Jaka wyciskarka do soków? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 23:00   #91
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

cze )
poczytałam Was troszkę, a już niedługo dołączę.. w tym tygodniu zamówimy Huromka
a widziały podręcznik z przepisami?
http://sklep.puregreen.pl/podrecznik...iej-generacji/
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 14:28   #92
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

A czym się różnią te Huromy różnych typów od siebie?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:08   #93
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Co prawda mam tylko jednego ale z tego co się orientuję to klarownością soku.
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 13:18   #94
MissIlonka
Raczkowanie
 
Avatar MissIlonka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 41
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

dobrze pamiętasz - między innymi mają też chyba ślimaki z trochę innego materiału, róźnią się designem, nie wiem czy każdy ma zaślepkę na wyciśnięty sok itp itd
MissIlonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 16:07   #95
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

jakie są wasze ulubione przepisy?
ps. huromek jest cudowny
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 17:47   #96
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Galaretka owocowa A soki i zupy to robię z tego co mi wpadnie w ręce, nie trzymam się przepisów.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:17   #97
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

galaretka? wyciskasz i gotujesz z żelatyną czy jak?
dostałam książkę z bardzo fajnymi przepisami na soki, desery, obiady itd ale.... po koreańsku haha mało co rozumiem, a z obrazków nie da się wyczytać i tak szukam inspiracji by jak najwięcej z niego "wycisnąć"
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 00:49   #98
martawarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 18
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

fajne te przepisy, widze, że można tam kupic też żywność, próbowałaś coś stamtąd? polecasz czy nie bardzo?
martawarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 06:09   #99
GosiaWarszawa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja natomiast zakupiłam wyciskarkę Angel 8500s od razu po targach - bezkompromisowa, sok klarowny bez drobinek - podobnie jak w Huromie, ale soku więcej o 30%. Wykonanie jej to najwyższa półka bo posiada stalowa konstrukcję, niezwykle stabilna przez swoją budowę. Będzie służyć mi na lata. Zakup polecam u dystrybutora - www.energiazdrowia.pl
GosiaWarszawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:49   #100
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Si, wyciskam sok, np. jabłkowo-pomarańczowy i dodaję żelatynę ale nie gotuję soku, bo szkoda witaminy tracić. Żelatynę rozpuszczam w małej ilości gorącej wody i taką rozpuszczoną dodaję do soku. Pycha
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 20:35   #101
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

dzięki spróbuję w piątek, będzie deserek na sobotę
a teraz popijam sok z jabłek, pietruszki i kiełków lucerny, przepyszny

Gosia, jeszcze więcej soku daje? o mamo a mi się wydaje, że ja już susz wyciągam
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć

Edytowane przez lemonka
Czas edycji: 2015-01-13 o 20:37
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 10:47   #102
martawarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 18
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Wow, Gosia, niezły sprzęt... niestety dla mnie za wysoka półka cenowa.
martawarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:08   #103
MissIlonka
Raczkowanie
 
Avatar MissIlonka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 41
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

A jak z łatwością mycia i gwarancją w tym angelu?
MissIlonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 22:11   #104
marcin1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Witam Was. Zarejestrowałem się tu wyłącznie po to, bo chcę kupić wyciskarkę, ale od tego bełkotu w internecie już mi się niedobrze robi. Co próbuję porównać jakieś modele względem siebie to widzę tylko marketingowy bełkot: nowa, jeszcze lepsza, jeszcze więcej, drugiej generacji, a konkretnych parametrów jak na lekarstwo. Koniec końców jak coś znajdę to się okazuje, że np. huromy między sobą niewiele się różnią. Wszędzie jest napisane, że czas wyciskania litra soku to 4-5 minut, czasem tylko dopiszą, że ta droższa lepiej zgniata warzywa liściaste i tyle, a różnica w cenie powiedzmy 1000zł. To za co ja mam płacić?
Zatem jeśli możecie to pomóżcie coś wybrać i podzielić się doświadczeniami odpowiadając zgodnie ze swoją wiedzą na moje poniższe pytania:
1. Czym różnią się wyciskarki tefala i zelmera (poniżej 1000zł) od tych huroma, omegi itp. rekomendowanych przez sokofilów? Gorsze materiały, większa awaryjność, krótsza gwarancja, mniejszy uzysk soku, gorsza jakość?
2. Jako, że skupiłem teraz swoją uwagę na pionowych huromach, to ma ktoś konkretne informacje czym poszczególne modele się różnią między sobą? Bo np. uzyskałem od jednej firmy która je sprzedaje informację, że hurom hu-200 od hu-500 różni się w istocie praktycznie tylko obudową i niczym więcej, a różnica w cenie 250zł (to po co dopłacać?)
3. Czy ktoś zamawiał wyciskarkę przez aliexpress? Widzę tu huroma http://www.aliexpress.com/item/DHL-F...264641248.html z przesyłką ~1000zł i niby to jest model hu-500 ale nie wiem czy to nie jest jakaś tandetna podróba bo konkretnie to piszą że to model hu-500dg a po wpisaniu w googlach znajduje mi ten model tylko na chińskich stronach
4. Ktoś wie jaka jest polityka dystybucji i nazewnictwa modeli różnych wyciskarek? Bo np. hurom hu-500 wystepuje też pod nazwą HE, a hurom hu-200 pod nazwą HB, natomiast na stronie producenta o huromie hu-200 ani HB w ogóle wzmianki nie ma, nawet jeśli to był model produkowany kilka lat temu to dobrze byłoby znaleźć tam o nim informacje bo nie wiadomo co się kupuje
marcin1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 10:41   #105
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Trudno będzie porównać sprzęt Huroma z Zelmerem. Między innymi dlatego, że Hurom robi wyciskarki od lat i są na ich temat dziesiątki opinii. Pozostałe firmy dopiero raczkują w temacie wyciskarek. Podłapały, że zdrowy styl życia robi się trendy i każdy chce coś pokazać na rynku.

Powiem Ci jedynie czym ja się kierowałam:
* wybrałam firmę Hurom, bo jest pewna i sprawdzona: dużo opinii, długa gwarancja, sprawdzony sprzęt. Nie stać mnie na wyrzucenie choćby 600zł na tańszą wyciskarkę - a takie są już na rynku.
*nie chciałam inwestować więcej niż 1500zł w sprzęt, który może mi się znudzić. Miałam sokowirówkę i ten sprzęt się u mnie kompletnie nie sprawdził. Używałam za to intensywnie blendera. Nie wiedziałam jak będzie z wyciskarką? Okazało się, że używam jej niemal codzienne. I teraz kupiłabym model wyższą.
* Wybrałam model HU 200 z jednego powodu: ma korek na wylewie. Nie wszystkie tańsze modele go mają, a to bardzo przydatna opcja. Pytaj, bo czasem na zdjęciu jest, a potem się okazuje, że faktycznie go nie ma, bo to wersja na innych kraj Można się naciąć.
*Do czego jest korek? Jeśli rano robisz sok możesz później zalać wyciskarkę wodą i iść do pracy. Nic nie zaschnie i nie zatka się sitko. Można też mieszać soki w misie. Uważam, że korek jest niezbędny.
* Dlaczego warto kupić model droższy: głównym atutem byłby dla mnie suwak zamykający wylot na odpady. Dzięki temu można robić musy z miękkich owoców i warzyw, np. banana, awokado, gotowanych ziemniaków. Ja mam blender i stwierdziłam, że 1000zł za taką opcję to trochę za dużo. Ale następna wyciskarka będzie z taką opcją.
Droższe modele mają lepszy ślimak, wyciskają niby więcej soku, ale czy faktycznie jesteśmy w stanie to realnie odczuć?
* Jeżeli dysponujesz większa kwotą, ok. 2000zł zerknij na Kuvings - ma duży wsad dzięki czemu nie trzeba kroić produktów przed wyciśnięciem. Do Huroma jabłko trzeba pokroić przynajmniej na ćwiartki.

Tutaj masz ładnie pokazane czym się różni Hurom 1G od 2G:
http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka...rom-hf-2g.html

Decyzję musisz podjąć sam.

Czasem na blogach można znaleźć kody rabatowe. Warto poszukać, bo nawet 5% to dużo przy takiej kwocie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 21:10   #106
marcin1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Dzięki Kusum za obszerną wypowiedź.
Kwota powyżej 1500zł niestety jest dla mnie nieakceptowalna. Kupuję wyciskarkę pierwszy raz i ciężko byłoby mi przekonać siebie samego i rodzinę do takiego wydatku.
Czy potrafisz powiedzieć jakie są najistotniejsze różnice w huromach od modelu 100 do 700? Bo mam wrażenie że zmienili kolor, dodali korek i od razu 200zł droższy jeden od drugiego. Jestem prawie zdecydowany na HU-200, a z rabatem który dzięki twojej sugestii znalazłem kosztowałby 65zł taniej, ale wolałbym mieć pewność że w tej klasie cenowej (+/- 100zł) nie ma sobie równych i nie warto dopłacać za jakąś pierdołę ani szukać innej firmy.
Na koniec jak w ogóle oceniasz jakość wyciskania HU-200 różnych surowców od miękkich (maliny, truskawki) poprzez warzywa liściaste jak kapusta czy sałata, a na jabłkach i marchwi kończąc? Szczególnie zależałoby mi na wyciskaniu kapusty i marchwi i niechciałbym się rozczarować kiepskim wyciskaniem któregoś z tych warzyw.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Jeszcze tak poszukując optymalnego modelu wyciskarki pionowej natrafiłem na Greenis F-9008 (http://www.wyciskarki.pl/wyciskarka-...is-f-9008.html)
Czy coś Ci Kusum wiadomo o tym modelu? Ma dosyć atrakcyjną cenę, posiada cechy innych wyciskarek w tej grupie cenowej (długa gwarancja, części z ultemu), a do tego jest bardziej wszechstronny niż hurom hu-200 bo ma sitko do mielenia i homogenizacji oraz sitko do musów-sorbetów oraz do lodów.
marcin1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 09:32   #107
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez marcin1997 Pokaż wiadomość
Dzięki Kusum za obszerną wypowiedź.
Kwota powyżej 1500zł niestety jest dla mnie nieakceptowalna. Kupuję wyciskarkę pierwszy raz i ciężko byłoby mi przekonać siebie samego i rodzinę do takiego wydatku.
Czy potrafisz powiedzieć jakie są najistotniejsze różnice w huromach od modelu 100 do 700? Bo mam wrażenie że zmienili kolor, dodali korek i od razu 200zł droższy jeden od drugiego. Jestem prawie zdecydowany na HU-200, a z rabatem który dzięki twojej sugestii znalazłem kosztowałby 65zł taniej, ale wolałbym mieć pewność że w tej klasie cenowej (+/- 100zł) nie ma sobie równych i nie warto dopłacać za jakąś pierdołę ani szukać innej firmy.
Na koniec jak w ogóle oceniasz jakość wyciskania HU-200 różnych surowców od miękkich (maliny, truskawki) poprzez warzywa liściaste jak kapusta czy sałata, a na jabłkach i marchwi kończąc? Szczególnie zależałoby mi na wyciskaniu kapusty i marchwi i niechciałbym się rozczarować kiepskim wyciskaniem któregoś z tych warzyw.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Jeszcze tak poszukując optymalnego modelu wyciskarki pionowej natrafiłem na Greenis F-9008 (http://www.wyciskarki.pl/wyciskarka-...is-f-9008.html)
Czy coś Ci Kusum wiadomo o tym modelu? Ma dosyć atrakcyjną cenę, posiada cechy innych wyciskarek w tej grupie cenowej (długa gwarancja, części z ultemu), a do tego jest bardziej wszechstronny niż hurom hu-200 bo ma sitko do mielenia i homogenizacji oraz sitko do musów-sorbetów oraz do lodów.
Skontaktuj się z którymś ze sklepów. Na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania i porównają modele. Za to im płacą

Wyciskarki Greenis nie znam, ale za tą cenę wybrałabym Huroma.
Hurom też ma sitko do musów - jeszcze go nawet nie używałam. Leży gdzieś w szafce. Takie dodatkowe gadżety często są zbędne.

W mojej wyciskarce robię różne soki. Twarde warzywa jak marchew trzeba pokroić na mniejsze kawałki. Wszystkie miękkie produkty i liście wyciska bez problemu. Nie miałam okazji wyciskać malin czy truskawek - nie było sezonu.
Dla mnie najważniejsze jest, że jest cicha, szybka i łatwa w myciu. Zajmuje mało miejsca na blacie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 16:36   #108
magdamagdalena972
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 33
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Greenis to chyba jakaś nowość na rynku, za to hurom wiele osób poleca na różnych forach. Takich wyciskarek jest kilka rodzajów. Są pionowr, jednoślimakowe i dwuślimakowe. Najdroższe są dwuślimakowe. Tutaj masz sklep z wyciskarkami sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-jednoslimakowe Masz huromy oraz inne marki. Niektóre kosztują nawet 5 tys zł, więc jak widzisz trochę kasy trzeba mieć.
magdamagdalena972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 03:35   #109
dagad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Witam - sam szukam maszynki do soku. Co ustaliłem: Greenis ma pozytywne opinie i cenę atrakcyjną 990 zł pod nazwą "wyciskarka-juiceme" pod warunkiem że to oryginał ale piszą że Chińczyki to robią dla Hiszpanów więc to tożsamo. Cena trochę niepokoi http://www.alibaba.com/product-detai...01663.html?s=p bo w hurcie 40-50$ za sztukę wychodzi ale iphone też w produkcji kosztuje 150$ a potem każdy wie ile. Po całonocnym myszkowaniu po sieci znalazłem Huroma z serii HE model HU-500DG z roku 2013 w cenie 900 zł ( obecnie zastapił go Hu-500 model HE-DBE04) cena 1550 zł. Więc ja się pewnie nie zdecyduję na Greenisa tylko na starszego Huroma za 900 zł - powód: pierwszy Made China, drugi Made in Korea.
dagad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 08:27   #110
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Pomijając parametry i cenę, zwróć uwagę na to, gdzie kupujesz sprzęt. Wybierz sklep z dobrym zapleczem serwisowym, bo nie sztuka kupić najtaniej jak się da, a później w razie potrzeby nie móc skorzystać z gwarancji.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 17:53   #111
Mehi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Rozważam kupno wyciskarki i w sumie waham sie miedzy Huromem a Kuvingsem.
I moje pytanie do wlascieli tych dwoch wyciskarek:
Czy te wyciskarki radza sobie z trawami?
Czy Hurom ma przystawki do lodow i musow jak Kuvings?
Mehi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 22:01   #112
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

trawy jak najbardziej jest sito do musów i ja miałam jeszcze sito do tofu..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 09:08   #113
Mehi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Dzieki, stalam sie szczesliwa posiadaczka Kuvingsa Bardzo fajne urzadzenie, teraz szaleje w dziale z warzywami i kupuje doslownie wszystko co mogla bym przecisnac probujac jakie smaki mi wychodza
Probowalam robic mleka: sojowe i kokosowe, ale wyszly jakies takie kwasne. ryzowe z namoczonego ryzu wyszlo strasznie maczne. Musze pokombinowac z tymi przepisami, bo chce pyszne mleka robic

Z perspektywy tych kilku dni jak uzywam wyciskarki to jest to mega trafiony zakup
Mehi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 22:15   #114
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

ja również jestem mega zadowolona, ale mleka nie robiłam za to od dwóch miesięcy co dzień robię soki
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 20:38   #115
MissIlonka
Raczkowanie
 
Avatar MissIlonka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 41
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Też tak mam, codziennie wyciskam Tylko już mi przepisów zaczyna brakowć, codziennie muszę poszukiwać nowych bo te co dostałam w prezencie do wyciskarki to już wszystkie przerobiłam
A tak swoją drogą to co Cię przekonało to tej wyciskarki? Bo według mnie, jak szukałam to Hurom w wielu przypadkach bije na głowę kuvingsa?
MissIlonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:18   #116
kamilamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Posiadam dwie wyciskarki zarówno Hurom 2g i wspomnianego Kuvingsa. Kuvings wyciska sok z drobinkami co niby traktuje jako zaletę, co jest dość dziwne, no i kolejna niby zaleta to duży otwór do momentu kiedy wpadnie zgniłe jabłko Hurom natomiast generuje klarowny sok, ale soku jest mniej. Ale ostatnio nabyłam na targach Angela 7500. Wyciska o szklankę więcej niż wspomiane wyciskarki z kilograma, więc po roku działania mi się jej koszt zwróci. Sok jest klarowny, wykonana jest ze stali chirurgicznej - nie uczuli mojego dziecka, a jej wykonanie jest na lata. A nie na pare sezonów.
Dlatego oddam znajomym moje wyciskarki, choć już ząb czasu na nich widać (po roku ) .
Wyciskarke kupiłam na targach, ale Oni posiadają również sklep internetowy http://www.energiazdrowia.pl/
kamilamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:49   #117
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Kamilamama spam choć inteligentnie podany. 5 postów na koncie, wszystkie o wyciskarkach.
A link do sklepu to reklama.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 12:25   #118
MissIlonka
Raczkowanie
 
Avatar MissIlonka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 41
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

E tam po prostu poleca ulubiony sklep !
To nie jest grzech. A ludzie i tak wybiorą, mam nadzieję rozumnie.
MissIlonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 17:31   #119
martawarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 18
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Kamilamama spam choć inteligentnie podany. 5 postów na koncie, wszystkie o wyciskarkach.
A link do sklepu to reklama.
Dla mnie to może pisać sobie o czym chce.
Ale oddawanie znajomym wyciskarki na której "odcisnął się ząb czasu" jest chamstwem. Które powinno zostać zbanowane, bez podania powodu !

Pozdrawiam
martawarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:08   #120
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Czy któraś z Was ma Huroma drugiej generacji? Cenowo straszna różnica pomiędzy tym z pierwszej generacji, ale czy rzeczywiście jest tego wart?
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-13 15:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.