przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 13:57   #1921
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ja zawsze hippa uzywalam z szamponów dziecięcych, masz jakies porównanie ??
Miała Hippa po Męzu, któremu Hipp nie przypasował i mi go oddał. Wymyłam go, ale zachwycona nie byłam, włosy było po nim jakieś dziwne. Choć teraz porównując go z Bebi stwierdzam, że na początku, przez pare pierwszych myć Bebi tez mialam dziwne uczucie, jakby włosy nie były do końca domyte. Po paru myciach to uczucie jednak zniknęło.

Dziamma, co Ty opowiadasz, pogodzic się z przetłuszczaniem. Jasne, trzeba myć włosy tak często jak potrzeba, ale należy też próbować owo przetłuszczanie zmniejszać.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:44   #1922
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

no to będę musiała się zaopatrzyc w bambi

a własnie, znacie jakies odzywki przeznaczone do zniszczonych włosow przetłuszczających się?
mam taka z Ziaji, Ryż, http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6059
jak dla mnie jest niezła, ale szału nie robi więc szukam dalej... wiem że kiedys z fructisa była jakas ;p
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:48   #1923
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Myślisz, że szczotka ze sztucznego włosia też może wpłynąc pozytywnie na przetłuszczające sie włosy? Bo ja cholercia, zastanawiam się, czy aby cudowna moc Bebi nie osłabła Wczoraj wieczorem włosy miałam juz naprawde nie za bardzo. Lepiej niż przed uzywaniem Bebi, ale to jeszcze nie to co chcialam osiągnąć. No nic, mam jeszcze pół butelki, zobaczymy...
No może nie tyle wpłynie ta szczotka na przetłuszczanie się włosów co na ich wygląd. Po czesaniu taką zwykłą szczotką z kuleczkami mam włosy podzielone na tłuste, przylegające do głowy pasemka [ mówię o grzywce, bo reszty włosów nie czeszę na sucho :P ], a po szczotce ze sztucznego włosia jest rewelacyjnie. Włosy rozdzielona i podniesione u nasady

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Hmmm... przetłuszczanie sie włosów może miec różne przyczyny... i chyba jedynym wyjsciem jest pogodzenie sie z tym i mycie włosów tak często jak trzeba
Wiadomo, trzeba się w jakimś sensie pogodzić z tym przetłuszczaniem. Nikt z nas nie ma nawet nadziei, że będzie mył włosy raz na tydzień (; Ale jak widać można przejść z mycia codziennie nawet na mycie co 4 dni I nie jest to szkodliwe. Rzecz w tym by nie popaść w paranoję i tyle
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:53   #1924
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dziamma, co Ty opowiadasz, pogodzic się z przetłuszczaniem. Jasne, trzeba myć włosy tak często jak potrzeba, ale należy też próbować owo przetłuszczanie zmniejszać.
Prawda? Ale Pani Dziamma polemikę z jej poglądami nazywa utrudnianiem wątków jak to mi udowadnia poza wątkiem

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad
a własnie, znacie jakies odzywki przeznaczone do zniszczonych włosow przetłuszczających się?
Może polski Wax, ten zielony? Albo Seboradin a formie balsamu. I oczywiście Joanna Rzepa
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:56   #1925
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Chatul, a gdzie najlepiej kupic szczotke z naturalnego włosia, bo zgaduje ze nie w rossmanie ?:P na allegro widziałam takie firmy Farouk ,
http://allegro.pl/item568643073_faro...ushes_waw.html
i takie jakiejs tam firmy Hercules
http://allegro.pl/item573137219_herc...9028_66mm.html

jak myslicie, opłaca się?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:04   #1926
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
Chatul, a gdzie najlepiej kupic szczotke z naturalnego włosia, bo zgaduje ze nie w rossmanie ?:P na allegro widziałam takie firmy Farouk ,
http://allegro.pl/item568643073_faro...ushes_waw.html
i takie jakiejs tam firmy Hercules
http://allegro.pl/item573137219_herc...9028_66mm.html

jak myslicie, opłaca się?
Nie wiem ile te okrągłe kosztuja, ale ja za swoją "płaską" płaciłam 20zł we fryzjerskim, wiec tu mi się wydaje troche drogo
A tak w ogóle to zastanawiam się, jak taką okragłą szkotką rozczesać włosy Chatul jak to robisz? Czeszesz od spodu, unosząc pasma do góry czy jak?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:18   #1927
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
Chatul, a gdzie najlepiej kupic szczotke z naturalnego włosia, bo zgaduje ze nie w rossmanie ?:P na allegro widziałam takie firmy Farouk ,
http://allegro.pl/item568643073_faro...ushes_waw.html
i takie jakiejs tam firmy Hercules
http://allegro.pl/item573137219_herc...9028_66mm.html

jak myslicie, opłaca się?
Nie opłaca się. Poszukaj w sklepie z kosmetykami sztoki z włosia i tyle. Ja za swoją załam 5,50 zł. Sztuczne włosie jest taniutkie.

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile te okrągłe kosztuja, ale ja za swoją "płaską" płaciłam 20zł we fryzjerskim, wiec tu mi się wydaje troche drogo
A tak w ogóle to zastanawiam się, jak taką okragłą szkotką rozczesać włosy Chatul jak to robisz? Czeszesz od spodu, unosząc pasma do góry czy jak?
Ja nie rozczesuję jako tako włosów. Generalnie to przed myciem włosów czeszę je zwykłą szczotką, po umyciu rozczesuję grzebieniem albo wyżej wspomnianą szczotką i na sucho już tylko tą ogrągłą. I to normalnie, używam jej tak samo jak używam prostej szczotki. Przeciągam po włosach i tyle. Tyle, że nie od przedziałka w dół tylko od grzywki do tyłu, tak jakbym chciała trochę grzywkę zaczesać. Po chwili włosy same wracają na swoje miejsce.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 16:18   #1928
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Wiadomo, trzeba się w jakimś sensie pogodzić z tym przetłuszczaniem. Nikt z nas nie ma nawet nadziei, że będzie mył włosy raz na tydzień (; Ale jak widać można przejść z mycia codziennie nawet na mycie co 4 dni I nie jest to szkodliwe. Rzecz w tym by nie popaść w paranoję i tyle [/quote]


Dokładnie
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:25   #1929
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Dziamma, ale chyba nie bardzo rozumiem.

Najpierw piszesz, że jedynym wyjściem na przetłuszczająće sie włosy jest pogodzić się z tym i myć włosy tak często jak trzeba. Teraz popierasz słowa Chatul, która napisała wyraźnie, że jest mozliwe przejście z codziennego mycia na mycie co kilka dni, a więc popierasz tym samym metody umożliwiający wydłużenie świeżości włosów. Więc jak, pogodzić się z przetłuszczaniem i nie robic nic czy w końcu dążyć do wydłużenia ich świeżości? Bo nie bardzo rozumiem o czym w końcu piszesz...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:30   #1930
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Popieram, że ważne jest żeby nie popaść w paranoje Są sytuacje kiedy można radzic sobie z przetłuszczaniem włosów - i myśle ze wtedy warto cos z tym robic! np. gdy przyczyna mogą być złe kosmetyki itp. Ale niestety gdy przyczyną przetłuszczania się włosów są np. hormony czy kłopoty ze zdrowiem, to trzeba to jakos zaakceptowc... Nie ma sensu przesuszac włosów różnymi metodami i środkami. Taka jest moja opinia
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:34   #1931
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Popieram, że ważne jest żeby nie popaść w paranoje Są sytuacje kiedy można radzic sobie z przetłuszczaniem włosów - i myśle ze wtedy warto cos z tym robic! np. gdy przyczyna mogą być złe kosmetyki itp. Ale niestety gdy przyczyną przetłuszczania się włosów są np. hormony czy kłopoty ze zdrowiem, to trzeba to jakos zaakceptowc... Nie ma sensu przesuszac włosów różnymi metodami i środkami. Taka jest moja opinia
Nawet jeśli przyczyną przetłuszczania się włosów jest problem hormonalny czy kłopoty zdrowotne, to mimo wszystko warto probować. W końcu mozna żyć z przetłuszczającymi sie włosami, ale po co?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 16:36   #1932
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Chatul ale te do ktorych ja linka wysyłałam to jest naturalne włosie :P podobno lepsze niz sztuczne... w sumie, sama nie wiem...
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:44   #1933
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A jaki szampon masz?
Ziaję z jojobą. Zauważyłam, że mam przesuszony skalp i może przez to szybciej się przetłuszcza.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:46   #1934
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Popieram, że ważne jest żeby nie popaść w paranoje Są sytuacje kiedy można radzic sobie z przetłuszczaniem włosów - i myśle ze wtedy warto cos z tym robic! np. gdy przyczyna mogą być złe kosmetyki itp. Ale niestety gdy przyczyną przetłuszczania się włosów są np. hormony czy kłopoty ze zdrowiem, to trzeba to jakos zaakceptowc... Nie ma sensu przesuszac włosów różnymi metodami i środkami. Taka jest moja opinia
Jeśli przyczyną przetłuszczania są problemy zdrowotne, to istnieje coś takiego jak medycyna i zajmujący się nią lekarze.
Zresztą, sama sobie przeczysz, bo kilka postów wcześniej napisałaś: chyba jedynym wyjsciem jest pogodzenie sie z tym, a teraz już twierdzisz, że masz inne zdanie i że warto cos z tym robić

Cytat:
Napisane przez Aggie125
Nawet jeśli przyczyną przetłuszczania się włosów jest problem hormonalny czy kłopoty zdrowotne, to mimo wszystko warto probować. W końcu mozna żyć z przetłuszczającymi sie włosami, ale po co?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:53   #1935
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

"chyba" nie znaczy "na pewno" Estelle jeśli masz jakąś sprawę do mnie to pisz do mnie prywatnie. Bo jak tylko się gdzieś pojawię to od razu krytykujesz... Celem forum jest dzielenie się swoimi spostrzeżeniami i opiniami, a nie krytykowanie.
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:56   #1936
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
"chyba" nie znaczy "na pewno" Estelle jeśli masz jakąś sprawę do mnie to pisz do mnie prywatnie. Bo jak tylko się gdzieś pojawię to od razu krytykujesz... Celem forum jest dzielenie się swoimi spostrzeżeniami i opiniami, a nie krytykowanie.
Dziamma, bardzo mi przykro, ale mam wrażenie, że próbujesz siać ferment.

Estelle jest świetną moderaorką i bardzo pomocną koleżanką. I wie, co pisze. Inne wizażanki bardzo chwala sobie uczynnośc Estelle. Natomiast Ty starasz się podważyć wiarygodnośc jej słów.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 17:00   #1937
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Absolutnie nie chce nic podważac. Uważam jednak, że czasem można pisac w bardziej miły sposób... Korzystając z forum Wizazu chcę miło spędzić czas...
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 17:03   #1938
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
Chatul ale te do ktorych ja linka wysyłałam to jest naturalne włosie :P podobno lepsze niz sztuczne... w sumie, sama nie wiem...
Ja tam do naturalnego wlosia się nie pcham, bo nie wiem w jaki sposób było pozyskane. Sztuczne w sumie też nie jest takie dobre dla środowiska, ale co począć
Generalnie to polecam sztuczne włosie, bo sama takiego używam, z naturalnym poza moim :P mój skalp nie miał nigdy styczności. Poza tym sztuczne jest tanie. 5,50 zł za szczotkę nie zrujnuje nikogo finansowo. Także spokojnie można zaryzykować

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Ziaję z jojobą. Zauważyłam, że mam przesuszony skalp i może przez to szybciej się przetłuszcza.
A jak się Ziaja spisuje? Bo miałam ochotę na ten szamponik ostatnio
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 17:37   #1939
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
"chyba" nie znaczy "na pewno" Estelle jeśli masz jakąś sprawę do mnie to pisz do mnie prywatnie. Bo jak tylko się gdzieś pojawię to od razu krytykujesz... Celem forum jest dzielenie się swoimi spostrzeżeniami i opiniami, a nie krytykowanie.
Jeśli nie zauważyłaś, to ja również dzielę się swoimi spostrzeżeniami, które są absolutnie odmienne od Twoich. Nie myl więc krytyki z rzeczowym podsumowaniem obserwacji i doświadczeń.
Nie mam potrzeby pisania prywatnie, bo moje wypowiedzi dotyczą tylko i wyłącznie kwestii włosów a także kwestii wypowiadanych na forum/publicznie/ słów, żadnych wycieczek osobistych - jedynie stwierdzam fakty. Mam więc takie samo prawo odnieść się do tego otwarcie, bez chowania się po PW.
Sposób komunikacji pozbawiony jest aluzji do osoby, której odpowiadam, chłodny i rzeczowy, nikogo nie obraża, odnosi się tylko i wyłącznie do faktów zaistniałych na forum. W przeciwieństwie do twojego wpisu

I jeszcze jedno - naprawdę nie zaszkodzi Ci, jeśli poczytasz dokładniej wątki na forum i zapoznasz się z doświadczeniami wizażanek, zamiast wykładania kolejnych "złotych myśli", które ze stanem faktycznym nie mają zbyt wiele wspólnego, co też powoduje, że są one korygowane [co niepotrzebnie odbierasz jako krytykę]. Zarówno poprzednio jak i teraz nie tylko ja zareagowałam przedstawiając odmienne zdanie. To prowadzi do pewnych wniosków

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dziamma, bardzo mi przykro, ale mam wrażenie, że próbujesz siać ferment.

Estelle jest świetną moderaorką i bardzo pomocną koleżanką. I wie, co pisze. Inne wizażanki bardzo chwala sobie uczynnośc Estelle. Natomiast Ty starasz się podważyć wiarygodnośc jej słów.
Dzięki Aggie

I przerpaszam z OT.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 17:41   #1940
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

To ze jest się moderatorem nie znaczy ze mozna robic wszystko... Swoją postawą reprezentujesz całe forum, więc może powinnaś bardziej dbać o jego poziom.
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:04   #1941
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
To ze jest się moderatorem nie znaczy ze mozna robic wszystko... Swoją postawą reprezentujesz całe forum, więc może powinnaś bardziej dbać o jego poziom.
Wiesz, na czym polega bycie moderatorem? Na opiekowaniu się forum, czyli pilnowaniu m.in. off-topów, udzielaniu rad, łączeniu wątków i dbaniu o porządek.

A bardziej dbać o poziom forum chyba już nie mozna. Jak widzę zaczynasz znowu swoje podjazdy wobec Estelle.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:06   #1942
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Wyluzuj dziewczyno. Nie ma mowy o żadnych podjazdach.
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:08   #1943
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

(Peace, dziewczyny )
Jeśli chodzi o szczotki z naturalnego włosia, to właśnie swoją wyrzuciłam. Muszę powiedzieć, że niestety sprawdziło się u mnie to, o czym czytałam w internecie - włosy przetłuszczały się przy jej używaniu o wiele szybciej. Chociaż szczotkowałam 2 razy dziennie (rano ok. 50 pociągnięć, wieczorem chwila szczotkowania już bez spuszczania głowy w dół) to szczotka zupełnie nie radziła sobie z transportowaniem sebum na moje przesuszone końcówki... Do tego końce zaczęły bardziej się łamać - wiadomo, tyle czochrania Tak więc szczotki nie polecam, ale częste czesanie grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach jak najbardziej ( ogólnie mam wrażenie, że moje włosy przetłuszczają się mniej, gdy zostawiam je w spokoju albo delikatnie się z nimi obchodzę )
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:12   #1944
Madzia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 65
tluste zadkie wlosy

hej kobietki..mam wielki problem ktory przesladuje mnie od dawna.. mam bardzo zadkie wlosy i strasznie sie przetluszczaja..co dzien musze je myc i suszyc suszarka zeby byly puszyste ale sa tylko na chwilke..uzywalam juz wszystkiego nawet jajka i nic poprostu nic..!!! jestem zalamana..czy mozna cos z tym zrobic??? czy mozna tez obciac wlosy przy samej nasadzie zeby wydawaly sie pelniejsze i obwitsze??juz sama nie wiem co mam robic czy ktoras z Was rowniez miala taki problem??
Madzia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:20   #1945
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Wyluzuj dziewczyno. Nie ma mowy o żadnych podjazdach.
Nie wiem kto tu powinien wyluzować.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:24   #1946
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: tluste zadkie wlosy

chyba poza częstym myciem szamponami i odżywkami do spłukiwania przeznaczonymi specjalanie do włosów przetłuszczających się nic nie możesz zrobic

Jesli masz cienkie włoski to może lekkie fale dodałby im objętości =)
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:44   #1947
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: tluste zadkie wlosy

jak suszysz wlosy suszarka to staraj sie nie suszyc ich goracym powietrzem tylko letnim
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 19:03   #1948
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: tluste zadkie wlosy

proponuje z problemem RZadkich włosów udac się na stosowne podforum w dziale uroda
ushia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 19:29   #1949
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
To ze jest się moderatorem nie znaczy ze mozna robic wszystko...
Wszystko? To znaczy co konkretnie? Wymień w podpunktach
Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Swoją postawą reprezentujesz całe forum, więc może powinnaś bardziej dbać o jego poziom.
No właśnie dbam, korygując takie wypowiedzi, jak twoja.
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A bardziej dbać o poziom forum chyba już nie mozna. Jak widzę zaczynasz znowu swoje podjazdy wobec Estelle.
Spoko Aggie, szkoda słów, ...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:36   #1950
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: tluste zadkie wlosy

Cytat:
Napisane przez Madzia11 Pokaż wiadomość
hej kobietki..mam wielki problem ktory przesladuje mnie od dawna.. mam bardzo zadkie wlosy i strasznie sie przetluszczaja..co dzien musze je myc i suszyc suszarka zeby byly puszyste ale sa tylko na chwilke..uzywalam juz wszystkiego nawet jajka i nic poprostu nic..!!! jestem zalamana..czy mozna cos z tym zrobic??? czy mozna tez obciac wlosy przy samej nasadzie zeby wydawaly sie pelniejsze i obwitsze??juz sama nie wiem co mam robic czy ktoras z Was rowniez miala taki problem??
Nic z tym nie mozna zrobić, bo gęstość włosów jest uwarunkowana genetycznie.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.