Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-14, 15:07   #2551
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
bo niby on go nie lubi a spędza z nim baaardzo dużo czasu, ale to dopiero od jakiegoś miesiąca, w sylwestra prawosławnego też z nim spędzał, unika mnie od tamtej pory, unika spotkań, prawie nie pisze, zero kutanga. Nic, widze po nim że coś jest na rzeczy.
Bardzo podejrzane 😐
Może nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Po co Ci taki frajer, który nawet nie potrafi wyłożyć kawę na ławę. Kręci coś o dziadku, a pewnie gra na dwa fronty. To jest facet?!
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:07   #2552
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Never prawdę Ci powie Co racja to racja - jest dokładnie jak piszesz






Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
no to lecim na szczecin .
kiedy
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:08   #2553
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość








kiedy
kiedy chcesz
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:13   #2554
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Escapism - Never ma rację nic do niego nie pisz, nie pytaj o co mu chodzi - przestań się oddzywać, nie zagaduj pierwsza ani nie dzwon. Niech sobie nie mysli ze Ci zależy. A jeżeli rzeczywiście ma kogoś innego i jak z niego taka d.. wołowa że nie potrafi zerwać nawet jeżeli mu przestało zależeć to nie ma co z takim gadac nawet idź z Never na podryw i będzie tylko lepiej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:14   #2555
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Escapism - Never ma rację nic do niego nie pisz, nie pytaj o co mu chodzi - przestań się oddzywać, nie zagaduj pierwsza ani nie dzwon. Niech sobie nie mysli ze Ci zależy. A jeżeli rzeczywiście ma kogoś innego i jak z niego taka d.. wołowa że nie potrafi zerwać nawet jeżeli mu przestało zależeć to nie ma co z takim gadac nawet idź z Never na podryw i będzie tylko lepiej
Kiedyś to się chodziło oj chodziło, teraz to bym się chyba jak dziewica czuła .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:14   #2556
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A co zamówiłaś teraz? Ja z kolorówki to wzięłam teraz tylko tego Chubby Super Strawberry.
wzięłam mini korektor i pomadkę koralową
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:21   #2557
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
wzięłam mini korektor i pomadkę koralową
Daj znać jaki jest ten korektor Dla mnie kolor za ciemny jak i wszystkich próbek podkładów Pomadkę koralową mam i bardzo lubię
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 15:25   #2558
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
bo niby on go nie lubi a spędza z nim baaardzo dużo czasu, ale to dopiero od jakiegoś miesiąca, w sylwestra prawosławnego też z nim spędzał, unika mnie od tamtej pory, unika spotkań, prawie nie pisze, zero kutanga. Nic, widze po nim że coś jest na rzeczy.
Jeśli mogę Ci coś doradzić, to kompletnie się zdystansuj. Nie pisz sama, nie dzwoń. Jak on będzie chciał się skontaktować, to nie rzucaj wszystkiego w panice żeby do niego lecieć - kumasz
I jakby się królewicz odezwał, to nie daj po sobie poznać, że zauważyłaś, że Cię olał - bo przecież miałaś w tym czasie mnóstwo fascynujących zajęć, świetnie się bawiłaś, masz świetny humor itd. Za diabła on nie może pomyśleć, że jest Twoim numerem 1 i jego nieładne zachowanie może mieć wpływ na to żeby popsuć Ci humor.

I naprawdę się nie przejmuj

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Powiem Wam jeszcze - kto jak kto, ale Wątkowiczki zrozumieją - że wkurzyłam się, że dziś w D. wszedł kodzik na mini krem EL. Niby pierdołka, ale mogłam ją mieć
Bez wahania przeklikałabym sobie nowe zamówienie i dorzuciła małą Estee, ale w pierwszym zamówieniu dorwałam niezłe próbki
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:28   #2559
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Wrzucam kilka fotek mojej biżu. Jeśli komuś coś się spodoba, piszcie na priv.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0018.jpg (55,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0020.jpg (69,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0023.jpg (39,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0026.jpg (41,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0031.jpg (44,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0033.jpg (45,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0035.jpg (47,6 KB, 41 załadowań)
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:46   #2560
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Daj znać jaki jest ten korektor Dla mnie kolor za ciemny jak i wszystkich próbek podkładów Pomadkę koralową mam i bardzo lubię

a sprawdzałaś go że mówisz ze za ciemny ?

on jest jasny, ja mam pełne opakowanie
tutaj masz ten kolor w akcji

https://www.youtube.com/watch?v=838BA17LvFw

w tym świetle to zdjecia mi wyjdą do ale on naprawdę jasny jest (tylko ja też nie lubię efektu mega rozjaśnionych okolic pod oczami takich wręcz białych)

generalnie uzywam warm light EL DW(light jest różowy), Light Medium(warm) DW brush on glow (tu tak samo te jaśniejsze są różowemi to przeszkadza akurat) i to jest ten sam poziom mniej wiecej, clinique jest najjaśniejszy. Nie wiem czy kolory sie zmieniły czy nie, bo ja jak kupowałam to gama była uboższa i clinique miał 3 odcienie tylko.

Podkładowo mam nc15 z studio fixa, nc15 pro longa na lato, nowy pro long nc25 w wakacjie, nc20 obecnie, 10 z Chanel.

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-02-14 o 15:55
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:47   #2561
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Jakie są aktualne kody do D.?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 15:49   #2562
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Od dołu dw Brush on glow light medium (warm), clinique neutral fair, dw Warm light
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1455464900120.jpg (24,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1455464909768.jpg (24,6 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-02-14 o 15:53
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:52   #2563
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

do dziewczyn zbierających punkty Vitay: nie wiem czy widziałyście, że już nie można zbierać punktów w S ani w D dobrze że chociaż bon do D dalej można dostać

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Jakie są aktualne kody do D.?
NOREL5 - 5 mini kremów Norel za zakupy za min169 zł
LOVEYOU - serum pod oczy ANR Estee (4 ml) za zakupy za min 189 zł

tyle pamiętam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 15:55   #2564
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Te wszystkie lojalnościowe sa do upa. Jest planetsash (?) To chyba 8% zwrotu z D. Jest.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 16:03   #2565
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
do dziewczyn zbierających punkty Vitay: nie wiem czy widziałyście, że już nie można zbierać punktów w S ani w D dobrze że chociaż bon do D dalej można dostać

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



NOREL5 - 5 mini kremów Norel za zakupy za min169 zł
LOVEYOU - serum pod oczy ANR Estee (4 ml) za zakupy za min 189 zł

tyle pamiętam
Dzięki, zamówiłam samoopalacz clarins.

Chyba źle na mnie działa krem z Sampara. Po pierwszym użyciu było super, ale dzisiaj zauważyłam czerwone suche miejsca. Zastanawiam się czy to wina kremu czy żelu do mycia twarzy, bo ma drobinki peelingujace. Pisze o So much to dew Day cream ma któraś z Was go?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 16:06   #2566
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dzięki, zamówiłam samoopalacz clarins.

Chyba źle na mnie działa krem z Sampara. Po pierwszym użyciu było super, ale dzisiaj zauważyłam czerwone suche miejsca. Zastanawiam się czy to wina kremu czy żelu do mycia twarzy, bo ma drobinki peelingujace. Pisze o So much to dew Day cream ma któraś z Was go?
Ja miałam ten krem, szału nie robił
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 16:08   #2567
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a sprawdzałaś go że mówisz ze za ciemny ?

on jest jasny, ja mam pełne opakowanie
tutaj masz ten kolor w akcji

https://www.youtube.com/watch?v=838BA17LvFw

w tym świetle to zdjecia mi wyjdą do ale on naprawdę jasny jest (tylko ja też nie lubię efektu mega rozjaśnionych okolic pod oczami takich wręcz białych)

generalnie uzywam warm light EL DW(light jest różowy), Light Medium(warm) DW brush on glow (tu tak samo te jaśniejsze są różowemi to przeszkadza akurat) i to jest ten sam poziom mniej wiecej, clinique jest najjaśniejszy. Nie wiem czy kolory sie zmieniły czy nie, bo ja jak kupowałam to gama była uboższa i clinique miał 3 odcienie tylko.

Podkładowo mam nc15 z studio fixa, nc15 pro longa na lato, nowy pro long nc25 w wakacjie, nc20 obecnie, 10 z Chanel.
Sugerowałam się nazwą - podkład neutral z C był dla mnie super murzyński Nie sprawdzałam na żywo Teraz widzę, że on jest taki jak Catrice Ivory, więc może na lato by się dla mnie nadał - w tej chwili to nawet ten płynny Catrice Porcelain jest dla mnie nieco za ciemny (po nałożeniu na gołą skórę widać go, jest ciemniejszy) Dziękuję za swatche Kusisz, kusisz Jak dotrwają do następnej promocji, to sobie kliknę na lato Teraz już wzięłam tego Chubby i MS Relief, a nie chcę klikać kolejnego zamówienia, bo jeszcze się okaże, że te gifty z kodu to kosmetyczki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 16:10   #2568
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a sprawdzałaś go że mówisz ze za ciemny ?

on jest jasny, ja mam pełne opakowanie
tutaj masz ten kolor w akcji

https://www.youtube.com/watch?v=838BA17LvFw

w tym świetle to zdjecia mi wyjdą do ale on naprawdę jasny jest (tylko ja też nie lubię efektu mega rozjaśnionych okolic pod oczami takich wręcz białych)

generalnie uzywam warm light EL DW(light jest różowy), Light Medium(warm) DW brush on glow (tu tak samo te jaśniejsze są różowemi to przeszkadza akurat) i to jest ten sam poziom mniej wiecej, clinique jest najjaśniejszy. Nie wiem czy kolory sie zmieniły czy nie, bo ja jak kupowałam to gama była uboższa i clinique miał 3 odcienie tylko.

Podkładowo mam nc15 z studio fixa, nc15 pro longa na lato, nowy pro long nc25 w wakacjie, nc20 obecnie, 10 z Chanel.
Muszę sobie zrobić ściągę z kolorami, których używasz, bo wygląda na to, że jesteśmy tym samym typem kolorystycznym
Co fajnego kupiłaś z Calvina Kleina?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 16:14   #2569
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja miałam ten krem, szału nie robił
Spróbuję go jeszcze użyć, ale jak mnie uczulil albo coś to wywale do kosza. trochę się boje
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 16:29   #2570
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Sugerowałam się nazwą - podkład neutral z C był dla mnie super murzyński Nie sprawdzałam na żywo Teraz widzę, że on jest taki jak Catrice Ivory, więc może na lato by się dla mnie nadał - w tej chwili to nawet ten płynny Catrice Porcelain jest dla mnie nieco za ciemny (po nałożeniu na gołą skórę widać go, jest ciemniejszy) Dziękuję za swatche Kusisz, kusisz Jak dotrwają do następnej promocji, to sobie kliknę na lato Teraz już wzięłam tego Chubby i MS Relief, a nie chcę klikać kolejnego zamówienia, bo jeszcze się okaże, że te gifty z kodu to kosmetyczki
Clinique to ma numeracje podkładow z żadnej konsekwencji o którym korektorze Catrice mówisz?

Aj tam rewelacyjny on nie jest, poprostu warto brać go jako miniaturkę

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Muszę sobie zrobić ściągę z kolorami, których używasz, bo wygląda na to, że jesteśmy tym samym typem kolorystycznym
Co fajnego kupiłaś z Calvina Kleina?
3 komplety bielizny i pasek plus 1 komplet dla siostry.


Oooo to jak trafisz jakiś fajny podkład to wiesz komu przekazać informację
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 16:39   #2571
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Clinique to ma numeracje podkładow z żadnej konsekwencji o którym korektorze Catrice mówisz?

Aj tam rewelacyjny on nie jest, poprostu warto brać go jako miniaturkę
O słynnym kamuflażu Innych nie znam Jak wpisałam w Google ten odcień korektora to mi wyskoczyło porównanie do Catrice Ivory (w słoiczku). Nigdy go nie miałam, ale widziałam w sklepie. Mam za to ten płynny Porcelain i jest za ciemny Dla mnie dobra jest Helenka w odcieniu 01 Chyba nie ma co szukać innych
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 17:05   #2572
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Clinique to ma numeracje podkładow z żadnej konsekwencji o którym korektorze Catrice mówisz?

Aj tam rewelacyjny on nie jest, poprostu warto brać go jako miniaturkę

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------



3 komplety bielizny i pasek plus 1 komplet dla siostry.


Oooo to jak trafisz jakiś fajny podkład to wiesz komu przekazać informację
Haha a mialam nadzieje, ze dresy CK, na ktore poluje, a ktorych nie ma juz na Zalando ani Answear :x
Fajna jest bielizna z CK?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 17:35   #2573
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Heloł, laptop mi padł, dysk się spalił, co za weekend

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A czy jest Nikola? Bo mam sto tysięcy pytań o tę odżywkę loreala do paznokci.
Jestem, wracam do żywych
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 17:37   #2574
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Hejo Dziołszki,
Warto kupić?
-Mac Puder Prep Prime sypki
czy lepiej
-Mac Róż Dainty???

Na Walentynki mam sobie coś kliknąć... a takich okazji nie można przepuszczać.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 17:43   #2575
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
O słynnym kamuflażu Innych nie znam Jak wpisałam w Google ten odcień korektora to mi wyskoczyło porównanie do Catrice Ivory (w słoiczku). Nigdy go nie miałam, ale widziałam w sklepie. Mam za to ten płynny Porcelain i jest za ciemny Dla mnie dobra jest Helenka w odcieniu 01 Chyba nie ma co szukać innych
No to za ciemny teraz na bank jak płynny kamuflaż Catrice za ciemny

Niby jak się znalazło to po co szukać, ale kobieca logika jest jaka jest i połowy zamówien by nie było jak funkcjonowała by poprawnie Ja korektora pod oczy też w sumie wybitnie nie potrzebuje jednak ciągle szukam czegoś perfekcyjnego, Guerlain jest cudowny ale 200 zł na coś co na miesiąc starczy to przesada dla mnie.





Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Haha a mialam nadzieje, ze dresy CK, na ktore poluje, a ktorych nie ma juz na Zalando ani Answear :x
Fajna jest bielizna z CK?

Jakie to zerknę czy są ?

Któraś tu chwalila bieliznę, ja staniki mam pierwszy raz, sprawiłam sobie od Tz na walentynki wcześniej -pokazywałam zresztą, ale nie nosiłam jeszcze. Jakoś mi podczas mierzenia bardzo podpasowały i sprawiłam sobie jeszcze 3 skuszona wyprzedażami.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 17:45   #2576
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Hejo Dziołszki,
Warto kupić?
-Mac Puder Prep Prime sypki
czy lepiej
-Mac Róż Dainty???

Na Walentynki mam sobie coś kliknąć... a takich okazji nie można przepuszczać.
Róż. Miałam Prepa i brochy mi nie urwał .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 17:46   #2577
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Hejo Dziołszki,
Warto kupić?
-Mac Puder Prep Prime sypki
czy lepiej
-Mac Róż Dainty???

Na Walentynki mam sobie coś kliknąć... a takich okazji nie można przepuszczać.
Nie wiem jak ten transparentny ale te kolorowe Prep Prime są bardzo słabe. Ja się nie świece generalnie, mam sucha skóre bardziej i tylko nieliczne produkty potrafią sprawić że moja skóra wygląda jak pokryta łojem w tym właśnie ten puder.

Powoduje że nagle zaczynam produkować nadmiar sebum, podkłady mi się z nim ważą...

Tak więc lepiej róż
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 18:11   #2578
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Róż. Miałam Prepa i brochy mi nie urwał .
Dzięki.
Jak Ty coś powiesz, no to ni ma wuja we wsi.


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ten transparentny ale te kolorowe Prep Prime są bardzo słabe. Ja się nie świece generalnie, mam sucha skóre bardziej i tylko nieliczne produkty potrafią sprawić że moja skóra wygląda jak pokryta łojem w tym właśnie ten puder.

Powoduje że nagle zaczynam produkować nadmiar sebum, podkłady mi się z nim ważą...

Tak więc lepiej róż
Dziękówa.
Ja też się generalnie nie świecę, ale moja znajoma, która też się raczej generalnie nie świeci, kupiła sobie ten puder i tak jakoś nadawał jej twarzy młodzieńczego wyglądu. No, a ja właśnie szukam czegoś takiego delikatnego, nieordynarnego, satynowego i trwałego. Przyznam, że raz się nim pacnęłam i w świetle lamp łazienkowych dawał mi to czego szukam, ale jak się sprawdza na dzień to nie wiem. Znajoma jest bardzo oszczędna... ale nie narzekam, bo sama chciałam- mało, na spróbowanie.

Wezmę róż...jakoś tak od dawna za mną chodzi.
Łypałam jeszcze okiem na Dame, Spellbindera (czy to edycja limitowana?). W oko wpadł mi też ten Diorowy Rose coś tam, co się dopasowuje do karnacji.
Róże mam dwa, więc... mogę trochę poszaleć i coś sobie dokupić.

Well Dressed leży sobie w pudełku, ale jakoś tak... no nie wiem, niby jasna jestem i chłodna, i powinno być wszystko cacy, a nie jest...
Mam też średnią morelę z YR i ten o dziwo jest superowy.
***
A tak a pro po róży... to miała któraś z Was ten słynny Diorowy 01. Zastanawiam się czy nie capnąć go z brokułem, ale kurde, przyznam, że jakoś tak ciężko, no ciężko mi wydać tyle kasy na róż, zwłaszcza, że ogród łysy, kanapy brak, a żarówki smętnie dyndają przy sufitach. No i jeszcze ten siostrzany ślub... jak na złość... w lutym.
Myślałam też o jakieś bezbarwnej kredce do ust, paletce Too Faced, no i pielęgnacji Origins.
Czekam na tego brokuła jak pies na kiełbasę.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 18:20   #2579
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Mam przeczucie co będzie prezentem w C szminka w opakowaniu w serduszka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 18:23   #2580
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Hejo Dziołszki,
Warto kupić?
-Mac Puder Prep Prime sypki
czy lepiej
-Mac Róż Dainty???

Na Walentynki mam sobie coś kliknąć... a takich okazji nie można przepuszczać.
oba brać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 18:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.