DIOR - kolorówka - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 15:57   #3151
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez KOCIACZEK1111 Pokaż wiadomość
.................. polecam
a co to ma wspólnego z diorem ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-02-28 o 11:35
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 10:22   #3152
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja ze swoich Iridescentów jestem nadal zadowolona Zwłaszcza z Petal Shine
Ja nieustannie jestem zachwycona i to zarówno tradycyjnymi piatkami np. Mistic Jade ( prawie już zużyłam) jak i Iridescentami. Wczoraj macałam nowości, nie pamiętam numeru, takie beżyki i mam wrażenie, że perły już w nich nie ma.
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 11:11   #3153
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja nieustannie jestem zachwycona i to zarówno tradycyjnymi piatkami np. Mistic Jade ( prawie już zużyłam) jak i Iridescentami. Wczoraj macałam nowości, nie pamiętam numeru, takie beżyki i mam wrażenie, że perły już w nich nie ma.
Pewnie nowe 553. Nie, nie ma w nich perły ale to też nie maty. Wiem bo posiadam
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 11:37   #3154
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

ja z nowej kolekcji mam 559 i sa perlowe
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:37   #3155
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja ze swoich Iridescentów jestem nadal zadowolona Zwłaszcza z Petal Shine
Ja równiez I petal Shine ciesza sie u mnie najwiekszym wzieciem Mam 4 paletki z tej seri i jedno pojedyncze opakowanie.Nie zamienilabym na zadne inne puki co Moze dlatego,ze ja uwielbiam te perle? Jakos nigdy nie umialam sie malowac matowymi cieniami ale chyba zrobie jeszcze jedno podejscie
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:39   #3156
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Moze dlatego,ze ja uwielbiam te perle? Jakos nigdy nie umialam sie malowac matowymi cieniami ale chyba zrobie jeszcze jedno podejscie
mam podobnie... o wiele latwiej maluje mi sie perlowymi cieniami... przy matowych przewaznie nie bylam zadowolona z efektu... dlatego bardzo lubie piateczki
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:53   #3157
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
mam podobnie... o wiele latwiej maluje mi sie perlowymi cieniami... przy matowych przewaznie nie bylam zadowolona z efektu... dlatego bardzo lubie piateczki
Ale między matem a TAKĄ parłą jak u Diora są jeszcze "błyski" pośrednie Moim zdaniem właśnie Clinique je ma.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 13:55   #3158
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale między matem a TAKĄ parłą jak u Diora są jeszcze "błyski" pośrednie Moim zdaniem właśnie Clinique je ma.
Porozgladam sie za tymi Clinique Bardzo cenie sobie pielegnacje tej marki
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:05   #3159
mahusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Porozgladam sie za tymi Clinique Bardzo cenie sobie pielegnacje tej marki
Cienie Clinique sa b. sympatyczne!

Ja z 5tek Diora mam tylko Incognito. I je uwielbiam
mahusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:34   #3160
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja z nowej kolekcji mam 559 i sa perlowe
Tak , zgadza się 559 są perłowe. Zazdraszczam Muszę je pomacać na żywo może i na nie się skuszę. Lepiej byłoby nie dla mojego portfela
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:45   #3161
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Dla mnie Clinique mają dwie wady- mało pigmentu i są nietrwałe
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 18:33   #3162
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: DIOR - kolorówka

Zainteresowanym nowymi podkładami i pudrem sypkim Nude spieszę poinformowac, że od wczoraj są dostępne w sephora-ch
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:19   #3163
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: DIOR - kolorówka

A ja spieszę z informacją ,że stałam się dzisiaj szczęśliwą posiadaczką podkładu Nude
Tż mi sprezentował i jestem bardzo zadowolona, od razu nałożyłam na twarz i podkład nie ''spłynął'' mi do teraz (miałam go na sobie od 15), wierzcie ,że w przypadku mojej cery to niemały sukces no i zaskórników mi narazie nie przybyło, podkład również nie zmienił koloru - cera cały czas biła świeżością, chociaż w przypadku testu koloru 020 wydawało mi się ,że efekt był gorszy...
Mam kolor 010 idealny na jasnej cery, 020 również testowałam na sobie ,ale jest sporo ciemniejszy, coś jak sand beige z colorstay revlonu...
Cienie z nowej kolekcji Diora (piątki) również cudne, a róż jeszcze ładniejszy ahhh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg diorskinnudewizaz.jpg (27,9 KB, 90 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:52   #3164
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
A ja spieszę z informacją ,że stałam się dzisiaj szczęśliwą posiadaczką podkładu Nude
Tż mi sprezentował i jestem bardzo zadowolona, od razu nałożyłam na twarz i podkład nie ''spłynął'' mi do teraz (miałam go na sobie od 15), wierzcie ,że w przypadku mojej cery to niemały sukces no i zaskórników mi narazie nie przybyło, podkład również nie zmienił koloru - cera cały czas biła świeżością, chociaż w przypadku testu koloru 020 wydawało mi się ,że efekt był gorszy...
Mam kolor 010 idealny na jasnej cery, 020 również testowałam na sobie ,ale jest sporo ciemniejszy, coś jak sand beige z colorstay revlonu...
Cienie z nowej kolekcji Diora (piątki) również cudne, a róż jeszcze ładniejszy ahhh

ale piekny kolor 020 jest faktycznie dużo ciemniejsza dla mnie za ciemna, ten jest idealny
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:59   #3165
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja przez wiele godzin miałam dziś otwarte strony All z różem i paletą Elegante i wciąż się waham,kliknąć czy nie
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:04   #3166
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ale piekny kolor 020 jest faktycznie dużo ciemniejsza dla mnie za ciemna, ten jest idealny
Naprawdę polecam, 010 daje zupełnie inne efekt jak 020, zauważyłam ,że minimalizuje linie zmarszczek - szczególnie pod oczami i nadaje efekt świeżości
Acha i w perfumerii podkład kosztuje 170zł

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja przez wiele godzin miałam dziś otwarte strony All z różem i paletą Elegante i wciąż się waham,kliknąć czy nie
Oj Aneta, ja miałam to samo, Elegante szczególnie mi się podoba, a róż jest po prostu boski, nie mniej uważam ,że ceny na Allegro jeszcze spadną i będę polować
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:09   #3167
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Oj Aneta, ja miałam to samo, Elegante szczególnie mi się podoba, a róż jest po prostu boski, nie mniej uważam ,że ceny na Allegro jeszcze spadną i będę polować

I właśnie dlatego do tej pory nie kliknęłam,też mam nadzieję,że ceny wkrótce spadną a wtedy...
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:17   #3168
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
A ja spieszę z informacją ,że stałam się dzisiaj szczęśliwą posiadaczką podkładu Nude
Tż mi sprezentował i jestem bardzo zadowolona, od razu nałożyłam na twarz i podkład nie ''spłynął'' mi do teraz (miałam go na sobie od 15), wierzcie ,że w przypadku mojej cery to niemały sukces no i zaskórników mi narazie nie przybyło, podkład również nie zmienił koloru - cera cały czas biła świeżością, chociaż w przypadku testu koloru 020 wydawało mi się ,że efekt był gorszy...
Mam kolor 010 idealny na jasnej cery, 020 również testowałam na sobie ,ale jest sporo ciemniejszy, coś jak sand beige z colorstay revlonu...
Cienie z nowej kolekcji Diora (piątki) również cudne, a róż jeszcze ładniejszy ahhh
ja mam właśnie próbkę 020 i jest trochę za ciemna i za mało żółta i nie wiem właśnie czy celować raczej w żołciejszą 021 czy w jaśniejszą 010

możesz napisać jakie inne podkłady (Chanel, Mac, Guerlain) jest zbliżony do 010?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:40   #3169
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego do tej pory nie kliknęłam,też mam nadzieję,że ceny wkrótce spadną a wtedy...


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam właśnie próbkę 020 i jest trochę za ciemna i za mało żółta i nie wiem właśnie czy celować raczej w żołciejszą 021 czy w jaśniejszą 010

możesz napisać jakie inne podkłady (Chanel, Mac, Guerlain) jest zbliżony do 010?
Hmm z MACa testowałam podkład select NW15 i taki jest dla mnie aktualnie dobry, ale odcienia nie mogę porównać...
Dotąd używałam mineralnego podkładu z pureluxe w kolorze creamy beige.
Trudno mi opisać kolor więc wklejam zdjęcie
Zdjęcie robione w świetle sztucznym więc podkład i skóra troszeczkę ciemniejsza...
Acha i muszę powiedzieć, że podkład bosko pachnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg diorskin010.jpg (25,0 KB, 64 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 21:52   #3170
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Naprawdę polecam, 010 daje zupełnie inne efekt jak 020, zauważyłam ,że minimalizuje linie zmarszczek - szczególnie pod oczami i nadaje efekt świeżości
Acha i w perfumerii podkład kosztuje 170zł
błagam, nie kuś już

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego do tej pory nie kliknęłam,też mam nadzieję,że ceny wkrótce spadną a wtedy...
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:59   #3171
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

a jak jest z kryciem w przypadku Diorskin Nude? dodam ze lubię krycie jakie daje Chanel innocence lub revlon

Aneto, wiesz może jaką dokładnie nazwę ma ten róż z nowej kolekcji?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 22:04   #3172
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
a jak jest z kryciem w przypadku Diorskin Nude? dodam ze lubię krycie jakie daje Chanel innocence lub revlon

Aneto, wiesz może jaką dokładnie nazwę ma ten róż z nowej kolekcji?
Na aukcji jest napisane,że to Lucky Pink


Edit:
Tęsknię za Holandią ,tam miałam wszystkiego pod dostatkiem i to w dobrej cenie ,a tu muszę polować i klikać i to w ciemno
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2009-02-26 o 22:06
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 10:10   #3173
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Na aukcji jest napisane,że to Lucky Pink


Edit:
Tęsknię za Holandią ,tam miałam wszystkiego pod dostatkiem i to w dobrej cenie ,a tu muszę polować i klikać i to w ciemno
No niestety...w Polsce jest znacznie trudniej pod tym względem (drożej i nie ma tylu takich fajnych promocji jak za granicą)

A dla mnie nawet 010 z Nude będzie za ciemny i za żółty pewnie też
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:03   #3174
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość




Hmm z MACa testowałam podkład select NW15 i taki jest dla mnie aktualnie dobry, ale odcienia nie mogę porównać...
Dotąd używałam mineralnego podkładu z pureluxe w kolorze creamy beige.
Trudno mi opisać kolor więc wklejam zdjęcie
Zdjęcie robione w świetle sztucznym więc podkład i skóra troszeczkę ciemniejsza...
Acha i muszę powiedzieć, że podkład bosko pachnie
dzięki czyli będę musiała i tak obadać
ja z Mac'a używałam NC20, więc ciemniejszy i zółciejszy, więc prawdopodbnie zostanę przy tym Nude 020, bo nie wiem czy w naszych perfumeriach jest 021 i będę mogła coś porównać, a 010 chyba będzie za jasna

jakby ktoś miał jakieś porównania jeszcze, albo wie że u nas jest kolor 021 to będę wdzięczna
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 17:05   #3175
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki czyli będę musiała i tak obadać
ja z Mac'a używałam NC20, więc ciemniejszy i zółciejszy, więc prawdopodbnie zostanę przy tym Nude 020, bo nie wiem czy w naszych perfumeriach jest 021 i będę mogła coś porównać, a 010 chyba będzie za jasna

jakby ktoś miał jakieś porównania jeszcze, albo wie że u nas jest kolor 021 to będę wdzięczna

dzisiaj testowałam ten podkład i jest 010,020,021,022, myśle ze wybór kolorów jest spory. Wziełam probki kilku kolorkow,ale 010 chyba nawet dla mnie bedzie za jasny, a bladolica jestem z natury+złuszczam sie namiętnie, kwaszę etc
Wydaje mi sie ze bedzie to podkład raczej dla cer bez skazy niestety.

Nastepnym razem poprosze o probke bazy radiance base, ekspedientki zachwalaja, ale zastanawiam sie czy efekt tej bazy jest choć troszkę widoczny, na ręce zauważalne jest ładne rozswietlenie, tylko tu pojawia sie pytanie....czy jej własciwie potrzebuje skoro mam rozswietlacze w kamieniu.

Co do rózu lucky rose to jest ieszcze mniej widoczny na licu niz shimmer rose diora, wiec nie nadaje sie do uzytku jako roż, ale rozświetlacz, wiec chyba go sobie jednak podaruję aby nie dublować klimatów.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:51   #3176
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki czyli będę musiała i tak obadać
ja z Mac'a używałam NC20, więc ciemniejszy i zółciejszy, więc prawdopodbnie zostanę przy tym Nude 020, bo nie wiem czy w naszych perfumeriach jest 021 i będę mogła coś porównać, a 010 chyba będzie za jasna

jakby ktoś miał jakieś porównania jeszcze, albo wie że u nas jest kolor 021 to będę wdzięczna

byłam dziś na łowach "nude" i w sephorce podkładu mają 9 kolorków (na 99% jest odcień 21), sypkich zaś jest w 4 kolorach.Wcześniej testowałam numerek 020, jednak w rezultacie wzięłam 022, jest podobny do 020, lecz mniej "ziemisty". 022 jest odcieniem beżowym w tonacji chłodnej.
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:01   #3177
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dzisiaj testowałam ten podkład i jest 010,020,021,022, myśle ze wybór kolorów jest spory. Wziełam probki kilku kolorkow,ale 010 chyba nawet dla mnie bedzie za jasny, a bladolica jestem z natury+złuszczam sie namiętnie, kwaszę etc
Wydaje mi sie ze bedzie to podkład raczej dla cer bez skazy niestety.

Nastepnym razem poprosze o probke bazy radiance base, ekspedientki zachwalaja, ale zastanawiam sie czy efekt tej bazy jest choć troszkę widoczny, na ręce zauważalne jest ładne rozswietlenie, tylko tu pojawia sie pytanie....czy jej własciwie potrzebuje skoro mam rozswietlacze w kamieniu.

Co do rózu lucky rose to jest ieszcze mniej widoczny na licu niz shimmer rose diora, wiec nie nadaje sie do uzytku jako roż, ale rozświetlacz, wiec chyba go sobie jednak podaruję aby nie dublować klimatów.
Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
byłam dziś na łowach "nude" i w sephorce podkładu mają 9 kolorków (na 99% jest odcień 21), sypkich zaś jest w 4 kolorach.Wcześniej testowałam numerek 020, jednak w rezultacie wzięłam 022, jest podobny do 020, lecz mniej "ziemisty". 022 jest odcieniem beżowym w tonacji chłodnej.
dzięki dziewczyny - to rzeczywiście jest duży wybór - jak nigdy

przy najbliższej okazji obadam 021 i 010
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:21   #3178
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Smile Dot.: DIOR - kolorówka

nareszcie wypróbowałam nude przy okazji zakupów poprosiłam o próbeczke , Pani stwierdziła ze idealny bedzie odceiń 030 , niestety przy testach okazało sie ze jednak jest za jasny ... a dziwne bo Forever i Icone tez mam 030 , wczoraj wzięłam drugą próbeczke i 040 jest idealny , a teraz o samym podkładzie bardzo przyjemnie sie roprowadza , miałam wrazenie ze lekko chłodził ( ale moze sie myle) bardzo ładne krycie , jednolita cera , nie tworzy maski , tapety itp. mam cere bezproblemowa wiec w zasadzie zalezy mi na wyrównaniu kolorytu. kusi mnie, nie powiem ale efekt dla mnie porównywalny jest do diora forever , z tym ze nude lepiej sie roprowadza i jest lzejszy. Zakupu raczej nie planuje ... dublowac nie ma sensu ,ale podklad sam w sobie jest godny polecenia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:23   #3179
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a co to ma wspólnego z diorem ?
Przez te linki ludzie zarabiają Każde kliknięcie to 10 gr. Skąd to wiem? Moja koleżanka takie coś robiła...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:25   #3180
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Dla mnie piątki Diora są ciągle na pierwszym miejscu. Przede wszystkim za jakość, łatwość rozprowadzania ich po powiecie, trwałość.
Jak np. nałożę bazę i chcę rozprowadzić cienie Inglota to męczę się strasznie, z cieniami Diora nie mam takiego problemu. Nawet ta perła tak mi nie przeszkadza, szkoda tylko, że np. w Pink Idol kolory są mało widoczne (w pierwszym momencie wyglądają na intensywne, ale później już ich tak nie widzę na oku).

Kuście, kuścue tym podkładem Nude, niedługo skończy mi się mój forever i vbędę musiała się w coś zaopatrzeć. To co mnie wkurza w tym to fakt, że jest tłusty choć w nazwie jest "light"), rozsmarowywanie nie jest super przyjemne...
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.