BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-17, 19:24   #2851
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Wystarczyłoby zainwestować w tabliczki "kasa nieczynna" stawiane na taśmę za ostatniego klienta. To proszenie o przejście do kasy obok i nadzieja "bo widzę krótką" kolejkę jest słabe. Tabliczka i koniec i nie muszę komentować durnych textów klientów.
Ale czasami kasjerka chce iść na przerwę gdy w kolejce jest jeszcze ogonek ludzi, z 10 osób. Wszystkim tym, co stoją w kolejce od 10-15 min ma się powiedzieć, żeby zmienili kolejkę na inną?
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 20:19   #2852
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2018-03-17 o 20:18
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 20:35   #2853
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

W warszawie już są te przekładki- ostatni klient zapraszamy do kasy obok, ale niestety nie w każdym sklepie.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 21:07   #2854
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Czy nie macie wrażenia że herbata Milton się popsuła ostatnio? Mowa o wersji Strong. Kupuję tą herbatę od lat a ostatnio trafiła mi się jakaś inna w smaku. Mąż jak spróbował to powiedział że czuć dziwnie jakby pieśnią i kazał ją wywalić. Poszedł kupić drugą (po kilku dniach) i jest to samo
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 21:13   #2855
MoniiaaR
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 981
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

W mojej biedrze w Warszawie sa te przekladki, ale co z tego jak ludzie I tak ustawiaja sie w kolejce. Ostatnio bylam wlasnie ostatnim klientem w kolejce, wystawiona przekladka a I tak co chwila ktos podchodzil I chcial sie wypakowywac. Albo teksty 'ja mam tylko kilka rzeczy'.. No kurde, troche zrozumienia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoniiaaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 21:34   #2856
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Do kiedy obowiązuje promocja na ciastka Bonitki z masłem orzechowym?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 10:59   #2857
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
a kiedy miody były na rabatach? nie było mnie 3 tygodnie.
we wtorek kupowałam, a w piątek ceny dalej nie zmienione
byly do 11 marca wszytkie smarowidla-dzemy , miody itp
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
No właśnie nie będą potwierdzać. Wezmą pracownika na rozmowę i powiedzą, że to na pewno klient ma rację dzwoniący do BOKu.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------


No właśnie, w Lidlu mają takie świetne przekładki na kasy.
serio , macie przekichane.
w innych marketach szanue sie bardziej pracownikow i nieraz slyszalam jak kierownik bronil pracownika gdy klient byl -delikatnie mowiąc- niemily

co do przekladek to tez nie zawsze sie sprawdzaja bo ludzie potrafia sie wcisnac i sobie te przekladke postawic za swoimi zakupami;p

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
niestety ale nie zrozumie taki ktory nigdy nie pracowal w handlu..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-18, 11:20   #2858
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
byly do 11 marca wszytkie smarowidla-dzemy , miody itp

serio , macie przekichane.
w innych marketach szanue sie bardziej pracownikow i nieraz slyszalam jak kierownik bronil pracownika gdy klient byl -delikatnie mowiąc- niemily

co do przekladek to tez nie zawsze sie sprawdzaja bo ludzie potrafia sie wcisnac i sobie te przekladke postawic za swoimi zakupami;p


nie!!! absolutnie!!
zreszta ja uwazam ze takie teksty nigdy nie lecą bezzasadnie !
dlaczego tak jest ze klient moze byc wulgarny a pracownik juz nie moze nic powiedziec?

bylam swiadkiem kilkukrotnie takich tekstow:
-niech pani kogos zawola na 2 kase!!
-nie ma kogo
-to trzeba ludzi zatrudnic wiecej!
-zapraszamy, reklrutacja otwarta
-to jak nie ma ludzi to zamknijcie te bude!

itd, itp
to sa jeszcze lagodne teksty , slyszalam takie od klientow gdzie lecialy i k.. i ch..

Agresja rodzi agresje. Jak ma niby reagowac kasjer na taki tekst?Ma sie tlumaczyc, przepraszac?
Zauwazylam ze najczesciej takie bezczelne odzywki sa kierowane od ludzi straszych. Mlodzi grzecznie stoja w kolejce a starszym babciom wydaje sie ze wszytsko im sie nalezy ! Wiecznie im sie spieszy a przeciez ani nie pracują ani nie maja placzących w domu dzieci!
Nie mowie ze wszyscy sa tacy ale ja nawet 2 dni temu mialam akcje ze babka ok 60 pchnęla mnie na sklepie tym wielkim wozkiem (bo stala paleta i nie mogla przejechac) z tekstem:posuń się gówniaro!! a pozniej na kasie do kasjerki "ze ma szybciej ruszac dupe" bo ona nie ma czasu



niestety ale nie zrozumie taki ktory nigdy nie pracowal w handlu..
Aż nie do uwierzenia !
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 11:49   #2859
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2018-03-18 o 11:50
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 12:01   #2860
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Aż nie do uwierzenia !
To jeszxze nic. Teksty z innego marketu to możnaby zebrać w zbiór..
Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja często jak mam 1 rzecz czy a ktoś przede mną cały wózek to grzecznie się pytam czy mogę iść przed i zazwyczaj nie ma z tym problemu. Często też ktoś sam mówi żebym przeszła i ja robię podobnie, jak mam dużo to puszczam.

Ale jak piszesz, często ktoś się wciska.
Ostatnio taki dziadek.. Ja się wypakowuje a on pcha się na całego o i ryp mi swoje zakupy przed moje! Ja się patrzę co on robi i mówię że tu chyba obowiązuje kolejka a on do mnie ze jest starszy i że mu się należy bo jest kombatantem i ma pierwszeństwo. Ja mu odpowiedzialam że po 1 nie jesteśmy w aptece a po 2 to kultura nakazuje sie zapytać czy go przepuszcze. Zaczął się po mnie drzec że jestem niewychowana i pyskata i do kasjerki tekst "widzi pani jaka ta młodzież teraz jest!"
I tu nastąpił mój szok bo pani kasjerka do mnie, bym przełożyła swoje zakupy do przodu bo byłam przed Panem!
Facetowi opadła szczęka, zaczął wrzeszczec że więcej tu nie przyjdzie, że skandal itp, na co ktoś z kolei odpowiedział" przynajmniej będzie spokój"
Mówię Wam, czasem brak mi już słów
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo

Edytowane przez tapetka22
Czas edycji: 2018-03-18 o 12:24
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 13:46   #2861
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-18, 14:05   #2862
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chamstwo jest niestety powszechne. Dużo tego słyszę bo sporo latam po sklepach a ze wyglądam jak gimbaza to sobie myślą że mogą mną pomiatac ale ja się nie daje i często jak ktoś wali do mnie na ty to mu grzecznie odpowiadam że nie przypominam sobie byśmy były koleżankami..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 14:36   #2863
Ewms
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 61
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Chamstwo jest niestety powszechne. Dużo tego słyszę bo sporo latam po sklepach a ze wyglądam jak gimbaza to sobie myślą że mogą mną pomiatac ale ja się nie daje i często jak ktoś wali do mnie na ty to mu grzecznie odpowiadam że nie przypominam sobie byśmy były koleżankami..
Nie spotkałam się z takimi sytuacjami które opisujesz jak ubliżanie klientom,personelowi, wpychanie się poza kolejnością. W jakimkolwiek sklepie. W jakiejkolwiek miejscowości. Nikt też ze starszych osób nie wpychał się przed dzieci, młodzież. Nawet byłam świadkiem jak mówiono do dziecka które miało 1,2 produkty żeby podeszło poza kolejka. Chyba u Ciebie niestety tacy mieszkańcy
Ewms jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 14:51   #2864
sania30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 542
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Nowa gazetka od 19.03
https://www.opiniodajnia.pl/biedronk...arzec/#slide/1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sania30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 14:56   #2865
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez Ewms Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się z takimi sytuacjami które opisujesz jak ubliżanie klientom,personelowi, wpychanie się poza kolejnością. W jakimkolwiek sklepie. W jakiejkolwiek miejscowości. Nikt też ze starszych osób nie wpychał się przed dzieci, młodzież. Nawet byłam świadkiem jak mówiono do dziecka które miało 1,2 produkty żeby podeszło poza kolejka. Chyba u Ciebie niestety tacy mieszkańcy
Ja również trafiłam na takie zachowania w kilku miastach (w różnych województwach), nie było to oczywiście codziennie, ale i tak według mnie zbyt często. Zazwyczaj to właśnie starzy ludzie albo ludzie w średnim wieku (tym późniejszym średnim wieku) rzucali się do kasjerów, potrafili wyzywać, ubliżać, wpychać się w kolejkę a później twierdzić, że młodzież jest niewychowana, gdy młodsi stawali w obronie np.wystraszonej kasjerki siedzącej cicho. Nie rozumiem takich chamów, niezależnie od tego ile mają lat. Na kasjerów nieuprzejmych też zdarzyło mi się trafić i nie mam tu na myśli, że kasjer bez przyklejonego uśmiechu. Ja nie oczekuję od kasjera niczego więcej jak w miarę sprawnego skasowania towaru i udzielenia informacji jeśli o coś zapytam, tyle, nawet nie musi mnie witać i żegnać czy zapraszać ponownie. Ale rzucania delikatnymi produktami, komentowania moich zakupów (raz kupowałam tuż przed zamknięciem małą wódkę do nasączenia biszkopta a kasjerka do mnie "co, suszy?" a ja niepijąca, ewentualnie latem piwko z sokiem i nie wyglądam jak menel ), tekstów np.gdy poproszę o sprawdzenie ceny, bo czytnik nie działa i słyszę "trzeba było szukać cenowki" czy "bierzesz to czy nie" albo "może od razu 200zl przy takich zakupach?" kiedy płacę za zakupy ok.20zl banknotem 50zl to nienawidzę. Są i wredni klienci i wredni pracownicy, ale zdecydowanie klientów jest dużo, dużo więcej.
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 15:35   #2866
Ewms
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 61
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Ja również trafiłam na takie zachowania w kilku miastach (w różnych województwach), nie było to oczywiście codziennie, ale i tak według mnie zbyt często. Zazwyczaj to właśnie starzy ludzie albo ludzie w średnim wieku (tym późniejszym średnim wieku) rzucali się do kasjerów, potrafili wyzywać, ubliżać, wpychać się w kolejkę a później twierdzić, że młodzież jest niewychowana, gdy młodsi stawali w obronie np.wystraszonej kasjerki siedzącej cicho. Nie rozumiem takich chamów, niezależnie od tego ile mają lat. Na kasjerów nieuprzejmych też zdarzyło mi się trafić i nie mam tu na myśli, że kasjer bez przyklejonego uśmiechu. Ja nie oczekuję od kasjera niczego więcej jak w miarę sprawnego skasowania towaru i udzielenia informacji jeśli o coś zapytam, tyle, nawet nie musi mnie witać i żegnać czy zapraszać ponownie. Ale rzucania delikatnymi produktami, komentowania moich zakupów (raz kupowałam tuż przed zamknięciem małą wódkę do nasączenia biszkopta a kasjerka do mnie "co, suszy?" a ja niepijąca, ewentualnie latem piwko z sokiem i nie wyglądam jak menel ), tekstów np.gdy poproszę o sprawdzenie ceny, bo czytnik nie działa i słyszę "trzeba było szukać cenowki" czy "bierzesz to czy nie" albo "może od razu 200zl przy takich zakupach?" kiedy płacę za zakupy ok.20zl banknotem 50zl to nienawidzę. Są i wredni klienci i wredni pracownicy, ale zdecydowanie klientów jest dużo, dużo więcej.
Mamy te same oczekiwania co do obsługi w sklepie. W sklepie chcę być sprawnie obsłużona.
Spotkały Ciebie uwagi nie na miejscu. A na komentarz "co suszy?" pasująca odpowiedź "Pani tak z własnego doświadczenia i okrasić to miłym uśmiechem" na uwage co do banknotu zaproponować że się poszuka jak tak bardzo chce wyższy nominał. Na wątpliwe poczucie humoru personelu to może być metoda
Ewms jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 15:45   #2867
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez Ewms Pokaż wiadomość
Mamy te same oczekiwania co do obsługi w sklepie. W sklepie chcę być sprawnie obsłużona.
Spotkały Ciebie uwagi nie na miejscu. A na komentarz "co suszy?" pasująca odpowiedź "Pani tak z własnego doświadczenia i okrasić to miłym uśmiechem" na uwage co do banknotu zaproponować że się poszuka jak tak bardzo chce wyższy nominał. Na wątpliwe poczucie humoru personelu to może być metoda
Masz rację, można jakoś się odgryźć, ale po co? Ja jakoś staram się unikać wdawania się w takie pyskówki. Na pytanie czy suszy zapytałam panią czy poczuła się lepiej zadając takie pytanie i czy powtórzy je przy kierowniku. Może pan żul byłby zachwycony poziomem żartu, ale mnie nieszczególnie przypadł do gustu.
Na banknot odpowiedziałam, że z chęcią zapłaciłabym kartą, gdyby pani nie była nieuprzejma i normalnie zapytała. Pewnie gdybym nie była zaskoczona to moje odpowiedzi byłyby bardziej błyskotliwe.
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 15:48   #2868
pamk22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 75
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dla mnie taka osoba z paroma zakupami pytająca, czy ją przepuszczę jest po prostu bezczelna. Ogólnie się przyjęło, że jak ktoś ma dużo zakupów, a inna osoba mniej to powinno się ją przepuścić, ale ja nie widzę żadnej podstawy do tego. Skoro oboje przychodzimy do dużego sklepu, który - nie oszukujmy się - jest przeznaczony do robienia dużych zakupów to na równych zasadach powinniśmy stać w kolejce. Po szybki zakup 1-2 rzeczy idzie się do sklepiku osiedlowego, a nie takiego molochu jak Biedronka. Co innego, gdy sam zdecyduję się kogoś przepuścić, bo jest to np. dziecko kupujące sok czy loda lub jest jakieś uzasadnienie do takiego przepuszczenia. Osoba pytająca, czy ją przepuszczę wywołuje presje, bo jak tego nie zrobię to zaraz sobie pomyśli, że jestem jakiś nieuprzejmy, a jeśli jest jeszcze plotkarą, a akcja dzieje się na wsi/małym mieście to zaraz się rozniesie.
pamk22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 15:59   #2869
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Do kiedy obowiązuje promocja na ciastka Bonitki z masłem orzechowym?
Czy promocja na ciastka była do wczoraj?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-18, 16:03   #2870
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Ma ktoś https://www.opiniodajnia.pl/biedronk...rzec/#slide/14 ten odświeżacz do samochodu w buteleczce Aril Car? Jak z intensywnością? Długo pachnie?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 16:05   #2871
Ewms
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 61
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Masz rację, można jakoś się odgryźć, ale po co? Ja jakoś staram się unikać wdawania się w takie pyskówki. Na pytanie czy suszy zapytałam panią czy poczuła się lepiej zadając takie pytanie i czy powtórzy je przy kierowniku. Może pan żul byłby zachwycony poziomem żartu, ale mnie nieszczególnie przypadł do gustu.
Na banknot odpowiedziałam, że z chęcią zapłaciłabym kartą, gdyby pani nie była nieuprzejma i normalnie zapytała. Pewnie gdybym nie była zaskoczona to moje odpowiedzi byłyby bardziej błyskotliwe.
W dłuższe rozmowy z kasjerem nie wdaję się-wystarczy jedno zdanie.
Ale patrząc na Twoje odpowiedzi jakie udzielasz kasjerom także dajesz wyraz temu że komentarz kasjera nie podoba się Tobie. Na przyszłość może powstrzyma się od takiego komentowania
Ewms jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 16:20   #2872
zzuzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 341
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Polecacie te Edeny do płukania, a jeśli tak to jakie zapachy????
zzuzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 16:23   #2873
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez zzuzka Pokaż wiadomość
Polecacie te Edeny do płukania, a jeśli tak to jakie zapachy????
Używam od kilku lat, najbardziej lubię niebieski.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 16:26   #2874
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Używam od kilku lat, najbardziej lubię niebieski.
ja polecam ten sensitive, mam mega alergiczną skórę, a po nim nie mam żadnych problemów i pachnie pięknie
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 17:40   #2875
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ma ktoś https://www.opiniodajnia.pl/biedronk...rzec/#slide/14 ten odświeżacz do samochodu w buteleczce Aril Car? Jak z intensywnością? Długo pachnie?
Kupuję od lat bardzo ładnie pachną i długo 🙂 nie wiem na ile miesięcy wystarcza ale polecam☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 17:56   #2876
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Kupuję od lat bardzo ładnie pachną i długo 🙂 nie wiem na ile miesięcy wystarcza ale polecam☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jakiś konkretny zapach ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 17:57   #2877
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 18:04   #2878
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Może to zależy od konkretnego zapachu
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 18:06   #2879
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2018-03-18 o 18:08
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 18:27   #2880
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLV

Cytat:
Napisane przez pamk22 Pokaż wiadomość
Dla mnie taka osoba z paroma zakupami pytająca, czy ją przepuszczę jest po prostu bezczelna. Ogólnie się przyjęło, że jak ktoś ma dużo zakupów, a inna osoba mniej to powinno się ją przepuścić, ale ja nie widzę żadnej podstawy do tego. Skoro oboje przychodzimy do dużego sklepu, który - nie oszukujmy się - jest przeznaczony do robienia dużych zakupów to na równych zasadach powinniśmy stać w kolejce. Po szybki zakup 1-2 rzeczy idzie się do sklepiku osiedlowego, a nie takiego molochu jak Biedronka. Co innego, gdy sam zdecyduję się kogoś przepuścić, bo jest to np. dziecko kupujące sok czy loda lub jest jakieś uzasadnienie do takiego przepuszczenia. Osoba pytająca, czy ją przepuszczę wywołuje presje, bo jak tego nie zrobię to zaraz sobie pomyśli, że jestem jakiś nieuprzejmy, a jeśli jest jeszcze plotkarą, a akcja dzieje się na wsi/małym mieście to zaraz się rozniesie.
No widzisz, Ty nie puścisz, a inni już tak. Jeżeli mam wybór iść kawałek dalej do B, a kupić to samo w sklepie osiedlowym 2-3 złote drożej, to logiczne, że pójdę do B. Przykre, że są tacy ludzie jak Ty. Wiele razy, zanim ktoś wypakował swoje rzeczy, ja już wychodziłam ze sklepu... Wystarczy trochę uprzejmości i zrozumienia, że nie każdy ma kasę, by wydawać w osiedlowym, skoro kawałek dalej ma taniej...
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-27 18:22:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.