Szukam kwiatowej nowości na wiosnę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-20, 13:50   #1
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688

Szukam kwiatowej nowości na wiosnę :)


Hej, dawno się tu nie udzielałam, bo postanowiłam przestać roztrwaniać pieniądze na perfumowe szaleństwa i zacisnąć pasa . Wypracowałam sobie listę około 20 ukochanych zapachów i po prostu uzupełniam zapasy ulubieńców, gdy się kończą. Miałam właśnie klikać nową flaszeczkę NR EDT, ale pomyślałam sobie, że może pora na coś nowego
Przyznam, że trochę wypadłam z obiegu i bardzo dawno nie testowałam nowości - pojawiło się coś fajnego kwiatowego w perfumeriach? A może coś starego, co umknęło mojej uwadze wcześniej?

Przygarnęłabym coś świeżego, cielesnego, kwiatowego. Uwielbiam Idylle, NR, Eclat D'arpege, Flora Nymphea, Daisy, L'eau de Chloe. Frezje, konwalie, jaśmin - tego typu klimaty. Raczej nic słodkiego. Poradzicie coś? Chyba brakuje mi adrenaliny i mam ochotę zaszaleć ja za dawnych czasów i skusić się na małe zakupy w ciemno
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 14:17   #2
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Szukam kwiatowej nowości na wiosnę :)

Jak lubisz Narciso, to koniecznie musisz przetestować nowego NR Fleur Musc
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 14:27   #3
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Szukam kwiatowej nowości na wiosnę :)

Na pewno przetestuję , ale szukam też czegoś nowego, nie flankierów

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2017-03-20 o 14:28
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 21:46   #4
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Szukam kwiatowej nowości na wiosnę :)

O tak, NR Fleur Musc jest piękny i w dodatku przypomina mi jakiś zapach, ale nie mogę sobie przypomnieć, co Pachnie znajomo

A inne moje propozycje to:
- NR Narciso Poudree EDP
- Armani She EDP
- Chloe EDT z 2015 i Chloe Fleur de Parfum EDP, a dalej w temacie Chloe może coś z "nowej" linii Love Story Cię zainteresuje, są już 3 zapachy: EDP, EDT i eau Sensuelle - wariacje na temat białych kwiatów ze wskazaniem na neroli
- Botega Veneta Knot eau Florale - w klimacie Chloe
- Givenchy, Extravagance d'Amarige EDT - z Amarige nie mają za wiele wspólnego oprócz części nazwy, czyste, świeże zielonością, lekko mydlano-proszkowe w bardzo elegancki sposób
- Givenchy, Eaudmoiselle EDT - ja tam czuję konwalię, chociaż nie ma jej w składzie
- Balmain, Ivoire EDP - elegancki, pudrowo-mydlany, zielono-trawiasto-ziołowy, kremowo-czysty
- Kenzo, Flower in the air EDT
- My Burberry EDT
- Nina Ricci L'air EDP - esencja jaśminowa, mocno skoncentrowana i słodka, początek kojarzy mi się z gumą balonową, ale to klimaty czystości i prania, o.

Miały być nowości, a wyszły i nowe, i takie trochę już po premierze. Może coś podpowiem, udanego testowania

Edytowane przez Krutynianka
Czas edycji: 2017-03-20 o 21:48
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 04:10   #5
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Szukam kwiatowej nowości na wiosnę :)

Proponuję Givenchy Jardin Precieux-zeszłoroczna nowość-świeże kwiaty z przewagą pączków róż skąpane w rosie i nawet niedrogie w necie-mam i polecam. W tym roku wychodzi Eclat Precieux, moze też warto spróbować.

Wychodzi też LVEB La Bouquet de Printemps-ma nuty kwiatowe, niesłodkie. Jak już jestem przy LVEB to polecam co prawda stare, ale przepieknę LVEB Florale

Fajnym kwiatowym swieżakiem jest też najnowsza Deep Euphoria edt-początek nieco cięzkawy, ale potem świeżak ze "zmrozonymi" lekko kwiatami i takim fajnym pazurkiem-też mam i też polecam
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2017-03-21 o 04:12
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 06:44   #6
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Szukam kwiatowej nowości na wiosnę :)

Ja zaproponuję Miu miu L'eau bleu czuję konwalie posłodzone różą oraz mój hit ostatnio Chanel no 5 L'eau ale tutaj z trwałością czasami słabo Z nowości to jeszcze cudowne Miss Dior Absolutely Blooming sprawdź
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 07:32   #7
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Szukam kwiatowej nowości na wiosnę :)

Dzięki za propozycje część zapachów znam, ale zaciekawiły mnie perfumy Givenchy. Mam i kocham AuD le secret, ale chyba szczególnie tej marki nie testowałam nigdy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
O tak, NR Fleur Musc jest piękny i w dodatku przypomina mi jakiś zapach, ale nie mogę sobie przypomnieć, co Pachnie znajomo

A inne moje propozycje to:
- NR Narciso Poudree EDP
- Armani She EDP
- Chloe EDT z 2015 i Chloe Fleur de Parfum EDP, a dalej w temacie Chloe może coś z "nowej" linii Love Story Cię zainteresuje, są już 3 zapachy: EDP, EDT i eau Sensuelle - wariacje na temat białych kwiatów ze wskazaniem na neroli
- Botega Veneta Knot eau Florale - w klimacie Chloe
- Givenchy, Extravagance d'Amarige EDT - z Amarige nie mają za wiele wspólnego oprócz części nazwy, czyste, świeże zielonością, lekko mydlano-proszkowe w bardzo elegancki sposób
- Givenchy, Eaudmoiselle EDT - ja tam czuję konwalię, chociaż nie ma jej w składzie
- Balmain, Ivoire EDP - elegancki, pudrowo-mydlany, zielono-trawiasto-ziołowy, kremowo-czysty
- Kenzo, Flower in the air EDT
- My Burberry EDT
- Nina Ricci L'air EDP - esencja jaśminowa, mocno skoncentrowana i słodka, początek kojarzy mi się z gumą balonową, ale to klimaty czystości i prania, o.

Miały być nowości, a wyszły i nowe, i takie trochę już po premierze. Może coś podpowiem, udanego testowania
Z nut ten nowy Rodriguez wygląda mi na bliźniaka Envy Me czy tam Envy Me2. Lukam już próbki. Różni się od pozostałych NR? Bo nie chcę czegoś bliźniaczo podobnego. Jakiś czas temu bardzo podobał mi sie ten kremowy NR, ale wszyscy dookola mówili, ze pachnę szarym mydłem i się poddałam

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-25, 14:40   #8
katarzyna_gieliczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam kwiatowej nowości na wiosnę :)

marc jacobs z kwiatkami na opakowaniu - piękny wiosenny zapach
katarzyna_gieliczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:40:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.