Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 18:09   #2641
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam!! Tu nowa 4 dniowa 40 stka potwornie plamiasta od kilkunastu lat!!! Obserwuję was i czaję się już od miesiąca. Chyba te urodziny buczaczy sprawiły,że się ujawniam się na forum.Wszystkiego najlepszego buczaczo!!!!! Dzięki wam powoli wychodzę z dna przepaści rozpaczy !!!!!Od zawsze borykałam się tymi ohydnymi plamami i nic.Czego ja nie robiłam .Masę forsy wydałam i nic!!!!
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:14   #2642
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej, Masima, napewno bedziesz zadowolona z kosmetyków z BU. Gratuluje wyboru, ja tez przygotowuje sie do zamowienia maselka, olejku na cellulit i kremu liponowego (poraz 3).
Po kuracji cosmelanem od razu nie stosowalam nic ponad zalecone przez lekarza cos2 oraz krem Faktor K przez ok. 3-4 tygodni. Wyłacznie cosmelan i krem nawilzajacy. Nie widzialam potrzeby, wygladalam przez ok. 3 tygodnie strasznie ( opuchnieta, czerwona i luszczaca sie twarz, bardzo delikatna wrecz pergaminowa skora - troche strach), oczywiscie w trakcie tego okresu spotkania, dziwne spojrzenia i karkolomne tlumaczenia dlaczego taka buzia, jaka to choroba ( doszlysmy z dziewczynami na forum do wniosku, ze nasza choroba to cosmelan i zaraża - to dla zbyt ciekawskich ). Bedziesz musiala sama ocenic kiedy zaczac stosowac dodatkowe kosmetyki po kuracji, napewno podpowiemy w razie potrzeby i naszych mozliwosci. Masimo,warto przezyc cosmelan, to niezle doswiadczenie typu " i straszno i smieszno". Trzymam .

Juz po 19.00, gdzie reszta uczestniczek Party a i Jubilatki nie ma??? Ja wznosze toast za zdrowie i pomyslosc Buczaczy.
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:20   #2643
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

co Wy mi za horrory pokazujecie? Urodziny mam,kurcze!!!Jakies stare baby z kiepami w ustach? Ja jestem pozadna.I lepiej wygladam.
Megi,tego czterdziestolatka to Ci nie zapomne

Wasze posty brzmia jak cytaty z kryminalow J.Chmielewskiej. Istne wariactwo.

A tak na marginesie ,JESTESCIE NAJCUDOWNIEJSZE,NAJPIEKNI EJSZE,NAJMADRZEJSZE BABKI JAKIE ZNAM
I cos mi sie wydaje,ze niektore to maja talent literacki ,Te rymowanki -mistrzostwo swiata
No to pijemy Kochane,najwspanialsze plamki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:30   #2644
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witamy Jozefinko888, moze czas na cosmelan? Jest naprawde skuteczny, co zostalo napisane i udowodnione na 89 stronach naszego forum , ale dzisiaj u nas jest swieto, Tobie tez zyczymy wszystkiego co najlepsze z Okazji Urodzin. Same 40 - chy.
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:35   #2645
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

teraz juz rozumiem,Wy CHLEJECIE juz od rana,a ja biedna sprzatalam,prasowalam,kro tko w biurze bylam,nawet okna mylam,torta sobie kupilam(tylko dla siebie),a Wy???
acha!!! i jeszcze probowalam skorke zdzierac z twarzy(wygladam teraz jak swiezo po cosmelanie 1
jozefinka,zastanow sie ,czy do nas chcesz dolaczyc.Normalne nie jestesmy.U nas nie tylko plamy znikaja,ale i sa zmiany w mozgu(czyt.,zanik szarych komorek)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:43   #2646
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jozefinko,stara babo!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
No i gdzie te ,he? Sama tu siedze i pije
MONOLOGI JUZ PROWADZE?

To poslucham jeszcze raz 40stolatka.NIe ,to nie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:44   #2647
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam melduję się gotowa do ...toastów!!:party :I pijemy pijemy zdrowie buczaczy i jej pięknej nowej odplamionej skóry (też taką mam a co)
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 18:48   #2648
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Witam!! Tu nowa 4 dniowa 40 stka potwornie plamiasta od kilkunastu lat!!! Obserwuję was i czaję się już od miesiąca. Chyba te urodziny buczaczy sprawiły,że się ujawniam się na forum.Wszystkiego najlepszego buczaczo!!!!! Dzięki wam powoli wychodzę z dna przepaści rozpaczy !!!!!Od zawsze borykałam się tymi ohydnymi plamami i nic.Czego ja nie robiłam .Masę forsy wydałam i nic!!!!

Witaj jozefinka888 z cosmelanem damy rade, ja też myślałam że już nic nie jest w stanie mi pomóc. Jak chcesz zobaczyć dno rozpaczy to obejrzyj moje pięknosciowe foto pościk 2572 str.86, i to wszystko w ciągu dwóch lat (bez opalania sie, solarki itp.) Ale jeszcze pięć tygodni do całego zabiegu i zniknie to raz na zawsze (a przynajmniej większość) Pozdrawiam i nie martw się będzie dobrze
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:52   #2649
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
jozefinko,stara babo!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
No i gdzie te ,he? Sama tu siedze i pije
MONOLOGI JUZ PROWADZE?
Buczaczo, jest duzo uczestniczek Party w tym nowe potencjalne cosmelanki, moze zaraz sie ujawnia???, Buczaczo Twoje . Ja jestem jeszcze na urlopie i caly dzien nic nie robie, tylko & & & ale niestety w czwartek do pracy i .
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:57   #2650
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Całym sercem witamy nową cosmelankę-kosmitkę .Nasz cudowny kremik jest lekiem na całe zło-czytaj plamiastą cerę .Koniecznie zrób sobie zabieg .Odplamisz się i zyskasz cudną cerę.Gwarancja 100%
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:00   #2651
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hannah,to dobrze ,ze jestes!!!Tez mam urlop do czwartku!!! Jak mnie znowu ludzie nie wkurza.Siedzialam dzisiaj 2 godziny w biurze,chamstwo.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 19:01   #2652
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kochan BUCZACZA w dniu urodzin Zycze Ci: szczescia w zyciu osobistym, sukcesow w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, bezawaryjnego auta, gumowych drzew na drodze, samych zwyciestw, spelnienia marzen, milych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciol, niewyczerpanych pokladow energii, usmiechu na co dzien, drogi uslanej rozami, satysfakcji z pracy, genialnych pomyslow, niskich podatkow, slodkiego, milego zycia, swiezosci spojrzenia, glownej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyslnych wiatrow, goracej milosci, wygodnych butow, cudownych wakacji, szczescia, punktualnych pociagow, swietego spokoju, jachtu, zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotow, rzeskich porankow, pomyslnosci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentow od losu, duzego lozka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snow, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechow, bogatego wujka, blyskotliwych ripost, romantycznych wieczorow, udanych lowow, pasjonujacej pracy, szansy na sukces, duzo slodyczy, pozycji lidera, szampanskiej zabawy, mocnego dachu nad glowa, samych pozytywnych wibracji, pelni zycia, wielu niezapomnianych chwil, duzo slonca, olimpijskiej kondycji, pomyslnosci, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, uwielbienia u podwladnych, pasma sukcesow, niezmiennie zielonego swiatla, czystego nieba, stu lat zycia, konskiego zdrowia, slawy, pokaznego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciagle nowych rekordow, niskich kosztow, bezpiecznych ladowan, wielu ciekawych znajomosci, wygranych przetargow, sumiennych dluznikow, taaaakiej ryby, najwyzszego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych swiat, serca jak dzwon, pewnej reki, komfortowych warunkow, przyjemnych doznan, wielu wzruszen, mocnej glowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyzszych odznaczen, osiagniecia wyznaczonych celow, pelnego sejfu, szczescia w kartach, sprzyjajacej pogody, dobrych zbiorow, kolorowych chwil, tworczego podejscia do pracy, polamania piora, gory pieniedzy, samych slonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnostwa prezentow, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciol, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordow Guinessa, wiekszosci w parlamencie, milego wypoczynku, wesolego towarzystwa, dobrego apetytu, szczesliwej podrozy, zlotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwosci przy czytaniu tych zyczen, wiecznej mlodosci, niewieszajacego sie komputera, slawy i chwaly, lekkosci bytu, pokojowego rozwiazania wszystkich konfliktow, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorow, korzystnego ukladu gwiazd, milosnych uniesien, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagran, dobrej nocy, wielkiej przygody, slodkich snow, wystrzalowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyslnosci na nowej drodze zycia, pociechy z pociechy, lojalnych wspolpracownikow, bujnej wyobrazni, interesujacych przezyc, rodzinnej atmosfery, pomyslnych wiesci, radosci zycia, dobrego serca, pelnego szkla, suto zastawionego stolu, zlotej rybki, zimnego piwa, zasiegu w kazdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, glownych rol, kreatywnosci, podrozy dookola swiata, udanych szkolen, efektywnych poszukiwan, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, duzo wolnego czasu, beztroskiego zycia, dobrej passy, celnych strzalow, zdobycia Mount Everestu, wolnosci, trafnych wyborow, gradu prestizowych nagrod, spokoju ducha, oddechu od codziennosci, samych piatek w szkole, godnych przeciwnikow, szczerych komplementow, wszelkiej pomyslnosci, codziennych atrakcji, swietlanej przyszlosci, hossy na gieldzie, korzystnego horoskopu, zdjecia na okladce, przyjecia do Unii Europejskiej, milych sasiadow, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylnosci bogow, tolerancji, wlasnego odrzutowca, goraczki sobotniej nocy, piwniczki pelnej wina, silnej woli, wyrozumialego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planow, kilku odkryc i kilku wynalazkow, owacji na stojaco, zniewalajacego usmiechu, szczesliwego trafu, plomiennych uczuc, pomocnej dloni, niezawodnej pamieci, nieprzemijajacej urody, asa w rekawie, sprawnych hamulcow, miekkiego ladowania, duzo nadzienia w paczku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczescie, zabawy do bialego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygod z happy endem, dlugich wakacji, duzo rodzynek w ciescie, zmyslowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, rozowych okularow, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, sily perswazji, zdolnosci nadprzyrodzonych, ostatniego slowa, dobrego smaku, wlasnego sposobu na zycie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, wlasciwych wnioskow, widokow na przyszlosc, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny, BUŻKI JAK Z OBRAZKA I CZEGO TYLKO PRAGNIESZ.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:04   #2653
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczaczo - świętuj ile sie da - teraz taki czas nadchodzi - po 40-stce trzeba się bawić bo jak nie teraz, to kiedy ??????
mój men pyta, czy kiedy już robię ten zabieg, to będę mniej czytała to forum, a ja , zgodnie z prawdę, że nie ,a wręcz przeciwnie. To on pyta, że czy jest też forum dla facetów cosmelanek. Wiecie co - mogłyby być ciekawe
np. wiesz, moja się już łuszczy - a Twoja ?
itd.
Józefinko - w piątek mam zabieg wiec jeśli będziesz chciała, to będę opisywala kolejne etapy. Może Cię zachęcę ?
I bardzo proszę o wszelkie podpowiedzi, jak nie zdradzając powodów czerwonosci itd na mojej twarzy , jednak coś rzec ludziom sensownego ? Przecież nie będę mówić, że np. jemy w domu gorąca zupę prosto z talerza ? Albo co ....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:06   #2654
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Całym sercem witamy nową cosmelankę-kosmitkę .Nasz cudowny kremik jest lekiem na całe zło-czytaj plamiastą cerę .Koniecznie zrób sobie zabieg .Odplamisz się i zyskasz cudną cerę.Gwarancja 100%

POZWALAM ZAUWAZYC,ZE NIE TYLKO ODPLAMIANIE TWARZY!!!! (ane prosze nie wprowadzac w blad nowej potencjalnej cosmelanki!) A co z szarymi komorkami? NO? Tez zanikaja,czy nie?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:11   #2655
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ide na strych szukac kabla od kamery ,jak znajde pokaze Wam troche mojego ciala
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:12   #2656
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=dome;8305785]
kamilia: jak mnie weźmiecie do RODZINY z buczaczą - to ja będę sprzatać i gotować Gotować uwielbiam, a sprzątac muszę, ponieważ jestem psychiczną pedantką cały czas ze szmatką biegam

Dome - dzisiaj sobie kupiłam coś, o czym myślałam od dawna ...... Fantastyczny mop ! Taki megaluxtorpeda. Zero smug. I - to zabawne, nie kupiłabym go, bo byłoby mi szkoda kasy - kosztował ze wszystkimi bajerami prawie 200zł, ale kiedy przypomnialam sobie te Twoje ręczniki w rózczyki kwiatkami do przodu, to pomyślałam , że może chociaz tyle mogę dla domu robić.... kupić śliczny mop, by chociaż stał i robił wrażenie ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:12   #2657
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Hannah,to dobrze ,ze jestes!!!Tez mam urlop do czwartku!!! Jak mnie znowu ludzie nie wkurza.Siedzialam dzisiaj 2 godziny w biurze,chamstwo.
buczaczo, musisz chodzic do pracy jak jestes na urlopie??? U nas to raczej tylko "ludzie" dzwonia z pracy ale rozumiesz - zasiegu nie ma, bateria sie wyladowala ja odbieram tylko poczte ale to wystarczy zeby szlag trafil Doszlam do wniosku dzisiaj ze nie warto isc na urlop bo potem jest ciezko wrocic a jak sie pracuje z rozbiegu to mozna caly rok bez odpoczynku, ja mam problem z powrotem bez wzgledu czy to czy wakacje zimowe czy letnie Twoje.
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:13   #2658
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Właśnie wypijam 2 piwko za buczaczę - kiedy impreezka się roskręci
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:13   #2659
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

A GDZIE TAŃCE KOBIETY ?????

ja to nawet sobie zdjęcie z plamami dzisiaj zrobiłam z okazji buczaczki urodzin
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 19:15   #2660
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczaczo - będę nieprzyzwoite filmiki ? Hurra!!! Oglądalność nam wzrośnie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:17   #2661
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja już tańczę, tylko troszke nozki mi sie plączą. Twoje zdrówko Buczacza - nie ma świetna imprezka - to nic ze witrtualna
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:20   #2662
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

aha19, ane120, dome, Hannah40, jasiek1961, Masima, zmarszczka Odezwijcie sie !!!
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:23   #2663
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Właśnie wypijam 2 piwko za buczaczę - kiedy impreezka się roskręci
...no wiesz... bo tutaj arystokracja przy winku siedzi
Brawo AgNIESzKa00...ja też zaczęłam o dpiwka
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:26   #2664
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
wisz co .. One się chyba już popiłyyyyyyyyyyyyyyyyy:pi jemy::pij emy::pije my:...może cosmelan przyspiesza upijanie się :conf used:
kamilio??????? Gdzie Ty????? Ty przecież przed cosmelanem :conf used:
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:26   #2665
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
buczaczo, musisz chodzic do pracy jak jestes na urlopie??? U nas to raczej tylko "ludzie" dzwonia z pracy ale rozumiesz - zasiegu nie ma, bateria sie wyladowala ja odbieram tylko poczte ale to wystarczy zeby szlag trafil Doszlam do wniosku dzisiaj ze nie warto isc na urlop bo potem jest ciezko wrocic a jak sie pracuje z rozbiegu to mozna caly rok bez odpoczynku, ja mam problem z powrotem bez wzgledu czy to czy wakacje zimowe czy letnie Twoje.
No,musze do pracy
Pracuje w firmie mojego lubego,buczacza to drugi szef(niestety) Meza teraz nie ma,sama jestem.Zdzwonia ludzie z *******ami i tylek zawracaja
Jak mialam urlop to w domu z cosmelanem siedzialam,remont robilam
A co to jest urlop????Egzotyczny wyraz i tyle.
Troszke mi sie w glowie kreci od picia wina,ojej
Dawajcie te sprosne filmy,a co tam!!!!!!!!!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:28   #2666
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=kamilia;8314479]
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
kamilia: jak mnie weźmiecie do RODZINY z buczaczą - to ja będę sprzatać i gotować Gotować uwielbiam, a sprzątac muszę, ponieważ jestem psychiczną pedantką cały czas ze szmatką biegam

Dome - dzisiaj sobie kupiłam coś, o czym myślałam od dawna ...... Fantastyczny mop ! Taki megaluxtorpeda. Zero smug. I - to zabawne, nie kupiłabym go, bo byłoby mi szkoda kasy - kosztował ze wszystkimi bajerami prawie 200zł, ale kiedy przypomnialam sobie te Twoje ręczniki w rózczyki kwiatkami do przodu, to pomyślałam , że może chociaz tyle mogę dla domu robić.... kupić śliczny mop, by chociaż stał i robił wrażenie ?
Biedactwo ty moje kochane ... taką kasę wydałaś....przecież ja bym przyjechała i posprzątała...za darmo...za strawę....shit, zapomniałam, że nie gotujesz
hmmm, no to za ...opowieści o COSMELANIE ot takie od pierwszego dnia.... może być od siusiania porannego nawet To ja i okna, i podłogi i wszafkach w kuchni
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:31   #2667
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczaczo - świętuj ile sie da - teraz taki czas nadchodzi - po 40-stce trzeba się bawić bo jak nie teraz, to kiedy ??????
mój men pyta, czy kiedy już robię ten zabieg, to będę mniej czytała to forum, a ja , zgodnie z prawdę, że nie ,a wręcz przeciwnie. To on pyta, że czy jest też forum dla facetów cosmelanek. Wiecie co - mogłyby być ciekawe
np. wiesz, moja się już łuszczy - a Twoja ?
itd.
Józefinko - w piątek mam zabieg wiec jeśli będziesz chciała, to będę opisywala kolejne etapy. Może Cię zachęcę ?
I bardzo proszę o wszelkie podpowiedzi, jak nie zdradzając powodów czerwonosci itd na mojej twarzy , jednak coś rzec ludziom sensownego ? Przecież nie będę mówić, że np. jemy w domu gorąca zupę prosto z talerza ? Albo co ....
KAMILIO: ... a ja to co ???? a mnie nic nie powiesz ?????
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:33   #2668
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...no wiesz... bo tutaj arystokracja przy winku siedzi
Brawo AgNIESzKa00...ja też zaczęłam o dpiwka
Dome, arystokracja a i owszem ale z powodu bladosci cery. A tak wogole to ja lubie wino czerwone, piwo ma za duzo kalorii a najbardziej alkohol wysokoprocentowy np. od 50 do 70 % on tak cudownie rozgrzewa, oczywiscie nie cala butle od razu ale tak dla "zdrowotnosci". Buczaczo Twoje .
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:35   #2669
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome - ale ja teraz właśnie po raz trzeci podłogi tym mopem myłam - a nie piłam !!!!!! Luby patrzy i nic nie mówi - boi się, ze może się znudzę ? Patrzy tylko jak w cyklu - podłoga - komputer - podłoga - komputer , latam i pewnie myśli, ze w necie czytam instrukcję obsługi ?

Buczacza - te filmiki to z Tobą w roli głównej - biegłaś wszak po kabel do kamery ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:37   #2670
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dome,szukam wlasnie Twoich danych w internecie.Mam zamiar Cie zaadoptowac
Mi juz wino do glowy udezylo.Kabla nie znalazlam,a szkoda,bo ominelo Was cos okropnego.Moje lico w strzepach i do tego czerwone
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.