Błagam pomóżcie.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-08, 01:24   #1
@guśka
Przyczajenie
 
Avatar @guśka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 27

Błagam pomóżcie....


Mam mieszana cere i piegi... - są moim najwiekszym koszmarem , kochane dziewczyny, znacie może jakieś dobry podkład kryjący, chciałabym aby wyglądał raczej naturalnie na buźce, a przy tym bardzo dobrze krył... . Ja szukam i szukam, ale nie mogę trafić na na prawde skuteczny i fajny. Może Wy mi doradzicie?? Przesyłam buziaczki
@guśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 08:20   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Red face Dot.: Błagam pomóżcie....

Witaj Aguś
na początek należy Ci się manto za to, że nie lubisz swoich piegów Przecież to jest prześliczna ozdoba )
Co do zakrycia ich nie jest to dobry pomysł. Pomijam juz fakt czy je lubisz czy nie, ale zwyczajnie w świecie bedzie to brzydko wygladało, ponieważ całkowicie ich nie zakryjesz, a piegi przykryte ciężkim podkładem będą wygladały jak bródne plamki. Do cer piegowatych godne polecenia są kremy koloryzujące i podkłady o lekkiej konsystencji.
Oczywiście możesz znaleźć podkład bardzo kryjący (np. w ofercie profesjonalnych podkładów przeznaczonych np. do TV) ale one nie nadają się do codziennego użytku. Poza tym zbliza się lato więc czy warto z twarzy robic maskę zamista pokazać te śliczne 'pocałunki słońca'.
pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marcajacob-makeup.jpg (72,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prada-makeup.jpg (90,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MJ_makeup2.jpg (88,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ¶lubny.jpg (22,4 KB, 24 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 09:05   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Błagam pomóżcie....

Ja tez odradzam krycie, piegi są śliczn e
A jezeli szukasz dobrego matującego podkładu polecam Nivea Teint Nature Stay On, moim zdaniem najlepszy matujący podkład, tyle , że dokupienia chyba jedynie na allegro. Dosyć niezły jest tez Max Factor Colour Adapt , ale ja jakoś za nim nie przepadam ostatnio .
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 09:19   #4
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Błagam pomóżcie....

oj , nawet nei proboj ich zakrywac, dziewczyny sobie domalowuja piegi bo im kochana bozia nei dala a ty bedziesz zakrywac ??!! mimo ze bozia dobrodusznie ci je podrowala
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 09:22   #5
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Błagam pomóżcie....

No zaraz będę

Ja tez jestem piegusem, no ale jakim ja mam piegi po prostu wszędzie
żadnego krycia - najgorsze co możesz zrobić, ja wypróbowałam juz mnóstwo podkładów i efekt zazwyczaj koszmarny, więc tak jak pisała Sam raczej leciutkie podkłady tonujące lub kremy, ja mam np. Clinique City Block w odcieniu golden, jest świecący, bo ja kocham błyszczeć a i moje piegi sa wtedy takie kuszące przynajmniej tak mi mówią mężczyźni - a znam bardzo wieu, którzy za piegusami przepadają .

Poza tym fajny podkładzik wyrównujący ma Bourjoius w swojej ofercie, duzy wybów kolorów i cena przystępna. Na to wystarczy juz dla mnie tylko przypruszyc twarz sypkim pudrem, potem trochę rozświetlającego na skronie i policzki i cąły dzień moja cera nie wymaga poprawek.

Nie kryj piegów, bo Ci sie i tak nie uda, będziesz wyglądała sztucznie, jak w masce na twarzy, lepiej zmatowic skórę samym pudrem, warto tez ja delikatnie (lub bardziej - co kto lubi doświetlić, żeby piegi były złociste.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 21:25   #6
@guśka
Przyczajenie
 
Avatar @guśka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 27
Dot.: Błagam pomóżcie....

Dzieki dziewczyny za slowo pocieszenia .... chyba nic rzeczywiscie nie da sie z tymi piegami zrobic...... w kazdym razie krem koloryzujacy odpada, bo wygladam tak samo jak i bez makijazu, a korektor + podklad to u mnie podstawa.... Buzki
@guśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 00:55   #7
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Błagam pomóżcie....

O maj gad! Ja za piegi dałabym się pokroić! Jak słonko przygrzeje, to wychodzą, ale marne jakieś ... Kupiłam kredkę do piegów. Gdy mam piegi czuję się seksi, hehe.
A tak na poważnie to piegi są bardzo intrygujące - KOCHAM JE!
Więc przestań mi tu gadać o zakrywaniu, tylko doceń co masz, pokochaj i podkreśl swoją oryginaloność, a wszyscy zaczną Ci ich zazdrościć!
Wiem, co mówię.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.