ATOMIZER - gdzie kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 14:55   #1
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura

ATOMIZER - gdzie kupić?


Mam do Was pytanie; kupilam sobie perfumy w butelce z korkiem, bez atomizera. nie cierpie tak uzywac perfum - toleruje tylko atomizery (psikacze). wlalam troche do buteleczki po kupionej w carefurze mgielce herbacianej marki carrefour no ale mimo szorowania, nadal czuje ta herbate...
w kazdym razie moze wiecie GDZIE MOZNA kupic/dostac jakies puste, nieuzywane buteleczki, pojemniki z atomizerem???
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 16:59   #2
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Są na Allegro, ewentualnie w rozlewniach "perfum" typu Refan (jeśli zechcą sprzedać pusty flakon ). A swój atomizer możesz odpachnić alkoholem np.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 17:40   #3
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

dzieki za informacje
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:34   #4
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

na allegro są różne, ja używam tych niebieskich/czerwonych plastikowe, ale wewnątrz mają szklaną fiolkę, przez co są super. Nie polecam tych całych plastikowych- tańsze o połowę, ale - w mojej opinii- brakuje jednak tej szklanej fiolki, czuję się wtedy pewniej. Poza tym w drogeriach są ze szklaną fiolką i metalowe na zewnątrz- kupiłam w sklepie kosmetyczno-chemicznym (czy chemiczno-kosmetycznym) -ku mojemu zaskoczeniu- leżał sobie ładny atomizerek 10ml pomiędzy sztucznymi paznokciami i henną.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:32   #5
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

A ja mam jeden dyżurny atomizerek z avonu, 5 ml i zgrabny jest - buteleczka szklana w etui, ale mam problem - jak odpachnić go najskuteczniej, tak aby pozbyć się zupełnie zapachu?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:28   #6
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

PODOBNO przetrzec alkoholem, ale to tylko gdzies przeczytałam, nie sprawdzałam.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:08   #7
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

A czy ktoś z Was używał może do perfum atomizerków z mazideł? Na zdjęciach wyglądają przyzwoicie, cena też nie odstrasza, nie wiem tylko jak ze szczelnością.
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2009-02-01 o 10:10
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 10:15   #8
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Atomki z mazideł są naprawdę dobre, ładne i szczelne, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo długo realizują zamówienie + nie informują o ewentualnym braku towaru (mnie przysłali 16szt zamiast zamówionych 22szt bez jakiegokolwiek usprawiedliwienia; dopiero po telefonie do nich dowiedziałam się, że jak im dostawa przyjdzie, to doślą resztę - zrezygnowałam i mi przesłali pieniądze za brakujące atomki - tyle dobrze) - a właściwie to o niczym Cię nie informują i sama musisz do nich wydzwaniać lub pisać :/




A przechodząc do tematu fiolek:
http://www.allegro.pl/search.php?str...3012&country=1 - mogę śmiało polecić, bo są naprawdę świetne (dostałam 15szt więcej, niż zamawiałam, fiolki szczelne i naprawdę solidne )
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 13:23   #9
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
A ja mam jeden dyżurny atomizerek z avonu, 5 ml i zgrabny jest - buteleczka szklana w etui, ale mam problem - jak odpachnić go najskuteczniej, tak aby pozbyć się zupełnie zapachu?
Odradzam stanowczo wyparzanie... Ja w ten sposób popsułam 2 atomizery. Doszłam do wniosku, ze najlepszą metodą chyba jest... czas. No chyba że są jakieś chemiczne pewne środki. Ja stosowałam różnych metod: wyparzania, moczenie w spirytusie salicylowym, woda z solą i z octem...... zapach zawsze sie utrzymywał. Szkło puszcza szybko, ale plastik, z którego zrobione są wszystkie elementy atomizera- makabra! Wietrzyła po prostu- to chyba najbardziej skuteczne jak do tej pory.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:25   #10
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
A przechodząc do tematu fiolek:
http://www.allegro.pl/search.php?str...3012&country=1 - mogę śmiało polecić, bo są naprawdę świetne (dostałam 15szt więcej, niż zamawiałam, fiolki szczelne i naprawdę solidne )
No to ja tu przeciwwagę będę stanowić. Zamawiałam 20, dostałam 20, z czego połowa była średnia (luźne korki, ciasne i schodzące z czasem korki), a w sumie jak przyszło do nalewania i sprawdzenia szczelności to 1/3 z tej dostawy wyrzuciłam.

Czasem są szczelne, czasem figa z makiem.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:29   #11
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

to widać chyba od partii zależy, bo ja właśnie testuję zrobione odlewki i ani kropelka nie wyciekła (a koreczki wchodzą na bardzo mocny wcisk i nei ma mowy o żadnych luzach)

może dlatego, że odbierałam osobiście...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 14:35   #12
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No to ja tu przeciwwagę będę stanowić. Zamawiałam 20, dostałam 20, z czego połowa była średnia (luźne korki, ciasne i schodzące z czasem korki), a w sumie jak przyszło do nalewania i sprawdzenia szczelności to 1/3 z tej dostawy wyrzuciłam.

Czasem są szczelne, czasem figa z makiem.
z fiolek to mnie się te od gwai wydawały najlepsze, ale to powinni się wypowiedzieć Ci którzy je naenione dostali ode mnie.
A! jeszcze mi sie coś przypomniało- dostałam raz próbkę w genialnej fiolce- szklanej z gwintem i nakrętką- to dopiero było coś!
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:39   #13
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
Atomki z mazideł są naprawdę dobre, ładne i szczelne, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo długo realizują zamówienie + nie informują o ewentualnym braku towaru (mnie przysłali 16szt zamiast zamówionych 22szt bez jakiegokolwiek usprawiedliwienia; dopiero po telefonie do nich dowiedziałam się, że jak im dostawa przyjdzie, to doślą resztę - zrezygnowałam i mi przesłali pieniądze za brakujące atomki - tyle dobrze) - a właściwie to o niczym Cię nie informują i sama musisz do nich wydzwaniać lub pisać :/
I tak będę robić zakupy w mazidłach, więc kilka atomków wezmę.Do tego,że trzeba czekać już się przyzwyczaiłam. Na Eco Spa widziałam hydrolat z kadzidłowca, ciekawi mnie bardzo, mam nadzieję,że w mazidłach też się pojawi.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 05:33   #14
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez olcia7 Pokaż wiadomość
Odradzam stanowczo wyparzanie... Ja w ten sposób popsułam 2 atomizery. Doszłam do wniosku, ze najlepszą metodą chyba jest... czas. No chyba że są jakieś chemiczne pewne środki. Ja stosowałam różnych metod: wyparzania, moczenie w spirytusie salicylowym, woda z solą i z octem...... zapach zawsze sie utrzymywał. Szkło puszcza szybko, ale plastik, z którego zrobione są wszystkie elementy atomizera- makabra! Wietrzyła po prostu- to chyba najbardziej skuteczne jak do tej pory.
Dzięki - też próbowałam powyższych sposobów, przyznam się przyszło mi do głowy wrzucenie na chwilkę do wrzątku ale potem się opamiętałam. Nic to, najwyżej wyjdzie jakiś mix zapachowy - oby ciekawy.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:18   #15
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

szklaną fiolkę zawsze wyparzam, nie całkiem wrzątkiem, ale dokładnie myję gorącą wodą i płynem do mycia naczyń. Atomizer wodą o normalnej temp. i płynem także. Ale tak zazwyczaj robię zani naleję perfumy
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:42   #16
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Ja tylko jeszcze dodam, że jeśli kupujecie na allegro atomizerek z zawartością, to sprawdźcie co to za atomizerek.

Bo ani te Sephorowe (plastikowe) ani te ładne metalowe z taką lekko owalną górą w nakrętce nie mają 5ml, choć często są taki opisywane.
Czasem są opisywane jako 4,5ml, ale po wlaniu do nich 4,5ml i tak trochę płynu wylatuje.

5ml mają te w załączeniu. I to dolane do pełna, z malusim tylko bąbelkiem powietrza.
Zmierzyłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg atomik2.jpg (15,6 KB, 70 załadowań)
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:07   #17
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Czy macie jakis zdanie konkretne ( konkretnie pozytywne )
o tymze fijolkowcu ;-)
:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2218679

jako jedyny raczy wyslac zagramanice
( choc nie rozumiem, co dla wiekszosci jest trudnoscia, wyslac licy czy zaadresowac list wpisujac dodatkowo kraj docelowy )


Ja mocze w occie, najlepiej takim wysokoprocentowym kondensacie. Noc cala mocze, nastepnego dnia obmywam wymoczona fiolke w plynie naczyniowo-myjacym i noc nastepna mocze w wodzie.
Zapachu niet...
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:38   #18
polkadxdx
Zadomowienie
 
Avatar polkadxdx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 532
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
Czy macie jakis zdanie konkretne ( konkretnie pozytywne )
o tymze fijolkowcu ;-)
:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2218679

jako jedyny raczy wyslac zagramanice
( choc nie rozumiem, co dla wiekszosci jest trudnoscia, wyslac licy czy zaadresowac list wpisujac dodatkowo kraj docelowy )

Ja miałam od niego te ostatnie, po 2,40. Nie przeciekały, odkręcane, bo te pozostałe to na "wcisk" są i potem trudno je zamknąć. Sprzedający ok, kontaktowy, szybko wysyłał.
polkadxdx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:42   #19
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
Czy macie jakis zdanie konkretne ( konkretnie pozytywne )
o tymze fijolkowcu ;-)
:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2218679

jako jedyny raczy wyslac zagramanice
( choc nie rozumiem, co dla wiekszosci jest trudnoscia, wyslac licy czy zaadresowac list wpisujac dodatkowo kraj docelowy )


Ja mocze w occie, najlepiej takim wysokoprocentowym kondensacie. Noc cala mocze, nastepnego dnia obmywam wymoczona fiolke w plynie naczyniowo-myjacym i noc nastepna mocze w wodzie.
Zapachu niet...
Zdaje się, że cbr ubolewała nad "długopisami" owymi

Napisano bowiem, że mają 10 ml pojemności, a wchodzi 9 ml jedynie


Klub atomizerkowy polecam Nasturcji - za granicę ktoś pomocny na pewno wyśle (np.ja), tylko zakupy organizowane są co jakiś czas, więc przewidującym trzeba być i na zapas kupować
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 12:50   #20
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Dziekuje Paniom bardzo
udam sie wiec i ja na klubu poszukiwania
na zapas moge nabywac
( lubie miec na zapas )

nie pomyslalm ci ja o najprostszym, mianowicie wrobieniu duszy jakiejs milej w wysylke do milej Nasturcji
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:13   #21
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
Czy macie jakis zdanie konkretne ( konkretnie pozytywne )
o tymze fijolkowcu ;-)
:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2218679

jako jedyny raczy wyslac zagramanice
( choc nie rozumiem, co dla wiekszosci jest trudnoscia, wyslac licy czy zaadresowac list wpisujac dodatkowo kraj docelowy )
Macie. I polecacie. Te grubsze znaczy. Mają dokładnie 5ml. Są zakręcane i mają uszczelkę, o dziwo.
Te długie są na wcisk i nie są takie fajne rzekomo. Odradzano i tych nie brałam.

Wysyłka ekspres, miły kontakt.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:37   #22
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2218679



A JA MAM ZŁE ZDANIE NA JEGO TEMAT...
Właśnie kupiłam u Niego atomzer. Towar ok, ale zamówiłam jedną maleńkią fioleczke wagi piórkowej a Pan wysyła to po cenie kilkukilowej paczki!
Oczywiscie wszystko jest w opisie aukcji i kupujacy swiadomie decyduje sie na to ZŁODZIEJSTWO (sama sprzedaje duzo rzeczy na allegro i wiem ze koszt wyslania czegos takiego wraz z zakupem koperty i znaczkow to 5 zł )
NO ALE JESLI JUZ ZAMAWIAM COS PO PODWOJNEJ CENIE ZA PRZESYLKE TO SPODZIEWAM SIE DOSTAC JA Z PREDKOSCIA SWIATLA, a tu Pan wysyla paczke dopiero po tygdniu od otrzymania mojej wplaty...
Ja nie polecam bo niecierpie takiego wyciagania nieladnie kasy gdzie sie da...
atomizer jak juz pisalam ok.
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:56   #23
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Kwestię kasy widać przed zakupem, albo się to akceptuje albo nie.

A z tą ceną to też nie do końca tak. List z gabarytu A do 100g kosztuje 2,30 za prio +2,20 za polecenie. Do 350g 2,60 +2,20zł.
Gabaryt B czyli ciut większa koperta albo przekraczająca grubość 2cm (a nawet jeden atomizer w bąbelku nie wejdzie w ramkę 2cm, wysyłałam i pani mierzyła - nie da rady) to już cena do 100g 2,80 + 2,20zł. Itd. itd.

W 5zł najmniejszy nawet gabaryt z piorytetem się nie zmieści. Chyba że pani na poczcie jest niekumata i pobiera opłatę wg. starej taksy. A wiem że tak robią.

Ja dostałam swoje atomiki w kopercie, która u mnie na poczcie kosztuje 1,20zł, w papierniczym 2,00zł.

Fakt, że zawyżył 2-3zł, ale to od nas zależy czy akceptujemy warunki umowy (bo to jest umowa jakby nie patrzeć) czy nie.

Rozumiem, że taka praktyka może się komuś nie podobać, ale zaakceptować umowę, nabyć, dostać zgodnie z tą umową i potem mieć złe zdanie, to trochę śmieszne jest.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-02-02 o 13:57
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:09   #24
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
Czy macie jakis zdanie konkretne ( konkretnie pozytywne )
o tymze fijolkowcu ;-)
:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2218679

jako jedyny raczy wyslac zagramanice
( choc nie rozumiem, co dla wiekszosci jest trudnoscia, wyslac licy czy zaadresowac list wpisujac dodatkowo kraj docelowy )


Ja mocze w occie, najlepiej takim wysokoprocentowym kondensacie. Noc cala mocze, nastepnego dnia obmywam wymoczona fiolke w plynie naczyniowo-myjacym i noc nastepna mocze w wodzie.
Zapachu niet...
Ja zamowilam te 10ml, zamykanie ich to jest istny koszmar... Niestety nie da sie zamknac tak zeby nie ulecial ani ml takze odradzam... Szczelne, ale jednorazowe. Co do przesylki - do mnie one przyszly zanim zdazylam zaplacic
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:10   #25
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja dostałam swoje atomiki w kopercie, która u mnie na poczcie kosztuje 1,20zł, w papierniczym 2,00zł.
Ceny kopert bąbelkowych na poczcie są mocno zawyżone, za każdym razem kupowałam tam lub w papierniczym gdy wysyłałam jakieś próbki czy odlewki. Kiedyś przeglądałam komentarze jakiegoś sprzedawcy i znalazłam aukcje na Allegro gdzie 100szt kopert np. D14 kosztuje już z wliczoną wysyłką 37zł-40zł.
Kupiłam taki karton, mama zapas na dobre kilka miesięcy. To dobra inwestycja dla osób które dużo wysyłają, wymieniają się, sprzedają czy organizują wspólne zakupy.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:18   #26
angel 310
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dragonheart
Wiadomości: 567
GG do angel 310
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

jako ze od niedawna zauwazylam ze istnieje cos takiego jak odlewki(dzieki Wam zreszta) a nie mam jeszcze rozeznania na all, swoje kupuję w refanie- drogie sa co prawda-10ml kosztuje 7.50zl, ale mam nadzieje ze bezproblemowe okaze sie niedlugo, bo wlasnie dzis jedna pelna wyslalam, po przeczytaniu tego watku boje sie teraz czy aby na pewno dojdzie pelna, czy tez kolezanka Wizazanka dostanie pachnaca koperte
angel 310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:40   #27
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

ja polecam tą ostatnią z linku Nasturcji. Są też 10ml - tylko że 10 to nalane milimetr powyżej zwężenia szyjki- na szczęście nic się nie wylewa, jest szczelne i długo mozna w tym nosić perfumy. Poza tym w środku jest szklana fiolka, więc gdyby nawet poczta zniszczyła przesyłkę i uszkodziła plastik, zawsze jest szansa, że fiolki szklanej nie uszkodzi. Miałam raz "długopis" i teraz jak kupuję atomizerki to tylko i wyłącznie jeśli mają tą szklaną fiolkę
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:32   #28
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

kropka; WIEM ze zaakceptowalam umowe, pisalam o tym. chodzilo mi o to, ze jesli juz zawyza cene o 4 zl! to juz moglby wyslac paczke OD RAZU PO WPLACIE PIENIEDZY...A NIE TYDZIEN POZNIEJ -----> DLATEGO TEGO SPRZEDAWCY NIE POLECAM
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:38   #29
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

Cytat:
Napisane przez angel 310 Pokaż wiadomość
jako ze od niedawna zauwazylam ze istnieje cos takiego jak odlewki(dzieki Wam zreszta) a nie mam jeszcze rozeznania na all, swoje kupuję w refanie- drogie sa co prawda-10ml kosztuje 7.50zl, ale mam nadzieje ze bezproblemowe okaze sie niedlugo, bo wlasnie dzis jedna pelna wyslalam, po przeczytaniu tego watku boje sie teraz czy aby na pewno dojdzie pelna, czy tez kolezanka Wizazanka dostanie pachnaca koperte
jak planujesz uskuteczniać odlewnictwio to sięzapisz lepiej do naszego klubu atomizerkowego- atomki są tanie, fajne i w kazdej pojemności
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:37   #30
Matinne
Rozeznanie
 
Avatar Matinne
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 843
Dot.: ATOMIZER - gdzie kupic????

kiedys byly tez zbiorowe zakupy atomizerkow, prawda ?

osobiscie polecam te klik
są naprawde dobre. nie przeciekają, szklane
__________________
luty cash : 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 100
luty gym : 1 2 3 4 5 6 7 8 ( 9 10 11 )
luty books : 1 2 3
Matinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-04 13:39:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.