Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 11:02   #2551
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
Ja też brałam ketonal takie miałam bolesne miesiączki (można powiedzieć prawie ściany gryzłam z bólu ).

Tak poza tym wracam do świata żywych.
Nadal nie wychodzę z domu tak na wszelki wypadek, czy sądzicie, że będzie miało sens jeśli jutro zrobię drugą betę? Ostatnią robiłam w zeszły wtorek, a później się przeziębiłam. Wizyta u gina w piątek a 1-sze usg za 2 tygodnie niecałe.
A poza tym dziwny ze mnie przypadek ---> zamiast porannych mdłości mam poranne rozwolnienie Plus nadal gigantyczne pobolewające cycki, nic więcej.

PORYCZAŁAM SIĘ - piękna historia. Nigdy nie należy tracić nadziei.
Fajnie,że u ciebie i fasolki wszystko dobrze Bolesność @ powinno zelżeć sporo po pierwszym porodzie ale nie do końca(ja tak miałam) a co do bety,pewnie chcesz mieć pewność ale naprawdę,dopóki masz objawy to znaczy,że z fasolką wszystko dobrze a za pare dni potwierdzi to lekarz.Trzymaj się ciepło

Cytat:
Napisane przez kwiatek23 Pokaż wiadomość
to może w waentynki udało się poczć maleństwo

Ja zaczynam dziś 12 cykl starań, oby teraz się udało
kwiatuszku jesteś taka dzielna-super i ściskam kciuki za ten cykl Polecam zajrzeć na wykresy a zwłaszcza komentarze dziewczyn,które też mają problem taki jak ty.Tu masz świeżą zafasolkowaną http://28dni.pl/zabkaa25/wykresy/2011-02-18


Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest z tym I trymestrem?? Bo już sama nie wiem. . .
Czy faktycznie trzeba bardzo na siebie uważać- w sensie że nie można tańczyć,skakać itd , czy można wszystko tylko że z umiarem??
Bo w internecie są rózne opinie na ten temat.

Myślę,że intuicja ci podpowie co powinnaś i co nie powinnaś


Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Ale macie dziewczyny tempo nie nadrobię Was już dzisiaj. Doczytałam tylko że kaskadera ma urodziny - także wszystkiego najlepszego kochana, zdrowia i spełnienia marzeń

Ja byłam dzisiaj rano na pobraniu krwi, jutro mam wyniki, stersuje się jak nie wiem co, mam nadzieję że faktycznie jestem w ciąży

No jak tam kochana,bo czekamy


Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość

U mnie 4dc i nadal mam @ , jeszcze 2 dni i spokój. Teraz przez najbliższe 3 miesiące starania odkładam, nie zamierzam mierzyć temp. ani bzykać się co drugi dzień tyle ile będziemy mieli ochotę tylko że bez zabezpieczenia, może coś wyjdzie, może nie. Chciałabym mieć marcowego (wiosennego) bobaska więc intensywne starania zacznę za 3 miesiące, a może już do tej pory coś samo wyjdzie

Życzę ci,żeby ci się udało wyłączyć myślenie i na wiosnę będziesz tulić swego wyśnionego bobasa
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:06   #2552
WERKA1254
Przyczajenie
 
Avatar WERKA1254
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Hej!!!
Jestem tu nowa na forum i chciałabym przyłączyć się do was dziewczyny ponieważ też staramy się z moim chłopakiem o bobaska....
WERKA1254 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:13   #2553
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Werka1254 witaj
Powiedz nam coś więcej o sobie
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:16   #2554
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Zgapcie ode mnie i w podpisie zaszyfrujcie "swoje dane cyklowe" To tylko propozycja ale na prawde nie sposób wszystkie zapamiętać a i czasu nie za wiele,żeby przekopywać wątek do "konkretnego przypadku"

Dobry pomysł Kaskaderko ja już od dawna mam link w swoim podpisie kiedy przypada mniej więcej owulka
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:18   #2555
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

To też zmienie podpis na bardziej czytelny
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:18   #2556
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez WERKA1254 Pokaż wiadomość
Hej!!!
Jestem tu nowa na forum i chciałabym przyłączyć się do was dziewczyny ponieważ też staramy się z moim chłopakiem o bobaska....
podaj swoj wiek i imie to dopisze Cie do listy imie sie domyslam - Weronika
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:20   #2557
WERKA1254
Przyczajenie
 
Avatar WERKA1254
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Werka1254 witaj
Powiedz nam coś więcej o sobie
OK.Mam 25 lat W związku jestem już ponad 5 lat,a ponieważ zamierzamy żyć ze sobą długo i szczęśliwie więc zaczęliśmy starać się o małego bobaska.Bardzo kocham dzieci pracowałam jako niania,pomagałam w wychowywaniu dzieci moich kuzynek i postanowiłam, że w końcu sama zostanę mamą i mam wielką nadzieję że się uda.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

nie moje imię to Wioletta Werka to tylko login
WERKA1254 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 11:22   #2558
Norniczka
Rozeznanie
 
Avatar Norniczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 553
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kwiatek23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny....
ja mam dziś 5dc myślałam, że to już koniec @ ale jeszcze plamie postanowiłam, że w tym miesiącu solidnie co dienne będe mierzyła temperature do 16dc bo potem biore luteine i nie ma sensu i wzoraj i dziś miałm na dole 37 sopni. Termometr jest ok bo pod pachą pokazuje 36,6. W zeszłe 2 cykle też raz na pare dni zmierzyłam i też najmniej miałam 36,9 ja nie wiem czemu ja mam taką wysoką temperature w pochwie. Ginekologicznie jestem zdrowa, nie mam żadnych torbieli. Raz mi się chyba w zeszłym cyklu w owu udało zmierzyć bo miałm z rana temperature 37,3 myślicie, że taka wysoka temperatura w całym cyklu to normalne? Ginekolog nicmi nie powiedziała.

I wogóle pytanie z innej beczki... czy pierwsz rocznicę ślubu się jakoś wyprawia? bo mamy zaklepaną mszę i chyba potem musze najbliższych na obiad zaposić co rodziców, diadków, świadków?
Ja nigdy temperaturki nie mierzyłam, dopiero w tym cyklu zaczęłam, z tym że w buzi, pod językiem. Narazie bardzo równe mi wychodzą 36.0 - 36.2 mimo że mierzę o różnych godzinach bo pracuje czasami na poranne zmiany a czasami na nocki chodzę. Czytałam że wtedy trzeba zmierzyć przynajmniej po 3 h snu. Mierze z ciekawości co z tego wyjdzie, ale za bardzo się na tym nie znam.
Co do 1 rocznicy ślubu to ja z mężem zrobiliśmy sobie wycieczkę na taką małą wyspę koło Irlandii, bo akurat tylko jeden dzień wolnego miałam a tutaj mieszkamy aktualnie. Ale jakbym była w domu to napewno pojechałabym po mszy w naszej intencji na obiadek do rodziców bo nasze mieszkanko za małe, a tak się składa że ślub braliśmy w dzień urodzin mojego taty więc razem byśmy świętowali
Norniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:25   #2559
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Zgapcie ode mnie i w podpisie zaszyfrujcie "swoje dane cyklowe" To tylko propozycja ale na prawde nie sposób wszystkie zapamiętać a i czasu nie za wiele,żeby przekopywać wątek do "konkretnego przypadku"

Dobry pomysł Kaskaderko ja już od dawna mam link w swoim podpisie kiedy przypada mniej więcej owulka

Faktycznie,dopiero zauważyłam ja to tak aż biegła w tych sprawach nie jestem Jak zrobić taki podpis-pomożesz ?
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:29   #2560
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Jaką mamy dziś piękną wiosenna pogodę
U mnie na słońcu +25C' słoneczko świeci mocno, lekki świeży wiaterek wieje uwielbiam taką pogodę

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Faktycznie,dopiero zauważyłam ja to tak aż biegła w tych sprawach nie jestem Jak zrobić taki podpis-pomożesz ?
wystarczy , że wejdziesz na jakąś stronkę z suwaczkami np. suwaczek com i tam wybierasz kolor suwaczka itp potem generują ci się podpisy jeśli chcesz prześlij mi na pw dokładna datę OM i długość cyklu to ja ci pomoge zrobić podpisik , bo ja w tłumaczeniu nie jestem dobra
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:33   #2561
Tusia_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 103
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

jeszcze 5 dni do testowania nie moge sie doczekać a na razie, żeby nie myśleć ide przekopać ogródek i posadzić kwiatki. o! piszcie jak najwięcej, bo nie lubie ponownie wchodzić na forum i widzieć, że ostatnia wiadomość jest moja
Tusia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 11:35   #2562
kwiatek23
Rozeznanie
 
Avatar kwiatek23
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 738
GG do kwiatek23
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Dziewczyny help nie wiem co się dzieje... ;( dziś mam 5dc wczoraj i dziś już tylko plamiłam, zaczął nie przed chwilą lewy jajnik kuć i jakbym znowu okres dostała kew się leje ale już ni tak żywa czerwień a czarna prawie
__________________
27cs, ostatnia @ 26.01.2012

"Serce ma swoje racje, których nie zna rozum" - B. Pascal

http://enpr.pl/1508/47129
kwiatek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:38   #2563
WERKA1254
Przyczajenie
 
Avatar WERKA1254
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

dziękuje goldika za wpisanie mnie na listę
WERKA1254 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:39   #2564
Norniczka
Rozeznanie
 
Avatar Norniczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 553
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O, to widzę że podobne daty ślubu mamy bo ja 22.08 z tym że w tym roku będzie druga rocznica.

Co do podpisu to też spróbuje zmienić bo faktycznie ciężko cokolwiek spamiętać.
Norniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:41   #2565
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kwiatek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny help nie wiem co się dzieje... ;( dziś mam 5dc wczoraj i dziś już tylko plamiłam, zaczął nie przed chwilą lewy jajnik kuć i jakbym znowu okres dostała kew się leje ale już ni tak żywa czerwień a czarna prawie
Ja bym na twoim miejscu udała się do gina jak się tak z ciebie "leję" no ale poczekaj może do jutra , nie mam pojęcia co ci doradzić

Mnie to nadal zastanawia czemu po rozpoczęciu przytulanek bez zabezpieczenia z moim tż okres skrócił mi sie o prawe 3 dni zawsze miałam 5-6 dni a teraz 3 góra 4 i to takie inne bo troszkę więcej jest jaśniejszej krwi chyba się wybiorę niedługo do gina jak tak dalej będzie
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:50   #2566
Norniczka
Rozeznanie
 
Avatar Norniczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 553
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kwiatek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny help nie wiem co się dzieje... ;( dziś mam 5dc wczoraj i dziś już tylko plamiłam, zaczął nie przed chwilą lewy jajnik kuć i jakbym znowu okres dostała kew się leje ale już ni tak żywa czerwień a czarna prawie
Hmm... Kwiatku mi się nigdy tak nie przydarzyło, ale może jak nie przejdzie to ja bym się wybrała do gin. A brzuch Cię boli czy tylko znowu krwawisz??
Norniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:55   #2567
WERKA1254
Przyczajenie
 
Avatar WERKA1254
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

dziewczyny mają rację poczekaj do jutra a jak nie przejdzie to zgłoś się jednak do gin.
WERKA1254 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:56   #2568
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kwiatek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny help nie wiem co się dzieje... ;( dziś mam 5dc wczoraj i dziś już tylko plamiłam, zaczął nie przed chwilą lewy jajnik kuć i jakbym znowu okres dostała kew się leje ale już ni tak żywa czerwień a czarna prawie
U mnie zawsze pod koniec taka czarna krew leci, nie denerwuj się kwiatek W ogóle to umawiaj się często do gina na wizyty bo u ciebie ciągle jakieś zawirowania w cyklu są. Męcz tego chłopa ile wlezie, to jego praca w końcu.

Cytat:
Napisane przez WERKA1254 Pokaż wiadomość
dziękuje goldika za wpisanie mnie na listę
Witaj Werka na forum, powodzenia w staraniach!
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:07   #2569
WERKA1254
Przyczajenie
 
Avatar WERKA1254
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
U mnie zawsze pod koniec taka czarna krew leci, nie denerwuj się kwiatek W ogóle to umawiaj się często do gina na wizyty bo u ciebie ciągle jakieś zawirowania w cyklu są. Męcz tego chłopa ile wlezie, to jego praca w końcu.



Witaj Werka na forum, powodzenia w staraniach!
nie dziękuje żeby nie zapeszyć...

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

tak na marginesie fajnie jest podzielić się swoimi problemami,radościami i troskami z innymi człowiek jak się komuś wygada to na duszy od razu robi się lżej i nie dusi wszystkiego w sobie....Cieszę się że mogę uczestniczyć na tym forum
WERKA1254 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 12:15   #2570
klapciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witam,

Postanowiliśmy z chłopakiem postarać się o dziecko i w tym miesiącu odłożyliśmy wszelkie zabezpieczenia na bok Cykle mam 31 dniowe, jak w zegarku szczególnie przez ostatnie pół roku tak było( może z 1-2 dniowymi odchyleniami ale to rzadko). Ostatnią miesiączkę miałam 13.02 więc teoretycznie powinnam 16.03 dostać okres a tu nic. Robiłam test 2 dni po terminie i wczoraj i wyszły negatywne. Wiec nie wiem czy spokojnie czekać czy iść do ginekologa. Jak sądzicie?
__________________
„Mnie bardzo nudzi równy szyk..."
klapciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:16   #2571
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Jaką mamy dziś piękną wiosenna pogodę
U mnie na słońcu +25C' słoneczko świeci mocno, lekki świeży wiaterek wieje uwielbiam taką pogodę
Ja też chcę taką pogode

Cytat:
Napisane przez kwiatek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny help nie wiem co się dzieje... ;( dziś mam 5dc wczoraj i dziś już tylko plamiłam, zaczął nie przed chwilą lewy jajnik kuć i jakbym znowu okres dostała kew się leje ale już ni tak żywa czerwień a czarna prawie
Kwiatku jeśli taka sytuacja jest pierwszy raz to poszłabym do lekarza.
Ja np. mam tak że w 1 dniu miesiączki mam krew b.czerwoną, a w 3 dniu już taką ciemno brązową.
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:20   #2572
WERKA1254
Przyczajenie
 
Avatar WERKA1254
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Wink Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez klapciaczek Pokaż wiadomość
Witam,

Postanowiliśmy z chłopakiem postarać się o dziecko i w tym miesiącu odłożyliśmy wszelkie zabezpieczenia na bok Cykle mam 31 dniowe, jak w zegarku szczególnie przez ostatnie pół roku tak było( może z 1-2 dniowymi odchyleniami ale to rzadko). Ostatnią miesiączkę miałam 13.02 więc teoretycznie powinnam 16.03 dostać okres a tu nic. Robiłam test 2 dni po terminie i wczoraj i wyszły negatywne. Wiec nie wiem czy spokojnie czekać czy iść do ginekologa. Jak sądzicie?
ja na Twoim miejscu wybrałabym się do ginekologa skoro 2 testy wyszły negatywne.Boli Cię brzuch?
WERKA1254 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:22   #2573
klapciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Tak- czasem mam takie lekkie skurcze jakbym @ miała dostać, chodzę co chwilę do łazienki, sprawdzam i nic. Innych objawów nie mam, no może jestem senna ale przesilenie wiosenne też to może być, piersi bolą nieco, ale równie dobrze mogą boleć jak na okres więc chyba zaczekam do przyszłego tygodnia i pójdę do lekarza, jeżeli nic się nie wyjaśni.
__________________
„Mnie bardzo nudzi równy szyk..."
klapciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:27   #2574
Krewetka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 158
GG do Krewetka_25
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Kwiatek do lekarza!!!!!!!!!!
__________________
Krewetka
24.12.2010 r. [*] - Mama Aniołka
Krewetka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:27   #2575
WERKA1254
Przyczajenie
 
Avatar WERKA1254
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

ja przed ostatnią miesiączką też tak miałam brzuch przez kilka dni raz mnie bolał raz nie też robiłam test i wyszedł negatywny a za kilka godzin dostałam okres dodam że piersi zawsze mnie bolą i robią się nabrzmiałe a tym razem tak nie było.Może masz i racje poczekaj jeszcze chwile zobaczysz jak będzie...Życzę powodzenia bo napewno wolałabyś nie dostać tego okresu skoro staracie się o dzieko
WERKA1254 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:29   #2576
kwiatek23
Rozeznanie
 
Avatar kwiatek23
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 738
GG do kwiatek23
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Norniczka Pokaż wiadomość
Hmm... Kwiatku mi się nigdy tak nie przydarzyło, ale może jak nie przejdzie to ja bym się wybrała do gin. A brzuch Cię boli czy tylko znowu krwawisz??
Boli identycznie tak jakbym dopiero okres miała dostać
__________________
27cs, ostatnia @ 26.01.2012

"Serce ma swoje racje, których nie zna rozum" - B. Pascal

http://enpr.pl/1508/47129
kwiatek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:51   #2577
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Kwiatek, macica sie oczyszcza jak jest taka ciemna, prawie czarna krew - ja tak mialam jak chyba zaczelam brac tabletki anty (pierwszy chyba @✂na nich), nie pamietam dokladnie. Rozmawialam wtedy z moja gin i stwierdzila ze to normalne, macica sie oczyszcza i bardziej zluszcza, ponoc to nic czym trzeba byloby sie martwic. A co do plamienia i prawie konca @ to ja mialam czesto takie cykle ze 3-4 dni normalny @, potem dzien plamienia, ze myslalam ze juz koniec a na nastepny dzien normalny @ od nowa i potem trwal dluzej niz normalnie, wtedy te ''drugie'' krwawienie trwalo jeszcze dzien lub dwa a potem bylo plamienie ok 3-4 dni.Wydaje mi sie ze to sprawka hormonow..
Ale dla pewnosci skontaktuj sie ze swoim ginkologiem, jesli krwawienie nie ustapi przez dwa nastepne dni. Mam nadzieje, ze choc troche Cie uspokoilam..
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 13:22   #2578
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witam wszystkie nowe staraczki i życzę powodzenia

kwiatek też tak kiedyś miałam i to nie było nic złego, ale jakby Ci nie przeszło to idź lepiej do lekarza

Dziewczyny beta 164 moja dzidzia ma 2 tyg i 3 dni

Dzięki za kciuki
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 13:25   #2579
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe staraczki i życzę powodzenia

kwiatek też tak kiedyś miałam i to nie było nic złego, ale jakby Ci nie przeszło to idź lepiej do lekarza

Dziewczyny beta 164 moja dzidzia ma 2 tyg i 3 dni

Dzięki za kciuki
No to już można oficjalnie gratulować !! Cieszę się razem z Tobą
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 13:39   #2580
DamiankaKamilka
Raczkowanie
 
Avatar DamiankaKamilka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bilcza/Kielce
Wiadomości: 202
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe staraczki i życzę powodzenia

kwiatek też tak kiedyś miałam i to nie było nic złego, ale jakby Ci nie przeszło to idź lepiej do lekarza

Dziewczyny beta 164 moja dzidzia ma 2 tyg i 3 dni

Dzięki za kciuki
Gratuluję serdecznie małej istotki pod serduszkiem
__________________

DamiankaKamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.