Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 18:46   #601
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

a ja jeszcze nie znalazłam swojego ulubionego tuszu:P
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:09   #602
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

a jak tam z tuszami clinique?? wydawalo mi sie ze to nic nadzwyczajnego biorac pod uwage i wyglad (niby nie ma znaczenia a jednak) i szczoteczke a tu podobno sa bardzo dobre
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:21   #603
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Bo nie wszystko co drogie znaczy ze jest dobre
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:27   #604
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jak tam z tuszami clinique?? wydawalo mi sie ze to nic nadzwyczajnego biorac pod uwage i wyglad (niby nie ma znaczenia a jednak) i szczoteczke a tu podobno sa bardzo dobre
Ja lubię Wprost wielbię High Impact Clinique. Właśnie przekonała mnie do niego szczoteczka - duża, porządna, dobrze rozdziela i nakłada tusz, i wydłuża i w ogóle dla mnie raj. Wielofunkcyjny, świetny tusz.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:38   #605
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

tylko MagnascopicEstee Lauder

do osób, ktore uzywały- znacie tusze, które dają podobny efekt jak Magnascopic??
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:46   #606
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Ja lubię Wprost wielbię High Impact Clinique. Właśnie przekonała mnie do niego szczoteczka - duża, porządna, dobrze rozdziela i nakłada tusz, i wydłuża i w ogóle dla mnie raj. Wielofunkcyjny, świetny tusz.
no mi sie wlasnie nie wiedziec czemu te szczoteczki wydawaly takie byle jakie ale jak bede w drogerii to sie im przygladne bardziej intensywnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:51   #607
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
tylko MagnascopicEstee Lauder

do osób, ktore uzywały- znacie tusze, które dają podobny efekt jak Magnascopic??
o, a dla mnie MagnaScopic jakoś nie bardzo...

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no mi sie wlasnie nie wiedziec czemu te szczoteczki wydawaly takie byle jakie ale jak bede w drogerii to sie im przygladne bardziej intensywnie
polecam, wypróbuj oczywiscie, moim zdaniem warto!
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 11:05   #608
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja już od ponad roku używam tuszu Rimmel EXAGGERATE full volume&curl i jest świetny! Mam raczej długie rzęsy, więc skupiam się bardziej na ich pogrubieniu i jak dla mnie spełnia on swoje zadanie. Kiedyś poleciłam go mamie mojej kumpeli, była wręcz zachwycona
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:20   #609
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Używam tuszu Lancome Virtuose i Lancome L'extreme - oba polecam.
Jaki tusz bardzo pogrubia rzęsy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled.JPG (8,4 KB, 39 załadowań)
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:14   #610
evaeva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 53
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Maybelline Volum' Express Curved brush
jestem jak najbardziej z niego zadowolona i cena też przystępna ;p
evaeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:50   #611
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
o, a dla mnie MagnaScopic jakoś nie bardzo...


polecam, wypróbuj oczywiscie, moim zdaniem warto!
no chetnie tylko musze znowu cos kasy dolapac a na razie na oku mam lancoma fever gloss i estee lauder mecza mnie i mecza
Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Ja już od ponad roku używam tuszu Rimmel EXAGGERATE full volume&curl i jest świetny! Mam raczej długie rzęsy, więc skupiam się bardziej na ich pogrubieniu i jak dla mnie spełnia on swoje zadanie. Kiedyś poleciłam go mamie mojej kumpeli, była wręcz zachwycona
no ja tez go mam i fakycznie efekt niezly chociaz moj szybko zesechl i sie obsypuje teraz wiec musze z nim cos pokombinowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 14:37   #612
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja tez go mam i fakycznie efekt niezly chociaz moj szybko zesechl i sie obsypuje teraz wiec musze z nim cos pokombinowac
Nie wiem czemu tak się stało... Ja mam już trzecie opakowanie, używam go codziennie i jest ok. Może po prostu jak kupiłaś to był już trochę podstarzały...?
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:47   #613
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Wody destylowanej niestety nigdzie nie mogę dostać, nawet w aptece A bez sensu kupować cały baniak dla 3 kropli Spróbowałam z tym podgrzaniem - rzeczywiście pomogło, prawie brak grudek, ale chyba ogólnie coś nie tak z tym tuszem, bo brak zniewalającego efektu gwarantowanego przez niektóre Wizażanki

Z tą sytuacją w douglasie to normalnie szok!!! To świadczy tylko o braku szacunku w stosunku do klientek - sprzedawać otwierane tusze...już niczego nie można być pewnym, nie dośc że allegro, to jeszcze douglas naprawdę jestem w szoku...

A odnośnie Allegro, to zgadzam się z dimiti, nie wszystkie produkty to podróbki. Po prostu zależy, od kogo sie kupi.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Moje ulubione tusze to:
Lash Architect L'oreal-zdecydowanie moj nr 1
Volum express curved Maybelline-z braku kasy,jak najbardziej
Ostatnio rowniez 2000 Claorii Max Factora

Przetestowalam juz mase tuszy do rzes i wydluzajacych i pogrubiajacych (chociaz wlasnie o pogrubienie mi chodzi) i te staly sie moimi ulubionymi
Droga moren, powiedz mi czy u Ciebie Loreal Lash Architect nie zostawiał grudek??? Masz ten w czarnym opakowaniu? U mnie całe mnóstwo grudek, przez co w końcu przestałam w niego wierzyć ale pamiętam, że dawał ładny efekt. A może znowu trafił mi się nieświeży...? Tylko wtedy kupowany w drogerii
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:00   #614
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu tak się stało... Ja mam już trzecie opakowanie, używam go codziennie i jest ok. Może po prostu jak kupiłaś to był już trochę podstarzały...?
to to zawsze mozliwe biorac pod uwage ze sobie nieraz otwiraja tusze przeznaczone do sprzedazy a nie na testery no ale pouzywalam troche i nie narzekam
Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Wody destylowanej niestety nigdzie nie mogę dostać, nawet w aptece A bez sensu kupować cały baniak dla 3 kropli Spróbowałam z tym podgrzaniem - rzeczywiście pomogło, prawie brak grudek, ale chyba ogólnie coś nie tak z tym tuszem, bo brak zniewalającego efektu gwarantowanego przez niektóre Wizażanki

Z tą sytuacją w douglasie to normalnie szok!!! To świadczy tylko o braku szacunku w stosunku do klientek - sprzedawać otwierane tusze...już niczego nie można być pewnym, nie dośc że allegro, to jeszcze douglas naprawdę jestem w szoku...

A odnośnie Allegro, to zgadzam się z dimiti, nie wszystkie produkty to podróbki. Po prostu zależy, od kogo sie kupi.



Droga moren, powiedz mi czy u Ciebie Loreal Lash Architect nie zostawiał grudek??? Masz ten w czarnym opakowaniu? U mnie całe mnóstwo grudek, przez co w końcu przestałam w niego wierzyć ale pamiętam, że dawał ładny efekt. A może znowu trafił mi się nieświeży...? Tylko wtedy kupowany w drogerii
ale to tez moze dlatego ze jak podgrzalas to tez jego naturalna konsystencja sie zmienila no i nie daje takiego efektu jaki powinien moze sprobuj z sola fizjologiczna albo wlasnie z przegotowana woda...czy tam ktos pisal z para, pare kropelek i juz mi sie zdaje ze to lepsze bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:20   #615
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Wody destylowanej niestety nigdzie nie mogę dostać, nawet w aptece A bez sensu kupować cały baniak dla 3 kropli Spróbowałam z tym podgrzaniem - rzeczywiście pomogło, prawie brak grudek, ale chyba ogólnie coś nie tak z tym tuszem, bo brak zniewalającego efektu gwarantowanego przez niektóre Wizażanki

Z tą sytuacją w douglasie to normalnie szok!!! To świadczy tylko o braku szacunku w stosunku do klientek - sprzedawać otwierane tusze...już niczego nie można być pewnym, nie dośc że allegro, to jeszcze douglas naprawdę jestem w szoku...

A odnośnie Allegro, to zgadzam się z dimiti, nie wszystkie produkty to podróbki. Po prostu zależy, od kogo sie kupi.



Droga moren, powiedz mi czy u Ciebie Loreal Lash Architect nie zostawiał grudek??? Masz ten w czarnym opakowaniu? U mnie całe mnóstwo grudek, przez co w końcu przestałam w niego wierzyć ale pamiętam, że dawał ładny efekt. A może znowu trafił mi się nieświeży...? Tylko wtedy kupowany w drogerii

Czarnego jeszcze nie mialam,mialam za to srebrny.Grudki po pewnym czasie troche zaczely sie robic,ale jakiejs strasznej tragedii nie bylo
W tym momencie mam 7 tuszy,z czego 2 sie koncza.Skoncze te 2 i conajmniej jeszcze 1 i sama nie wiem,za co bede sie brala:chce wlasnie tego czarnego Architecta,pojawilo sie cos ciekawego w Avonie,chcialam wyprobowac Coupe de Theatre Bourjois,a tutaj wiele osob poleca Masterpiece Juz sama nie wiem,co wybierac

Co do pan w perfumeriach,to szokujace jest zwlaszcza to,ze takie firmy zazwyczaj wystawiaja testery,zeby nie wywalac takiej kasy w bloto,ale wybrac najodpowiedniejszy.No cuz,faktycznie co to kogo obchodzi,ze ktos zbiera kase na ukochany tusz,a potem dostaje kompletnie nie nadajacy sie do uzytku.Taka niekompetencja powinna byc jakos karana w tych sklepach,bo to nie jest zabawa z kosmetykami pokroju Avonu,tylko kolorowka z najwyzszej polki
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:24   #616
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Czarnego jeszcze nie mialam,mialam za to srebrny.Grudki po pewnym czasie troche zaczely sie robic,ale jakiejs strasznej tragedii nie bylo
W tym momencie mam 7 tuszy,z czego 2 sie koncza.Skoncze te 2 i conajmniej jeszcze 1 i sama nie wiem,za co bede sie brala:chce wlasnie tego czarnego Architecta,pojawilo sie cos ciekawego w Avonie,chcialam wyprobowac Coupe de Theatre Bourjois,a tutaj wiele osob poleca Masterpiece Juz sama nie wiem,co wybierac

Co do pan w perfumeriach,to szokujace jest zwlaszcza to,ze takie firmy zazwyczaj wystawiaja testery,zeby nie wywalac takiej kasy w bloto,ale wybrac najodpowiedniejszy.No cuz,faktycznie co to kogo obchodzi,ze ktos zbiera kase na ukochany tusz,a potem dostaje kompletnie nie nadajacy sie do uzytku.Taka niekompetencja powinna byc jakos karana w tych sklepach,bo to nie jest zabawa z kosmetykami pokroju Avonu,tylko kolorowka z najwyzszej polki
to Ty tez taka milosniczka tuszy ze je prawie kolekcjonujesz ?? ja mam 11 tuszy z czego uzywam glowie 4 a jeszcze marzy mi sie mf 2000 calorie mialas moze? a od siebie moge Ci polecic masterpice max bo jest rewelacyjny albo tez volume glamour ultra black bourjois

a co do takich Pan to o ile wiem to za otwarcie normalnego produktu, nie testera, klientka musi go kupic, zwlaszcza jak nie jest ubrana w drogie futro i traktuje sie ja z gory! nienawidze jak sie gapia na czlowieka jak na zlodzieja a zadna tez nie podejdzie tylko obsluguja wszystkich naokolo! ale to moze tylko w mojej miejscowosci jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:47   #617
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to Ty tez taka milosniczka tuszy ze je prawie kolekcjonujesz ?? ja mam 11 tuszy z czego uzywam glowie 4 a jeszcze marzy mi sie mf 2000 calorie mialas moze? a od siebie moge Ci polecic masterpice max bo jest rewelacyjny albo tez volume glamour ultra black bourjois
Uwielbiam tusze do rzes i ciagle szukam dajacych jeszcze lepszy efekt sztucznych rzes
2000 Calorie wlasnie koncze i dopiero od jakiegos miesiaca jestem z niego zadowolona.Musial troche podeschnac,bo wczesniej byl dla mnie za mokry,sklejal rzesy,nie pogrubial,jedynie wydluzal Teraz jestem z niego bardzo zadowolona
Volume Glamour mam,ale w kolorze fioletowym (w starym opakowaniu niedowno kupilam na allegro dla koloru.Jest swiezy,nie byl otwierany.Jeszcze dokladnie nie przetestowalam)
Na Masterpiece chyba w koncu sie skusze,chociaz zawsze odstraszala mnei ta szczoteczka.Nie lubie tych wszytskich gumowych wynalazkow,wole tradycyjne spiralki Ale co tam,moze stanie sie tez moim ukochanym tuszem

Na oficjalnej stronce fajny jest 2 stronny Masterpiece:z jednej strony baza-czarny tusz,a z drugiej kolorowy do malowani np.tylko koncowek rzes
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:59   #618
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

ostatnio przetestowalam sporo tuszow do rzes i z gornej i ze sredniej polki...
Diorshow - tragedia jak dla mnie, nie pamietam ,zebym kiedys tak zawiodla sie na tuszu do rzes ... slabo wydluza,nic nie pogrubia , jedynyna zaleta to duza szczoteczka i intensywny czarny kolor... ale za ta cene
Hypnose Lancome - jestem zadowolona,choc do efektu sztucznych rzes daleko, zeby porzadnie podkreslic rzesy musze nalozyc kilka warstw tuszu, ladnie rozdziela rzesy, porzadny tusz
Volume Clubbing - po pierwszych kilku zastosowaniach (moze 3 ) bylam zachwycona maxymalnm wydluzeniem i pogrubieniem rzes
ale potem tusz przestal wydluzac ,pogrubiac, tylko skleil mi rzesy
Lash Architect Carbon black- calkiem niezly, intensywna czern,pogrubienie i wydluzenie, czasami tworzy grudki na rzesach i krotko sie trzyma.
Volume Shocking exact brush - chyba najlepszy tusz jaki uzywalam dotychczas, ladnie pogrubia i wydluza, efekt sztucznych rzes, najbardziej zblizony do takiego o jakim marze
stwierdzam,ze tusze l`oreala sa jedna najlepsze, lepsze od gornopolkowych
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:20   #619
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Uwielbiam tusze do rzes i ciagle szukam dajacych jeszcze lepszy efekt sztucznych rzes
2000 Calorie wlasnie koncze i dopiero od jakiegos miesiaca jestem z niego zadowolona.Musial troche podeschnac,bo wczesniej byl dla mnie za mokry,sklejal rzesy,nie pogrubial,jedynie wydluzal Teraz jestem z niego bardzo zadowolona
Volume Glamour mam,ale w kolorze fioletowym (w starym opakowaniu niedowno kupilam na allegro dla koloru.Jest swiezy,nie byl otwierany.Jeszcze dokladnie nie przetestowalam)
Na Masterpiece chyba w koncu sie skusze,chociaz zawsze odstraszala mnei ta szczoteczka.Nie lubie tych wszytskich gumowych wynalazkow,wole tradycyjne spiralki Ale co tam,moze stanie sie tez moim ukochanym tuszem

Na oficjalnej stronce fajny jest 2 stronny Masterpiece:z jednej strony baza-czarny tusz,a z drugiej kolorowy do malowani np.tylko koncowek rzes
no to tak jak ja szukam, testuje, mieszam i wogole masterpice ma jak na gumowa szczoteczke bardzo dobra szczote! jest nie taka elastyczna ze lata ale jest delikatnam nie szarpie rzes i ladnie je rozczesuje swietnie wydluza! jest lepszy od wiekszosci tych tuszy ze zwyklymi szczoteczkami chociaz jak ja kupuje tusz to jakos najbezpieczniej sie czuje jak ma taka gruba, pelna szczoteczkenie skleja przynajmniej nic! no a co do bourjois to kupilam te najnowsze (chyba) caly czarny podoba mi sie hym szczoteczka 2000 calorie wlasnie mnie troche odstrasza ciagle! moja mama go miala i nie pamietam wlasnie czy byl dobry czy taki lelawy zanim u nas bedzie ten mastepice podwojny to my kwiatki zapuscimy ale jakby byl to chetnie bym go zakupila! np z niebieskim albo zielonym dodatkiem
Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
ostatnio przetestowalam sporo tuszow do rzes i z gornej i ze sredniej polki...
Diorshow - tragedia jak dla mnie, nie pamietam ,zebym kiedys tak zawiodla sie na tuszu do rzes ... slabo wydluza,nic nie pogrubia , jedynyna zaleta to duza szczoteczka i intensywny czarny kolor... ale za ta cene
Hypnose Lancome - jestem zadowolona,choc do efektu sztucznych rzes daleko, zeby porzadnie podkreslic rzesy musze nalozyc kilka warstw tuszu, ladnie rozdziela rzesy, porzadny tusz
Volume Clubbing - po pierwszych kilku zastosowaniach (moze 3 ) bylam zachwycona maxymalnm wydluzeniem i pogrubieniem rzes
ale potem tusz przestal wydluzac ,pogrubiac, tylko skleil mi rzesy
Lash Architect Carbon black- calkiem niezly, intensywna czern,pogrubienie i wydluzenie, czasami tworzy grudki na rzesach i krotko sie trzyma.
Volume Shocking exact brush - chyba najlepszy tusz jaki uzywalam dotychczas, ladnie pogrubia i wydluza, efekt sztucznych rzes, najbardziej zblizony do takiego o jakim marze
stwierdzam,ze tusze l`oreala sa jedna najlepsze, lepsze od gornopolkowych
no teraz to wlasnie czesto sie zdarza ze placimy glownie za marke a jakosc za bardzo nie odbiega od tych sredniopolkowych, ale to zalezy tez na jaki sie trafi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 18:42   #620
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

2000 Calorie ma fajna szczoteczke Grubą i pełną Nie mozna nią skleic rzes
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:28   #621
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
2000 Calorie ma fajna szczoteczke Grubą i pełną Nie mozna nią skleic rzes
ja ogladalam ten 2000 calorie dramatic look i takiej pelnej calkowicie jak ja lubie nie mial i to mnie zniechecilo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:43   #622
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

a ja chyba jednak jutro kupię mojego ulubionego Maybelline VECB
uwielbiam go!

moje rzęsy pogrubia, wydłuża i podkęca - mam istne firanki po nim
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:49   #623
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A u mnie ten Maybelline daje taki średni efekt. Taki dosyć naturalny...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:12   #624
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
a ja chyba jednak jutro kupię mojego ulubionego Maybelline VECB
uwielbiam go!

moje rzęsy pogrubia, wydłuża i podkęca - mam istne firanki po nim
dobrze ze masz swojego ulubienca ja ciagle szukam a co do maybellina to ja akurat go uwielbiam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 08:37   #625
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A ja w pośpiechu kupiłam Maybelline Define a Lash i jestem bardzo zadowolona Żaden tusz do tej pory nie uniósł tak moich rzęs. Dla mnie to, że długo schnie jest plusem, bo mogę rzęsy porządnie wyczesać przez ten czas...

Edytowane przez calma
Czas edycji: 2008-03-27 o 08:39 Powód: :)
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 10:45   #626
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
A ja w pośpiechu kupiłam Maybelline Define a Lash i jestem bardzo zadowolona Żaden tusz do tej pory nie uniósł tak moich rzęs. Dla mnie to, że długo schnie jest plusem, bo mogę rzęsy porządnie wyczesać przez ten czas...
to musisz miec lepsze rzesy niz ja bo moich on nie unosi wogole albo jak juz to tak slabo widocznie ze malo co widac przynajmniej tak mi sie wydaje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 13:31   #627
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja tam wielka znawczynia tuszów nie jestem, ale dotychczas do moich ulubionych zaliczyłabym: Long Life Astor (wtedy jeszcze M.Astor), Lycra Flex Astor, Double Extension i wycofany juz dawno One by One Maybelline.

Obecnie mam tusz Gosha wydłużający (taki sobie, daje raczej naturalny efekt), a niedawno z ciekawości kupiłam Volume Express Maybelline. Ten już o wiele lepszy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 13:33   #628
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A u mnie ten Maybelline daje taki średni efekt. Taki dosyć naturalny...
Mam dokładnie taką samą opinie na temat tego tuszu Chyba jeszcze spróbuję z tą solą fizjologiczną, ale chyba po prostu musze kupić nowy tusz...i chyba jeszcze raz dam szansę Masterpiece
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 13:34   #629
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja tam wielka znawczynia tuszów nie jestem, ale dotychczas do moich ulubionych zaliczyłabym: Long Life Astor (wtedy jeszcze M.Astor), Lycra Flex Astor, Double Extension i wycofany juz dawno One by One Maybelline.

Obecnie mam tusz Gosha wydłużający (taki sobie, daje raczej naturalny efekt), a niedawno z ciekawości kupiłam Volume Express Maybelline. Ten już o wiele lepszy.
Lycra flex Astora? A nie lycra extend? bo ja używam go zamiennie z rimmelem i nie zmaienię na żadnego diora (diorshow był dla mnie porażką ) czy lancome (jeden z najgorszych jakie miałam nieprzyjemność posiadać...).

co do tego Astora to nawet mogę zdjęcie wytuszowanego oka pokazać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 13:37   #630
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Mam dokładnie taką samą opinie na temat tego tuszu Chyba jeszcze spróbuję z tą solą fizjologiczną, ale chyba po prostu musze kupić nowy tusz...i chyba jeszcze raz dam szansę Masterpiece
sprobuj nic nie tracisz a moze akurat sie uda i masterpice odzyje!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.