kryształki ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 23:22   #1
Ale_x_andra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 3

kryształki ...


Pisalam w tej sprawie juz do paru dziewczyn z forum, ale moze dostane jakies nowe, cenne info na ten temat
Wiec...
Biore udzial w pewnym konkursie organizowanym dla szkol kosmetycznych, jestem w nim "modelem"...
do mojego ucharakteryzowania potrzebujemy kryształki... mnoooostwo krysztalkow przyklejonych na plecach,, tworzach ciekawy wzor...
I TU SIE ZACZYNAJA SCHODY....
Nie wiemy gdzie kupic takie krysztalki... musza byc widoczne na plecach wiec nie moga to byc jakies male tatuazopodobne cyrkonie...takie, jakie widzialam w sklepach...
Moze pasmanteria.. no ale ciagnie to za soba 2gi problem... czym je przykleic... bo na "kropelke" czy inne kleje sie chyba nie zdecyduje heh ;-)

Moze macie jakies ciekawe pomysly?
Pozdrawiam serdecznie
Alex


www.alexandra.getphoto.pl
Ale_x_andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 23:58   #2
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: kryształki ...

Ja bym przykleiła na klej do paznokci pozpuszcza sie od zmywacza lub acetonu a dobshe trzy myśle że jako krzystałki cyrkonie svarowskiego były by ok .pozdrawiam ;*
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 08:30   #3
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: kryształki ...

Może przykleić je na klej do rzęs?
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 08:49   #4
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: kryształki ...

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Może przykleić je na klej do rzęs?
O bardzo dobry pomysl! Nie przychodzilo mi nic do glowy dlatego nie odpisywalam... . Ten klej do rzes to uwazam dobry pomysl bo jest elastyczny w przeciwienstwie do lakieru do paznokci i mysle ze gdyby wysechl i gdybys sie ruszyla to wszystko by odpadlo (pomijam fakt czyszczenia Ciebie z tego lakieru). A co do stylizacji to nie mama zadnych orginalnych pomyslow, ale moze po prostu wpisac po prostu do wyszukiwarki bollywood i poprzegladac stronki jakie sie otworza i tam poszukac czegos na zdjeciach (np. http://www.bollywoodpremiere.com/). Zycze powodzenia!
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:03   #5
Ale_x_andra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 3
Dot.: kryształki ...

ok dzieki dziewczyny
Sprawdze to
Chyba, ze macie jakies inne pomysly !
Pozdrawiam
Ale_x_andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 23:10   #6
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: kryształki ...

Cytat:
Napisane przez Ale_x_andra Pokaż wiadomość
ok dzieki dziewczyny
Sprawdze to
Chyba, ze macie jakies inne pomysly !
Pozdrawiam
ostatnio przerabiałam ten temat więc mogę pomóc
ja szukaam tatuaży do naklejenia na ciało ale mi chodziło głównie o swarovskiego
to są takie kształtne tatuaże, ja akurat szukałam napisu SEXY ale tylko po to żeby to rozwalić i nakleić sobie swój wzór (SEXY i tulipan mają najwięcej sztuk krysztaków).
One są super bo można je od razu nakleić na ciało no ale jeśli potrzebujesz duże ilości to zbankrutujesz


wpisz w google "POLWELL" - to sieć hurtowni kosmetycznych, które sprzedają tatuaże, ale swarovski wycofał tatuaże z produkcji i są tylko "resztki" po sklepach... co zdobbędiesz to Twoje

ja obdzwoniłam całą Polskę, kupiłam ostatnie 3 sztuki tych tatuaży ale wiem, że w niektórych zostały jeszcze gwiazdki i kwiatuszki - niestety wyrzuciłam kartkę więc nie pamiętam gdzie są jeszcze dostępne
wydaje mi się, że w częstohowie jeszcze są

a jeśli chcesz coś tańszego ale też wymagającego dużo "paprania" z naklejaniem zaopatrz się w specjalne kryształki swarovskiego (dostępne chociażby na allegro) np tu http://www.allegro.pl/item169596544_...szt.html#photo (większa kilość) lub mniejsza - wpisz SWAROVSKI

lub zadzwoń tu http://www.crystalfashion.pl/kontakt.html -chyba nawet tam mieli kilka sztuk tatuaży, (to jest hurtownia gdzie zaopatrują się allegrowicze) i naklej je klejem do rzęs, też działa

powodzenia!
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 23:07   #7
Ale_x_andra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 3
Dot.: kryształki ...

ops mamy znow problem...
krysztalki moze i trzymaja sie na kjeu do rzes< choc i tak kiespko ;( >... ale za duzo czasu zajmowaloby nam przylejanie kazdego osobno...bo musi byc ich na plecach mnostwo... a mamy malo czasu...na wykonanie stylizacji..
te z "tatuazow" i krysztalkow swarovskiego sa za male

Myslalysmy na stworzeniu wzoru i przyklejeniu na tasmie 2-stronnej calego wzoru do plecow... ale.. bedzie to chyba malo estetycznie wygladalo

Nie mamy juz pomyslow... :|
pomozcie ...
Ale_x_andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.