polecie dobry podkład proszę! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-25, 16:42   #1
lulu00002
Przyczajenie
 
Avatar lulu00002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Exclamation

polecie dobry podkład proszę!


Hej dziewczyny!
Mam straszny kłopot z podkładami.Bardzo dbam o cere ale niestety matka natura najpiekniejsza mnie nie obdarzyła:/nie dosc że mieszana to jeszcze problematycznaa ja sie tak staramChodzi o podkład:potrzebuje naprawde dobrego, ktory zatuszuje niedoskonałosci i jednoczersnie nie wysuszy na wiór mojej skóry.Niestety,próbowałam juz wielu:/czasami myśle ze juz nie uda mi sie trafic:/przez pierwsza godzine po nałazeniu jest ok a potem...szkoda gadać:/jakies plamy,suche skórki sie odznaczają,i z podkładu kryjącego nici:/Zaznaczam że umiem nakładac podkład ale w żaden sposób nie moge znalezć dla siebie tego jedynego.Prosze jeżeli macie podobne problemu z cera a znalazłyscie cos odpowiedniego napiszcie...ja własnie chcę kupić ale nie wiem jaki...Byłabym ogromnie wdzieczna za jakiekolwiek rady!Pozdrawiam
lulu00002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 18:19   #2
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Ja rowniez mialam problem z tym przez dluzszy czas, kupowalam podklady z gornej polki, a mimo to moja twarz wygladala jak maska. Ktoregos dnia kolezanka polecila mi taniutki podklad AA Oceanic Rozswietlajacy- cena 14 zl za 30 ml. Jest wedlug mnie najlepszy. Ladnie zakrywa niedosnalosci skory, rozwietla ja nadajac naturalny efekt, dlugo sie utrzymuje i ma bardzo przyjemna konsystencje. Kolorki rowniez sa swietne, gdyz stapiaja sie ze skora. Sprobuj, bo naprawde waro, z reszta przeczytaj opinie o nim na forum, bo sa bardzo pochlebne
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 20:00   #3
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

U mnie takie właściwości, tzn. dobre krycie i niewysuszanie skóry, ma X-Ceptional Wear Gosha. Nie podkreśla u mnie żadnych skórek, matuje tylko lekko. Pozostawia odczuwalne nawilżenie skóry. Zawsze możesz wziąć próbkę z testera w drogerii, może akurat podpasuje Ci. Gosh jest w drogeriach Natura.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 20:30   #4
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Cytat:
Napisane przez lulu00002 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam straszny kłopot z podkładami.Bardzo dbam o cere ale niestety matka natura najpiekniejsza mnie nie obdarzyła:/nie dosc że mieszana to jeszcze problematycznaa ja sie tak staramChodzi o podkład:potrzebuje naprawde dobrego, ktory zatuszuje niedoskonałosci i jednoczersnie nie wysuszy na wiór mojej skóry.Niestety,próbowałam juz wielu:/czasami myśle ze juz nie uda mi sie trafic:/przez pierwsza godzine po nałazeniu jest ok a potem...szkoda gadać:/jakies plamy,suche skórki sie odznaczają,i z podkładu kryjącego nici:/Zaznaczam że umiem nakładac podkład ale w żaden sposób nie moge znalezć dla siebie tego jedynego.Prosze jeżeli macie podobne problemu z cera a znalazłyscie cos odpowiedniego napiszcie...ja własnie chcę kupić ale nie wiem jaki...Byłabym ogromnie wdzieczna za jakiekolwiek rady!Pozdrawiam
A zanim zadałaś pytanie sprawdziłaś chociaż w KWC i wyszukiwarce?
Ile będzie powstawać wątków dotyczących podkładów??? A o tych dla cery mieszanej to powstało multum- naprawdę więcej informacji znajdziesz tam niż jesteśmy w stanie napisać w tym wątku.
Czemu nikt nie szanuje pracy wizażanek?
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 20:53   #5
benia18
Przyczajenie
 
Avatar benia18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 25
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A zanim zadałaś pytanie sprawdziłaś chociaż w KWC i wyszukiwarce?
Ile będzie powstawać wątków dotyczących podkładów??? A o tych dla cery mieszanej to powstało multum- naprawdę więcej informacji znajdziesz tam niż jesteśmy w stanie napisać w tym wątku.
Czemu nikt nie szanuje pracy wizażanek?
Być może nie sprawdziła bo nie wie jeszcze dokładnie jak "działa" Wizaż
mnie też troszkę czasu zajęło pojęcie tego wszystkiego, chociaż w tej chwili wielu rzeczy nie wiem
a co do podkładu to polecam przetestować Vichy.Również mam problematyczną cerę i bardzo chwalę sobie kosmetyki tej marki
pozdrawiam!!
__________________
benia20
benia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:27   #6
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Cytat:
Napisane przez benia18 Pokaż wiadomość
Być może nie sprawdziła bo nie wie jeszcze dokładnie jak "działa" Wizaż
mnie też troszkę czasu zajęło pojęcie tego wszystkiego, chociaż w tej chwili wielu rzeczy nie wiem
a co do podkładu to polecam przetestować Vichy.Również mam problematyczną cerę i bardzo chwalę sobie kosmetyki tej marki
pozdrawiam!!
No nie wiem, umie obsługiwać komputer i internet to i problemów ze stroną www chyba też nie ma...

Zatem Lulu przeszukaj najpierw KWC, link do podkładów (segregowane od najlepszych u góry):
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/katego...t=avgDSC&kat=5

A tu jest zbiór wszystkich wątków dotyczących podkładów- musisz sobie wyszukać te o matujacych:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80449
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:43   #7
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Cytat:
Napisane przez lulu00002 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam straszny kłopot z podkładami.Bardzo dbam o cere ale niestety matka natura najpiekniejsza mnie nie obdarzyła:/nie dosc że mieszana to jeszcze problematycznaa ja sie tak staramChodzi o podkład:potrzebuje naprawde dobrego, ktory zatuszuje niedoskonałosci i jednoczersnie nie wysuszy na wiór mojej skóry.Niestety,próbowałam juz wielu:/czasami myśle ze juz nie uda mi sie trafic:/przez pierwsza godzine po nałazeniu jest ok a potem...szkoda gadać:/jakies plamy,suche skórki sie odznaczają,i z podkładu kryjącego nici:/Zaznaczam że umiem nakładac podkład ale w żaden sposób nie moge znalezć dla siebie tego jedynego.Prosze jeżeli macie podobne problemu z cera a znalazłyscie cos odpowiedniego napiszcie...ja własnie chcę kupić ale nie wiem jaki...Byłabym ogromnie wdzieczna za jakiekolwiek rady!Pozdrawiam
Może Maybelline Smooth Result ??? Ja go bardzo lubię.
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 22:05   #8
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Nivea Visage Krem nawilżający+ lekki podkład

polecam
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 08:30   #9
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Ja w tej chwili używam kilka podkładów na zmianę i te bardzo chwale:
- Lirene City Matt
- Loreal Visible Lift
- Excipial

no a niespodzianki dermacol


A podkład AA Oceanic rozświetlający to chyba nie będzie matowił tylko nabłyszczał skóre?? Chętnie bym spróbowała, ale boję się że będę chodzić jak latarnia...
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:26   #10
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Patka wlasnie podklad z AA nie nadaje efektu, ze wiecisz sie jak latarnia. Masz ladnie rozwietlona cere. On ladnie nawilza i nie powoduje swiecenia sie skory. Pozdro Patka
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:33   #11
lulu00002
Przyczajenie
 
Avatar lulu00002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

DO SISLEYS:Przejrzałam kwc,tam zagladam czesto jesli chce sprawdzic kosmetyk tylko moj problem nie ogranicza sie tylko do mieszanego typu,niestety:/a zeby sprawdzic wszystkie pytania do wizazanek to wybacz...nie mam tyle czasu i nie moge sobie na to pozwolic.3/4 pytan zadawanych przez dziewczyny powtarza i ciekawa jestem czy ty zawsze najpierw przkopujesz cały portal..jak nie chcesz odpowiadac to poprostu nie odpisuj.Pozdrawiam
lulu00002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 12:38   #12
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

ja polecam osobiscie, bo wielu próbach i błedach, mam dwa ulubione Revlon Clolorstay i Color Clone HR.
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:44   #13
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

ja jestem tu od chyba podnad roku i rózne miewam problemy i nie tylko z cera ale jeszcze nigdy nie musiałam zakładac watku poniewaz wszystko mozna znalezc za pomoca wyszukiwarki. Ale Ty jestes wstretnym leniuszkiem i Ci sie nie chce. Sa zakładane specjalne watki: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151524 I nie ma zmiłuj! Juz slyszałysmy wystarczajaco duzo tłumaczen...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 13:47   #14
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Cytat:
Napisane przez Krówka-Toffi Pokaż wiadomość
Patka wlasnie podklad z AA nie nadaje efektu, ze wiecisz sie jak latarnia. Masz ladnie rozwietlona cere. On ladnie nawilza i nie powoduje swiecenia sie skory. Pozdro Patka

No to chyba się na niego skuszę Choć troszkę się boję to jednak 14 zł to nie fortuna


Zgadzan się z Tapcią! To co Cię interesuje zawsze można znaleźć w wyszukiwarce, a to że Tobie nie chce się przeczytać postów, choć każdy ma w tytule z jakiego jest tematu, o czym konkretnie jest. Tak więc troszkę dobrej chęci.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 14:43   #15
lulu00002
Przyczajenie
 
Avatar lulu00002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Do leniuszkow sie nie zaliczam ,nie mam poprostu czasu na siedzenie i wyszukiwanie watków i błagam jak ktos nie chce to niech nie odpisuje.Poza tym podkłady sie zmieniaja i na rynek wchodza wciąż nowe wiec interesuje mnie co jest teraz a nie to co było pół roku temu.Tak wiec wiecej takich "złotych rad"że trzeba znalezc w wyszukiwarce nie potrzebuje.
lulu00002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 14:48   #16
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Cytat:
Napisane przez lulu00002 Pokaż wiadomość
a zeby sprawdzic wszystkie pytania do wizazanek to wybacz...nie mam tyle czasu i nie moge sobie na to pozwolic.
A kogo to obchodzi?? To, że nie masz na to czasu to Twoja sprawa- uważasz że wizażanki MUSZĄ Tobie odpowiedzieć? Niestety jesteś kolejną nową osobą która ma w du..e czyjąś pracę.

Cytat:
Napisane przez lulu00002 Pokaż wiadomość
3/4 pytan zadawanych przez dziewczyny powtarza i ciekawa jestem czy ty zawsze najpierw przkopujesz cały portal.
A żebyś wiedziała, a na pewno nie tworzę wątków które powstawały już dziesiątki czy setki razy i nawet ślepy by je znalazł- nie mam zwyczaju olewać czyjejś pracy.

Cytat:
Napisane przez lulu00002 Pokaż wiadomość
jak nie chcesz odpowiadac to poprostu nie odpisuj.Pozdrawiam
Dobre rady zostaw dla siebie


Ja na początku miałam cierpliwość dla takich jak Ty, ale jak póżniej co chwilę powstawały takie same wątki to...
W takiej sytuacji to nawet święty by stracił cierpliwość.

EOT
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 14:48   #17
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Szczerze polecam DOUBLE WEAR- ja mam kolor 04.

Moim zdaniem ten podkład jest rewelacyjny, jeden minus- nie jest zbyt TANI- 135 ZŁ, ale moim zdaniem WARTO. Szczególnie do cery mieszanej, nie świecisz się a on zawsze pozostaje na swoim miejscu
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 14:55   #18
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
ja jestem tu od chyba podnad roku i rózne miewam problemy i nie tylko z cera ale jeszcze nigdy nie musiałam zakładac watku poniewaz wszystko mozna znalezc za pomoca wyszukiwarki.
Dokładnie, ja również.
Gdyby nie chciało mi się używać wyszukiwarki, a zalatana jestem i to bardzo, to by tu już było conajmniej 10 moich wątków...

A więć trzeba ruszyć tyłek czy mózgownicę i do szukania!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:02   #19
lulu00002
Przyczajenie
 
Avatar lulu00002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Wiesz co nie chce mi sie wchodzic w głupia pyskowke ale nie wiem czy mi sie wydaje czy jestes poprostu strasznie cieta i złosliwa?!przejrzałam kilka twoich watkow i chyba jestes tu po to zeby dowalic ludziom bo ci to humor poprawia.Skoro jestes taka zalatana to po co czytasz to wszystko!a to że wcześniej to tollerowałas to nie znaczy ze musze zbierac baty za wszystkich bo ci sie nagle cierpliwosc skończyła.Ja będę zaglądac na wyszukiwarke częsciej a ty badz troche bardziej uprzejma dla ludzi bo mam wrazenie ze trafiłam na super bussines woman ktora jedzie po wszystkich i po wszystkim bo jej dzień sie nie udał.WIĘCEJ WYROZUMIAŁOSCI
lulu00002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 15:05   #20
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Jezeli wchodza na rynek nowe kosmetyki to równiez sa zakładane nowe watki dot. np. podkładów. A z tego co tu dziewczyny polecaja nie ma nic nowego. Wątek załozyłas wczoraj a do tego czasu znalazłabys juz min. 10 podkładów odpowiednich do Twojego typu skóry. Przciez to Ci nie zajmie wiecej niz 30min. A takimi problemami powinni sie zajmowac moderatorzy ale oni sa zajeci metamorfoza stronki. I choc zakładaja watki, które ułatwiaja nam znalezienie to i tak inni maja to w d*** i powstaja nowe.

A jezeli juz to polecam Ci Revlon, Colorstay z SotfFlex'em.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:15   #21
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Polecam nowy podkład Vichy Normateint. Mi bardzo służy a również borykam się z cerą z niedoskonałościami. Żeby się nie zawieść proponuję najpierw poprosić o próbkę w aptece. Więcej o nim poczytasz w KWC
Pozdrawiam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:15   #22
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Cytat:
Napisane przez lulu00002 Pokaż wiadomość
Wiesz co nie chce mi sie wchodzic w głupia pyskowke ale nie wiem czy mi sie wydaje czy jestes poprostu strasznie cieta i złosliwa?!przejrzałam kilka twoich watkow i chyba jestes tu po to zeby dowalic ludziom bo ci to humor poprawia.Skoro jestes taka zalatana to po co czytasz to wszystko!a to że wcześniej to tollerowałas to nie znaczy ze musze zbierac baty za wszystkich bo ci sie nagle cierpliwosc skończyła.Ja będę zaglądac na wyszukiwarke częsciej a ty badz troche bardziej uprzejma dla ludzi bo mam wrazenie ze trafiłam na super bussines woman ktora jedzie po wszystkich i po wszystkim bo jej dzień sie nie udał.WIĘCEJ WYROZUMIAŁOSCI
Akurat nie trafiłaś
No niestety nie udało się, bo dzisiejszy dzień jak na razie jest bardzo udany
I nie jestem tu po to by docinać, jeżeli czytałaś moje posty to masz chyba problem ze wzrokiem, jeżeli uważasz, że wszystkie są cięte i złośliwe. A uprzejmości to będziesz uczyć swoje dzieci a nie mnie.

Widzę, że nie umiesz przyjąć krytyki dotyczącej Twojej osoby No cóż, też tak bywa...
A w swoim pierwszym poscie dałam Ci linki od których mozesz rozpocząć wyszukiwanie. Wiedz też, że nie otrzymujesz batów za wszystkich
Wkurzył mnie Twój tekst, że Ty nie masz czasu na szukanie, okazując tym samym brak szacunku dla czyjejś pracy. Zatem:
WIĘCEJ SZACUNKU DLA CZYJEGOŚ CZASU
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:18   #23
lulu00002
Przyczajenie
 
Avatar lulu00002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Tapcia ale uwierz ze ja juz nie wiem jakiego mam uzywać spróbowałam chyba juz z 30 i to roznych rozniastych.Naprawde nie zqakładam tego wątku po to by kogos zdenerwowac tylko po to zeby mi ktos pomogł.Gdybym miała problem typu :mamo skonczyl mi sie podklad i chce nowy to bym nie pisala.Moim problemem jest to że jak kupuje podkłady polecany przez te kobiety z drogerii to one sie do nieczego nie nadaja.Sama nie wiem czy moze nie powinnam czegos z apteki sprobowac i dlatego sie pytam.Jestrem poprostu juz powoli zniechecona do tych wszystkich reklamowanych cudow bo one nic nie daja.Zreszta chyba juz nic tu nie bede pisać bo wiekszosć tylko krzyczy na mnie jakby sama nigdy podobnego watku nie załozyła.
lulu00002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:27   #24
lulu00002
Przyczajenie
 
Avatar lulu00002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

A Ty myslisz ze jak ciebie wkurzy czyjs tekst to trzeba dac temu upust?!Ja moze mam problem ze wzrokiem a Ty z czytaniem bo nie napisałam że wszystkie twoje posty sa cięte.Co do krytyki to tez nie nalezysz do asow skoro nie potrafisz przyznac ze troche przeginasz z tą "uprzejmoscia".Zreszt a pewnie fajna dzioewczyna z Ciebie tylko chyba nie mamy dniapowiem ci że napisałam o tym bo jak wstaje rano i mam sie umalować żeby ludzie sie nie przestraszyli to z powodu durnego podkładu sie wkurzam bo szukam idealnego juz od niepamietam kiedy i wątek załozyłam z czystej kobiecej bezsilności.Dwóch z sugerowanych tu podkładów nie uzywałam i nie wiem chyba skończy sie wizyta u dermatologa.Tylkio jak w sczecinie znalezc dobrego(temat na kolejny watek)Dobra żartowałam
lulu00002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:34   #25
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Oj nie ma nic gorszego niz kupowac to co poleca konsultantka w drogerii (choc nie zawsze). Tu sa podkłady najlepsze w kategorii: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=5 Nikt Ci nie poleci czegos innego a jezeli tak to dla jednej to bedzie super podkład a dla 100 beznadziejny wiec lepiej zwracac uwage na te podkłady, które mają wiecej niz jedną opinie. Jezeli znajdziesz go na KWC to wpisz w wyszukiwarke jego nazwe a napewno pojawi Ci sie wątek dot. danego podkładu. Wybacz ale niektórzy ida na łatwizne i zakładaja nowe wątki wiec mamy prawo sie złoscic jezeli widzimy dziennie 10 nowych wątków dot. podkładów. Twój problem dla mnie to żadna nowosc...Nie tylko Tobie sie oberwało wiec nie rób z siebie ofiary. A Sisleys troche poniosło ale nie powiem zeby nie miała racji tylko troche za ostro.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:35   #26
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Cytat:
Napisane przez lulu00002 Pokaż wiadomość
Tapcia ale uwierz ze ja juz nie wiem jakiego mam uzywać spróbowałam chyba juz z 30 i to roznych rozniastych.Naprawde nie zqakładam tego wątku po to by kogos zdenerwowac tylko po to zeby mi ktos pomogł.Gdybym miała problem typu :mamo skonczyl mi sie podklad i chce nowy to bym nie pisala.Moim problemem jest to że jak kupuje podkłady polecany przez te kobiety z drogerii to one sie do nieczego nie nadaja.Sama nie wiem czy moze nie powinnam czegos z apteki sprobowac i dlatego sie pytam.Jestrem poprostu juz powoli zniechecona do tych wszystkich reklamowanych cudow bo one nic nie daja.Zreszta chyba juz nic tu nie bede pisać bo wiekszosć tylko krzyczy na mnie jakby sama nigdy podobnego watku nie załozyła.
ja nie założyłam

To teraz trochę rad ode mnie
Powiem Tobie tak: w drogerii babki polecają to co chcą sprzedać, a nie wcale to co jest najlepsze.
Może zamiast kupować masę nowych podkładów najpierw przetestuj ten który Cię zainteresuje? Weź jakieś malutki pojemniczek (na wypadek gdyby nie mieli) i poproś o próbkę- masz prawo do tego jako klientka, albo poproś też o gotową próbkę.

Z aptecznych używałam Aera Teint Vichy- nie wysuszał, dość krył, ale cudem też nie był. Dla Ciebie myślę, że może będzie odpowiedni Vichy Normateint? On jest przeznaczony dla cer problematycznych- zwiedź kilka aptek w którejś na pewno dadzą Tobie próbki Może nie będą w odpwiednim kolorze ale przynajmniej wypróbujesz.
Ja się kiedyś wkurzyłam na wysokopółkowe podkłady i postanowiłam, że nie będę już kupować w ciemno tylko będę prosić o próbki. I w ten sposób wypróbowałam gdzieś z 12 podkładów- i co? Żaden nie pasował Ile bym kasy w błoto wyrzuciła gdybym każdy po koleji kupowała...
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:51   #27
lulu00002
Przyczajenie
 
Avatar lulu00002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

dziekuje za radębęde szukac cześciej w tej cudownej wyszukiwarcejutro pochodze po aptekach i po sklepach i pozbieram troche próbek.Jeszcze raz dzieki i juz nie marudzepozdrawiam
lulu00002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:56   #28
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

Nie zniechęcaj się jeżeli będą dawać te próbki niechętnie
Bo one wolą sobie wziąć niż dać klientce.
Sama czasem musiałam prawie żebrać o nie, a czasem babka dawała bez problemu.
Wkurza mnie to w tych perfumeriach, nie wiem co oni myslą- że chcę je sprzedawać?
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 16:50   #29
lulu00002
Przyczajenie
 
Avatar lulu00002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

No własnie i tak czasami mi sie wydaje ze jak taki zebrak jestem bo raz poprosiłam o probke to z wielka łacha mi dała i wtedy nie wiem czy moge czy niekojarzy mi sie to z czyms niemiłymale chyba nie ma innego sposobu żeby znalezc cos dla siebie.
lulu00002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 19:25   #30
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: polecie dobry podkład proszę!

No z próbkami jest czasami ciężko, bo czasami faktycznie trafi się jakaś dziewczyna która się wyżej ma niż s... no i faktycznie wszystko do kieszeni a nic dla klientek, ale - nie mówię, zdarzały się też Panie któe bardzo chetnie dawały - i dla takich . Ale tak naprawdę to dzięki próbkom nie wydasz kasy a wypróbujesz no i może potem kupisz. Ja mimo że używam kilku na zmianę, to cały czas szukam swojego idealnego jedynego podkładu.
A co do zakładania nowego wątku, to tak czy siak każdy poleci Ci coś innego, bo ile ludzi tyle opinii. Każdy ma inną cerę, i choć ktoś napisze że ma mieszaną czy łotewer inną cerę i zachwalając dany kosmetyk to wcale nie musi się sprawdzić u Ciebie. Twardość wody, używanie toniky, krem do twarzy i inne czynniki mogą wpłynąć na wygląd tego samego podkładu na Twojej buzi.
Tak więc nie pozostaje nic innego jak próbować, próbować i próbować
Często jak czytam takie wątki to zapisuje sobie wszystkie polecane podkłady, a potem z karteczką do drogerii no i musze wrócić z jakąś próbką, a jak nie no to jeszcze pozystaje napisanie maila do jakiejść firmy z prośbą o przesłanie próbek
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.