Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 06:13   #2281
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hej dziewczyny
żeby nie było ja dalej walczę tylko mam dosc mało czasu żeby coś tu napisac;/
a więc dorzuciłam jeszcze skakankę do mojej walki myślałam o bieganiu bo kiedyś to kochałam ale niestety nie mam z kim a samej mi się nie widzi(
ojj a lato coraz bliżej...
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 06:39   #2282
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez julciak Pokaż wiadomość
ale ta gąbka to nie musi być SYERNKA dokładnie nie?? bo ja to mam gąbke z jednej strony mięka a z drugiej szorstka, chyba styknie nie? NiczymFeniks ekspercie nasz
nie nie musi byc syrenka ważne ze drapie
a ze mnie taki ekspert jak z koziego tyłka trabka

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Co do gąbek pod prysznic, to czy rzeczywiście jest aż taka różnica przy używaniu syrenki i np rekawicy do ciala? Ja mam rękawicę, nie pamiętam jakiej firmy i w sumie coś tam masuje ... napiszcie coś więcej o skuteczności syrenki w porownaniu do innych "urządzeń" tego typu.
zalezy ajka masz rekawice bo sa z trawy morskiej, sizalowe, nawet widziałam takie gumowe z wypustkami. Ja miałam typowe wlosianki, dwa lata temu walczyłam wlosianką i garnierem i co? i nic troche sie skóra ujędrniła i tyle po 3 miesiecznej walce.

Rok temu zawziełam sie i włosianka + perfecta+ skakanka+bieganie efekty były ale nie tak szybko ja teraz jak sie masuje i bańką i syrenką

I bańką wcale nie boli, chyba ze za mocnio ktoś sie przyssa ale sama sobie to przecież regulujesz.

Gabka antycell tak drapie ze mam całe udka momentalnie czerwone i cieplutkie czyli bardzo świetnie poprawia krązenie a o to też chodzi.

tak wogle (nie wiem czy juz pisałam ) byłam raz na masazu rolll on i fajna sprawa tez widziałam róznice po pierwszej wizycie!!! hmm jak przyjdzie wypłata to biore karnecik na roleczki i bede sie masować 2 razy w tygodniou po godzince to też pewnie duzo da
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014

Edytowane przez NiczymFeniks
Czas edycji: 2009-04-28 o 06:41
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:15   #2283
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja sie tak zapuscilam ze nie mam sil cell w miejscu a nawet chyba wiekszy oponka sie powiekszyla po swietach i biodra :O ehh jeszcze wieksze.. nie waze sie ale pewnie ze 2 kg przytylam masakra nic tylko sie zalamac jeszcze mam mature za 1,5 tyg i robie prawko wiec czasu brak na wszystko dzis postaram sie biegać i cwiczyc brzuch bo chce wcielic w zycie plan ( jakis w koncu ) i zabrac sie porzadnie za robote bo jak bedzie tak dalej to sie nie pokarze w stroju ani na chwile pozdr
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:05   #2284
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez julciak Pokaż wiadomość
ale z dietą u mnie lipa ;/ te diety są albo za drogie albo przygotowanie posiłków za długo zabiera... łatwiej mi kupć batonika jak jestem głodna;/
też kiedyś tak jak Ty gadałam
a teraz z mężem nam wychodzi, że dwa razy szybciej przygotowujemy śniadanie, niż jak wtedy, gdy żarliśmy (pozornie błyskawiczne) tosty.
zrobienie śniadania to 5 minut - pieczywo chrupkie samo wyskakuje z pudełka, pomidory i ogórki obieram w sekundę, serek wiejski z rzodkiewką - no, tu dwie minuty trzeba poświęcić na siekanie rzodkiewki :P w tym czasie, co wodę na herbatę gotuję, to mi się całe śniadanie robi.
na obiado-kolację (bo tak wracamy do domu ) głównie ryż z warzywami, czasem sam, czasem z rybą, czasem z kurczakiem. wszystko przygotowuję w 5 minut (pokrojenie warzyw tyle mi zajmuje - papryka, cukinia, brokuły - przecież to chwila moment) wrzucam wszystko do parowara na 15 minut i idę posiedzieć na wizażu - obiad sam się robi

na drugie śniadanie do pracy zabieramy jabłka, grejfruty, banany, jogurt - to nei wymaga żadnego przygotowania.

i ani to drogie, ani czasu nie zajmuje, a kilogramy lecą

Cytat:
Napisane przez julciak Pokaż wiadomość
wow.
Ja to podziwiam was wszytskie, że macie taki zapał do tych balsamów, ja wole godzine biegać niż się smarować balsamami nienawidze tego poprostu ;(
mam tak jak Ty:/ balsamowanie to dla mnie katorga, bo się lepi, maże, pół godziny wchłania i w ogóle ble. dlatego jestem zafascynowana pharmacerisem - bo "balsamowanie się" tym żelem to 30 sekund - tak łądnie i szybko się wchłania. a masuję się przy peelingowaniu pod prysznicem
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:52   #2285
julciak
Raczkowanie
 
Avatar julciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

No tak tylko w tych kremach i balsamach to nie chodzi o to, żeby się wchłonił (tzn pewnie tez troche) tylko o to, żebys się masowała podczas kremowania, to ten asaż głownie pomaga a co do diety, to dlamnie szybkie jedzenie to takie które wyciagam z lodówki i zrobione haha a serek wiejski nei jest przypadkiem tłusty ??
julciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:42   #2286
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez julciak Pokaż wiadomość
a serek wiejski nei jest przypadkiem tłusty ??
Jest wersja light Tylko na nia trzeba polowac. Przynajmniej w Krakowie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:56   #2287
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja własnie wróciłam z rollo onów, mój wspaniałomyslny facet sprezentował mi karnet na masaze, zaraz ide do wanny i biore w ruch syreneczke, bańke i balsamik...

fru fru i do konca maja nic nie bedzie
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 20:53   #2288
julciak
Raczkowanie
 
Avatar julciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez NiczymFeniks Pokaż wiadomość
a ja własnie wróciłam z rollo onów, mój wspaniałomyslny facet sprezentował mi karnet na masaze, zaraz ide do wanny i biore w ruch syreneczke, bańke i balsamik...

Mi tez mogłby ktos sprezentowac taki karnet ;/


fru fru i do konca maja nic nie bedzie
U mnie to do konca maja przyszłego roku, dzisiaj doszedl juz mi orbitrek cwiczylam 2x30 min mam nadzieje ze ruszy to troche ten cellulit. Tak w ogole to ja wiem dlaczego ludzie go uzywaja podczas odchudzania, samo zlozenie go to wysilek psychiczny i fizyczny, mozna sie spocic
julciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 23:12   #2289
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja też zaczynam walkę z cellulitem Po zużyciu połowy opakowania zielonego serum z Eveline widzę poprawę,skóra jest bardziej napięta,ale to jeszcze nie to.Teraz staram się wprowadzić regularne ćwiczenia 8 min buns,ale ciężko idzie Chciałabym też ograniczyć słodycze,ale nie wiem czy to u mnie możliwe
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 08:53   #2290
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

na słodycze najlepszy jest chrom ja nie jadlam ja pozerałam tony słodyczny, a po tabletce chromu nawet nie spojrzałam na słodycze! Cały dzien mogły lezeć przedemną
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:00   #2291
julciak
Raczkowanie
 
Avatar julciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

mi ze słodyczami szybko poszło, przestałam poprostu jeść i nie mam ochoty, czasami tylko jak bardzon głodna jestem to mnie kusi ale nic z tych rzeczy dzisiaj 40 minutek orbitrek, i od dwoch czy trzech dni masaze naprzemienneprysznice, gabka szorstka, eveline3d, i cwiczen pare cellulit gonie pełna para
julciak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 20:48   #2292
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Kupiłam sobie dzisiaj chrom,zobaczymy co z tego wyjdzie.Nie mam na tyle silnej woli,żeby słodycze ot tak samodzielnie odstawić,a mogłabym je jeść na śniadanie/obiad/kolację
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:01   #2293
starfall
Rozeznanie
 
Avatar starfall
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica ma kochana ♥
Wiadomości: 560
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny, czy któraś stosowała jakieś preparaty na cellulit z Allegro???
u mnie cellulit jest nie duży, przejrzałam allegro i znalazłam coś takiego (cena kusząca)
http://www.allegro.pl/item615527987_..._az_300ml.html
http://www.allegro.pl/item616595075_...ren_500ml.html

Po komentarzach innych osób wydaje się być skuteczny?
Co o tym myślicie?
__________________
Nie chcę w życiu wszystkiego..! Chcę wyłącznie tego, co najlepsze!
I tattoos!
Moje fitnessowe wyniki - 2014:
Turbo Spalanie: 5
Skalpel: 3
Mel B pośladki/brzuch/nogi: 4/4/1
Mel B trening całego ciała: 1
boczki z Tiffany: 3


Edytowane przez starfall
Czas edycji: 2009-04-30 o 10:05
starfall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:26   #2294
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez starfall Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś stosowała jakieś preparaty na cellulit z Allegro???
u mnie cellulit jest nie duży, przejrzałam allegro i znalazłam coś takiego (cena kusząca)
http://www.allegro.pl/item615527987_..._az_300ml.html
http://www.allegro.pl/item616595075_...ren_500ml.html

Po komentarzach innych osób wydaje się być skuteczny?
Co o tym myślicie?
Najlepiej poczytaj co ma w składzie a o opinie zapytaj bezpośrednio osób co kupowały, najlepiej ze starszych aukcji tego uzytkownika.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:32   #2295
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez starfall Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś stosowała jakieś preparaty na cellulit z Allegro???
u mnie cellulit jest nie duży, przejrzałam allegro i znalazłam coś takiego (cena kusząca)
http://www.allegro.pl/item615527987_..._az_300ml.html
http://www.allegro.pl/item616595075_...ren_500ml.html

Po komentarzach innych osób wydaje się być skuteczny?
Co o tym myślicie?
A nie jest dla ciebie podejrzane to, ze to sa 2 osobne aukcje roznych specyfikow, a zdjecia "przed" i "po" maja identyczne?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:27   #2296
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez julciak Pokaż wiadomość
No tak tylko w tych kremach i balsamach to nie chodzi o to, żeby się wchłonił (tzn pewnie tez troche) tylko o to, żebys się masowała podczas kremowania, to ten asaż głownie pomaga a co do diety, to dlamnie szybkie jedzenie to takie które wyciagam z lodówki i zrobione haha a serek wiejski nei jest przypadkiem tłusty ??
ale masowanie to inna sprawa masuję się peelingiem pharmacerisa podczas kąpieli, przy pomocy masażera z kolcami a żel tak naprawdę działa w ciągu dnia, jak się ruszamy itp - aczkolwiek samo wsmarowywanie go to też robi swoje


w temacie serka wiejskiego - moje śniadanie, czyli dwie kromki chrupkiego pieczywa + serek wiejski + rzodkiewki _ ogórek + pomidor nie przekracza w sumie 200 kcal 100gr serka wiejskiego w wersji zwykłej, nie "light" zawiera ok. 95kcal, a odtłuszczonego - około 70kcal.
ja 100 gram na śniadanie nie zjadam, raczej koło 75 gram
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:56   #2297
starfall
Rozeznanie
 
Avatar starfall
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica ma kochana ♥
Wiadomości: 560
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
A nie jest dla ciebie podejrzane to, ze to sa 2 osobne aukcje roznych specyfikow, a zdjecia "przed" i "po" maja identyczne?

jest...
__________________
Nie chcę w życiu wszystkiego..! Chcę wyłącznie tego, co najlepsze!
I tattoos!
Moje fitnessowe wyniki - 2014:
Turbo Spalanie: 5
Skalpel: 3
Mel B pośladki/brzuch/nogi: 4/4/1
Mel B trening całego ciała: 1
boczki z Tiffany: 3

starfall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 18:53   #2298
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam wszystkie babeczki podglądam już od tak dawna, że "wizażomanię" już mam w stanie bardzo rozwiniętym no i w końcu postanowiłam zacząć pisać
Chciałabym się dołączyć do grupki walczących z panem C. :/
Mam 175 cm wzrostu...ważę ok 60 kg...czuję się z ta wagą ok...w sumie uważałam się za osobę szczupłą...ale od tamtego roku zaczęły się podchody pana C...wtedy udawałam, że nie widzę (wiem, wiem...duży błąd)...a teraz...
Niby nie ma TRAGEDII...ale taka mała tragedia już jest...udka i pośladki oczywiście.
Postanowiłam działać. Mój plan wygląda mniej więcej tak (od jakichś dwóch tygodni):
- Ćwiczę Tamilkę - I want those buns
- dodatkowo dorzuciłam sobie 8 min abs i takie tam
- kupiłam serię Abacosun - maska, serum i balsam - jestem na etapie testowania - stosuję sumiennie dwa razy dziennie serum + balsamik (działa rozgrzewająco - jakieś 15-20 minut po wsmarowaniu mam czerwoniaste uda i tyłek, ale da się spokojnie wytrzymać, szczególnie jak sobie powiedziałam, że jak rozgrzewa to poprawia krążenie i lepiej walczy z tym cholerstwem), a co drugi dzień wieczorkiem peeling-serum-maska-20/30minut na steperze(tyle trzeba trzymać maskę,nudziło mi się, bo nic nie można robić żeby wszystkiego dookoła nie wysmarować na biało więc odkopałam stepper i mam dwa w jednym )-zmywanie-serum-balsam
-gratisowo smaruję pośladki masłem rebuild ziaji - bo lubię jego zapach (ten serii abacosun mnie nieziemsko drażni...no ale cóż) i ponieważ bardzo dobrze działa na moją skórę - tzn znikają wszelkie krosteczki itp niespodziewanki
-co kilka dni namawiam mojego TŻ na wymasowanie mojej pupy oliwką antycell ziaji (:O czy ona się wogóle zużywa??ciągle jest i jest...)
-staram się pić więcej wody (robi się cieplej, wtedy będzie mi łatwiej)

Hmm...to chyba tyle
Co do efektów. Na 100% skóra jest dużo jędrniejsza. Na przodzie ud (jak napinałam mięśnie zaczynało być widać to okropieństwo <.<) jest widoczna poprawa. Po napięciu mięśnia prawie nic nie widać!! Pośladki się wygładziły (wiecie od wewnętrznej strony zrobiła się na nich jakiś czas temu taka gęsia skórka, teraz jej nie ma!).

Ogólnie...chciałam się tym podzielić, bo wygląda mi na to, że pojawiają się efekty, co mnie dodatkowo mobilizuje (mam z tym na dłuższą metę problemy :/ ) więc może zmobilizuje dodatkowo którąś z was.

Ps. Staram się przymusić się do biegania rano...ale jestem typową sową...i chyba będzie z tym problem

Uff...wybaczcie, że aż tyle...samo się
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 22:08   #2299
kasia3737
Raczkowanie
 
Avatar kasia3737
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez starfall Pokaż wiadomość
jest...
Dobre z tymi zdjeciami..

moja kolezanka uzywala jednego z nich (detorenu) i twierdzi ze do bani. Ale z drugiej strony patrzac na sklad podany na tej aukcji to wydaje mi sie że jest ok.
(skład: agua, cinnamomum zeylanicum extrakt, olus oil, alkohol, theobroma cacao extract, zingiber officinale extract, coffea arabica.)


kasia3737 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 04:28   #2300
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczynki, bylam wczoraj na koncercie PAULI i doszłam do wniosku, ze my tu chcemy być na sile idealne, a gwiazdy z czołowych list przebojów maja cellulit i wcale sie go nie wstydzą. Miała ubrana tak krótką spódniczke, że przy kazdym ruchu było jej widać stringi, a na udach i posladkach okropny cellulit. co najlepsze mówie o tym swojemu facetowi a on na to ze jakbysmy staneły z paula obok siebie to móglby powiedziec ktora ma wiekszy tyłek ale nie cellulit bo on nie wie co to jest o!! i tacy są faceci
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 21:00   #2301
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja jestem szczupła i młoda i tez mam cellulit co prawda nie jakis tragiczny ale jest.
od jutra smaruje tyłek i uda ziają czarną i bede robic sobie 8minutes na nogi i na pośladki ;p
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 14:08   #2302
Jenseits der Stille
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
GG do Jenseits der Stille
Wink Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hmm...czy ktoś miałby ochotę przez miesiąc powalczyć z Panem C. Brakuje mi motywacji
wiem,że tego cholerstwa można pozbyć się w takim stopniu,żeby być zadowolonym ze swojego ciałka.Kiedyś mi się to udało.Niestety utrzymanie efektów również wymaga wyrzeczeń i siły woli.
Mi udało się dzięki dieciem,masażom, peelingom z kawy.Codziennie ćwiczyłam przez ok.20 min. Wiem,że muszę całkowicie zrezygnować z węglowodanów.Nie chcę już oglądać tego obrzydlistwa na mojej pupie. Kiedyś udało mi się ją doprowadzić to takiego stanu,że była gładka i jędrna. Czy ktoś mi potowarzyszy ?
Jenseits der Stille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 14:46   #2303
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Jenseits der Stille
jak ty sobie wyobrażasz zyc bez węglowodanów??
powinno się przecież jesc:ciemne makarony,ryże,ziemniaki,g roch,fasole,warzywa,owoce ,migdały, nasiona słonecznika, orzechy, pieczywo razowe i pełnoziarniste
oczywiście myślałaś chyba o węglowodanach typu ciastka,ciasta itd?
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2009-05-04 o 14:50
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 14:53   #2304
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Jenseits der Stille
jak ty sobie wyobrażasz zyc bez węglowodanów??
powinno się przecież jesc:ciemne makarony,ryże,ziemniaki,g roch,fasole,warzywa,owoce ,migdały, nasiona słonecznika, orzechy, pieczywo razowe i pełnoziarniste
oczywiście myślałaś chyba o węglowodanach typu ciastka,ciasta itd?
Oj są diety bezwęglowodanowe takie całkowicie eliminujące, ale o efekt jo-jo jak się drastycznie wróci ....
Tak kompletnie zlikwidować węgli się nie da, raczej bardzo ograniczyć.
Problem może się pojawić przy całkowitej likwidacji pieczywa, makaronów, kaszy z ... ubikacją.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 08:29   #2305
Jenseits der Stille
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
GG do Jenseits der Stille
Wink Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hmmm....całkowicie to chyba sobie nie wyobrażam troszeczkę przesadziłam. W każdym razie od wczoraj nie jem chleba,makaronów,ryżu,sło dyczy itp. Po pierwszym tygodniu będę sobie pozwalać na małe ilości kasz i ciemnego ryżu. Słyszałam,że na 2 ziemniaczki w tygodniu też można sobie pozwolić,bo zawierają dużo potasu, ktory sprzyja odchudzaniu i walce z cellulitem
Jenseits der Stille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:46   #2306
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam kobietki Ja też temu cholerstwu wytoczyłam wojnę, bo mimo że ważę do 50 kg przy 168cm i raczej jestem szczupła to po lecie zrobił mi się ten potwór na udach Wszystko przez to,ze żywię się głównie słodyczami a ruchu zaznaję w drodze na/z przystanku niestety ( typ 100% kanapowy jestem)
Ale od wczoraj piję inneov'a i baaardzo staram się nie jeść słodyczy, do tego dokładam balsam Tołpy i dam znać o rezultatach, albo wkleję za 2 mies. zdjęcia przed i po
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 19:04   #2307
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny, a peeling kawowy robicie z kawy rozpuszczalnej czy zwykłej?
Jaka ilość do jednorazowej porcji?
I czy tą zwykłą można bez problemów spłukać, nie będzie żadnych problemów z zatkaniem odpływu?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 19:58   #2308
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no raczej z kawy rozpuszczalnej to ciężko podejrzewam, że się nią nie pomasujesz zbyt długo bo się rozpuści ze zwykłej sypanej kawy, a ja daje ilość taką żebym czuła , żę coś mnie masuje. Z odpływem nie mam problemów.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 09:44   #2309
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

to zalezy kto ma jakie rury, w blokowiskach moga byc problemu a czykolwiek u mnie w domciu też zatkałam po paru użyciach rury. Ja sobie peeling kawowy odpusiciłam tyle jest na rynku antycellulitowych peelingow że nie chce mi sie robić tego peelingu a póxniej jeszcze masować.


Dziewczynki ja już prawie nie mam cellulitu, a miałam normalnie jak stałam dziury w nogach tak olbzymi miałam problem. Walcze z nim co prawda z różnymi efektami od marca, ale ostatnie zabiegi daja naprawde bardzo duzo. Teraz jak stoje to nie widać u mnie cellulitu, a ja zepne mięśnie to na udach malutko taki ryż, na tyłku troszke wiecej.
Co robie?
marzec to był owijany folią i smarowany balsamami, czasami bańka chińska efekty takie sobie, coś ruszyło ale to nie było to.
Kwiecień to były systematyczny ćwiczenia, dużo warzyw, malutko słodyczy, dużo wody. z kosmetykow to był peeling liren i balsam z daxa. kupiłam też żel pod prysznic antycellulitowy i go stosuje na uda i posladki z bańka chińską staram sie codziennie lub co drugi dzień. Po bańce peeling liren bardzo fajny i jak już sie spieni to szoruje sie syrenką, na koniec balsam wczesniej był to dax teraz zamieniłam go na próbe z liren serum drenujące uda i pośladki, dodatkowo facet zrobil mi prezent i mam karnet na masaże roll on, krążenie mi sie poprawiło, celluli zmniejszył sie, jestem coraz to szczęśliwsza
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:43   #2310
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez starfall Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś stosowała jakieś preparaty na cellulit z Allegro???
u mnie cellulit jest nie duży, przejrzałam allegro i znalazłam coś takiego (cena kusząca)
http://www.allegro.pl/item615527987_..._az_300ml.html
http://www.allegro.pl/item616595075_...ren_500ml.html

Po komentarzach innych osób wydaje się być skuteczny?
Co o tym myślicie?

Też się kiedyś na to napaliłam, ale stwierdziłam, że taniej mnie jednak wyjdzie robienie sobie ciapki z kawy, cynamonu i może odrobiny alkocholu...-bo z tego to robią. Zresztą, z tego co wiem to nakłada się to w ten sam sposób co ciapkę własnej roboty, czyli trzeba się tym obłożyć, zapakować w folię a potem zmyć. Ja na razie nie mam czasu na takie zabawy i zapaskudzanie łazienki, próbowałam na razie 3 razy. Zacznę kurację w wakacje.
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.