Inglot - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-26, 08:11   #571
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Bardzo ci dziekuje. Juz wiem, ze bede chyba kupowac pro5. Jakos najbardziej lubie okragle cienie
Jeszcze mam dwa pytanka: jak wyglada sprawa z wkladami? Czy mozna kupowac osobno, tak jak w MAC'u? Np, czy moge kupic jedna Pro5 i jeszcze powiedzmy ze 3-4 wklady, zeby moc sobie zmienic w zaleznosci od potrzeby?
Czy cienie pojedyncze roznia sie wielkoscia od tych z systemu Freedom? Poprzednio mialy wieksza srednice.
Podpisuję się pod pytaniem.
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 09:13   #572
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Inglot

na stoisku w inglocie kiedy kupowalam pro5 dowiedzialm sie ze mozna dokupic wklad, ja mam np 4 cienie + 1 cien do brwi
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 09:17   #573
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Inglot

Kiedy kupowałam paletki, pani powiedziała mi że jest możliwość dokupienia wkładów. Trzeba przyjść tylko z paragonem lub pustą paletką. Nie wiem czy możńa je kupować od razu
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 15:19   #574
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Bardzo ci dziekuje. Juz wiem, ze bede chyba kupowac pro5. Jakos najbardziej lubie okragle cienie
Jeszcze mam dwa pytanka: jak wyglada sprawa z wkladami? Czy mozna kupowac osobno, tak jak w MAC'u? Np, czy moge kupic jedna Pro5 i jeszcze powiedzmy ze 3-4 wklady, zeby moc sobie zmienic w zaleznosci od potrzeby?
Czy cienie pojedyncze roznia sie wielkoscia od tych z systemu Freedom? Poprzednio mialy wieksza srednice.
wkłady dokupić można - jednak jest to indywidualna sprawa salonu/wyspy i osób tam pracujących. my sprzedajemy bez paragonu czy starej wpraski, jednak takie cienie wychodzą drożej [teraz 9zł, ale cena też wzrośnie - ta jest taka sama jak w starej formule - małe opóźnienie sie zdarzyło ] natomiast nie jestem pewna czy jest ograniczenie kolorystyczne [np. dziś możesz kupić 2 wymienne wkłady ale nie więcej - nie mam pojęcia jakie są regulacje ]

cienie pojedyncze są większe. to prawda, ale jednokolorowe - jakby nie patrzeć i za cenę 19zł. tu ma sie 3 cienie - mniejsze gramaturowo, ale takie same jakościowo za28zł. ja np. nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się zużyć boską - to prawda - ale wielką, pojedynczą, starą formułowo śliwkę, choć maluję się nią baaaardzo często dalej jest prawie nietknięta ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 20:56   #575
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
wkłady dokupić można - jednak jest to indywidualna sprawa salonu/wyspy i osób tam pracujących. my sprzedajemy bez paragonu czy starej wpraski, jednak takie cienie wychodzą drożej [teraz 9zł, ale cena też wzrośnie - ta jest taka sama jak w starej formule - małe opóźnienie sie zdarzyło ] natomiast nie jestem pewna czy jest ograniczenie kolorystyczne [np. dziś możesz kupić 2 wymienne wkłady ale nie więcej - nie mam pojęcia jakie są regulacje ]

cienie pojedyncze są większe. to prawda, ale jednokolorowe - jakby nie patrzeć i za cenę 19zł. tu ma sie 3 cienie - mniejsze gramaturowo, ale takie same jakościowo za28zł. ja np. nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się zużyć boską - to prawda - ale wielką, pojedynczą, starą formułowo śliwkę, choć maluję się nią baaaardzo często dalej jest prawie nietknięta ..
U nas mozna dokupic tylko jak sie juz ma kasetke, trzeba wtedy przyjsc z kasetka lub z paragonem.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 10:04   #576
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Inglot

A ja musze się poskarżyć na opakowania. Zarówno w Duraline jak i w w preparacie do paznokci bardzo szybko zepsuł mi się zakraplacz Użyłam parę razy i kicha, będę chyba musiała sobie przelać do buteleczek kupionych w aptece i 3/4 przyjemności z używania poszło się..... w siną dal Zapewne nie ma możliwości dokupienia tych zakraplaczy? Reklamować nie bardzo mogę bo nie trzymam paragonów z takich zakupów.
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 12:40   #577
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Inglot

no i poszlam do Inglota po rozswietlacz a wrocilam z brazerem i cieniami teraz pytanie brzmi czy sie wrocic po rozswietlacz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 23:34   #578
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Inglot

Kolejne pytanie Jaka dokladnie srednice maja nowe okragle cienie Freedom? Zastanawiam sie, czy by sie zmiescily do mojej palety 15ki MAC'a.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 10:54   #579
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Kolejne pytanie Jaka dokladnie srednice maja nowe okragle cienie Freedom? Zastanawiam sie, czy by sie zmiescily do mojej palety 15ki MAC'a.
dokładnie taką samą jak poprzednie pro5. niestety nie mam nawet linijki żeby zmierzyć i podać dokładnie w cm..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:37   #580
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Inglot

Cienie i lakiery Inglota nie przypadły mi do gustu. Duzy wybór kolorów,ale nietrwałe u mnie.No i nie są takie tanie

Za to uwielbiam sypki puder-ogromny 30g,Mam go rok i nie wiem kiedy go zużyję.
Korektor w tubie-dobrze kryje i jest jasny(prawie biały) kolor

Kiedyś miałam pomadkę do ust-nie wspominam jej jakoś miło. Róż był całkiem fajny,ale wolę bardziej twarde
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:45   #581
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Inglot

..........
ja zdecydowałam,że będę posługiwać się cieniami INGLOT'a w pracy,zawsze je lubiłam i za jakość i za cenę i za wybór kolorów...nie ma co przepłacać za MAC;i i inne... serio
Skompletowałam 2 palety po około 30 kolorków <i AMC'i,akryle,perły,Vertig o> najbardziej chyba zachwyca mnie AMC 65-głęboka czerń z drobinkami-kapitalny do zrobienia smoky .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 12:59   #582
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Inglot

hejka
pochwale sie moimi zbiorami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3195.jpg (48,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3193.jpg (36,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3191.jpg (26,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3183.jpg (33,1 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3188.jpg (24,8 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2008-11-03 o 13:05
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:50   #583
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Inglot

cena pro 3 i pro 5 sie zmieniła
juz nie kosztuja 25 zł i 35 zł
teraz za cienie AMC i SHINe płaci się 7 zł a za reszte 6 zl
kasetka dla pro 3 kosztuje 7 zł a dla pro 5 5 zł

hyy czyli np kupujemy 3 cienie AMC to wyjdzie nam za paletke 28 zł - 3 zl róznicy ale to zawsze.

Szkoooodaaa
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 17:10   #584
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
cena pro 3 i pro 5 sie zmieniła
juz nie kosztuja 25 zł i 35 zł
teraz za cienie AMC i SHINe płaci się 7 zł a za reszte 6 zl
kasetka dla pro 3 kosztuje 7 zł a dla pro 5 5 zł

hyy czyli np kupujemy 3 cienie AMC to wyjdzie nam za paletke 28 zł - 3 zl róznicy ale to zawsze.

Szkoooodaaa

Misiu skąd masz takie informacje?

już tu pisałam, że nowe wkłady do paletek pro3 i pro5 wszystkie kosztują 7zł. a do freedomów 8zł. w starych i nowych nie ma rozgraniczenia na A, AS i całą resztę..

pro3 = zawsze 28zł a pro 5 zawsze 40zł [jeśli chodzi o nowe. po starej cenie są tylko cienie i woski do brwi.]
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 17:10   #585
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
cena pro 3 i pro 5 sie zmieniła
juz nie kosztuja 25 zł i 35 zł
teraz za cienie AMC i SHINe płaci się 7 zł a za reszte 6 zl
kasetka dla pro 3 kosztuje 7 zł a dla pro 5 5 zł

hyy czyli np kupujemy 3 cienie AMC to wyjdzie nam za paletke 28 zł - 3 zl róznicy ale to zawsze.

Szkoooodaaa
a mnie jest stara cena jeszcze
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 19:35   #586
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
Misiu skąd masz takie informacje?

już tu pisałam, że nowe wkłady do paletek pro3 i pro5 wszystkie kosztują 7zł. a do freedomów 8zł. w starych i nowych nie ma rozgraniczenia na A, AS i całą resztę..

pro3 = zawsze 28zł a pro 5 zawsze 40zł [jeśli chodzi o nowe. po starej cenie są tylko cienie i woski do brwi.]
pisemko takie przyszło do nas do salonu takie

u nas jeszcze nie ma tych nowych freedomków które były pokazane kilka stron wczesniej. Narazie ceny sie zmieniły. Wczesniej pro 5 bez wzgledu co dobierałaś kosztowalo 35 zł a pro 3 25 zł.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 19:39   #587
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

pojedynczy cien do brwi kosztuje 9 zl, a pedzel 6SS 30 zl i po promocji są np bibułki matujące
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:43   #588
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
pisemko takie przyszło do nas do salonu takie

u nas jeszcze nie ma tych nowych freedomków które były pokazane kilka stron wczesniej. Narazie ceny sie zmieniły. Wczesniej pro 5 bez wzgledu co dobierałaś kosztowalo 35 zł a pro 3 25 zł.
w takim razie, myślę, że będą Wam wprowadzać nową formułę
bo w salonach przecież są komputery, no i te nieszczęsne kody trzeba by zmieniać .. na nowe są całkiem oddzielne i trochę bym się zdziwiła, gdyby chcieli robić jakąś metamorfozę cenową ze starymi cieniami chyba, że chcą przygotować klientki na ceny nwoformułowych paletek .. ale jak dla mnie to wszystko wygląda na chęć wprowadzenia nowych cieni

sabbatha - pojedyncze wpraski starych cieni i cieni/wosków do brwi właśnie tyle kosztują

ee a w promocji sa jeszcze:
cienie vertigo, błyszczyki tuby, bibułki matujące, chusteczki do demakijażu pęseta, separator, patyczki do skórek, masło do rąk i paznokci i oczywiście zmywacz i małe płyny do demakijażu. ufff to wszystko co pamiętam teraz, ot tak z głowy
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo

Edytowane przez AgattkaM
Czas edycji: 2008-11-03 o 20:48
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:48   #589
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

a ja jak zawsze weszlam do inglota i pani nie wiedziala o co mi chodzi bo ja wiedzialam wiecej niz ona ;d

chyba wysle aplikacje do inglota
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 20:53   #590
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja jak zawsze weszlam do inglota i pani nie wiedziala o co mi chodzi bo ja wiedzialam wiecej niz ona ;d

chyba wysle aplikacje do inglota
hehehe dziewczyna się nie interesuje niczym poza tym co ma u siebie ..

a przypomniało mi sie - i nie wiem czy już pisałam - już jakiś czas temu, przyszły do nas nowe zestawy pędzli - te podróżne .. ciut sie na nich zawiodłam, są fajne, milutkie, ale i malutkie. taki faktycznie zestaw podróżny w jednym zestawie, do pudru pędzel wygląda jak pędzle do golenia [kiedyś mój Dawca Życia taki miał - nie wiem czy dalej takie są ]
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:57   #591
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Dawno się tu nie udzialałam, tak dawno, że nawet mój brązer inglotowy się skończyl :P .
Słuchajcie dziewczyny, czy Inglot ma serie kosmetyków mineralnych ? Nie mam kiedys iśc na miasto, a bardzo mnie takie "bajery" interesuja. Z góry dzięki, jak ktoś, cos wie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:09   #592
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
w takim razie, myślę, że będą Wam wprowadzać nową formułę
bo w salonach przecież są komputery, no i te nieszczęsne kody trzeba by zmieniać .. na nowe są całkiem oddzielne i trochę bym się zdziwiła, gdyby chcieli robić jakąś metamorfozę cenową ze starymi cieniami chyba, że chcą przygotować klientki na ceny nwoformułowych paletek .. ale jak dla mnie to wszystko wygląda na chęć wprowadzenia nowych cieni

sabbatha - pojedyncze wpraski starych cieni i cieni/wosków do brwi właśnie tyle kosztują

ee a w promocji sa jeszcze:
cienie vertigo, błyszczyki tuby, bibułki matujące, chusteczki do demakijażu pęseta, separator, patyczki do skórek, masło do rąk i paznokci i oczywiście zmywacz i małe płyny do demakijażu. ufff to wszystko co pamiętam teraz, ot tak z głowy
jeszcze pudry matujące, kredki w metalowej obudowie, baza pod cienie hehe

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
hehehe dziewczyna się nie interesuje niczym poza tym co ma u siebie ..

a przypomniało mi sie - i nie wiem czy już pisałam - już jakiś czas temu, przyszły do nas nowe zestawy pędzli - te podróżne .. ciut sie na nich zawiodłam, są fajne, milutkie, ale i malutkie. taki faktycznie zestaw podróżny w jednym zestawie, do pudru pędzel wygląda jak pędzle do golenia [kiedyś mój Dawca Życia taki miał - nie wiem czy dalej takie są ]
łoj już dawno one przyszły do nas
super sa te zestawiki wszególnosci ten czerwony idealny na prezent i dla osoby ktora chce miec pedzle z naturalnego wlosia a nhie koniecznie ma pieniadze.
takie zestawy w cenach 60-65 zł są idealne na każdą kieszeń! u nas sie super sprzedaja!

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dawno się tu nie udzialałam, tak dawno, że nawet mój brązer inglotowy się skończyl :P .
Słuchajcie dziewczyny, czy Inglot ma serie kosmetyków mineralnych ? Nie mam kiedys iśc na miasto, a bardzo mnie takie "bajery" interesuja. Z góry dzięki, jak ktoś, cos wie
niestety nie ma
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:27   #593
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dawno się tu nie udzialałam, tak dawno, że nawet mój brązer inglotowy się skończyl :P .
Słuchajcie dziewczyny, czy Inglot ma serie kosmetyków mineralnych ? Nie mam kiedys iśc na miasto, a bardzo mnie takie "bajery" interesuja. Z góry dzięki, jak ktoś, cos wie

Wydaje mi się, że coś ma.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 13:10   #594
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dawno się tu nie udzialałam, tak dawno, że nawet mój brązer inglotowy się skończyl :P .
Słuchajcie dziewczyny, czy Inglot ma serie kosmetyków mineralnych ? Nie mam kiedys iśc na miasto, a bardzo mnie takie "bajery" interesuja. Z góry dzięki, jak ktoś, cos wie
tu są rozbieżności. niqska pisze, że nie ma, i ma racje, bo w 100% mineralnych nie ma, natomiast według składów większość zawiera przynajmniej jakiś minerał [w pudrach wiem, że to mica] więc prawdą jest też, że są zależy czy oczekuje się stricte mineralnych kosmetyków, czy kosmetyków z minerałami
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:16   #595
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Inglot

Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem kupienia paru drobiazgów w Inglocie, (uwielbiam ich cienie i lakiery), ale czekałam na zastrzyk gotówki. Wczoraj przypadkiem trafiłam na ten wątek i stwierdziłam, że nie będę jednak czekac przypomniałam sobie o takim dobrodziejstwie jakim jest karta kredytowa i pognałam na stoisko, zrobiłam trochę inne zakupy niż planowałam i z uśmiechem od ucha do ucha wróciłam do domu. Wieczorkiem pstryknę parę fotek i się pochwalę
Czuję, że będę stałą bywalczynią na tym wątku
__________________
Z 63 na 54 Udało się!!!
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:25   #596
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
tu są rozbieżności. niqska pisze, że nie ma, i ma racje, bo w 100% mineralnych nie ma, natomiast według składów większość zawiera przynajmniej jakiś minerał [w pudrach wiem, że to mica] więc prawdą jest też, że są zależy czy oczekuje się stricte mineralnych kosmetyków, czy kosmetyków z minerałami
mica pojawia się w wielu kosmetykach kolorowych, ale trudno je nazywać mineralnymi
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 15:28   #597
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Dzięki za wszytskie odpowiedzi
Miała na mysli takie stricte mineralne, jakaś nowa seria itp. Teraz jest boom na takie kosmetyki, i byłam ciekawa czy Inglot też idzie za trendami

Dzisiaj mała aktualizacja
Kupiłam róż za 17 zł, jutro zobaczę jak się będzie spisywał na skórze
Poza tym wypróbowałam te holograficzne błyszczyki, w opakowaniu normalnie cudnie wyglądają Jest chyba 4-5 kolorków, ja wypróbowałam najbardziej czerwony co się mienił na hmm..niebiesko-zielono-fioletowo ? Wiem, taki dziwny mix Myślalam, że na ustach będzie podobnie, niestety daje "tylko" taki połysk, jakby lustrzany, ale nie za duży. Tej czerwieni też nie widać, bardzo transparentne były kolory tych błyszczyków. Konsystencja dla mnie b. lekka i przyjemna, nie lepi się...ale u mnie na ustach wytrzymał ok godziny bez oblizywania się itp. Więc jak na 28 zł to baaardzo marnie;/ Nie wiem czy czy się na niego kiedyś skuszę.
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2008-11-14 o 21:50 Powód: mały update:)
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:29   #598
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Dodam jeszcze, żeby już kolejny raz nie edytowac Ze do kosmetyków w gliwickim Inglocie dodaja gąbeczki trójkątne. Ja dostałam 3 ,a kupiłam tylko róź
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 12:48   #599
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Inglot

A do mnie dziś dzwoniła pani ze sklepu inglota i zapraszała mnie na darmowy makijaż, i pokaz nowych matowych cieni i pomadek, mialy byc też prezenty dla uczestniczek.
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 12:55   #600
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
A do mnie dziś dzwoniła pani ze sklepu inglota i zapraszała mnie na darmowy makijaż, i pokaz nowych matowych cieni i pomadek, mialy byc też prezenty dla uczestniczek.
a po co zostawiałaś tam telefon?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.