Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 19:57   #1
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468

Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!


Monika Traczyńska zaginęła w piątek, 9 stycznia. Ostatni raz widziana była tego dnia, około godz. 23, w okolicach hotelu Marriott w centrum Warszawy. – Koleżanka widziała ją, jak wsiada do jakiegoś samochodu. Od tamtej pory ślad po niej zaginął i nie skontaktowała się z nikim. Wyłączony jest również jej telefon – mówi Onetowi Albert, narzeczony 28-latki, do którego udało nam się dotrzeć.
- Sprawa jest bardzo dziwna, bo w jej samochodzie, który zaparkowała w pobliżu hotelu, zostawiła wszystko – dokumenty, klucze od domu itp. Nie wiem, po co akurat tam pojechała i czy miała się z kimś spotkać. Mam nadzieję, że policja pomoże to wszystko wyjaśnić – dodaje narzeczony zaginionej.
Zaniepokojeni bliscy 28-latki powiadomili policję. Śródmiejscy funkcjonariusze od kilku dni prowadzą akcję poszukiwawczą. Na razie nie przyniosła ona rezultatu. Dlatego proszą o pomoc. Jak informują mundurowi, Monika Traczyńska ma 167 cm wzrostu, szczupłą wysportowaną sylwetkę, brązowe oczy, długie kasztanowe, falowane włosy i pociągłą twarz.
Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu kobiety lub mają jakiekolwiek informacje na temat jej zaginięcia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z wydziału operacyjno-rozpoznawczego śródmiejskiej komendy policji przy ul. Wilczej 21 w Warszawie. Informacje można przekazać także, dzwoniąc pod nr tel. 22 60 377 40, na numery alarmowe 997 bądź 112 lub pisząc na adres mailowy: krp1warszawa@policja.waw. pl.






__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 19:59   #2
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

może po prostu monika uciekla bo miala dość swojego obecnego mężczyzny? Z jego profilu możemy wyczytac ze interesuje się kulturystyka. Jego nieosiągalne rozmiary mięśni świadczą o używaniu sterydów a te jak powszechnie wiadomo prowadzą do uposledzen, agresji, niepoczytalności, chorób psychicznych... to tylko podejrzenia ale sam nie wiem

Jakby chciala uciec, to by raczej wziela dokumenty i jakies rzeczy osobiste.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:03   #3
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
może po prostu monika uciekla bo miala dość swojego obecnego mężczyzny? Z jego profilu możemy wyczytac ze interesuje się kulturystyka. Jego nieosiągalne rozmiary mięśni świadczą o używaniu sterydów a te jak powszechnie wiadomo prowadzą do uposledzen, agresji, niepoczytalności, chorób psychicznych... to tylko podejrzenia ale sam nie wiem

Jakby chciala uciec, to by raczej wziela dokumenty i jakies rzeczy osobiste.
Moze miala tyle pieniedzy, ze ich nie potrzebowala?

Obstawiam dwie wersje:
1. Kac Vegas
2. Porwanie

Chociaz impreza mija i dzwoni sie, czy pisze smsa.
Co sie dzieje z tym światem?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:09   #4
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Z rzeczami to ok, mozna sie zgodzic, ale dokumenty? Przeciez bez dokumentow niewiele sie da zrobic. Jeszcze w UE moglaby sie przemieszczac, ale dalej juz nie.

Chyba ze wziela paszport, bo w sumie nikt do na codzien nie nosi przy sobie, wiec raczej z tymi dokumentami z samochodu nie byl.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:10   #5
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

może miała przy sobie paszport, a może jakieś inne lewe dokumenty.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:12   #6
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Najgorsze jest to, ze tyle trąbi sie o porwaniach, morderstwach, gwałtach, a i tak znajdzie się taka osoba, która to olewa... Co trzeba robić, żeby te informacje dotarły do dziewczyn?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:15   #7
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
może miała przy sobie paszport, a może jakieś inne lewe dokumenty.
Dlatego moim zdaniem nalezy sprawdzic czy wiadomo gdzie jest paszport.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 20:17   #8
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Podejrzewam handel żywym towarem. Niestety. Przy Marriocie to wiadomo kto się kręci, a ona jest bardzo ładna, mogła wpaść komuś w oko. Obym nie miała racji, bardzo współczuję jej bliskim.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:18   #9
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Jak czytam komentarze w wydarzeniu to aż mam ciary... Podobno ktoś napisał Monice po zaginięciu komentarz "milych wrazeń życzę" :O
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:32   #10
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, ze tyle trąbi sie o porwaniach, morderstwach, gwałtach, a i tak znajdzie się taka osoba, która to olewa... Co trzeba robić, żeby te informacje dotarły do dziewczyn?
A bo to wiesz, kiedy ktoś akurat Cię napadnie?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:44   #11
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;49808914]A bo to wiesz, kiedy ktoś akurat Cię napadnie?[/QUOTE]

Ryzyko napadu wieczorem wzrasta...
Tak. Od zaginięcia Iwony, nie chodze sama po zmroku nigdy. Nie chce nikogo umoralniać, wywyższać sie itd. najważniejsze, żeby teraz sie znalazła, potem przyjdzie czas na refleksje.

Tak sie zastanawiam, co my internauci, oprocz udostepniania mozemy zrobic?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 20:44   #12
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Mnie zastanawia to, że koleżanka widziała jak Monika wsiada do fury i co, nie zareagowała?

Druga sprawa: pod Marriottem i w okolicach (centrum miasta) roi się od monitoringu.
Serio, to jakiś wyczyn sprawdzić do jakiej fury wsiadała, na jakich blachach?

Moim zdaniem, ona nie została napadnięta...
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".

Edytowane przez bujdanaresorach
Czas edycji: 2015-01-17 o 20:47
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:45   #13
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:46   #14
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

ciężko mi też uwierzyć, że ta koleżanka ją tam widziała przypadkiem, a chyba taka jest oficjalna wersja.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:51   #15
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Podejrzewam handel żywym towarem. Niestety. Przy Marriocie to wiadomo kto się kręci, a ona jest bardzo ładna, mogła wpaść komuś w oko. Obym nie miała racji, bardzo współczuję jej bliskim.
Kto? W sensie, że alfonsi i panowie biznesmeni co to sprzedają polskie dziewczyny do Emiratów?
Mieszkam rok w Warszawie i jak widać, nadal mało wiem.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ciężko mi też uwierzyć, że ta koleżanka ją tam widziała przypadkiem, a chyba taka jest oficjalna wersja.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:53   #16
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Dla mnie to dziwne, że nikt nie zajmie się tymi profilami, które już po zaginięciu wystawiały dziwne, dwuznaczne komentarze < moim zdaniem >typu: Są straszniejsze rzeczy.......... Tylko, że te posty są usuwane i zaraz nie będzie żadnych dowodów. Moim zdaniem dziewczyna prowadziła lekkie, towarzyskie życie i niestety trafiła na kogoś kto to bardzo okrutnie wykorzystał.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:54   #17
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ciężko mi też uwierzyć, że ta koleżanka ją tam widziała przypadkiem, a chyba taka jest oficjalna wersja.
Moze razem stały i szukały wrażeń pod hotelem/czekała na transport jakiegos znajomego do domu/czy moze jakieś "lewe" interesy? Kolezanka wie, ze kamera je nagrala wiec powiedziala, co widziala. Jak Monika chciala wsiasc ( nie zostala, wciągnięta przemocą ), to wsiadla, a koleżanka nie podnosiła krzyku.

Może była przyzwyczajona do jej takich zachowań?

Wszystko opiera sie na przypuszczeniach. Ciekawe czy upublicznią nagranie?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:56   #18
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia to, że koleżanka widziała jak Monika wsiada do fury i co, nie zareagowała?
Przechodzila dziewczyna, np. po drugiej stronie ulicy i zobaczyla ja jak wsiada do auta, drzwi sie zatrzasnely, auto odjechalo - to wszystko moglo miec miejsce w przeciagu 40 sekund. Albo w sklepie stala i przez szybe zaobserwowala, czy tam sama samochodem jechala i zobaczyla... Ja gdybym zobaczyla kolezanke wsiadajaca do samochodu, to ostatnie co bym pomyslala, to, ze z kims, kto moglby jej zrobic krzywde, bo nie jest dzieckiem i chyba sama wie do czyjego auta wchodzi.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:10   #19
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia to, że koleżanka widziała jak Monika wsiada do fury i co, nie zareagowała?

Druga sprawa: pod Marriottem i w okolicach (centrum miasta) roi się od monitoringu.
Serio, to jakiś wyczyn sprawdzić do jakiej fury wsiadała, na jakich blachach?

Moim zdaniem, ona nie została napadnięta...
a może koleżanka daje komuś znajomemu alibi? Odsuwa podejrzenia?
Mnie się nie podoba osoba z jej najbliższego otoczenia, ale nie chcę pisać kto żeby nie było, że oskarżam
i tak się pewnie domyślacie, ale dziwne jest, że nie szukał jej już następnego dnia.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 21:17   #20
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Kto? W sensie, że alfonsi i panowie biznesmeni co to sprzedają polskie dziewczyny do Emiratów?
Mieszkam rok w Warszawie i jak widać, nadal mało wiem.
Sama wychowałam się w Warszawie, a koleżanka z liceum pracowała w tamtej okolicy (w sklepie) i miała w sumie kilka nieciekawych sytuacji, choć głównie z dziewczyną - prostytutką, tam pracującą i jej "przyjacielem", później już nie wracała sama wieczorem. Podałabym link do strony, gdzie się wypowiadają klienci dziewczyn "pracujących na ulicy" z tamtej okolicy, ale zbyt wulgarne treści, nie chcę bana. Piszą, że teraz jest tam coraz mniej dziewczyn, a ciągle podjeżdżają, licząc na towar jak w dawnych latach.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:23   #21
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Sama wychowałam się w Warszawie, a koleżanka z liceum pracowała w tamtej okolicy (w sklepie) i miała w sumie kilka nieciekawych sytuacji, choć głównie z dziewczyną - prostytutką, tam pracującą i jej "przyjacielem", później już nie wracała sama wieczorem. Podałabym link do strony, gdzie się wypowiadają klienci dziewczyn "pracujących na ulicy" z tamtej okolicy, ale zbyt wulgarne treści, nie chcę bana. Piszą, że teraz jest tam coraz mniej dziewczyn, a ciągle podjeżdżają, licząc na towar jak w dawnych latach.
Nie wiedziałam, serio. Wydawało mi się, że to taki elegancki hotel
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:47   #22
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

O kurczę, serio takie akcje się dzieją w okolicy Mariota ? Pytam tak serio, bo nie mieszkam w Warszawie, a już kilkanaście razy trafiłam w komentarzach na teksty typu wiadomo kto się kręci obok Mariota.

Ehh, ciekawe jak to się skończy. Generalnie strasznie mało szczegółów jest podanych do wiadomości - kiedy ostatnio widział ją ten narzeczony/ rodzina. Dokąd wyszła ? Czy może wracała skądś o tej 23 ? W co była ubrana ? Brakuje wielu konkretów Pamiętam, ze gdy zaginęła Iwona Wieczorek to szybko pojawiło się sporo szczegółów - z kim, gdzie była, w co była ubrana. Było z czego snuc hipotezy, a tutaj można tylko się domyslać, bo tak naprawdę nie wiadomo o której wyszła z domu i po co ?

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Reputacja reputacją, ale nie tylko tym zdaje sie czlowiek zyje. Wiadomo obciach i ogolnie przemeblowanie w zyciu ( ponoc jest narzeczony ) dla niej i rodziny, ale kurcze moze dzieki temu odnajdzie sie cala i zdrowa. Musicie zrobic bilans zyskow i strat i podjac decyzje. Dla mnie sprawa jest jasna co do tego czym Monika sie trudnila, ale nie oceniam jej.

No tak rzeczywiscie okolicznosci w jakich zaginela nie maja najmniejszego znaczenia w tym zaginieciu. Piszcie wiec ze ukradli ja z pod kosciola w niedzie po sumie. Przeciez tylko o rozgloszenir wydarzenia chodzi. żal...


Znalazłam na fejsie w wydarzeniu. Czyli to może być prawda, że nie stała tam przypadkiem...
A po wpisie koleżanki wnioskuję, że może byc to prawda, tylko boją się, że jeśli powiedzą prawdę, to pies z kulawą nogą nie będzie chciał jej szukac, bo wszyscy założą, że sobie "zasłużyła"...

Ważna informacja do Wszystkich !!!! My znajomi ,rodzina Moniki nie prosimy nikogo o zbędne komentarze czy była taka czy inna? , czy miała jakieś portale itd. Niech każdy głupie przypuszczenia zachowa dla Siebie, jesli ktoś zna jakieś konkrety zapraszam z informacja na priv do organizatorów wydarzenia... Sprawa jest w toku i na dobro śledztwa nie jesteśmy w stanie udzielić żadnych informacji !!!! pozdrawiam i z góry dziękuje
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:52   #23
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
O kurczę, serio takie akcje się dzieją w okolicy Mariota ? Pytam tak serio, bo nie mieszkam w Warszawie, a już kilkanaście razy trafiłam w komentarzach na teksty typu wiadomo kto się kręci obok Mariota.

Ehh, ciekawe jak to się skończy. Generalnie strasznie mało szczegółów jest podanych do wiadomości - kiedy ostatnio widział ją ten narzeczony/ rodzina. Dokąd wyszła ? Czy może wracała skądś o tej 23 ? W co była ubrana ? Brakuje wielu konkretów Pamiętam, ze gdy zaginęła Iwona Wieczorek to szybko pojawiło się sporo szczegółów - z kim, gdzie była, w co była ubrana. Było z czego snuc hipotezy, a tutaj można tylko się domyslać, bo tak naprawdę nie wiadomo o której wyszła z domu i po co ?
Sama setki razy byłam "w okolicy" i nikt mnie nie zaczepił, nic podejrzanego nie widziałam, ale na tyłach Marriota też nie byłam, bo i nie miałam po co. Ta moja koleżanka musiała akurat tamtędy wracać do domu.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:58   #24
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Sama setki razy byłam "w okolicy" i nikt mnie nie zaczepił, nic podejrzanego nie widziałam, ale na tyłach Marriota też nie byłam, bo i nie miałam po co. Ta moja koleżanka musiała akurat tamtędy wracać do domu.
Aha, może to i lepiej, że nikt Cię nie zaczepił i nie przekonałaś się na własne oczy czy to prawda, dzięki za odp.

Znalazłam jeszcze taki komenatarz, chciałam wejść na artykuł w superexpresie, ale nie ładuje mi się stronka

Zastanawiajace jest jedno ,ze w ogloszeniu ze zagineła Monika narzeczony podaje ze nie wie co ona robiła o 23 w centrum Warszawy, a w super expresie podał ze spotkała sie on ze znajomymi i dzwonila do niego wtedy ze wraca do domu. Dziwne....
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:09   #25
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Aha, może to i lepiej, że nikt Cię nie zaczepił i nie przekonałaś się na własne oczy czy to prawda, dzięki za odp.

Znalazłam jeszcze taki komenatarz, chciałam wejść na artykuł w superexpresie, ale nie ładuje mi się stronka

Zastanawiajace jest jedno ,ze w ogloszeniu ze zagineła Monika narzeczony podaje ze nie wie co ona robiła o 23 w centrum Warszawy, a w super expresie podał ze spotkała sie on ze znajomymi i dzwonila do niego wtedy ze wraca do domu. Dziwne....

Dlatego właśnie ten narzeczony mnie zastanawia. Może obiecała mu, że już nie będzie więcej tam stać, a on ją właśnie tam znalazł przyłapując na kłamstwie? Zaginęła 9. a on udostępnia na swoim fb informację dopiero 15. Dziwne troche.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:18   #26
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Podejrzewam handel żywym towarem. Niestety. Przy Marriocie to wiadomo kto się kręci, a ona jest bardzo ładna, mogła wpaść komuś w oko. Obym nie miała racji, bardzo współczuję jej bliskim.
Kto się kręci pod Marriottem? Pytam serio, nie jestem z Wawy.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia to, że koleżanka widziała jak Monika wsiada do fury i co, nie zareagowała?
A ty jakbyś zareagowała, gdybyś widziała, że twoja koleżanka wsiada do samochodu jakiegoś kolegi? Bo ja bym nie zareagowała, bo niby po co?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:21   #27
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

pomyłka
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:24   #28
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Kiedyś pod Mariottem kręciło się dużo dziewczyn do towarzystwa.

Teraz klienci hotelu wolą nie brać z ulicy, tylko zadzwonić na ogłoszenie umieszczone na jednym z dwóch najpopularniejszych portali ero, żeby dziewczyna sama im podjechała do hotelu i podeszła do pokoju.

O okolicach Mariottu mówi się niekorzystnie ze wzg na ul. Poznańską, która jest niedaleko - tam już więcej tego typu kobiet się kręci i to już nie są 20, tylko trochę starsze.

Ot, cała filozofia.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:25   #29
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Czy mi się wydaje czy ktoś zmienił dane na jej profilu na fb? Wczoraj było napisane Monika Traczyńka (Herzyk), a dzisiaj jest już tylko Herzyk...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:43   #30
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje czy ktoś zmienił dane na jej profilu na fb? Wczoraj było napisane Monika Traczyńka (Herzyk), a dzisiaj jest już tylko Herzyk...
Wydaje mi się, że było tylko samo Herzyk.

Czytam komentarze pod tym wydarzeniem i jest pełno jakis dziwnych typów, piszących dziwne posty na swoim lub jej fb. Chyba przyciągała taki dziwny typ ludzi...
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-23 17:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.