Społeczna Akademia Nauk- Łódź - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-24, 12:01   #61
Karolinee95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Społeczna Akademia Nauk- Łódź

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi jak dla mnie jest dobrą Uczelnią. Mnie akurat zainteresowała reklama w internecie, ale cieszę się,że tak trafiłam. Jestem na fizjoterapii i może trudno w to uwierzyć, ale na zajęcia chodzę z wielką chęcią, serio
Póki co chwalę sobię
Zobaczymy jakie podejście będę miała po sesji
Wrócę na to forum za jakiś czas;p
Karolinee95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 19:37   #62
alkakoparka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 30
Dot.: Społeczna Akademia Nauk- Łódź

odświeżam temat teraz ja... studiuje ktoś w lodzkim sanie psychologie? jak wam sie podoba? a moze wybiera sie ktos w tym roku na psychologie biznesu? jutro jade zlozyc papiery
alkakoparka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 19:33   #63
Kinye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Społeczna Akademia Nauk- Łódź

Teraz znowu odświeżam temat. Ogólnie jak na rok 2018 prezentuje się uczelnia? Dobre opinie? Jak z tymi opłatami?
Interesuje mnie Grafika albo Zarządzanie. Także jak wyglądają godzinowo zaoczne i dzienne.
Oczywiście chodzi mi o oddział Łódźki
Kinye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 19:11   #64
alkakoparka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 30
Dot.: Społeczna Akademia Nauk- Łódź

Cytat:
Napisane przez Kinye Pokaż wiadomość
Teraz znowu odświeżam temat. Ogólnie jak na rok 2018 prezentuje się uczelnia? Dobre opinie? Jak z tymi opłatami?
Interesuje mnie Grafika albo Zarządzanie. Także jak wyglądają godzinowo zaoczne i dzienne.
Oczywiście chodzi mi o oddział Łódźki
ja się zapisałam na psychologie jest świetnie i wcale nie jest prosto zaliczyć semestr teraz mam sesje i nawet kilka osob ma poprawke z bhp wiec nie jest tak prosto jak mogloby sie wydawac ze sie placi i ma sie papierek... w przyszlym roku mam zamiar zapisac sie na drugi kierunek w pao na zarzadzanie rowniez slyszalam dobre opinie od znajomych. moge podejrzec plan na zarzadzaniu i powiem ci ze niestety maja duzo zajec bo praktycznie od rana do wieczora ale tylko co drugi weekend...
alkakoparka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 07:55   #65
Kinye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Społeczna Akademia Nauk- Łódź

To dobrze, wiadomo jakie są opinie o zaocznych, że przyjdziesz i już zaliczone. Jakieś dodatkowe opłaty może są? Poza ratami miesięcznymi i wpisowym. Kilka lat temu w tym wątku się ktoś pytał i ciekawa jestem czy się coś zmieniło.
Rozumiem że nie wiesz nic o Grafice? Ten kierunek interesuje mnie najbardziej.
Kinye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 10:20   #66
Violetta12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Społeczna Akademia Nauk- Łódź

Hej, jeśli chodzi o grafikę to ja akurat kończyłam ten kierunek w AHE w Łodzi. Nie brałam w ogóle pod uwagę Grafiki w SAN-ie, bo w sumie nie mogłam znaleźć informacji na ten tam. Ja mogę Wam polecić grafikę w AHE w Łodzi, dużo praktycznych zajęć. Zresztą ja przed studiami już interesowałam się programami graficznymi, zagadnieniami dot. typografii itd. Teraz po studiach mam swoje studio graficzne, cały czas jakieś zlecenia.. więc w sumie warto iść na studia graficzne
Violetta12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:06   #67
alkakoparka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 30
Dot.: Społeczna Akademia Nauk- Łódź

w sanie nie ma zadnych ukrytych oplat za przedluzenie sesji placi sie 50zl nie wiem ile kosztuje warunek... ale jak sie bedziesz przykladac do nauki to spokojnie zdasz wszystko za pierwszym razem na moim kierunku jest rozlozone tak ze w kazdym semestrze jest jeden trudniejszy przedmiot a reszta taka bardziej lajtowa mysle ze na grafice powinno byc podobnie nie polecam za to ahe bo tam jest wiele ukrytych kosztow i wiekszosc zajec jest na platformie co dla mnie jest bez sensu...
alkakoparka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 10:37   #68
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Społeczna Akademia Nauk- Łódź

Cały wątek to sam reklamowy spam i do tego nie w tym dziale, co trzeba (mod już dawno powinien przenieść to do edukacji).

Że też tym szkołom chce się marnować kasę na taką nieudolną reklamę, przecież to maksymalnie psuje PR. Jakbym nawet była nią zainteresowana i trafiła na taki wątek, tobym się dziesięć razy zastanowiła, czy jednak nie iść do innej szkoły, która nie jest tak zdesperowana, żeby spamować gdzie popadnie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 17:50   #69
alkakoparka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 30
Dot.: Społeczna Akademia Nauk- Łódź

dobre szkoły nie potrzebują płatnej reklamy reklama zrobi się sama
alkakoparka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-21 18:50:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.