Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-06-12, 09:34   #2281
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

o fuck...szok!!!
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 09:36   #2282
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

https://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1225 737133


To chyba to. Nie wiem czy to zgodne z regulaminem. Mam nadziejê,¿e Estelle mnie nie zabije. By³am w ciê¿kim szoku przez kilka dni jak to zdjêcie zobaczy³am.


czemu mi to robicie??? <zakompleksiona>
Mam pytanie w zwi±zku z moj± intensywn± kuracj± przyspieszaj±c±:
po u¿yciu waxa mogê wetrzeæ w skalp SeBORADIN a przed spaniem jeszcze rycynê(równie¿ w skalp)? Czy to nie za du¿o? nie chce przedobrzyæ
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:24   #2283
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomo¶ci: 1 726
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Nastusia1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Szampon Nisim-Fast gor±co polecam przy¶piesza porost w³osów do 45 procent naprawê dzia³a te¿ nastawia³am siê do niego sceptycznie lecz pomóg³ mi na moje s³abe,chore ,³amliwe, rozja¶niane w³osy !

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------


Chyba nigdzie ale gor±co polecam jego zakup,ale nie kupuj na allegro tylko na stronie producenta tam jest taniej i najlepiej kup litrow± butelke lepiej siê op³aca.
litrow± butelkê, ale tego samego produktu co na tej aukcji do ktorej wklei³am linka? a najlepiej kupic tylko szampon i od¿ywke czy sam szampon?
__________________
moje ¿ycie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:33   #2284
Nastusia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zadupsko
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Poka¿ wiadomo¶æ
litrow± butelkê, ale tego samego produktu co na tej aukcji do ktorej wklei³am linka? a najlepiej kupic tylko szampon i od¿ywke czy sam szampon?
To jest sprzedawane jako zestaw nie mo¿na kupiæ tego osobno szamponu lub od¿ywki .Tak litrow±
Nastusia1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:40   #2285
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

A co s±dzicie o szmponie i od¿ywce Dermena? W opisie jest,¿e stymuluje odrost wlosów i pobudza mieszek-a cena ni¿sza ni¿ szamponu i od¿ywki nisim My¶licie,¿e mo¿na te produkty postawiæ przy znaku równo¶ci??
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:41   #2286
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomo¶ci: 1 726
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Nastusia1991 Poka¿ wiadomo¶æ
To jest sprzedawane jako zestaw nie mo¿na kupiæ tego osobno szamponu lub od¿ywki .Tak litrow±
ok wielkie dziêki
póki co mnie nie stac na litrowy zestaw ale ten 2x360 chyba sobie zamówiê
mam nadziejê ¿e pomo¿e mi na te nieszczêsne w³osy, ktorych ni moge za nic zapuscic
od wczoraj ³ykam te¿ skrzypowitê.
by³am tydzien temu u fryzjera i zanim zd±zy³am pomy¶lec "o kur..."
fryzjerka ciachnê³a mi grzywke tak krótko ¿e wygl±dam ¿a³osnie ...
jeszcze w³osy nad czo³em mi rosn± "do przodu" wiec ta biedna grzywka sterczy mi nad czo³em jak chwasty nad urwiskiem ;p
na szczescie w³osy mi z natury dosc szybko rosn± wiec powinno byc znacznie lepiej za jakies 2-3 tyg
__________________
moje ¿ycie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:01   #2287
Nastusia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zadupsko
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
A co s±dzicie o szmponie i od¿ywce Dermena? W opisie jest,¿e stymuluje odrost wlosów i pobudza mieszek-a cena ni¿sza ni¿ szamponu i od¿ywki nisim My¶licie,¿e mo¿na te produkty postawiæ przy znaku równo¶ci??
U¿ywa³am kiedy¶ szampon i ¿el do wcierania w g³owê tej serii.W³osy nie bêd± ci po nim szybciej ros³y ,jedynie urosn± ci nowe ma³e w³oski przy skórze s³abo te¿ zapobiega³ wypadaniu. .Maj± one zupe³nie inny cel i dzia³anie.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Poka¿ wiadomo¶æ
ok wielkie dziêki
póki co mnie nie stac na litrowy zestaw ale ten 2x360 chyba sobie zamówiê
mam nadziejê ¿e pomo¿e mi na te nieszczêsne w³osy, ktorych ni moge za nic zapuscic
od wczoraj ³ykam te¿ skrzypowitê.
by³am tydzien temu u fryzjera i zanim zd±zy³am pomy¶lec "o kur..."
fryzjerka ciachnê³a mi grzywke tak krótko ¿e wygl±dam ¿a³osnie ...
jeszcze w³osy nad czo³em mi rosn± "do przodu" wiec ta biedna grzywka sterczy mi nad czo³em jak chwasty nad urwiskiem ;p
na szczescie w³osy mi z natury dosc szybko rosn± wiec powinno byc znacznie lepiej za jakies 2-3 tyg
To zazdroszcze jesli Ci szybko rosn± to po FAST bêda szala³y

Edytowane przez Nastusia1991
Czas edycji: 2009-06-12 o 11:02
Nastusia1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 11:46   #2288
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

U¿ywa³am kiedy¶ szampon i ¿el do wcierania w g³owê tej serii.W³osy nie bêd± ci po nim szybciej ros³y ,jedynie urosn± ci nowe ma³e w³oski przy skórze s³abo te¿ zapobiega³ wypadaniu. .Maj± one zupe³nie inny cel i dzia³anie.

Jejjj...szkoda... Fajnie sie zapowiada³o....
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:03   #2289
Nastusia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zadupsko
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³am kiedy¶ szampon i ¿el do wcierania w g³owê tej serii.W³osy nie bêd± ci po nim szybciej ros³y ,jedynie urosn± ci nowe ma³e w³oski przy skórze s³abo te¿ zapobiega³ wypadaniu. .Maj± one zupe³nie inny cel i dzia³anie.

Jejjj...szkoda... Fajnie sie zapowiada³o....
Nie smutaj Jej mo¿e jednak zainwestujesz w fast?Wiesz ona jest mo¿e i dro¿szy ale du¿o wiêkszy i wydajniejszy ni¿ dermena
Nastusia1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:19   #2290
KamilM93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Opinie s± ró¿ne jednak mo¿e kto¶ powie czego za¿ywaæ, piæ, itp. aby w³osy szybciej ros³y ? Z natury szybko mi rosn±, ale ¶cinam nied³ugo na zero(z³a kondycja, itp.) a chcia³bym, aby przez wakacje odros³y szybciej ni¿ zwykle. Znalaz³em nawet stronê w internecie, która opisa³a co jest dobre:
http://www.cudnewlosy.pl/index.php/przyspiesz-porost/

Jednak mo¿e kto¶ mi powie co przyspieszy porost w³osów ? Wiem wiem takich pytañ by³o setki...
KamilM93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:32   #2291
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Kamil ja znam odpowied¼ na twoje pytanie: przeczytanie pierwszej strony w±tku. Tam jest wszystko co pomaga w przyspieszeniu porostu w pigu³ce- tylko przeczytaæ i zastosowaæ
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 13:58   #2292
leksia
Przyczajenie
 
Avatar leksia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warmiñsko-mazurskie
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

jejku, tak dawno tutaj nie wpad³am a siê tyle wydarzy³o.
Po pierwsze, to istna katorga patrzeæ an w³osy tej osóbki, s± mocne, gêste i D£UGIE. Ciwerpienie przeszywa nasze biedne dusze :P

Po drugie to w³osy sciê³am o ile pamiêtam na samym pocz±tku kwietnia, a uros³y mi ju¿ jakie¶ porz±dne 5-6cm. Jestem z nich niesamowicie zadowolona, fryzura wreszcie siê dobrze uk³ada. Tearz tylo w takim tempie do swi±t +20cm i bêdzie ¶wietnie Je¿eli mam byæ szczera to kuracjê (WAX zagraniczny+Vitapil+pokrz ywa) oko³o 40dni a pó¼niej przesta³am stosowaæ przez chorobê, przy czym teraz ponownie u¿ywam WAX'a i witaminê A, kompleks witamin z grupy B, C i E tak¿e dla poprawienia stanu skóry przed wakacjami i ochronnie przed s³oñcem. Ale nie o tym tutaj. My¶lê, ¿e przyda³oby siê waszym w³osom co miesi±c kilka dni odpoczynku. Ja po 3 dniach od ca³kowitego zaprzestania stosowania WAX'u z Vitapilem i pokrzyw± zauwa¿y³am, ¿e moje w³osy sta³y siê bardziej miêkkie, lepiej siê krêci³y. Mo¿e to sprawka odpoczêcia od chemii, niestety obecnej ju¿ w wiêkszo¶ci produktów? Miejmy nadizejê, ¿e dam radê do ¶wi±t doci±gn±æ do w³osów za ³opatki (czytaj: jak wcze¶niej :P). Razem damy radê. A teraz idê po pojkrzywkê :P
PS. pamiêtajcie, ¿e tabletki w gruncie rzeczy zaczynaj± dzia³aæ po oko³o 3 miesi±cach w pe³ni, wiêc uzbrocie siê w cierpliwo¶æ. Szybciutko wam minie, i jeszcze te b³ogie wakacje...

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Aha, zaraz poszukam moich zdjêæ zaraz po ¶ciêciu, miesi±c po i teraz. Obawiam siê nieco rekacji ale wytrzymam chyba. (PS. mam odrosty, kurcze nie chcê ju¿ nadwyrê¿aæ w³osów, wybaczcie)
__________________
Towarzystwo kobiet psuje obyczaje i wyrabia smak - Charles Montesquieu


Indywidualistom zawsze by³o ciê¿ej. Nie chc± by¿ pospolici, zwyczajni, nie przyjmuj± racji podawanych im przez innych. Do wszystkiego dochodz± sami... Znasz to sk±d¶??
leksia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 14:16   #2293
KamilM93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Kamil ja znam odpowied¼ na twoje pytanie: przeczytanie pierwszej strony w±tku. Tam jest wszystko co pomaga w przyspieszeniu porostu w pigu³ce- tylko przeczytaæ i zastosowaæ
Tak, ale temat o suplementach dotyczy wypadaniu w³osów, a nie na szybszy porost. Chyba ¿e to dzia³a na to i na to
KamilM93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 16:18   #2294
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 2 802
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Kiedy¶ mia³am takie d³ugie w³osy mo¿e 4 cm przed paskiem od spodni i
niestety jeden b³±d fryzjerki i zapuszczam od ramion
teraz s± ju¿ prawie d³ugie ale jeszcze mi brakuje ( jak narazie to mam 69 cm).
Myje waxem i pijê pokrzywê, zobaczymy co bêdzie.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Czy po olejku rycynowym mog± du¿o wypadaæ w³osy?
I to pewnie ju¿ by³o, ale link do olejka nie dzia³a, jak czêsto go stosowac?
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 16:23   #2295
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 535
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

ten link który poda³a¶ wy¿ej mówi wystarczaj±co duzo na temat porostu i my¶le jakby ka¿da mia³a wymieniaæ co¶ to by siê powtarza³o ten w±tek nazywa siê "sposoby na przy¶pieszenie porostu w³osów- czê¶æ 3" a i jest oddzielny w±tek "wypadajace w³osy- kontynuacja" mimo to sposoby na obie opcje sa podobne
kasiaczek141 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 16:33   #2296
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No mi troszku przy aplikacji olejku rycynowego i przy splukiwaniu wypada wlosków,nie wiedzieæ czemu... Ale trzeba go troche postosowac,¿eby widziec rezulataty
Szkoda mi troszke tej stówy na szampon i odzywkê,choæ wiem,¿e na d³ugo mi starczy,ale za jednym zamachem duuuzo szkoda...ehh...
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 17:30   #2297
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomo¶ci: 1 726
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
No mi troszku przy aplikacji olejku rycynowego i przy splukiwaniu wypada wlosków,nie wiedzieæ czemu... Ale trzeba go troche postosowac,¿eby widziec rezulataty
Szkoda mi troszke tej stówy na szampon i odzywkê,choæ wiem,¿e na d³ugo mi starczy,ale za jednym zamachem duuuzo szkoda...ehh...
no mi przy nak³adaniu kokosowego tez w³osy wypadaja nie mam pojêcia czemu.

zamówilam sobie ten nisim zestaw odzywka + szampon 360 ml. myslalam jeszcze nad tymi wcierkami po 160 z³ ale jednak mi szkoda pieniêdzy
za to zrobi³am zamówienie na mazidlach, bo czas uzupe³nic zapas oleju kokosowego, keratyny i protein jedwabiu ^^
__________________
moje ¿ycie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 17:33   #2298
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Kamil chyba siê nie rozumiemy. Jeste¶my na w±tku "sposoby na przyspieszenie porostu w³osów cz.III" a nie na w±tku o suplementach!!! Wcze¶niej pisa³e¶, ¿e chcesz przyspieszyæ porost w³osów wiêc ci wyja¶nilam ¿e na pierwszej stronie w±tku na którym siê znajdujemy wszystko pisze! Wystarczy klikn±æ na pierwsza stronê tego w±tku. sorry ale ja¶niej nie mogê (bez urazy)
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 17:35   #2299
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Poka¿ wiadomo¶æ
no mi przy nak³adaniu kokosowego tez w³osy wypadaja nie mam pojêcia czemu.

zamówilam sobie ten nisim zestaw odzywka + szampon 360 ml. myslalam jeszcze nad tymi wcierkami po 160 z³ ale jednak mi szkoda pieniêdzy
za to zrobi³am zamówienie na mazidlach, bo czas uzupe³nic zapas oleju kokosowego, keratyny i protein jedwabiu ^^


A olejek co daje? regeneruje? A keratyna i jedwab??
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 17:55   #2300
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]
A olejek co daje? regeneruje? A keratyna i jedwab??
olej nawil¿a, a co do reszty to wejd¼ tu www.mazidla.com i sobie poklikaj bo w³a¶ciwo¶ci tych produktów s± tam ³±dnie opisane (bêd± w zak³adce "proteiny")
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:18   #2301
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

o,dziêkujê
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 20:26   #2302
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomo¶ci: 1 726
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
olej nawil¿a, a co do reszty to wejd¼ tu www.mazidla.com i sobie poklikaj bo w³a¶ciwo¶ci tych produktów s± tam ³±dnie opisane (bêd± w zak³adce "proteiny")


ja z keratyny, protein jedwabiu, mleczka owsianego oraz pantenolu + woda destylowana robie tak± domow± odzywkê w sprayu lepszej nie ma ani w sklepie, ani nigdzie

a olejek kokosowy jest genialny
__________________
moje ¿ycie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 21:57   #2303
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Mog³a by¶ podaæ mi na priv. sk³ad tego sprayu? Bo w³a¶nie takowego szukam, naturalnego ale ¿eby dobrze nawil¿a³. Bardzo bym Ci by³a wdziêczna
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:23   #2304
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 574
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No wla¶nie. Pierwszy raz u¿y³am kokosowego Vatika Dabur i mi gar¶æ w³osó wypad³a Czemu??? Po Waxie mi tyle nie wychodzilo. Normalnie po myciu i w czasie mycia wypada mi oko³o 10-20 w³osów, a tu taki szok? Mo¿e za d³ugo trzyma³am olejek na wlosach, bo jakie¶ 16 godzin(przez noc i jeszcze trochê)?
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:52   #2305
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja mam tak± teoriê na temat wypadania w³osów przy stosowaniu olejków i nafty.
Kiedy¶ nie zwraca³am uwagi co i jak stosujê. My³am Head and Shoulders jaka¶ od¿ywka i koniec. Potem 3 godz. by³o ok, po czym klapa, nastêpny dzieñ beznadzieja, kolejny -konieczno¶æ mycia ze wzgl. na ³upie¿ i podra¿nienie. Mycie i tak w kó³ko.Zawsze mia³am ³upie¿. Zwalcza³am go H&S i po 2 dniach znów go mia³am. W koñcu powiedzia³am do¶æ i odstawi³am wszystko. Zaczê³am myæ szamponem bez sls i sles i odstawi³am pseudood¿ywki. Na pocz±tek znik³o jedno-³upie¿. W³osy zaczê³y odstawaæ od g³owy zawsze, a nie tylko po myciu. Nie mia³am przyklapniêtych str±ków. Zacze³am brn±æ dalej w seboradin i oleje. Przez jakie¶ 3 tyg. lecia³y mi w³osy, zw³aszcza po têpej rycynie i nafcie. Potem problem znikn±³. My¶lê,¿e zanim w³osy siê nie wzmocni± bêd± wypadaæ. Te które to zrobi± i tak musia³y byæ s³abe. Teraz mimo,¿e na pocz±tku duzo mi wypad³o wyros³o mi mnóstwo nowych. ma³ych i ju¿ mi nic nie leci. po myciu mam aureolkê m³odych kude³ków które muszê przyklapywaæ kokosem lub jedwabiem. Wiêc moja rada: cierpliwo¶ci.... Daj w³osom trochê czasu. Kilka miechów. Nie bêdziesz ¿a³owaæ.
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:57   #2306
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No ja te¿ tak mia³am przy rycynie. LifeIsSoSaid czy moglabys podaæ mi recepturê wspomnianego spray'u?

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Zgadzam siê z przedmowczyni±. ja te¿ tak mia³am przy rycynie. LifeIsSoSaid czy moglabys podaæ mi recepturê wspomnianego spray'u?

Edytowane przez Aniaaa PlayMate
Czas edycji: 2009-06-13 o 15:47
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-13, 16:00   #2307
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomo¶ci: 2 051
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja zakupi³am dzisiaj
- szampon Radical - wzmacniajacy
- kompleks od¿yczy Saponics do skóry g³owy i bardzo delikatnych w³osów ( ale czytam ze jest tez kompleks stymulujacy wzrost w³osów - qrcze i chyba z³y kupi³am - albo ktos bawi sie manipulacja s³own±)

Tak szczerze to mia³am zamiar jeszcze kupic kilka rzeczy ale boje sie ze za bardzo obciaze w³osy


Uzywa³y¶cie moze tych kapsu³ek z Radical'u ??

edit: Wax'a nie dosta³am nigdzie

Edytowane przez enii
Czas edycji: 2009-06-13 o 16:02
enii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:09   #2308
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 4 018
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Zamierzam z³o¿yæ zamówienie na Mazid³ach i zastanawiam siê nad olejowym ekstraktem z rozmarynu, który z tego co czyta³am, przyspiesza porost w³osów. Czy kto¶ ju¿ go stosowa³? Mogê go samego wcieraæ w skórê g³owy? Zastanawiam siê czy warto go kupiæ? Pomó¿cie, w poniedzia³ek sk³adam zamówienie...
__________________

ja85gusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:16   #2309
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

O,a ja szukalam i nie moglam tego rozmarynu znale¼æ,gdzie on jest???
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:32   #2310
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Poka¿ wiadomo¶æ
Zamierzam z³o¿yæ zamówienie na Mazid³ach i zastanawiam siê nad olejowym ekstraktem z rozmarynu, który z tego co czyta³am, przyspiesza porost w³osów. Czy kto¶ ju¿ go stosowa³? Mogê go samego wcieraæ w skórê g³owy? Zastanawiam siê czy warto go kupiæ? Pomó¿cie, w poniedzia³ek sk³adam zamówienie...
szczerze? ja bym siê bala stosowaæ to solo, raz ¿e nie jest napisane ze mo¿na, dwa ze sugerowane stê¿enie to 0,3-0,7% czyli malutko, wiec mo¿naby np. dodawaæ w takiej io¶ci do jakiego¶ oleju i dopiero na glowê
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.