przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 22:28   #631
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

ja od kilku lat myje wlosy codziennie rano (sic!) i bardzo rzadko zdarza mi sie przetrzymac je do drugiego dnia... co jest bardzo meczace przy podrozach :/ no ale trzeba z tym jakos zyc...
po pewnym czasie to juz sie zakorzenia w psychice. same przyzwyczajamy sie widoku swiezych, miekkich wlosow, swiezo wysuszonych i pachnacych ulubiona odzywka... nastepnego dnia wstajemy i nie widzimy tego efektu, wiec efekt przetluszczenia wydaje nam sie jeszcze badziej spotegowany...
przynajmniej tak jest w moim przypadku
przestalam juz w tym walczyc, myje wlosy codziennie, susze niestety (ale zaczelam od niedawna stosowac ochronna odzywke w sprayu), codziennie nakladam odzywke, pianke i zmieniam szampony...
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 10:11   #632
diablica26_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

blush, a ile ten szampon loreal kosztuje?
diablica26_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 11:08   #633
narzeczona z Lamermooru
Raczkowanie
 
Avatar narzeczona z Lamermooru
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 145
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Polecam szampony ziołowe (najlepsze sa duże butle Familijnego, zwłaszcza z rumianku i z czarnej rzepy), bardzo dobre czestego mycia włosów. No i żadnych odżywek bez spłukiwania.
__________________

narzeczona z Lamermooru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 12:28   #634
Saphire Blue
Przyczajenie
 
Avatar Saphire Blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Na tłuste włosy polecam taki sposób: umyc szamponem przeciwłupierzowym do włosów przetłuszczajacych się następnie mydłem specjalnym siarkowym które także polecane jest do włosów i znowu w/w szamponem aby uniknąć płukania octem jak to po mydle czyniły nasze babcie:P.Można spłukać wodą z dodatkiem cytryny.Ja dodatkowo stosuję odżywkę w sprayu gliss kur płynny jedwab i włosy sie fajnie błyszczą i na dłużej pozostają świeże
Saphire Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 17:03   #635
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Cytat:
Napisane przez diablica26_26 Pokaż wiadomość
blush, a ile ten szampon loreal kosztuje?
w Polsce ok. 38zł, ja natomiast kupiłam za granicą za 33zł
Jest skuteczny i łagodny. Polecam
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 12:28   #636
madzia088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Cytat:
Napisane przez Athii Pokaż wiadomość
dla wizazanek z przetluszczajacymi sie wlosami polecam suchy szampon w spraju...czasami nie ma czasu,sily (lub wlosy za szybko sa tluste) na umycie i to jest genialne rozwiazanie pomiedzy jednym a drugim myciem! mozna nosic go ze soba i uzyc w kazdej chwili.... calkowicie wclania tluszcz i wloski znow sa ok ....to ratuje zycie!


a gdzie moge takie kupic, za ile, jakiej firmy? bo pierwszy raz o tym slysze
madzia088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 12:44   #637
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Cytat:
Napisane przez Athii Pokaż wiadomość
dla wizazanek z przetluszczajacymi sie wlosami polecam suchy szampon w spraju...czasami nie ma czasu,sily (lub wlosy za szybko sa tluste) na umycie i to jest genialne rozwiazanie pomiedzy jednym a drugim myciem! mozna nosic go ze soba i uzyc w kazdej chwili.... calkowicie wclania tluszcz i wloski znow sa ok ....to ratuje zycie!
też chętnie się dowiem co to za cudo
jucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 13:25   #638
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

np
ja uzywam, niestety mysle ze w Polsce go nie dostaniecie ale formula tych szamponow polega na tym samym

http://www.leestafford.com/uk/produc...duct.php?pi=20

to znalezione na allegro

http://www.allegro.pl/item164481298_...olu_150ml.html

to samo, moze roznic tylko zapachem
poszukajcie w aptekach i wiekszycg drogeriach .

polecam !

jak dam rade to zamieszcze zdjatka swoich wlosow przed i po
Athii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 13:27   #639
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

a tu filmik

http://www.leestafford.com/uk/vid/vi...p&sb=20&ft=win
Athii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 08:12   #640
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Cytat:
Napisane przez Athii Pokaż wiadomość
np
ja uzywam, niestety mysle ze w Polsce go nie dostaniecie ale formula tych szamponow polega na tym samym

http://www.leestafford.com/uk/produc...duct.php?pi=20

to znalezione na allegro

http://www.allegro.pl/item164481298_...olu_150ml.html

to samo, moze roznic tylko zapachem
poszukajcie w aptekach i wiekszycg drogeriach .

polecam !

jak dam rade to zamieszcze zdjatka swoich wlosow przed i po
Dzięki ślicznejuż sobie zamówiłam na allegro za 19,95 dam znać jak tylko wypróbuję...ależ jestem ciekawa!
jucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 11:19   #641
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

zobaczysz, oplaci sie
ja na razie mam czyste wlosy wiec nie moge zademonstrowac :P
Athii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 21:03   #642
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Ja zakupiłam dziś rossmanowski szampon bez SLSów - jutro jego wielki dzień, zobaczymy co tam zdziała. Odnośnie odżywek do tłustych włosów to moim zdaniem każda, nawet mocno nawilżająca, ale daleko od skóry głowy
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 00:35   #643
Inco
Raczkowanie
 
Avatar Inco
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z szuflady :-P
Wiadomości: 32
Exclamation Mocno Wypadajace Przetłuszczające Się Długie Włosy-pomocyyyy!

Witam...
Mam ogromny problem, może od początku...mam długie ciemnobrązowe włosy są słabe, wiotkie, plączą się, łamią i co najgorsze od dość długiego czasu, zauważyłam intensywne wypadanie włosów (przerażające jest mycie włosów-te pęki włosów w wannie!!!),miałam zawsze geste włosy a teraz doszlo do tego ze jak to moja mama nazwała mam "prześwity" na głowiei co gorsza ma racje, za każdym razem jak stoje przed lustrem to wyje ze złości bo juz nie wiem co mam robic! Znajomi tłumaczą mi to stresem ale wiem doskonale ze to nie jest to bo trwa to juz dosc długo a nie mam zadnych stresujacych sytuacji
Dodatkowo zaczeły się bardzo przetłuszczać, strasznie wygladaja :-(
Brałam 2 serie skrzypu-skrzypowita (troche nieregularnie) stosowałam RADICAL, 2 serie SEBORADIN NIGER szampon+balsam+lotion....
i żadnej poprawy....jakis czas temu byłam u dermatologa, babka dała mi płyn w buteleczce chyba to byl roztwor witaminy B chyba na spirytusie(ten zapach!!!;/)i tyle....dziewczyny błagam ratujcie....co mogę stosowac? i co najwazniejsze - czy muszę ścinać włosy? wszyscy mi to radza bo niby włosy sie wzmocnią, ale słyszałam tez ze to nie ma zadnego znaczenia
Dziewczyny tylko w Was nadzieja mi pozostała.....
bede wdzięczna za jakiekolwiek porady i wskazówki....
Pozdrawiam serdecznie!
Inco
Inco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 10:00   #644
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: Mocno Wypadajace Przetłuszczające Się Długie Włosy-pomocyyyy!

Jejciu bardzo Ci współczuję... ale nie martw się tak bardzo... na pewno jest jakaś rada na Twoje dolegliwości moim zdaniem powinnaś iść do jeszcze innego dermatologa (wiadomo jak to jest z lekarzami- jeden powie tak inny jeszcze inaczej, więc najlepiej skonsultować się z paroma) .... oraz podciąć wlosy... ale nie za wiele... jakieś max 5cm.... i to chyba wszystko co mogę Ci w tej chwili poradzić... widzę, że wyczerpałaś już naprawdę wiele możliwości, więc myslę, że warto odwiedzić jeszcze jednego lekarza... powodzenia
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 11:35   #645
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Mocno Wypadajace Przetłuszczające Się Długie Włosy-pomocyyyy!

Tak, kisia88 ma rację. Idź do innego dermatologa. Byc może jest to wina hormonów. Ze swojej strony mogę polecic Ci tylko Polytar, szampon na bazie dziegciu zmniejszający łojotok, podobne właściowści ma szampon dziegciowy Oceanic. Ponieważ mam podobny problem z wypadającymi włosami (są rzadkie) łykam Skrzypowitę (wcześniej Revalid). Dużo wizażanek stosuje również Wax (widziałam w aptece). Jednak najlepiej będzie udac się do specjalisty, który powinien wykonac badania, a nie stosowac leki na chybił trafił.
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 22:24   #646
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

A ja się nie zgodzę z założycielką tematu Moja siostra do ok. 16 lat miała idealnie proste włosy. A potem zaczęły robić jej się sprężyny (dosłownie) i tak ma do dzisiaj
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 11:45   #647
201801201910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 18
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Moje włoski przeszły jedynie naturalną zmianę kolorystyczną. Jako mała dziewczynka miałam złociste, dość jasne włosy. Jednym słowem: blondyneczka. Z wiekiem zaczęły mi ciemnieć...i mam obecnie jasnobrązowe ze złotawym połyskiem. Ale blond to to zdecydowanie już nie jest. Ta zmiana to cecha mojej rodziny (tata miał prawie białe jako dziecko, potem brązowe; wujek podobnie!) Oprócz tego, mimo długotrwałej walki za pomocą preparatów i szamponów moje włosy jak były przetłuszczające się, tak są nadal. No i nie ma przebacz - loki mi się na nich za żadne skarby świata nie chcą utrzymać. Aczkolwiek na końcach czasem pojawiają się naturalne fale. Takie to włosy... Dobrze, że raczej grube.
201801201910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 13:17   #648
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Niestety sie nie zgadzam.
Urodzilam sie bez wlosow.Urosly jasne.
Z biegiem czasu zamienily sie w ciemny braz.
Zgestnialy i tak bylo dlugie ,dlugie lata.
Zachorowalam.Przyjmowalam hormony.Stracilam ok 50 % wlosow.
Od tego czasu tez juz minelo sporo.Utraconych wlosow juz nie odzyskalam.
Mam liche i wiem ,ze tak juz zostanie.
Ja też sie nie zgadzam :P
urodziłam sie z ciemno brązowymi kręconymi włoskami i takie miałam przez 2 latka
moja mama mi je obcięła i zamieniły sie w blond proste trochę suche
w liceum zaczęłam je farbować i z normalnych zrobiły sie sianowate przesuszone na maxa itd
podjęłam sie walki o nie i przestałam brać w tym okresie hormony ....
no i zrobiły sie typowe przetłuszczające

teraz mam : ciemny blond (naturalne) z pasemkami (farba)
lekko sie falują , przetłuszczanie zmniejszyło sie sie , układają sie jak nigdy w życiu (to chyba rezultat stosowania wyłącznie odżywek nawilżających a nie obtłuszczających i obciążających włosy)

także moje włosy przeszły dużo etapów , tylko nie sądzę żeby znów zrobiły sie kręcone i brązowe takie jakie miałam po urodzeniu przez 2 lata , a szkoda ...
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 14:42   #649
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Ja się urodziłam z jasnoblond meszkiem w dzieciństwie miałam rzadkie jak piórka, cieniutkie, proste blond włoski. Kiedy weszłam w okres dojrzewania stałam się szatynką, moje włosy zrobiły się trochę gęstszee. Pamiętam, że miałam bardzo zniszczone włosy i rozdwojone końcówki. Jako 14-latka moje włosy całkiem się odmieniły, zgęstniały i zaczęły falować. I od tej pory było tylko lepiej - teraz, mimo farbowania, mam zdrowe, dość gęste włosy, ani proste, ani faliste (ale podoba mi się to) a rozdwojone końcówki? Już nawet nie wiem, jak to jest je mieć... a włosy podcinam może co pół roku, a nawet rzadziej. Do tego nie są suche, chociaż nie przetłuszczają się (myję je co 3-4 dni i dopiero pod koniec czuć już, że są nieświeże, ale jeszcze nie tłuste ) i całkiem szybko rosną... szkoda tylko, że nie są z natury lśniące (dopiero farbowanie nadało im blask), że są trudne do ułożenia i mają taki nieładny, mysi kolor... ale przecież nie można mieć wszystkiego
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 15:00   #650
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

W dzieciństwie miałam proste,bardzo długie włosy.Kiedy miałam 9 lat ścięłam je na jeżyka. Kiedy odrosły były gęste i falowane. Jak miałam 11 lat stały się falowano -kręcone.Puszą się, są przesuszone od pasemek i od prostowania przez 4 lata. Teraz powoli wracają do normy i są coraz piękniejsze.Stosowałam ostatnio intensywną kurację nawilżającą i coraz mniej się kręcą
Lubię je, bo są gęste i po odpowiedniej stylizacji jest spektakularny efekt bez sztucznych włosówObecnie je zapuszczam i bardzo się niecierpliwię
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 16:06   #651
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Moje włosy są nawet fajne, ale mogłyby być falowane, bo są zupełnie proste, mniej się przetłuszczać i nie wypadać tak
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 16:54   #652
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

a ja zawsze miałam suche jak wiór, a od pewnego czasu zaczęły się przetłuszczać
nie mocno, inni tego nie widzą ale ja tak i nie wiem dlaczego tak się stało
dziwne... a nie mogę myć włosów np. co dwa dni bo mam suchą skórę głowy i gdybym zaczęła to byłby koszmar!

z cerą tak samo mam- miałam normalną a jakieś 5 lat temu 'zrobiła' się mieszana, dlaczego???

Ale i tak nie jest przecież tak źle
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 18:21   #653
paula:)
Raczkowanie
 
Avatar paula:)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
GG do paula:)
Cool Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

zajżałam tutaj bo juz mam dosyc codziennego mycia włosów...właściwie to włosy może byłyby ok następnego dnia po umyciu..ale mam problem z grzywka.. niestety musze ją mieć...a to ona najbardziej sie przetłuszcza czasem poźnym popołudniem juz jest ''tłusta''ale reszta włosów jest ok....włoski musze myc codziennie .... bardzo zaciekawiły mnie propozycje szamponu z czarnej rzepy...przy najbliższej okazji skocze do drogerii żeby go poszukac..moze on mi pomoże jak go znajde,napisze czy działa
paula:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 15:55   #654
judus
Rozeznanie
 
Avatar judus
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 660
GG do judus
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

seboradin niger na pewno się przyczyni do znacznie wolniejszego przetłuszczania włosków, no i szampon z czarnej rzepy z firmy Joanna również polecam do tego jeszcze pobudzają włoski do rośnięcia
judus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 15:05   #655
paula:)
Raczkowanie
 
Avatar paula:)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
GG do paula:)
Smile Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

dzieki Wam zainteresowalam sie szamponem z czarnej rzepy...polecialm od razu po niego i uzywam go od paru dni..narazie jestem zadowolona,bo albo mi sie wydaje... albo wloski naprawde nie przetluszczaja sie tak bardzo moze nie sa po umyciu bardzo mieciutkie...ale odrobina odzywki(od polowy wlosow) i jest ok tak wiec ja rowniez-jak i wiele osob przede mna-moge go wszystkim polecic
paula:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 14:08   #656
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Przetłuszczające się włosy

Ostatnio słyszałam, że gdy ma się przetłuszczające włosy najskuteczniejszą metodą będzie... nie mycie ich! A dokładnie polega to na tym, iż nie myje się włosów przez np. tydzień czy dwa i po tej "kuracji" włosy się już tak nie przetłuszczają, są zdrowsze, ładniej wyglądają i wystarczy je myć raz albo 2 razy w tygodniu. Ktos próbował takiej metody, to działa??
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 14:58   #657
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Przetłuszczające się włosy

próbowałam - nie działa :P
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 15:22   #658
Larisa9
Raczkowanie
 
Avatar Larisa9
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 89
Dot.: Przetłuszczające się włosy

Jak najbardziej odradzam to
Larisa9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 15:36   #659
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Przetłuszczające się włosy

Cytat:
Napisane przez dula32 Pokaż wiadomość
Ostatnio słyszałam, że gdy ma się przetłuszczające włosy najskuteczniejszą metodą będzie... nie mycie ich! A dokładnie polega to na tym, iż nie myje się włosów przez np. tydzień czy dwa i po tej "kuracji" włosy się już tak nie przetłuszczają, są zdrowsze, ładniej wyglądają i wystarczy je myć raz albo 2 razy w tygodniu. Ktos próbował takiej metody, to działa??
o matko:0
gdzie to ,,słyszałaś"?
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 15:42   #660
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Przetłuszczające się włosy

Nie wyobrazam sobie nie mycia wlosow przez tydzien lub dwa!! Ol maj gad!
Ja musze myc codziennie, lub ewentualnie co drugi dzien!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.