dziewczyny pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 10:41   #1
biedr0neczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Exclamation

dziewczyny pomocy


ide na wesele we wrzesniu a chcialabym sie ustylizowac na lata 60.. tylko ze nie wiem co by mi pasowalo tzn jaka sukienka, mam ok 162cm wzrostu i troszke figure gruszki;/ tzn troszke wezsza jestem na gorze a bioderka mam troszke wieksza rozmiar 38 na gorze a 40 na dole, mam długie czarna wlosy z grzywka na bok i duze brązowe oczy.. myslalam zeby sobie ubrac czarna prostą sukienke troszke ponizej kolan lub w stylu bomba (ale chyba nie ebdzie do mnie pasowac) włosy spiąc w taki kok.. lub calkiem odchylowe do tył i załozona opaska gruba .. i oczy eyelinerem zrobic.. (typu kocie) mam problem najwiekszy chyba z doborem sukienki do siebie;/ moze cos poradzicie??
biedr0neczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 10:42   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: dziewczyny pomocy

Pytania dotyczące strojów zadajemy na forum Moda i tam też twój post przenoszę.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:58   #3
28361a6f3ad076da1194a510c23b31d135d74533_62be2b666b6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 112
Dot.: dziewczyny pomocy

Zdecydowanie odradzam czarną sukienkę na wesele, moim zdaniem na taką uroczystość nie wypada ubrać się na czarno, choćby sukienka była najpiękniejsza na świecie. Podobnie z białym - przywilej białej sukni ma tylko panna młoda.

Do figury gruszki odradzałabym też prostą sukienkę - będzie Cię optycznie poszerzać w biodrach; możesz też mieć kłopot ze znalezieniem takiej sukienki, aby była dobra na górze i nie za ciasna na dole. Jeśli chcesz się ustylizować na lata '60, możesz wybrać rozszerzaną sukienkę a'la Marilyn Monroe (poszalej z kolorami, do ciemnych włosów i oczu pięknie będzie wyglądała czerwień, bordo, zieleń, fiolet... możliwości jest dużo ), do tego buty z delikatnym (!!!) szpicem na niedużym obcasie, dodatki typu perełki... Moim zdaniem będzie ok
Pozdrawiam.
28361a6f3ad076da1194a510c23b31d135d74533_62be2b666b6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.