przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 12:54   #1891
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ale nawet przy jasnych włosach mozna uzyskać efekt "córki młynarza". Przetrenowalam już parę sposobow nakładania pudru na wlosy i odradzam posypywanie glowy pudrem a potem przeczesywanie palcami i wklepywanie, bo nawet u blondynek moga sie wtedy pojawić biale pasma, których za diabła się nie wyczesze, albo wręcz białe placki na skórze głowy. Najlepiej jest rozetrzeć podrobinę pudru w dłoniach i delikatnie przeczesywać tak palcami włosy. Uprzedzam tylko, że po takim pudrowaniu włosy się bardzo elektryzują (przynajmniej u mnie). Więc albo pudrujemy solidnie i starannie, albo będziemy miały efekt przetłuszczonych wlosów przy skorze głowy, a dalej elektryzujące się i fruwające pasma.
Dokładnie U mnie najlepiej sprawdza sie pudrowanie wieczorem przed pójsciem spac (zanim zdążą się przetłuścić). W ten sposób jak wstane mam w miarę znośne włosy i łatwiej jest potem jeszcze odrobine przypudrować, niż takie tłuste strąki
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 13:32   #1892
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Dokładnie U mnie najlepiej sprawdza sie pudrowanie wieczorem przed pójsciem spac (zanim zdążą się przetłuścić). W ten sposób jak wstane mam w miarę znośne włosy i łatwiej jest potem jeszcze odrobine przypudrować, niż takie tłuste strąki

Dobry pomysl. Moze i jak sprobuje. Bo ja zawsze rano posypywalam.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 15:51   #1893
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Uprzedzam tylko, że po takim pudrowaniu włosy się bardzo elektryzują (przynajmniej u mnie).
U mnie też tak jest ;/ Ale jak przypudruję samą grzywkę to jest dobrze. Dzisiaj rano tak zrobiłam i włosy są całkiem niezłe do tej pory
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 14:10   #1894
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

mój fryzjer podał mi ostatnio niezły pomysł. Narzekałam ze nie moge uzywac odzywek bo strasznie mi sie przetłuszczaja po nich wlosy, a on na to ze dobrym sposobem jest nakładanie odzywki bez spłukiwania, którą po paru minutach spłukujemy. To jest podobno wersja najłagodniejsza
sama nie probowałam, bo na stanie w łazience mam tylko takie do slukiwania, ale moze ktoras wypróbuje?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:29   #1895
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mój fryzjer podał mi ostatnio niezły pomysł. Narzekałam ze nie moge uzywac odzywek bo strasznie mi sie przetłuszczaja po nich wlosy, a on na to ze dobrym sposobem jest nakładanie odzywki bez spłukiwania, którą po paru minutach spłukujemy. To jest podobno wersja najłagodniejsza
sama nie probowałam, bo na stanie w łazience mam tylko takie do slukiwania, ale moze ktoras wypróbuje?
Ja czasem nakładam na włosy odzywkę z czarnej rzepy Ziai, ale nie od skóry głowy, tylko mniejwięcej od połowy (od tego miejsca, gdzie chwyta się włosy aby zrobić z nich kuca). Mimo wszystko jestem zdania, że nawet spłukana odzywka obciąża włosy, tak jest u mnie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:45   #1896
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Mnie w wątku o oleju rycynowym poradzono żeby zmywać różne oleje i maski z włosów mocno masując skórę głowy przez kilka minut. Sprawdza się. Włosy o wiele wolniej mi się przetłuściły.
W ogóle powoli widzę efekty moich starań więc jestem bardzo zadowolona. Skóra głowy odzywczaja się już od codziennego mycia
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:51   #1897
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja nie wyobrażam sobie, żeby nie nałożyć po każdym myciu odżywki, dlatego nakładam ją już od słynnego ucha w dół.

Aggie, jak się sprawuje Bebi? Jak zużyję obecne szampony zamierzam go wypróbować.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 18:13   #1898
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Kupiłam szampon Fitti pokrzywowy, zobaczymy co to takiego
Oczywiście polecam Polleny Malwa czarną rzepkę, pomogła mi "powstać" po kilku użyciach Head & Shoulders po którym miałam włosy w stanie tragicznym po kilku godzinach mokre włoszka...
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:49   #1899
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;11262490]Kupiłam szampon Fitti pokrzywowy, zobaczymy co to takiego
Oczywiście polecam Polleny Malwa czarną rzepkę, pomogła mi "powstać" po kilku użyciach Head & Shoulders po którym miałam włosy w stanie tragicznym po kilku godzinach mokre włoszka...[/QUOTE]

Fitti dobrze się u mnie sprawował (;
Obecnie mam aloesowy szampon firmy Pollena-Savona i jestem z niego baaardzo zadowolona
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:23   #1900
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Aggie, jak się sprawuje Bebi? Jak zużyję obecne szampony zamierzam go wypróbować.
Jak dla mnie rewelacja - myję włosy co dwa dni.

Żeby nie było, że to takie cudo - jesli myję jednego dnia rano, to mniej więcej w połowie drugiego dnia widać lekko, że włosy sa juz lekko nie takie. Ale bez problemu moge sie pokazać ludziom, bo póki co przetłuszczają mi się jeszcze boki, tuż przy skroniach. Pod koniec drugiego dnia kiedy rozczesuje włosy, to widać, że są leciutko przetłuszczone przy skorze głowy.

Przypuszczam więc, żę musi minąć co najmniej parę tygodni regularnego mycia, aby efekty zaczęły być jeszcze bardziejw widoczne. Na razie stwierdzam, że Bebi przedłużył mi świeżość włosow o około pół dnia.

Dodam, że wcześniej musialam myć włosy codziennie, ponieważ następnego ranka były już ewidentnie lekko przetłuszczone - obecnie są lekko przyklapnięte.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:28   #1901
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Fitti dobrze się u mnie sprawował (;
Obecnie mam aloesowy szampon firmy Pollena-Savona i jestem z niego baaardzo zadowolona
Super, nie lubię ciągle używać jednego szamponu. Można tę pollenę dostać w rossmannie?
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 05:16   #1902
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie rewelacja - myję włosy co dwa dni.

Żeby nie było, że to takie cudo - jesli myję jednego dnia rano, to mniej więcej w połowie drugiego dnia widać lekko, że włosy sa juz lekko nie takie. Ale bez problemu moge sie pokazać ludziom, bo póki co przetłuszczają mi się jeszcze boki, tuż przy skroniach. Pod koniec drugiego dnia kiedy rozczesuje włosy, to widać, że są leciutko przetłuszczone przy skorze głowy.

Przypuszczam więc, żę musi minąć co najmniej parę tygodni regularnego mycia, aby efekty zaczęły być jeszcze bardziejw widoczne. Na razie stwierdzam, że Bebi przedłużył mi świeżość włosow o około pół dnia.

Dodam, że wcześniej musialam myć włosy codziennie, ponieważ następnego ranka były już ewidentnie lekko przetłuszczone - obecnie są lekko przyklapnięte.
No to świetnie! Ja obecnie nie używam już soku aloesowego, bo wycofali go z Almy, a nigdzie więcej go nie widziałam. Ale i tak jestem już w stanie pokazać się ludziom drugiego dnia. Bardzo mnie to cieszy

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;11265636]Super, nie lubię ciągle używać jednego szamponu. Można tę pollenę dostać w rossmannie?[/QUOTE]

Raczej nie można. Ja kupuję w Carrefourze, ale widziałam też z wielu kioskach (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:44   #1903
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Raczej nie można. Ja kupuję w Carrefourze, ale widziałam też z wielu kioskach (;
Aaa to ok W Carrefourze też bywam
Dziękuję

Co do Fitti to niezła sprawa, zapach ma raczej mydlany ale włosy są całkiem inne Ostatnio byłam zmuszona kilka razy użyć Schaumy dla dzieci i nie polecam. Po Fitti włosy są miękkie i takie delikatne Fajna sprawa
Jutro zobaczymy jak ze świeżością. Po Schaumie ok 16 wyglądały średnio, nawet bardzo średnio
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:55   #1904
NICOL S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

witam . ja również posiadam problem z przetłuszczającymi sie w bardzo szybkim tempie wlosami tzn umyje je wieczorem a na drugi dzień już okolo południa sa przetłuszczone i zbijaja sie w strączki nie wiem co mam robić próbowałam już wielu sposobów : szmpony z apteki przeciz przetłuszczaniu sie wlosów , szmopny ziolowe bez silikonów , szampony dla dzieci , seboradin do wcierania ktory miał zmniejszyć przetłuszczanie i nic mam problem z wypadaniem wlosów również - moja pani dermatolog powiedziała mi ze włosy wypadają gdy są przetłuszczone i ze nie moge do tego dopuszczaś ale jak mam to zrobić ( dodam ze mam 17 lat wieć to pewnie przez dojrzewanie. powiedzcie mi czy jeśli wspomne o tym ginekologowi to mi coś poradzi ? a moze powinnam pojśc do endokrynologa ? robilam sobie nawet morfologie ostatnio ze względu na wypadanie i wszystko w normie wyszlo . co powinnam zrobić?
NICOL S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:47   #1905
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

NICOL S, przeczytaj na spokojnie cały wątek i wypisz sobie sposoby i produkty polecane przez dziewczyny. Będziesz musiała próbować, nie ma rady.

Ze swojej strony polecam Ci picie pokrzywy (wątek o Pijaczkach Pokrzywy - część 1-sza), płukanki z pokrzywy i może tonik Seboradin z czarnej rzepy oraz szampon dziecięcy Bebi?

Z panią doktor zgadzam się, że nie wolno dopuszczać do przetłuszczenia sie włosów, bo mogą zacząć wypadać. Nalezy myć włosy codziennie, skoro trzeba. I może nie na wieczór, ale rano?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:46   #1906
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

dziewczyny, znacie jakies szampony dodające objętosci włosom cienkim, ale bez silikonów?
cholera, nie mam juz pomysłu na moje włosy ... przesuszone, ale u nasady dosc szybko przetłuszczające sie, na drugi dzień po umyciu "klapniete", a mycie codzienne to dla mnie koszmar, dla włosow tez - strasznie sie wtedy rozdwajają i przesuszają
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 16:09   #1907
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja zauważyłam, że od kilku dni mój skalp szybciej się przetłuszcza. Myję włosy ok. 19.30, a dziś o 14 czułam już, że jest przetłuszczony. Zastanawiam się, co mogło to spowodować. Od prawie trzech tygodni używam szamponu pokrzywowego Barwy, lotionu Seboradin Niger i piję pokrzywę. Pomyślałam, że może szampon i Seboradin wysuszyły skórę i przez to przetłuszcza się ona szybciej, ale to tylko takie moje gdybanie. Może Wy macie jakiś pomysł?
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 16:29   #1908
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że od kilku dni mój skalp szybciej się przetłuszcza. Myję włosy ok. 19.30, a dziś o 14 czułam już, że jest przetłuszczony. Zastanawiam się, co mogło to spowodować. Od prawie trzech tygodni używam szamponu pokrzywowego Barwy, lotionu Seboradin Niger i piję pokrzywę. Pomyślałam, że może szampon i Seboradin wysuszyły skórę i przez to przetłuszcza się ona szybciej, ale to tylko takie moje gdybanie. Może Wy macie jakiś pomysł?
Spróbuj rezygnować po kolei z każdego produktu i metodą eliminacji dojdziesz do tego, co tak źle na Ciebie działa (;

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
dziewczyny, znacie jakies szampony dodające objętosci włosom cienkim, ale bez silikonów?
cholera, nie mam juz pomysłu na moje włosy ... przesuszone, ale u nasady dosc szybko przetłuszczające sie, na drugi dzień po umyciu "klapniete", a mycie codzienne to dla mnie koszmar, dla włosow tez - strasznie sie wtedy rozdwajają i przesuszają
Polecam każdy szampon ziołowy. Ja nakładam na włosy odżywkę na godzinę [trzymam pod czepkiem], potem zmywam odżywkę szamponem ziołowym przez kilka minut mocno masując skórę głowy. Włosy są o wiele bardziej puszyste. Poza tym polecam okrągłą szczotkę ze sztucznego miękkiego włosia. Ja używam jej jak zwykłą szczotkę- nie okrągłą, i jest świetnie. Nie robi na głowie oklapusa (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 16:57   #1909
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Spróbuj rezygnować po kolei z każdego produktu i metodą eliminacji dojdziesz do tego, co tak źle na Ciebie działa (;
Dzisiaj użyję szamponu Ziai, który mam w zapasie
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 17:42   #1910
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A ja ostatnio mogłam sie pokazac na oczy na drugi dzien bez umycia włosów Tylko nie czyłam sie komfortowo więc jeszcze trochę poczekam. Ale czuję ze jestem na dobrej drodze do mycia włosów co 2 dni
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 18:35   #1911
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Szampon Fitti mogę polecić
Jest drugi dzień od mycia włosów a dokładnie myłam przed północą we wtorek. Po Schaumie dla dzieci efekt był marny, jak pisałam - na drugi dzień wieczorem widocznie przetłuszczone przy głowie a dzisiaj po Fitti jeszcze całkiem świeże Zobaczę jutro jak to będzie wyglądało. Jak co wyjazd do szkoły o 15 (dzienne, nie zaoczne heh) i jak co zdążę je umyć Ale i tak jestem zadowolona, nie ma dyskomfortu na drugi dzień wieczorem
Czyli w sumie tylko ziołowe szampony, już nawet nie będę próbowała ekperymentować z innymi Ewentualnie Biedronkowe, zielony mi służył
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 05:35   #1912
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyję szamponu Ziai, który mam w zapasie
A jaki szampon masz?

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio mogłam sie pokazac na oczy na drugi dzien bez umycia włosów Tylko nie czyłam sie komfortowo więc jeszcze trochę poczekam. Ale czuję ze jestem na dobrej drodze do mycia włosów co 2 dni
Ja też nie czuję się bardzo komfortowo drugiego dnia, ale wczoraj było już naprawdę dobrze. Teraz mogę nawet cały dzień odgarniać grzywkę paluchami i następnego dnia nie ma dramatu. Po mojej kuracji drugiego dnia wieczorem włosy wyglądają często lepiej niż dawniej wieczorem dnia pierwszego. Tutaj dużo zawdzięczam pielęgnacji i szczotce ze sztucznego włosia

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;11296882]Szampon Fitti mogę polecić
Jest drugi dzień od mycia włosów a dokładnie myłam przed północą we wtorek. Po Schaumie dla dzieci efekt był marny, jak pisałam - na drugi dzień wieczorem widocznie przetłuszczone przy głowie a dzisiaj po Fitti jeszcze całkiem świeże Zobaczę jutro jak to będzie wyglądało. Jak co wyjazd do szkoły o 15 (dzienne, nie zaoczne heh) i jak co zdążę je umyć Ale i tak jestem zadowolona, nie ma dyskomfortu na drugi dzień wieczorem
Czyli w sumie tylko ziołowe szampony, już nawet nie będę próbowała ekperymentować z innymi Ewentualnie Biedronkowe, zielony mi służył
[/QUOTE]

A masz porównanie z innymi szamponami ziolowymi? Jak na ich tle wypada Fitti?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:05   #1913
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
dziewczyny, znacie jakies szampony dodające objętosci włosom cienkim, ale bez silikonów?
cholera, nie mam juz pomysłu na moje włosy ... przesuszone, ale u nasady dosc szybko przetłuszczające sie, na drugi dzień po umyciu "klapniete", a mycie codzienne to dla mnie koszmar, dla włosow tez - strasznie sie wtedy rozdwajają i przesuszają
ja moge polecić nivea volume lift czt jakoś tak, nie ma silikonów, wlosy sie ładnie błyszczą i są takie leciutkie, mnie się po nim też trochę wolniej przetłuszczały
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:16   #1914
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

http://allegro.pl/item573137219_herc...9028_66mm.html


co do okrągłych szczotek z naturalnego włosia to znalazłam taką ;p
sprzedawca ma w ofercie jeszcze kilka o mniejszej srednicy i jedną o wiekszej, co myslicie ?:P

tak sie jeszcze zastanawiałam, jakbym myła włosy tylko u nasady szamponem z sls do włosów przetłuszczających się, to czy potem przy spłukiwaniu włosów, jak ta piana ścieknie po reszcie włosów - czy to wystarczy zeby silikony zmyc ?
bo myslałam zeby tak własnie robic, a potem lekką odzywke nakładac tylko od połowy długosci włosow i przed suszeniem jedwab na same koncówki?
no i dzisiaj sobie zrobie psikadło mazidłowe z keratyna pantenolem i jedwabiem + jakies tam mleczko... no cóz, kombinujemy ;p a w przyszłym tyg musze sie do fryzjera umówic bo tych zniszczonych koncówek chyba nic nie uratuje :P
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:03   #1915
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja też nie czuję się bardzo komfortowo drugiego dnia, ale wczoraj było już naprawdę dobrze. Teraz mogę nawet cały dzień odgarniać grzywkę paluchami i następnego dnia nie ma dramatu. Po mojej kuracji drugiego dnia wieczorem włosy wyglądają często lepiej niż dawniej wieczorem dnia pierwszego. Tutaj dużo zawdzięczam pielęgnacji i szczotce ze sztucznego włosia
Myślisz, że szczotka ze sztucznego włosia też może wpłynąc pozytywnie na przetłuszczające sie włosy? Bo ja cholercia, zastanawiam się, czy aby cudowna moc Bebi nie osłabła Wczoraj wieczorem włosy miałam juz naprawde nie za bardzo. Lepiej niż przed uzywaniem Bebi, ale to jeszcze nie to co chcialam osiągnąć. No nic, mam jeszcze pół butelki, zobaczymy...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:14   #1916
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Myślisz, że szczotka ze sztucznego włosia też może wpłynąc pozytywnie na przetłuszczające sie włosy? Bo ja cholercia, zastanawiam się, czy aby cudowna moc Bebi nie osłabła Wczoraj wieczorem włosy miałam juz naprawde nie za bardzo. Lepiej niż przed uzywaniem Bebi, ale to jeszcze nie to co chcialam osiągnąć. No nic, mam jeszcze pół butelki, zobaczymy...
Bebi, ten dla dzieci ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:15   #1917
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
Bebi, ten dla dzieci ?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:19   #1918
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
ja zawsze hippa uzywalam z szamponów dziecięcych, masz jakies porównanie ??
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 13:45   #1919
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Hmmm... przetłuszczanie sie włosów może miec różne przyczyny... i chyba jedynym wyjsciem jest pogodzenie sie z tym i mycie włosów tak często jak trzeba
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 13:51   #1920
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Hmmm... przetłuszczanie sie włosów może miec różne przyczyny... i chyba jedynym wyjsciem jest pogodzenie sie z tym i mycie włosów tak często jak trzeba

Chyba jednak nie, skoro można podjąć próby wyeliminowania tych przyczyn na różne sposoby, a z tego co piszą dziewczyny jest to możliwe i to z dobrym skutkiem, bo niektórym już się to udało.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.