Praca Przy PAKOWANIU!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 10:46   #1
karolina724
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 42
GG do karolina724

Praca Przy PAKOWANIU!!


Dziewczęta,proszę napiszcie ile zarabiacie przy pakowaniu??
Ja dostałam(idę jutro na rozmowę) robotę przy pakowaniu kosmetyków w Łodzi 5dni w tygodniu jedna zmiana albo 7-14 albo 14-22. Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać?
karolina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:02   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

A co to za pakowanie ?jakas firma ?czy co?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:11   #3
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

Ja pracuje przy pakowaniu ale opraw świetlnych, tez 5 dni w tygodniu po 8 godzin, no i najniższa krajowa, czyli 1317 zl brutto. Ok 1030 zl na rękę.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 18:08   #4
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

raczej nie wiele tj najniższa krajowa lub praca na akord (im więcej tym lepiej zapakujmesz i więcej zarobisz), ale tu też ok 1000 zł.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:01   #5
karolina724
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 42
GG do karolina724
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

a ile trwać może praca tymczasowa?
karolina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:06   #6
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

Cytat:
Napisane przez karolina724 Pokaż wiadomość
a ile trwać może praca tymczasowa?
Hehe skad ja to znam
Ja mam umowy co tydzien na tydzien
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:11   #7
karolina724
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 42
GG do karolina724
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

łoł no tego się nie spodziewałam.Koleżanka ma z miecha na miech.Tyle że jak się kosmetyki skończą ,to pakuję potem coś innego?.
karolina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 17:19   #8
goplaneczka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 72
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

to np nie dają ci umowy, masz tydzień wolnego albo dwa...
nie wiem, jak pracujesz- w agencji pracy tymczasowej?
goplaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 14:07   #9
karolina724
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 42
GG do karolina724
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

lipa jest dziewczyny porobiłam tydzień niecały po w piątek nie było roboty i juz zwalniają !! jak to możliwe umowę podoisałam na trzy tygodnie a tu taki chu*!!! pracuję w work service i nie polecam bo to kanciarze!! po pierwsze miałam co innego robić i doszło ze praca jest przy czymś innym,potem że są jakies normty do wyrobienia np. 2000 paczek do okrejenia ,ale jak to może zrobić początkująca laska??? Tyle robią już doświadczone dziewczyny ! Jeny coś strasznego .Wolę robotę gdzie się dużo ruszam .Ktoś kto lubi siedzieć non stop 8 godzin i miec jedną 15minutową przerwę to zapraszam .
karolina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 17:41   #10
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

Cytat:
Napisane przez karolina724 Pokaż wiadomość
lipa jest dziewczyny porobiłam tydzień niecały po w piątek nie było roboty i juz zwalniają !! jak to możliwe umowę podoisałam na trzy tygodnie a tu taki chu*!!! pracuję w work service i nie polecam bo to kanciarze!! po pierwsze miałam co innego robić i doszło ze praca jest przy czymś innym,potem że są jakies normty do wyrobienia np. 2000 paczek do okrejenia ,ale jak to może zrobić początkująca laska??? Tyle robią już doświadczone dziewczyny ! Jeny coś strasznego .Wolę robotę gdzie się dużo ruszam .Ktoś kto lubi siedzieć non stop 8 godzin i miec jedną 15minutową przerwę to zapraszam .
Skoro dostałaś umowę na 3 tygodnie to nie mogą Cie zwolnić.
U mnie jest tak samo, tyle że umowy tygodniowe. Koncza sie zlecenia, zamówienia to zwalniaja. Jak sa kolejne zlecenia znow zatrudniaja. Troszke to denerwujace, ale zawsze to troche grosza.
Ja z kolei stoje 8 godzin dziennie, a usiasc moge dopiero na 15 min przerwie I powiem Ci że wolalabym byc na Twoim miesjcu, sobie siedziec chociaz Bo juz po 5 godzinach nogi w d*pe włażą -za przeproszeniem. A wyrabianie norm to normalne na każdej produkcji. U nas trzeba w 8 godzin zmontować 120 opraw oświetleniowych. Na początku to jest hardcore, u mnie tez cieżko było, ale panie z którymi pracuje były wyrozumiałe i powtarzały zeby robic powoli i dokladnie. A norme oni dorobia w dodatkowy dzien Po jakims miesiacu juz bylam tak wprawiona że mogłam montować z zamniętymi oczami. Przyzwyczaisz sie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 18:29   #11
nosfe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

Jeśli chodzi o prace w MEGA PACK gdzie ludzi napedza Work z Gadanskiej w Łodzi owszem praca jest, kiedy magazyny są pełne, jak się opróżniają, czeka się na dostawę, a kiedy będzie dostawa o tym nawet nie wie kierowniczka. Prace caly czas maja zapewnione tylko dziewczyny, które są tam od dawna. Nowe sa na chwile, bo szybko odchodzą z powodu niskiej temperatury hali, za*******u lub jego braku, niskiej stawki godzinnej (7,20 brutto) itp. Z praca dla nowych jest tak, ze jeśli jest dostawa work napędza maksymalna liczbę nowych dziewczyn do pracy, czasem nawet robią dwie zmiany, nocki (na 1 tydzień) po tym tygodniu "wielkiej" dostawy, zmiany znikają a przyjęte dziewczyny dostają wolne z odpowiedzią, ze jak będzie praca to pani kierownik do nich zadzwoni. Czeka się nawet tydzień na telefon. W tym czasie próbuje się samemu dowiedzieć czy praca jest - swoimi drogami np. od starych dziewczyn. Work nawet nie wie, ze tydzień siedzisz w domu, nie wie czy będzie dostawa, choć na początku zachwalali, ze praca jest cały czas, a o wolne trzeba się strasznie prosić. Ogólnie nie polecam tego miejsca pracy z powodu braku organizacji pracy, braku porozumienia worka z mega pakiem, a także najkompetentniej, lecz nad wyraz sprytnej kierowniczki, która nie wie co się wokół niej dzieje. Szkoda zdrowia i nerwów, bo nigdy nie wiadomo na jak długo będzie praca.

Edytowane przez nosfe
Czas edycji: 2010-10-28 o 18:32
nosfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 12:15   #12
jurnalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

A ja pracuję u nich już prawie dwa lata i jestem zadowolona. Warunki rzeczywiście żadne ale innych uwag nie mam. Praca jak praca, trzeba ją wykonać i tyle. Poza tym zawsze nam dopłacą i dadzą coś na święta.
Rzeczywiście raz jest pracy bardzo dużo a raz prawie wcale ale to zależy od dostawcy a nie od kierownictwa. A za kontakty z Work odpowiada koordynatorka, która kręci jak jej pasuje i wybiera dziewczyny, kierowniczka nic do tego nie ma. Mogłaby tylko bardziej się zainteresować co robi koordynatorka.
jurnalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 13:39   #13
anulka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

Witam
wznawiam temat. Jak to jest przy pakowaniu książek czy to jest ciężka praca??
anulka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 17:53   #14
paczkomir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: Praca Przy PAKOWANIU!!

Cytat:
Napisane przez anulka13 Pokaż wiadomość
Witam
wznawiam temat. Jak to jest przy pakowaniu książek czy to jest ciężka praca??
Wszystko zależy od umiejętności twoje organizacji oraz mobilności. Jak jesteś szybki w pracach ręcznych to szybko się ogarniesz.
paczkomir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-06 18:53:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.