4long Lashes AA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 15:59   #31
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: 4long Lashes AA

Odzywkę używam niecałe dwa tygodnie i faktycznie staram się ją nakładać nie przed samym snem, zasypiam najczęściej na brzuchu i jedno oko od razu bym zmazała. Cieszy mnie, że nie uczula i mogą ją stosować osoby noszące szkła kontaktowe, obawiałam się że może podrażnić mi oczy.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 16:58   #32
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez kodomi Pokaż wiadomość
Przy stosowaniu tych odżywek ważne jest żeby nie nakładać ich tuż przed snem, bo jeżeli mamy tendencje do spania na którymś boku to ona lubi sobie migrować i to może być powód ich nierównomiernego wzrostu.

A tak na marginesie osławiona Revitalash nie zawiera bimatoprostu

Ożesz kurde Śpię zazwyczaj na prawym boku i faktycznie kładę przed snem! Aaaaaaa Dzięki
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 14:14   #33
kingus1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 239
Dot.: 4long Lashes AA

Mam ją i stosuję jakoś od 3 tygodni
Nakładam przeważnie jak już się wykąpię , akurat wysycha przed pójściem do wyrka
Ale nie wiedziałam że może migrować
W prawym oku miałam luki, teraz widzę, że się zagęściły, wyrasta dużo malutkich, oby tak dalej
kingus1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 19:10   #34
Malineczka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: 4long Lashes AA

Do Kingus1309 A możesz wrzucić zdjęcia przed zaczęciem stosowania serum i teraz? Jestem ciekawa jakie są efekty, bo ją zamówiłam i na dniach powinna dojść. Chcę mieć firanki Fajnie, że juz widzisz efekty.
Malineczka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:25   #35
kingus1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 239
Dot.: 4long Lashes AA

Malineczka11, niestety nie zrobiłam zdjęcia "przed", nie umiem zresztą zrobić dobrego zdjęcia oka
Dla mnie wielkim plusem jest to, że przestały mi wypadać rzęsy podczas demakijażu, a luka, którą miałam zarosła
Ciekawe jak będzie po 3 m-cach, czy pól roku
kingus1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 17:09   #36
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: 4long Lashes AA

Dziewczyny u mnie pierwsze efekty są i to bardzo zadowalające. Rzęsiska rosną jak szalone, nigdy takich nie miałam. Popatrzcie na zdjęcia, efekt po 42 dniach stosowania, więcej na blogu.
http://magiafriday.blogspot.com/2014...ze-efekty.html

Co będzie po pół roku?. Jestem zachwycona!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 109___012.jpg (121,3 KB, 195 załadowań)
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 11:52   #37
Malineczka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: 4long Lashes AA

Hej, 12 marca minie miesiąc odkąd zaczęłam używać serum. Najpierw po jakimś tygodniu rzęsy na środku prawej powieki były super długie, następnie zaczęły wypadać na lewym i prawym oku. Miałam naprawdę mniej rzęs i były 'dziury'. Teraz widzę zagęszczenie, ale nie ma długości oszałamiającej tak jak po paru dniach stosowania. Być może te najsłabsze włoski urosły, wyleciały i się odbudowują nowe, bardziej mocne.
Oby efekty były super po 2-3 m-cach stosowania.
Malineczka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 19:49   #38
dbaginska1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: 4long Lashes AA

efekty zauważyłam u mojej kolezanki ktora jest farmaceutka i bylam pewna ze zrobila sobie rrzesy 1:1.po czym sprzedała mi long4lashes (dodam ze to nie jest jej apteka i nie miała w tym celu)zaczełam stosowac i na pierwsze efekty czekałam 3tyg cierpliwie tak jak mi mowiła dzis jestem po dwu i poł mc kuracji i jestem zadowolona z efektu.ale nadal uzywam bo jeszcze nie sa ąż tak jak u mojej "koleżaniki" .Jedyne t co moge Wam poradzic to systematycznosc i cierpliwosc a efekty napewno sie pojawią.
dbaginska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 18:12   #39
abc94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: 4long Lashes AA

ja bez tej odżywki nie wyobrażam sobie już życia!
abc94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 08:23   #40
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: 4long Lashes AA

Używam tej odżywki od 4 miesięcy. Jeśli ktoś nadal się zastanawia nad nią, to tylko traci czas, bo powinien od razu ją kupić i zacząć kurację, bo WARTO!
Najpierw jednak rozwieję wasze wątpliwości na temat bimatoprostu. Ta odżywka, w przeciwieństwie do Revitalasha (i innych z ceną 200-300 zł) zawiera mniejsze stężenie tego składnika. Co za tym idzie, jest mniejsze ryzyko wystąpienia efektów ubocznych, odżywka jest bezpieczniejsza ale na efekty trzeba dłużej poczekać niż w przypadku Revitalasha. Tak więc jest to po części plus i minus. Co do efektów ubocznych - ja mam bardzo wrażliwe oczy, w dodatku noszę szkła kontaktowe a odżywka w żaden sposób nie wpłynęła negatywnie na mnie. Nie mam od niej przebarwień, oczy mnie nie szczypią, ba, nawet trzecie oko mi nie wyrosło Wiadomo jednak, że przed jej pierwszym użyciem powinno się wykonać test w celu sprawdzenia, czy nie mamy alergii na któryś ze składników.
Co do samych efektów - musiałam na nie czekać 2 miesiące, ale opłacało się. Rzęsy zagęściły się, pociemniły i przede wszystkim wydłużyły (w moim przypadku o 2-3 mm). Wcześniej stosowałam olejek rycynowy i pomadkę Alterra, ale nie dały absolutnie nic.
Odżywka jest zdecydowanie tańsza od jej konkurentek również z bimatoprostem, więc myślę, że warto chociaż spróbować Ja aktualnie nie wyobrażam sobie wycofania jej z rynku.
Dodam jeszcze jedną istotną rzecz! To jest czysta bzdura, że po jednej odżywce efekty są tylko podczas stosowania a po drugiej nawet po odstawieniu odżywki. Odżywka jest wspomagaczem, nie lekiem na zawsze. Jej zadaniem jest stymulować rzęsy do wzrostu, a nie wydłużyć je na wieczność. Jeśli ją odstawimy, rzęsy wrócą do swojego naturalnego stanu.
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:59   #41
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez nefretete88 Pokaż wiadomość
ja tam zadowolona jestem, tymbardziej, ze dorwalam ja w cenie 55zł
Nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda ale ja własnie czekam na przesyłkę.Polecam aptekę słonik,tam znalazłam ją za 45,45 zł.+najtańsza przesyłka to 5,90 zł.zatem bardzo opłaca się tym bardziej,że na promocjach np w rossmanie są po 66 zł.

Zamówiłam ją bardziej z myslą o brwiach bo same mi lecą mimo,że jest dedykowana do rzęs ale sprawdzałam i obie mają ten sam skład tylko różnią się aplikatorem no i niestety ceną.
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 10:51   #42
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: 4long Lashes AA

A ja mam takie pytanie wczoraj zaczęłam kuracje i zastanawia mnie jedna rzecz - Kasia Katosu o innej odżywce tego samego typu wspominała żeby nie nakładać kremu na powieki ponieważ może jakby spłynąć i wymyć preparat który mamy na linii rzęs, co o tym myślicie?

a może któraś używała L4L razem z kremami i może potwierdzić, że mimo wszystko efekty są?

Zastanawia mnie to zwłaszcza dlatego że ja muszę używać olejków na powieki w innym razie wraca mi na powiece zmarszczka z braku nawilżenia (mam 19 lat :O) po nałożeniu L4L szczoteczką od tuszu naniosłam też pomadke z alterry, ale z tym już pewnie tym bardziej mogę zapomnieć w takim razie... no szkoda byłoby nie zobaczyć efektów a suche powieki też nie są mi na ręke

Edytowane przez shopoholic
Czas edycji: 2014-07-16 o 11:13
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 18:43   #43
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie wczoraj zaczęłam kuracje i zastanawia mnie jedna rzecz - Kasia Katosu o innej odżywce tego samego typu wspominała żeby nie nakładać kremu na powieki ponieważ może jakby spłynąć i wymyć preparat który mamy na linii rzęs, co o tym myślicie?

a może któraś używała L4L razem z kremami i może potwierdzić, że mimo wszystko efekty są?

Zastanawia mnie to zwłaszcza dlatego że ja muszę używać olejków na powieki w innym razie wraca mi na powiece zmarszczka z braku nawilżenia (mam 19 lat :O) po nałożeniu L4L szczoteczką od tuszu naniosłam też pomadke z alterry, ale z tym już pewnie tym bardziej mogę zapomnieć w takim razie... no szkoda byłoby nie zobaczyć efektów a suche powieki też nie są mi na ręke
Myslałam,że już nikt tutaj nie zajrzy Uważam,że Katosu może mieć rację...tym bardziej jesli wszystko spłynie Ci do srodka oka...wtedy może nie być przyjemnie.Ale jesli już musisz nawilżać powieki to może staraj się nakładać jak najdalej lini rzęs i wklepywać dobrze żeby nic nie mogło spłynąć.

Ja stosuję od kilku dni i na szczęscie nie mam żadnych niepożądanych skutków ubocznych jak pisały niektóre dziewczyny typu podrażnienia,przyciemnien ia powiek itp. bo jednak postanowiłam też stosować na rzęsy, żeby się wzmocniły bardziej i ciutek urosły.
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 19:18   #44
UrbaBasia
Przyczajenie
 
Avatar UrbaBasia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: 4long Lashes AA

Moim zdaniem ta odżywka działa cuda. używam jej od końca kwietnia i jest doskonała. Byłam przekonana, że bardzo szybko sie skończy ale ciągle zużywam pierwsze opakowanie. Przy używaniu jej zgodnie z zaleceniami producenta sprawia, że rzęsy stają się o wiele wiele dłuższe i gęstsze. Wszyscy moi znajomi są pod wrażeniem. Bardzo gorąco polecam i na 100% kupię drugie opakowanie a dla wszystkich, ktorzy nie są przekonani do jej wysokiej ceny, radzę poczekać w rossmannie na promocję i można ją zdobyć za około 60zł albo, tak jak mi się udało, za około 40zł
UrbaBasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 09:54   #45
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: 4long Lashes AA

Minął 4 miesiąc stosowania przeze mnie L4L i niestety ale nie jestem tak zachwycona jak większosc z Was...

Faktycznie w 1ym miesiącu było super,zachwycałam się długoscią bo widać było gołym okiem,że się wydłużyły,po pomalowaniu tuszem sięgały prawie do brwi...ale w drugim miesiącu najpierw jedno oko zaczęło mi się przerzedzać,potem drugie....byłam załamana bo zrobiły się nawet delikatne przeswity ale pomyslałam,że może to efekt przejsciowy i stosowałam dalej...dzis już tak nie wypadają ale nie są tak spektakularne jak w 1ym miesiącu kuracji...

Bardzo żałuję,że u mnie się nie sprawdził,bo wiązałam z nim spore nadzieje po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii...
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 10:55   #46
editha90
Raczkowanie
 
Avatar editha90
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 45
Dot.: 4long Lashes AA

No ja to w ogóle żadnych efektów nie widzę.. ciężko jest mi określić od kiedy go stosuję, ale myslę, że to jakies 2-3 miesiące. Jak się przyjrzę w lustrze, to wydaje mi się że rzęsy może są trochę gęstsze, ale to naprawdę trzeba się dobrze przyjrzeć, na pierwszy rzut oka nie widać nic.. ale się nie poddaje, może to jeszcze za krótki czas.. szkoda by było, gdyby się nie udało, bo wiązałam z tą odżywką nadzieję na piękne oczy...
editha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 20:41   #47
AngelikaOkey
Przyczajenie
 
Avatar AngelikaOkey
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: 4long Lashes AA

Hej. Ja stosuję od równych 3 tygodni. I co zauważyłam to to że po 2 tygodniach rzęsy stały się wyraźnie dłuższe, natomiast teraz znowu jakby krótsze..nie wiem czy to mozliwe No ale nic zobaczymy co będzie dalej.
AngelikaOkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:27   #48
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: 4long Lashes AA

Działa!

używam od 23 dni i 22 razy smarowałam, wrzuciłam na kwc ale tutaj też wrzucam zdjęcie na dowód, bo żadne wpisy że ,,działa" na mnie nie wpływają bo nie widzę efektów, jak ktoś chce się pochwalić że działa niech dodaje zdjęcia, puste słowa mogą wypowiadać osoby też opłacone przez firmę

rzesy-wizaz.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (49,5 KB, 43 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:32   #49
szanel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: 4long Lashes AA

Witam, podbijam ten wątek, mało coś opinii na temat tego produktu. Sama się od dłuższego czasu zastanawiam nad zakupem 4longlashes. Na Revitalash trochę szkoda mi kasy i może są osoby, które stosowały 4long, są zadowolone i podzielą się opiniami.

Parę lat temu, przed pojawieniem sie tych odżywek na rynku moja Pani dermatolog sprzedała mi patent z kroplami do oczu na jaskrę, które ten składnik zawierają, nie pamiętam już nazwy tych kropli, a Pani
dermatolog oczywiście informację podała mi ''nieoficjalnie'' i ostrzegła, że różnie to może zadziałać, ale ona miała po tym preparacie rzęsiska jak firanki, więc moja próżność jak zwykle wygrała z rozsądkiem i krople wykupiłam.
Skutki były straszne.
Kroplami nasączyłam patyczek kosmetyczny i smarowałam przy linii rzęs.
Po około godzinie miałam takie dziwne uczucie na powiekach i w oczach, jakby pieczenia i rozpierania, pulsowania. Miałam też wrażenie, jakby powieki były bardzo gorące.
Oczy mi niemiłosiernie spuchły wraz z powiekami, zrobiły się sine. Czułam rozpierające ciśnienie w gałkach ocznych i widziałąm jakby przez mgłę. Byłam przerażona, że coś mi się stanie ze wzrokiem.

Przez jakieś 3-4 dni oczy były opuchnięte, a potem jeszcze przez jakiś czas miałam takie siniaczki na dolnych i górnych powiekach, jakbym miała lekko oczy podbite, choć z gałkami ocznymi już było wszystko ok.
Także nie polecam tego typu eksperymentów.
szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 15:46   #50
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: 4long Lashes AA

a czy ktoras z was moze stosowala L4L do zageszczenia brwi?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:34   #51
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez szanel Pokaż wiadomość
Witam, podbijam ten wątek, mało coś opinii na temat tego produktu. Sama się od dłuższego czasu zastanawiam nad zakupem 4longlashes. Na Revitalash trochę szkoda mi kasy i może są osoby, które stosowały 4long, są zadowolone i podzielą się opiniami.

Parę lat temu, przed pojawieniem sie tych odżywek na rynku moja Pani dermatolog sprzedała mi patent z kroplami do oczu na jaskrę, które ten składnik zawierają, nie pamiętam już nazwy tych kropli, a Pani
dermatolog oczywiście informację podała mi ''nieoficjalnie'' i ostrzegła, że różnie to może zadziałać, ale ona miała po tym preparacie rzęsiska jak firanki, więc moja próżność jak zwykle wygrała z rozsądkiem i krople wykupiłam.
Skutki były straszne.
Kroplami nasączyłam patyczek kosmetyczny i smarowałam przy linii rzęs.
Po około godzinie miałam takie dziwne uczucie na powiekach i w oczach, jakby pieczenia i rozpierania, pulsowania. Miałam też wrażenie, jakby powieki były bardzo gorące.
Oczy mi niemiłosiernie spuchły wraz z powiekami, zrobiły się sine. Czułam rozpierające ciśnienie w gałkach ocznych i widziałąm jakby przez mgłę. Byłam przerażona, że coś mi się stanie ze wzrokiem.

Przez jakieś 3-4 dni oczy były opuchnięte, a potem jeszcze przez jakiś czas miałam takie siniaczki na dolnych i górnych powiekach, jakbym miała lekko oczy podbite, choć z gałkami ocznymi już było wszystko ok.
Także nie polecam tego typu eksperymentów.
Rany pogratulować tylko takiej pani dermatolog .W internecie niestety też można znaleźć takie porady ale żeby lekarz je polecał?
Rozumiem chęć posiadania rzęs jak firanki,bo sama bym chciała, ale nie za wszelką cenę.Wzrok jest zbyt cenny żeby tak ryzykować jesli nie ma się jaskry.

Ja wczesniej wypowiadałam się na temat tej odżywki...u mnie niestety nie sprawdziła się ani na brwiach ani rzęsach.
Ale zawsze możesz spróbować...wiele opinii jest pozytywnych a w internecie można ją kupić już za 50 zł +koszt wysyłki,więc majątku nie wydasz w porównaniu do Revitalash

Ja stosuję teraz zioła,które polecane są do wzmacniania i porostu włosów i po 2 tyg stosowania jedna brewka zaczęła się już ladnie zagęszczać rzęsy są mocniejsze,wyrosło mi dużo nowych,jeszcze króciutkich ale nie mam już takich przeswitów,jakie miałam po L4L także czekam na lepsze rezultaty bo wiadomo na efekty po ziołach potrzeba dłuższego czasu.
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 15:01   #52
trythis
Raczkowanie
 
Avatar trythis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość
Ja stosuję teraz zioła,które polecane są do wzmacniania i porostu włosów i po 2 tyg stosowania jedna brewka zaczęła się już ladnie zagęszczać rzęsy są mocniejsze,wyrosło mi dużo nowych,jeszcze króciutkich ale nie mam już takich przeswitów,jakie miałam po L4L także czekam na lepsze rezultaty bo wiadomo na efekty po ziołach potrzeba dłuższego czasu.
Co to za ziółka?

Ja stosuje L4L od grudnia, ale nie codziennie. Mimo tego rzęsy znacznie się wydłużyły i zagęściły.
W jednym miejscu mam jednak prześwity i trochę mnie to martwi, bo wcześniej takich sytuacji nie było. Teraz na zmianę smaruję rycyną i L4L, a dodatkowo włoski przeczesują szczoteczką nawilżoną olejkiem avocado.
__________________
"Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono..."

blog!

66 kg -> 64 kg -> 62 kg -> 60 kg -> 58 kg

CG - 11.11.2012
trythis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 12:49   #53
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez trythis Pokaż wiadomość
Co to za ziółka?

Ja stosuje L4L od grudnia, ale nie codziennie. Mimo tego rzęsy znacznie się wydłużyły i zagęściły.
W jednym miejscu mam jednak prześwity i trochę mnie to martwi, bo wcześniej takich sytuacji nie było. Teraz na zmianę smaruję rycyną i L4L, a dodatkowo włoski przeczesują szczoteczką nawilżoną olejkiem avocado.
Łopian,piołun i tatarak m.in.wzmacniają cebulki włosów,bo działanie mają wszechstronne

Olejek z avocado też mam,bo ma wiele cennych wit. ale nie zawsze pamiętam o nim

Ja po mies. też była byłam zachwycona efektami L4L,niestety później pojawiły się przeswity i było coraz gorzej...dlatego odpusciłam sobie.
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 21:55   #54
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: 4long Lashes AA

skuszona promocją w aptece-kupiłam zacznę pod koniec tygodnia, liczę, ze efekty będą tak pozytywne jak u większości z Was.. będę fotografować
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 00:23   #55
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
skuszona promocją w aptece-kupiłam zacznę pod koniec tygodnia, liczę, ze efekty będą tak pozytywne jak u większości z Was.. będę fotografować
trzymam kciuki i czekam na zdjęcia
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 12:28   #56
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: 4long Lashes AA

Dziewczyny, a czy ktoras z was stosowala np Xlash, Revitalash albo Bodetko lash? Jestem ciekawa jak 4LongLashes wypada na ich tle...bo skonczylam wlasnie swoje 4LL i jestem zadowolona z efektu ale z drugiej strony zastanawiam sie jakie efekty mialabym przy powyzszych odzywkach..a nie chce zaplacic 4 razy tyle zeby miec to samo
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 12:32   #57
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ktoras z was stosowala np Xlash, Revitalash albo Bodetko lash? Jestem ciekawa jak 4LongLashes wypada na ich tle...bo skonczylam wlasnie swoje 4LL i jestem zadowolona z efektu ale z drugiej strony zastanawiam sie jakie efekty mialabym przy powyzszych odzywkach..a nie chce zaplacic 4 razy tyle zeby miec to samo

Ja stosowałam revitalash (które jest chyba najdroższe) i rapidlash. L4L niczym im nie ustępuje w działaniu i od pewnego czasu używam tylko L4L
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 12:42   #58
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Ja stosowałam revitalash (które jest chyba najdroższe) i rapidlash. L4L niczym im nie ustępuje w działaniu i od pewnego czasu używam tylko L4L
Z tego co patrzalam to chyba masz racje, ze Revitalash najdrozsze naprawde??? No to mnie zniechecilas, a tak sobie myslalam zeby kliknac Xlasha...ale chyba bym sie sfrajerzyla w takim razie..

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
skuszona promocją w aptece-kupiłam zacznę pod koniec tygodnia, liczę, ze efekty będą tak pozytywne jak u większości z Was.. będę fotografować
W jakiej aptece ta promocja?? jest jeszcze?
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:33   #59
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: 4long Lashes AA

Ja używam tej odżywki od połowy grudnia i cóż, efektów jeszcze nie widać. Jestem trochę zawiedziona.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 09:26   #60
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: 4long Lashes AA

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Ja używam tej odżywki od połowy grudnia i cóż, efektów jeszcze nie widać. Jestem trochę zawiedziona.
No cóż...albo efekty będą widoczne po dłuższym czasie albo nie będzie ich wcale...bo niestety nie na każdego ciała.

U mnie były już po miesiącu ale co z tego skoro później zaczęły się prześwity i wyglądały gorzej niż przed kuracją
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-12 13:38:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.