejkę a kasjerka (akurat ta chamska była) że u nich nie ma takiego czegoś że to wola kolejki
Byłaś "kolejką" więc jaki problem Pewnie najbardziej zapracowane staruszki się piekliły.
Kiedyś stałam w kolejce z grzecznym dzieckiem w wózku i pani ze sklepu sama mnie zawołała i otworzyła kasę. Nie zdążyłam jeszcze kroku zrobić jak mnie wyprzedziła galopkiem jakaś staruszka i rypła swoje zakupy na taśmę. Kasjerka do niej: "Nie panią prosiłam". Mina tej staruszki mi poprawiła humor na cały dzień.
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 21:43   #1816
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Byłaś "kolejką" więc jaki problem Pewnie najbardziej zapracowane staruszki się piekliły.
Kiedyś stałam w kolejce z grzecznym dzieckiem w wózku i pani ze sklepu sama mnie zawołała i otworzyła kasę. Nie zdążyłam jeszcze kroku zrobić jak mnie wyprzedziła galopkiem jakaś staruszka i rypła swoje zakupy na taśmę. Kasjerka do niej: "Nie panią prosiłam". Mina tej staruszki mi poprawiła humor na cały dzień.
To akurat było chamskie ze strony kasjerki Naprawdę tak powiedziała czy masz bujną wyobraźnię bo trudno mi sobie wyobrazić takie coś...
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 22:12   #1817
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Wbrew pozorom nie wszystkie staruszki są mile o kochane... najwięcej kradzieży w Biedrze to staruszki młodzież i wiadome typki...Jak ktoś się drze o otwarcie kasy i wyzywa kasjerki to też zazwyczaj staruszki... albo menele z tanim winem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 22:19   #1818
kathiee
Zadomowienie
 
Avatar kathiee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 394
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

https://www.opiniodajnia.pl/biedronk...utego/#slide/1
Gazetka poniedziałek porzadki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kathiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 22:27   #1819
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Ale co z tego, że ja zwróciłam na to uwagę jak nawet pracownica olała sprawę? Przez takie podejście to pewnie następnym razem i ja zignoruję. Jedyne co, że może ten chłopiec zapamięta tę sytuację i więcej tego nie zrobi. Chyba, że zapamięta tylko krzyczącą mamusię.
Identyczną sytuację miałam w Rossmannie. Babka poprosiła pracownicę by jej rozfoliowałą perfumy, bo ona musi powąchać i jak jej się spodobają to na pewno je kupi. Pomijając to, co by było gdyby jednak jej nie pasowały - powąchała, psiknęła, zamknęła, wstawiła na półkę i bierze nówkę zafoliowaną. Ja do niej, że niech weźmie te co już otworzyła, a ona że nie bo przecież już są otwarte a to na prezent, a poza tym co ja się wtrącam. A obok stoi pracownica z tępym wzrokiem i nic. Odwróciłam się odeszłam, bo co miałam robić? Walczyć za Rosska?
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 22:33   #1820
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Uwielbiam jak ktoś nie mający dzieci ocenia rodziców. Rozumiem, że lepiej byś się czuła z tym, gdyby moje niespełna dwuletnie dziecko darło się w niebogłosy na cały sklep, niż to że otworzę opakowanie i dam dziecku parę sztuk, aby pozowliło dokonczyć zakupy w ciszy także innym osobom.

6-latek z przytoczonej historii jest w stanie zrozumieć, ale 1,5 rocznemu dziecku nie wytłumaczysz że musi poczekać na wafelek, ktorego widzi w wózku. Wiele dzievi w tym wieku jeszcze nie mówi i nie do końca jest w stanie zrozumieć peqne zasady.

Może jeszcze nie powinnam dziecku pozwalać jeść czegoś co kupiłam wcześniej?

Edytowane przez Anika1986
Czas edycji: 2018-02-18 o 22:40
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 22:38   #1821
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

To moje dziecko jest niesamowite. Dostawało buły jak było małe, teraz nie dostaje, a mimo to nie rozwala połowy sklepu. Medżik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 22:51   #1822
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;81506686]To moje dziecko jest niesamowite. Dostawało buły jak było małe, teraz nie dostaje, a mimo to nie rozwala połowy sklepu. Medżik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Cud miód 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 22:57   #1823
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

kuzwa napisalam posta na pol strony i glupia zamiast go wyslac odswizylam strone

brawo ja

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

gazetka jest na stronie biedry ale sie nie otwiera
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 23:11   #1824
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
kuzwa napisalam posta na pol strony i glupia zamiast go wyslac odswizylam strone

brawo ja

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

gazetka jest na stronie biedry ale sie nie otwiera
Mnie się otworzyła, tylko musiałam poczekać
Widzę kilka fajnych cen, ale wszystko weź kilka....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 23:24   #1825
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

jest juz tu
https://www.opiniodajnia.pl/biedronk...odniu/#slide/1
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 23:39   #1826
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
To akurat było chamskie ze strony kasjerki Naprawdę tak powiedziała czy masz bujną wyobraźnię bo trudno mi sobie wyobrazić takie coś...
Dlaczego chamskie? Owszem tak było. Stałam grzecznie i cicho w kolejce i w była to dobra wola pracownicy sklepu. Patrząc jaki mają zapiernicz przy wypieku, rozładowaniu palet itp był to miły gest.
W takich klimatach pisząc co prawda to nie było w B ale w C ale w czasie ciąży jedynym, który w kolejce do kasy mnie przepuścił i w dodatku wyjął mi na taśmę zakupy był facet pod wpływem.

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom nie wszystkie staruszki są mile o kochane... najwięcej kradzieży w Biedrze to staruszki młodzież i wiadome typki...Jak ktoś się drze o otwarcie kasy i wyzywa kasjerki to też zazwyczaj staruszki... albo menele z tanim winem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety u mnie też tak jest. Chociaż młodzież grzecznie stoi i czeka.
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 00:09   #1827
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Dlaczego chamskie? Owszem tak było. Stałam grzecznie i cicho w kolejce i w była to dobra wola pracownicy sklepu. Patrząc jaki mają zapiernicz przy wypieku, rozładowaniu palet itp był to miły gest.
W takich klimatach pisząc co prawda to nie było w B ale w C ale w czasie ciąży jedynym, który w kolejce do kasy mnie przepuścił i w dodatku wyjął mi na taśmę zakupy był facet pod wpływem.

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------



No niestety u mnie też tak jest. Chociaż młodzież grzecznie stoi i czeka.
Dokładnie. Nie raz doświadczyłam jak "mile"potrafią być starsze panie ale nie będę się na ten temat rozwodzić bo znowu zrobię off topa

Ten silan supreme jest jakiś specjalny? Któraś testowała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 06:35   #1828
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Uwielbiam jak ktoś nie mający dzieci ocenia rodziców. Rozumiem, że lepiej byś się czuła z tym, gdyby moje niespełna dwuletnie dziecko darło się w niebogłosy na cały sklep, niż to że otworzę opakowanie i dam dziecku parę sztuk, aby pozowliło dokonczyć zakupy w ciszy także innym osobom.

6-latek z przytoczonej historii jest w stanie zrozumieć, ale 1,5 rocznemu dziecku nie wytłumaczysz że musi poczekać na wafelek, ktorego widzi w wózku. Wiele dzievi w tym wieku jeszcze nie mówi i nie do końca jest w stanie zrozumieć peqne zasady.

Może jeszcze nie powinnam dziecku pozwalać jeść czegoś co kupiłam wcześniej?
A jak w koszyku jest coś dla dziecka w tym wieku jeszcze niejadalnego co chce spróbować to też mu dajesz?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 06:55   #1829
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A jak w koszyku jest coś dla dziecka w tym wieku jeszcze niejadalnego co chce spróbować to też mu dajesz?
Nie daję, ale też w przeciwieństwie do rzeczy, które rozpoznaje, że są dla niego, nie zaczyna odwracać się w wózku i krzyczeć, że chce.
Sytuacja gdzie Młody dostał coś niekupionego zdarzyła mi sie może ze dwa razy, na ogół zawsze mam coś wcześniej kupionego. Natomiast wkurza mnie osądzanie, bo dziecko nie musi. No pewnie nie musi i w domu mogę z tym walczyć, ale powtarzam raz jeszcze sklep nie jest do tego dobrym miejscem. Uwierz przy małym dziecku zmienia się perspektywa i spojrzenie na wiele spraw, ale lepiej pouczać innych na forum albo za to że dziecko krzyczy albo za to że je. Co by matka nie zrobiła to i tak źle. Z mojej strony koniec OT, bo nie od tego jest ten wątek.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 08:41   #1830
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2018-02-19 o 08:39
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-27 18:22:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.