Mój kolorowy świat :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 21:36   #1
Dimejla91
Raczkowanie
 
Avatar Dimejla91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 41

Mój kolorowy świat :)


Jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki. Uwielbiam testować nowe podkłady,pudry i szmineczki Makijaż zawsze zaczynam od pielęgnacji twarzy, dzięki temu każdy kosmetyk będzie doskonale wyglądał i trzymał się na buzi bez żadnych poprawek. Pierwszą najważniejszą częścią w makijażu jest idealnie dobrany podkład który wyrówna koloryt i skóra zawsze wygląda świeżo i promiennie, dlatego w mojej kosmetyczce nie może zabraknąć tego kosmetyku. Na niespodzianki stosuje korektor który potrafi zatuszować drobne niedoskonałości. Kolejną rzeczą jest puder, nakładam tylko troszeczkę,aby utrwalić makijaż. Ponieważ mam niebieskie oczy uwielbiam je podkreślać w odcieniach brązu,beżu i fioletu. Uwielbiam różnego rodzaju cienie sypkie, kremowe,matowe oraz satynowe .Posiadam również palety cieni dzięki którym można wyczarować piękne makijaże m.in dzienny, wieczorowy. Na rzęsy stosuje wydłużający tusz do rzęs ponieważ natura nie obdarzyła mnie długimi rzęsami,wystarczy dwa razy delikatnie pociągnąć rzęsy a wyglądają jak z reklamy.Kolejnym niezbędnym kosmetykiem używanym z radością jest róż na policzki. Dodaje blasku i cera jest promienna. Bronzerem i różem można wymodelować twarz,a uzyskany efekt jest oszałamiający. Uwielbiam szminki, błyszczyki dlatego zawsze muszę mieć pomalowane usta,dodają dziewczęcego uroku i wypełniają cały makijaż. Makijaż nakładam pędzlami ponieważ bardzo pomagają w nakładaniu kosmetyków. Efekt nie jest przesadzony,a makijaż wygląda bardzo naturalnie. Przedstawione kosmetyki są dla mnie nie zbędne w makijażu i goszczą u mnie zawsze w kosmetyczce.


Oprócz kosmetyków do makijażu ważna jest dla mnie również pielęgnacja dlatego w mojej kosmetyczce znajdują się również kosmetyki pielęgnacyjne takie jak kremy,mleczka, maseczki dla twarzy oraz balsamy, olejki do ciała. Ważną rzeczą są również odżywki do włosów które świetnie regenerują włosy.

Z radością uwielbiam kupować i testować nowe kosmetyki,dlatego stale poszerzam moje zbiory kosmetyczne
__________________
Moja Wymianka Kosmetykowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=539530
Dimejla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.