Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie! - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 13:11   #4531
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
U mnie jest śmiesznie, bo im więcej rozumiem z słuchania, tym więcej mam błędów. I nie mam pojęcia, na jakiej to działa zasadzie.
ja ci powiem. nadinterpretujesz treść. mam to samo

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
Rozczarowalam sie angolem - myslalam ze bedzie latwiejszy Pierwsze sluchanie banalne, ale 2 nastepne koszmar. Teksty do zrozumienia ciezkie do zrozumienia Jeszcze ten o niepelnosprawnej dziewczynce mogl byc, te ksiegarnie tez, ale o Holmsie to masakra. Notatka i list ok, tylko nie podobalo mi sie ostatnie polecenie listu. Ogolnie jestem srednio zadowolona.

A w tym teksie o Holmsie nie bylo w pytaniach do tekstu błedu? `the case the coś tam the coś tam` trzy razy pod rzad i nie moglam zrozumiec o co tam chodzi
Tz tez powiedział zę to o sherloku bylo najgorsze

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
marcia1003 wypełniłam hula hop ryżem, porkęciłam kilka razy i siup! HH się rozkleiło i cały pokój mam w ryżu tzn przed chwilą skonczyłam odkurzać, ale widze, że pojedyncze ziarenka jeszcze leża tu i owdzie...

Za słabo je skleiłam...
ja jej skleiłam szybkim i obwiazłam izolacją. najgorzej ejst jak chce dosypywac jak sie ziarenka ubiją. narazie i tak nie rkece. nie chc ebyć jescze chudsza

Cytat:
Napisane przez arkadia1616 Pokaż wiadomość
Pisałam podstawę. I jestem zadowolona. Bardzo prosta była.
Jak zobaczyłam 'wiadomość i list do kolegi' to sie tylko roześmiałam.

A zaraz jadę na egzamin
Ja naprawde chce zrobić to prawko nie po to sama tyrałam w Holandii żeby je sobie opłacić żeby teraz odpuścić ale na litość Arka ja tak bardzo nie chce tam jechać... To miejsce kojarzy mi się z jaskinią tortur!
I jest ostatnim miejscem na ziemi w którym chciałabym się znaleść. Tak zazdroszczę wszystkim tym którzy już zdali. Ja nawet nie potrafię sobie wyobraźić tego że też mogę zdać. Nie wiem skąd taka niewiara we własne umiejętności ale Ci egzaminatorzy mnie przerażają...
Czuję się jak skazaniec oczekujący na wydanie wyroku.
-chlip chlip-
dawaj dawaj!!

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Ja po rozszerzeniu. I... nie wiem

Z 1 części wyszłam naprawdę zadowolona. W słowotwórstwie mam pewnie 3 błędy, gramatyka nie wiem, ale wydaje mi się, że raczej ok. Rozprawka świetny temat. Oczywiście jak zawsze musiałam skracać. I mam równo 250 słów.

A 2 część... Nie wiem. Słuchanie w miarę w porządku. Czytanie trochę mniej. Jakieś dziwne mi się wydawało. Obok mnie siedziała koleżanka, która jest bardzo dobra z ang, a że jak miała kartę odpowiedzi rozłożoną, to widziałam, co ma zaznaczone, to sobie kontrolnie sprawdziłam. Nie, nie spisywałam. Po prostu sprawdziłam, czy mamy tak samo. W kilku miejscach miałyśmy inaczej, więc wróciłam do tych punktów i w niektórych doszłam do wniosku, że jednak się pomyliłam. W innych zostawiłam swoją wersję. No ale większość nam się zgadzała od samego początku. Więc byłam zadowolona, a potem koleżanka inna mi powiedziała, że odpowiedzi były pomieszane. I już nie wiem Podejrzewam, że miała tą samą grupę co ja, bo niemożliwe, żebym prawie wszystko miała źle. No ale się boję teraz trochę...
a ja co? a ja byłam pupilejszyn. półdyrekcji i sekretariatu żyło moim rozszerzeniem. w lasie siedziałam ja iii? wielce szanowna 3-osobowa komisja

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
JA po rozszerzeniu.Cóż, prawda jest taka że wg mnie była prosta, i tu jest haczyk. Ona była za prosta... słuchanie i czytanie zwłaszcza i na bank wyjdzie że było podchwytliwe. Napewno 1 zadanie ze słuchania było podchwytliwe.

Z gramatyki poszło mi tak sobie... myśle że jakoś 2 - 2,5 /5 będzie. Pisałam rozprawke, i wkurzałam się żeby sie zmieścić w tych 250 słowach bo nie pamiętałam czy czasem powyżej nie zabierają już 1 punktu... I można pisać skrótami w rozprawce? I jak sie w końcu liczy skrót? Jako 1 czy jako 2?? Bo sie pogubiłam... Miałam głupie argumenty ale wybrałam takie, bo można było mało napisać a inaczej bym się nie zmieściła. Mam mniej więcej 2-3 linijki na 1 argument. 3 za i 3 przeciw.
Słuchanie i czytanie poszło mi nawet dobrze, troche się zagięłam przy 1 i 2 słuchaniu, za to 3 banał Tekst o czajniku powalił mnie na łopatki, co oni dali :P
Co macie w tej uzupełniance ze zdaniami?? Ja mam BDEF Ale kumpela mówi że powinno być FDEB. A w ostatnim z pogodą jak?? Bo się wahałam z predict i indicate. Zaznaczyłam predict ale chyba indicate powinno być :/
W 1 słuchaniu mam FFTTF...
a ja mam TFTTF. z tym 1 strzelałam. skrotow nie moze byc

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Może odbiegając od tematu zastanówmy się nad tytułem nowego wątku?

Myślę, że cos w stylu "w oczekiwaniu na wyniki" nie pasuje, bo możemy zdążyć go zapisać 5 razy do wyników, poza tym trwają jeszcze matury
Więc może coś w stylu - "Maturzystki 2009 - nerwówka majowo-czerwcowa" ?
Maturzystki 2009 rzucone CKE na pożarcie


a teraz ja. melduje sie po rozszerzeniu.
faktycnzie bylo łatwe. nawet jak dla mnie-niepewniaka. zoabczyłam tematy rozprawki juz na poczatku i az mis ei cozy zaswieciły i co? i popłynęłam. nieźle połynęłam jak zawsze licze słówa zeby dopisac sie do tych upragnionych 200. tot eraz mialam 304. skrocilam i mam 290. nie dalam rady nic skrocic. od 300 nie daja punkow za kompozycje.tyle udało mi sie przeczytać.

dziewczyny takiego miałam cykora. zoabczymy co ze strukturami bo ja zawsz ena tym leze wiec nastawiams ie na strate 5 pkt. ale ok.

słuchanie. 1 proste. 2 trudniejsze w niektorych strzelałam. 3 proste chociaz nie ejstem pewna 2 i ost odp.

czytanka. niee no ten czajnik byl najlepszy. ale swoja droga nie wiedzialam ze to czajnik musialam sie namyśleć. jakie było to słówko? tea... tea co? juz nawet nie pameitam. hehehe
to 2 mam chyba ABEF ale nie pamietam. no i 3 jak zwykle tez srednio na bambus.

ogólnie sadze ze zdam tym razem a nie jak na probnej dałamc iała i nie zdałam hehe

p.s. wchodze na ang i mysle sobie jak dadza opis iosoby to opisze Paule . niewiem czemu mis ei anwinela. i jej fascynacje housem.
ale spoko spoko ja sie powtrzymuje. mam na dysku 3 sezony i powiedzialam ze zaczne ogladac po 15 maja czyli po ost maturze


laski amcie wyborcza? poda ktorac odp z wczoraj?
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:16   #4532
smerfetka17
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z krainy uśmiechu:)
Wiadomości: 30
GG do smerfetka17
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

A pisze ktoś z Was gegre podstawową w piątek?
__________________
^olcia^
smerfetka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:19   #4533
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Zabierają, dlatego mam równo 250 ja mam 2 za, 2 przeciw. Zawsze tak piszę, bo inaczej się nie zmieszczę. Skrótów nie powinno się stosować, a z tego co wczoraj czytałam, to niby jako 1 się liczy.

Nie pamiętam uzupełnianki. Ale F miałam na początku chyba. Musiałabym arkusz zobaczyć, to bym powiedziała.

Ja mam predict. Indicate to nie wiem, co znaczy


Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
JA po rozszerzeniu.Cóż, prawda jest taka że wg mnie była prosta, i tu jest haczyk. Ona była za prosta... słuchanie i czytanie zwłaszcza i na bank wyjdzie że było podchwytliwe. Napewno 1 zadanie ze słuchania było podchwytliwe.

Z gramatyki poszło mi tak sobie... myśle że jakoś 2 - 2,5 /5 będzie. Pisałam rozprawke, i wkurzałam się żeby sie zmieścić w tych 250 słowach bo nie pamiętałam czy czasem powyżej nie zabierają już 1 punktu... I można pisać skrótami w rozprawce? I jak sie w końcu liczy skrót? Jako 1 czy jako 2?? Bo sie pogubiłam... Miałam głupie argumenty ale wybrałam takie, bo można było mało napisać a inaczej bym się nie zmieściła. Mam mniej więcej 2-3 linijki na 1 argument. 3 za i 3 przeciw.
Słuchanie i czytanie poszło mi nawet dobrze, troche się zagięłam przy 1 i 2 słuchaniu, za to 3 banał Tekst o czajniku powalił mnie na łopatki, co oni dali :P
Co macie w tej uzupełniance ze zdaniami?? Ja mam BDEF Ale kumpela mówi że powinno być FDEB. A w ostatnim z pogodą jak?? Bo się wahałam z predict i indicate. Zaznaczyłam predict ale chyba indicate powinno być :/
W 1 słuchaniu mam FFTTF...
jaki znowu haczyk proste zadania były po prostu, nie ma tam żadnego haczyka bardzo bym sie zdziwiła gdybym miała źle pierwsze 2 zadania.

aha, i nie piszcie BDEF BGCD itp bo to bez sensu, arkusze były różne i odpowiedzi wymieszane, A u jednej osoby to D u drugiej a C u trzeciej

w zadaniu z magikiem było false, false, true, true, false
(występy nie są dla niego męczące, dziadek nie był wzruszony występem bo juz nie zył, inspiracją dla niego są osoby spoza swiata magii (wymienił np F.F Coppola)
tego 4 podpunktu nie pamiętam ale mialam tam true. a co do 5 - ostatni trick nie wymagał udoskonalenia, wiec false.


potem było tak - pierwsze to bylo o tym przepisie z niemiec i to było "nowe źródło historyczne" . drugie - odzyskany przez kolesia po wielu latach portfel (memories). trzecie było o dziele sztuki znalezionym w domu, czwarte o nieznanym gatunku zwierzęcia odkrytym gdzies tam, a piąte było o dziele sztuki znalezionym wśród smieci.

trzecie z ta typiarą co miała wypadek w jaskini, w pierwszym pytaniu zaznaczyłam ze nalezala do telewizyjnej ekpedycji, dalej cholera nie pamietam jakie byl pytania, ale jeden koles podziwiał tą dziewczyne i swoją ekipe, drugi mówił ze smiech pomaga w takich sytuacjach , a ekipa ratunkowa musiała czekac az poziom wody opadnie....


reading...
musieli zrezygnowac z wakacji przez problemy w szkole dziecka. mieli problemy finansowe bo ich dzieci byly na ich utrzymaniu. podziekowała za czajnik bo uwazała ze tak będzie grzecznie, pokłocili sie o to ze on jej wytknął że źle parzy kawę, a pieniądze pojawiały sie w czajniku jak któres z nich odczuwało ból .

wtedy te fragmenty tekstu co trzeba bylo dopasowac, w 1 luce było o tym że tworzy się juz zarządzenia prawne zachęcające do picia wody z kranu, w 2 nie pamietam, w 3 że producenci wody w butelkach mowia ze kampania jest niesprawiedliwa, a w 4 że jakas tam druga kampania juz powstaje.

no i w tym ostatnim zadaniu zaznaczałam predict, look up, had secretly installed, despite, allowing... y co tam jeszcze było?
__________________
moje życie to kupa ;p

Edytowane przez LifeIsSoSad
Czas edycji: 2009-05-05 o 13:22
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:21   #4534
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

hej laseczki widze że tłoczno, zaraz zmywam się. Maturka dzisiejsza nie była nawet zbyt straszna jestem do przodu. I przyszły mi perfumy i dla mojego TŻ. Moje śmierdzą a jego ładnie pachną. Eh... wieczorem zajrze
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:23   #4535
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Muszę się pochwalić...
Zdałam ustny niemiecki na 95% Ale się cieszę, że mam już to z głowy
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:23   #4536
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Co do tytułu nowego wątku to wiem, że 'maturzystki' na pewno odpadają Chyba, że nam się Paweł uzna za maturzystkę, o.
I ja lubie maturzyścia. Maturzyścia są fajni, bo nie wiadomo kim są
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:23   #4537
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

pisałam rozszerzenie. Wg mnie było bardzo proste, aż się zdziwiłam. Pisałam jak zwykle opowiadanie, najłatwiejsze. co to liczby słów, bo jak ma się nawet 251 to już odejmują jeden punkt. Głupie, bo głupie, ale trzeba się pilnować.
W ogóle cała organizacja egzaminu z angielskiego to dla mnie idiotyzm. 1 część trwa 120 min, w czym ja zdąrzyłam napisać na brudno, przepisać, przeczytać 3 razy, polczyć słowa 5 razy. Ok, wiem, niektórzy potrzebują więcej czasu, ale 30 min przerwy? ;| eh w sumie na 2 część czekałam godzinę oO
Do zadnych kluczy nie mam zamiaru zaglądać, bo albo się zamartwię, albo niepotrzebnie uciesze, a potem rozczaruje. Wole poczekać do 30 czerwca.

Bardoz mnie zaskoczył na podstawie list prywatny, większość moich znajomych wyszła zadowolona, tylko właśnie tak jak Wy nazekali na listening
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 13:24   #4538
Cherry90
Rozeznanie
 
Avatar Cherry90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 633
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Hej, do dziewczyn, które pisały R : co macie z tym vaution w słowotwórswie? I z announcment? W transformacjach powinno być beg of czy not to? Jak wrażenia? U mnie średnio ;P
Cherry90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:26   #4539
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Co do tytułu nowego wątku to wiem, że 'maturzystki' na pewno odpadają Chyba, że nam się Paweł uzna za maturzystkę, o.
I ja lubie maturzyścia. Maturzyścia są fajni, bo nie wiadomo kim są
Hehe tylko że mi cały czas się kojarzą z literówką

No ale skoro większość jest za, to nie będę się sprzeciwiać

"Niszczycie język polski" oj Wy niedobre
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:26   #4540
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez Cherry90 Pokaż wiadomość
Hej, do dziewczyn, które pisały R : co macie z tym vaution w słowotwórswie? I z announcment? W transformacjach powinno być beg of czy not to? Jak wrażenia? U mnie średnio ;P
powinno być "cautiously" i "announcement"


w transformacjach begged not to tell paul
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:28   #4541
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość
Co zaznaczyłyście w tym zadaniu o Alice i Johnie? Alice podziękowała tamtej kobiecie ze straganu grzecznie, bo... chciała być taktowna?
Ja tak chyba mam
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 13:28   #4542
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Ja tak chyba mam
no ja też tak mam, jestem pewna
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:29   #4543
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
jaki znowu haczyk proste zadania były po prostu, nie ma tam żadnego haczyka bardzo bym sie zdziwiła gdybym miała źle pierwsze 2 zadania.

aha, i nie piszcie BDEF BGCD itp bo to bez sensu, arkusze były różne i odpowiedzi wymieszane, A u jednej osoby to D u drugiej a C u trzeciej

w zadaniu z magikiem było false, false, true, true, false
(występy nie są dla niego męczące, dziadek nie był wzruszony występem bo juz nie zył, inspiracją dla niego są osoby spoza swiata magii (wymienił np F.F Coppola)
tego 4 podpunktu nie pamiętam ale mialam tam true. a co do 5 - ostatni trick nie wymagał udoskonalenia, wiec false.


potem było tak - pierwsze to bylo o tym przepisie z niemiec i to było "nowe źródło historyczne" . drugie - odzyskany przez kolesia po wielu latach portfel (memories). trzecie było o dziele sztuki znalezionym w domu, czwarte o nieznanym gatunku zwierzęcia odkrytym gdzies tam, a piąte było o dziele sztuki znalezionym wśród smieci.

trzecie z ta typiarą co miała wypadek w jaskini, w pierwszym pytaniu zaznaczyłam ze nalezala do telewizyjnej ekpedycji, dalej cholera nie pamietam jakie byl pytania, ale jeden koles podziwiał tą dziewczyne i swoją ekipe, drugi mówił ze smiech pomaga w takich sytuacjach , a ekipa ratunkowa musiała czekac az poziom wody opadnie....


reading...
musieli zrezygnowac z wakacji przez problemy w szkole dziecka. mieli problemy finansowe bo ich dzieci byly na ich utrzymaniu. podziekowała za czajnik bo uwazała ze tak będzie grzecznie, pokłocili sie o to ze on jej wytknął że źle parzy kawę, a pieniądze pojawiały sie w czajniku jak któres z nich odczuwało ból .

wtedy te fragmenty tekstu co trzeba bylo dopasowac, w 1 luce było o tym że tworzy się juz zarządzenia prawne zachęcające do picia wody z kranu, w 2 nie pamietam, w 3 że producenci wody w butelkach mowia ze kampania jest niesprawiedliwa, a w 4 że jakas tam druga kampania juz powstaje.

no i w tym ostatnim zadaniu zaznaczałam predict, look up, had secretly installed, despite, allowing... y co tam jeszcze było?
Mam praktycznie identycznie jak Ty Tylko w ostatnim zadaniu nie "had installed", tylko "have installed". Wahałam się tutaj, ale stwierdziłam, że skoro to urządzenie dalej jest to dam "have". Chyba rzeczywiście trzeba było dać "had", bo to było przed tym czym tam drugim

W zadaniu , gdzie trzeba było dopasować, jak dobrze pamiętam 2 zdanie zaczynało się od "so, ..." i mówiło coś o tym, że zużywa się dużo energii na produkcję butelek.

Z "typiarą" w jaskini jeszcze było jedno pytanie, w którym zaznaczyłam że nie mogli się przecisnąć.

Co do słowotwórstwa:

1. dodałam końcówkę "-ally"
2. warnings
3. enable
4. healthier
5. announcement

i transformacje
1. put up with
2. under no circumstances would I dare ...
3. ... have he broken...
4. she begged not to say to ktośtam anything
5. nie pamiętam
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:30   #4544
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
pisałam rozszerzenie. Wg mnie było bardzo proste, aż się zdziwiłam. Pisałam jak zwykle opowiadanie, najłatwiejsze. co to liczby słów, bo jak ma się nawet 251 to już odejmują jeden punkt. Głupie, bo głupie, ale trzeba się pilnować.
W ogóle cała organizacja egzaminu z angielskiego to dla mnie idiotyzm. 1 część trwa 120 min, w czym ja zdąrzyłam napisać na brudno, przepisać, przeczytać 3 razy, polczyć słowa 5 razy. Ok, wiem, niektórzy potrzebują więcej czasu, ale 30 min przerwy? ;| eh w sumie na 2 część czekałam godzinę oO
Do zadnych kluczy nie mam zamiaru zaglądać, bo albo się zamartwię, albo niepotrzebnie uciesze, a potem rozczaruje. Wole poczekać do 30 czerwca.

Bardoz mnie zaskoczył na podstawie list prywatny, większość moich znajomych wyszła zadowolona, tylko właśnie tak jak Wy nazekali na listening
Juz po rozszerzeniu.Rozprawka banalna - mam po 3 argumenty za i przeciw i 210 słów.
Struktury zawalone,jak się spodziewałam,a czytanie i sluchanie też nie za dobrze..Zobaczę jak będą odp.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:30   #4545
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Jest tu ktoś kto pisze matme ?

pytanie bonusowe: istnieja osobne wątki o przedmiotach maturalnych ?
np. matura20090matma ?
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:30   #4546
Totylkokasia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 2 190
GG do Totylkokasia
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

piszecie z prędkością światła...

i wiecie co wam powiem?
NIE NADRABIAM!

po niemiekcim ustnym jestem i wiecie co - przeżyłam

co prawda zemdlałam jak wyszłam z sali ale ja zwasze musze cos wykombinowac

no i mam te 12 punktów i jeszcze nigdy sie tak nie ciesyzłam z nie zorbienia niczego :P
bilans dzisiejsego egzaminu:
- 5 minut milczenia
- nie zwracanie uwagi na gramatyke.. np powiedziałam er machen einkaufen.. wiem- wstyd (stres)
- brak odpowiedzi na pytanie do obrazka...

ale i tak to 3 wynik w grupie wiec jest dobrze

chyba ze sie przesłyszałam i nie zdałam.... szczerze to juz nie wiem sama
Totylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:32   #4547
smerfetka17
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z krainy uśmiechu:)
Wiadomości: 30
GG do smerfetka17
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

kar0link4 gratuluję Ci i cieszę się razem z Tobą Ja angielski ustny dopiero 13 mam:/
__________________
^olcia^
smerfetka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:32   #4548
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

jutro wos...;/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:32   #4549
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Jest tu ktoś kto pisze matme ?

pytanie bonusowe: istnieja osobne wątki o przedmiotach maturalnych ?
np. matura20090matma ?
Ja pisze!! R
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 13:35   #4550
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Jest tu ktoś kto pisze matme ?

pytanie bonusowe: istnieja osobne wątki o przedmiotach maturalnych ?
np. matura20090matma ?
ja pisze, rozszerzoną
Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość
Mam praktycznie identycznie jak Ty Tylko w ostatnim zadaniu nie "had installed", tylko "have installed". Wahałam się tutaj, ale stwierdziłam, że skoro to urządzenie dalej jest to dam "have". Chyba rzeczywiście trzeba było dać "had", bo to było przed tym czym tam drugim

W zadaniu , gdzie trzeba było dopasować, jak dobrze pamiętam 2 zdanie zaczynało się od "so, ..." i mówiło coś o tym, że zużywa się dużo energii na produkcję butelek.

Z "typiarą" w jaskini jeszcze było jedno pytanie, w którym zaznaczyłam że nie mogli się przecisnąć.

Co do słowotwórstwa:

1. dodałam końcówkę "-ally"
2. warnings
3. enable
4. healthier
5. announcement

i transformacje
1. put up with
2. under no circumstances would I dare ...
3. ... have he broken...
4. she begged not to say to ktośtam anything
5. nie pamiętam
had installed, bo w tym zdaniu użyto już past simple a to had installed wydarzyło sie przed tym , co było w past simple.

transformacje mam tak samo jak Ty. 5 też nie pamiętam.
co do słowotwórstwa - mam warnings, announcement, healthier, ale te pozostale 2 mam źle Ty "cautionally" tez masz źle, bo powinno byc "cautiously"


a co do tego pytania czemu to wyciaganie tej dziewuchy z tej nory tak długo trwalo, to jedna odpowiedz była ze painkillers nie działały, druga ze jakies pudla musieli przesunąc, trzecia ze jej stan sie nagle pogorszył, i ja zaznaczyłam ta 4 odpowiedz, której nie pamietam.
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:36   #4551
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

mat P

łehehhe, uczę się szaleńczo czyli na razie nic nie powtarzam ale zacznie się, oj zacznie.


Aj, ten angielski nie daje mi spokoju : ( : (
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:36   #4552
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Totylkokasia - Gratuluję

smerfetka17 - Dziękuję <Danke schön>
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:37   #4553
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez smerfetka17 Pokaż wiadomość
A pisze ktoś z Was gegre podstawową w piątek?
ja piszę
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:37   #4554
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Juz po rozszerzeniu.Rozprawka banalna - mam po 3 argumenty za i przeciw i 210 słów.
Struktury zawalone,jak się spodziewałam,a czytanie i sluchanie też nie za dobrze..Zobaczę jak będą odp.
właśnie też myślałam nad rozprawką, ale zdecydowałam się na opowiadanie, bo mi najlepiej idzie zawsze , ale oba tematy były fajne.

skoro mówicie o parafrazach, to w jednym jest
She begged (someone) not to tell paul anything
a co do luk i abcd to ma być had installed, bo to była jednorazowa zakończona w przeszłości czynność
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:38   #4555
Dra_go
Raczkowanie
 
Avatar Dra_go
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 179
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

ej..
było pytanie, czy magik chce zająć się czymś innym oprócz magii.. *pytanie chyba 4*
on powiedział, że nie ma nic, co by go interesowało, chociaż kiedyś próbowął w muzyce. Ale to kiedyś. Czemu dałyście true? Jezu, sama już nei wiem ><
__________________
Lunatic Slave of Luna Sea.
Forever & Ever.
Dra_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:38   #4556
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
mat P

łehehhe, uczę się szaleńczo czyli na razie nic nie powtarzam ale zacznie się, oj zacznie.


Aj, ten angielski nie daje mi spokoju : ( : (
wiesz co, mi też nie daje spokoju, czuję, że dałam klapę, tzn. nie, że nie zdam, ale napisałam na o wiele mniej niż planowałami jestem wkurzona i mam wyrzuty!
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~



Edytowane przez karateczka000
Czas edycji: 2009-05-05 o 13:39
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:38   #4557
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić...
Zdałam ustny niemiecki na 95% Ale się cieszę, że mam już to z głowy
Gratuluje-jaki obrazek i pytania byly?

Cytat:
Napisane przez smerfetka17 Pokaż wiadomość
A pisze ktoś z Was gegre podstawową w piątek?
Ja
Byle zdac
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:39   #4558
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Jest tu ktoś kto pisze matme ?
Ja przeczytałam:
"Jest tu ktoś, kto pisze maturę"
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:39   #4559
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
mat P

łehehhe, uczę się szaleńczo czyli na razie nic nie powtarzam ale zacznie się, oj zacznie.


Aj, ten angielski nie daje mi spokoju : ( : (
na pewno bedzie ok

a gdzie wybierasz sie na studia?
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:40   #4560
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Maturzyścia 2009 cz. VI - ostatnie odliczanie!

Cytat:
Napisane przez Dra_go Pokaż wiadomość
ej..
było pytanie, czy magik chce zająć się czymś innym oprócz magii.. *pytanie chyba 4*
on powiedział, że nie ma nic, co by go interesowało, chociaż kiedyś próbowął w muzyce. Ale to kiedyś. Czemu dałyście true? Jezu, sama już nei wiem ><
trzeba było dać true, bo zdanie mówiło, że on nie zamierza już ZACZYNAC zadnego innego zawodu, mowil ze robił coś w przeszłości, ale już nie zamierza
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.