Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 13:18   #511
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje 10 miesięcy, ścięłam przed chwilą dół, bo nie podobała mi się forma fryzury
1. nie wiem, skąd ten błękit na włosach, bez lampy
2. z lampą przy oknie
3. z lampą

e tam, kocham moje naturalki
Jak moglaś farbowac takie wlosy
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:19   #512
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje 10 miesięcy, ścięłam przed chwilą dół, bo nie podobała mi się forma fryzury
1. nie wiem, skąd ten błękit na włosach, bez lampy
2. z lampą przy oknie
3. z lampą

e tam, kocham moje naturalki
gratuluje
wygladaja super-zdrowo
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:22   #513
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
Jak moglaś farbowac takie wlosy
głupia byłam, koloru swego nie lubiłam, zmian chciałam, lecz się załamałam

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
gratuluje
wygladaja super-zdrowo
a dziękuję jakoś specjalnie o nie nie dbam, ale coś mi się w życiu nalezy, nie? hehe, ale szampon mam niezły, no i jak ścięłam te postrzępione końce (fryzjerka tak mnie wtedy ścięła, miałam mocno wycieniowane, a gdy zaczęły odrastać, wydawały się cienkie i pewnie takie były)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:28   #514
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kaguya super włoski. I krótka fryzurka - mrrr.

Z chęcią pochwaliłabym się moim odrostem, bo zwykle farbowałam odrosty raz w miesiącu, by ich nie było widać, a teraz taka odmiana...od 26 kwietnia rośnie swobodnie. Dawno nie miałam tak długich odrostów. Jestem z siebie dumna.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:44   #515
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Prawie, tylko z jednej strony zostało nieco czerni
mrrr

tylko teraz niech Cię farby nie kuszą!
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:59   #516
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mrrr

tylko teraz niech Cię farby nie kuszą!
nie kuszą, mimo że mój kolega ciągle gada o tym, że chce pofarbować włosy na czarno a ja CHCE mieć swoje naturalne i długie!!! poza tym, widze różnicę, bo te kilka czarnych pasemek - hmmm... suche, szorstkie wręcz, a naturalki.... mmmhhh
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 14:09   #517
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie kuszą, mimo że mój kolega ciągle gada o tym, że chce pofarbować włosy na czarno a ja CHCE mieć swoje naturalne i długie!!! poza tym, widze różnicę, bo te kilka czarnych pasemek - hmmm... suche, szorstkie wręcz, a naturalki.... mmmhhh
i dobrze, ze dostrzegasz róznicę
też się cieszę, że naturalek jest coraz więcej i trwam dalej w swoim postanowieniu
u Ciebie jeszcze troszkę i wszystkie już takie będą, zostanie Ci tylko zapuszczanie na długość
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 14:19   #518
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kaguya: wow jaki kolor fajne wloski
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:07   #519
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
oo, debiut

u mnie się to nie sprawdza niestety, skalp muszę czymś mocniejszym, bo mam tłuszcz ogólnie coraz częściej stosuję szampony z SLS, ale wcześniej włosy zabezpieczam odzywką, bo lepiej domywają skalp i włosy dłużej są świeże
u mnie niby są ok, ale jakoś że tak brzydko się wyrażę -du*y nie urwało na moich włosach. Może niepotrzebnie je koszulkowałam -bo się mocniej skręciły. Ale nie są przetłuszczone czy coś.
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No to miejmy nadzieje, ze u Ciebie zadziala, ja podobnie jak Kokaina mam przetluszczajace sie u nasady wlosy, wiec nic z tego. A z tym Pantenolem to sama nie wiem, bo u mnie jest inny niz ten pomaranczowy ktory mozna kupic w Polsce - bardzo slabo sie pieni no i kosztuje 15 EUR a opakowanie male. Troche droga inicjatywa , no ale moze dorwe jakis niefirmowy albo przywioze z Polski.
Może następnym razem spróbuję bez koszulkowania i będzie lepiej hmmm ja nigdy pantenolu nie używałam

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej.

Zamierzam kupić ten olejek Alterry i stosować go na włosy. Chociaż ten też mnie bardzo kusi.
mam do Ciebie prośbę -pisz nazwę produktu, bo my tu sporo takich rzeczy znamy i ja np. wolałabym widzieć od razu nazwę niż klikać w linki kosmetyków, które już znam... wystarczy napisać olej alterra z brzozą i pomarańczą
a jeśli już o nim mowa -mam. Ale użyłam tylko raz zmieszany z rycyną. Ja tego wszystkiego tyle mam, że już nie wiem czego używać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:23   #520
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
mam do Ciebie prośbę -pisz nazwę produktu, bo my tu sporo takich rzeczy znamy i ja np. wolałabym widzieć od razu nazwę niż klikać w linki kosmetyków, które już znam... wystarczy napisać olej alterra z brzozą i pomarańczą
a jeśli już o nim mowa -mam. Ale użyłam tylko raz zmieszany z rycyną. Ja tego wszystkiego tyle mam, że już nie wiem czego używać
Ok, przepraszam za kłopot.

Mam jeszcze pytanie do osób znających się na składach: czy szampon Fitomed, Mydlnica Lekarska ma w porządku skład? SLS jest, ale na dalszej pozycji. Kusi mnie zakup jakiegoś szamponu ziołowego bez mocnych detergentów, silikonów i innego świństwa. Tak oprócz Alterry, bo lubię co jakiś czas zmieniać szampony.

Mam też na oku L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:43   #521
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A oto mój odrost. Mam nadzieję, że cokolwiek widać.

Edit: przepraszam za post pod postem - myślałam, że mi doklei do poprzedniej wiadomości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (41,0 KB, 49 załadowań)
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 15:58   #522
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A oto mój odrost. Mam nadzieję, że cokolwiek widać.

Edit: przepraszam za post pod postem - myślałam, że mi doklei do poprzedniej wiadomości.
Fajny kolorek Kolejna jasnowlosa Ja do Was nie pasuje
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:01   #523
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Fajny kolorek Kolejna jasnowlosa Ja do Was nie pasuje
Pin up girl, a ja przez większość czasu farbowałam się na bardzo ciemny, czekoladowy brąz, więc jeżeli masz ciemne włoski, to zazdroszczę. \

Podobają mi się bardzo ciemne włosy, intensywne brązy, rudość oraz jasny blond. A ja mam takie...trudne do określenia. Ni to brąz, ni to blond.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:15   #524
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Wstawiam mój
tam gdzie mam jaśniejsze siostra przeoczyła przy farbowaniu, ale jak myślicie, ten jaśniejszy całkiem pojedynczy włosek wyżej na poziomie paznokcia małego palca to też takie przeoczenie czy siwek? jak siwek to sobie coś chyba zrobię, mam dopiero 18 lat...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0442.jpg (27,2 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-07-04 o 16:21
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:15   #525
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Pin up girl, a ja przez większość czasu farbowałam się na bardzo ciemny, czekoladowy brąz, więc jeżeli masz ciemne włoski, to zazdroszczę. \

Podobają mi się bardzo ciemne włosy, intensywne brązy, rudość oraz jasny blond. A ja mam takie...trudne do określenia. Ni to brąz, ni to blond.
tak jak i ja, nie wiem jaki mam kolor włosów. jest dla nijaki, może jak będą dłuższe te moje kłaczki to się ten kolor rozwinie, bo jak narazie jest to niewiadomo co
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:23   #526
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
tak jak i ja, nie wiem jaki mam kolor włosów. jest dla nijaki, może jak będą dłuższe te moje kłaczki to się ten kolor rozwinie, bo jak narazie jest to niewiadomo co
Też mam taką nadzieję.

Patrzę na stare zdjęcia i wcale sobie tym nie pomagam, bo na każdym zdjęciu jest inny odcień. Raz wyglądam na idealną szatynkę, innym razem mam wrażenie, że jest to jednak jasny brąz, a nawet ciepły (?!), średni blond.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:27   #527
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje 10 miesięcy, ścięłam przed chwilą dół, bo nie podobała mi się forma fryzury
1. nie wiem, skąd ten błękit na włosach, bez lampy
2. z lampą przy oknie
3. z lampą

e tam, kocham moje naturalki
kochana ty po 10 miesiacach masz dluzsze niz ja po roku!!! pieknie!!

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Konwalia dobrze pamietasz ze chcialam pomalowac ale na szczescie przeszedl kryzys! kazda z nas chyba ma taki na pewnym etapie zapuszczania a tymbardziej jak "zyczliwe" cos szepna
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:37   #528
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
kiedys uzywalam tylko dove! bardzo dlugo, jakies dwa lata chyba! ale efektow nie widzialam!
a jakie efekty miałyby po niej być, to tylko silikony, włosy ładnie wyglądają i są chronione przed zniszczeniami jako tako i finito na odżywienie tutaj się nie liczy, ale na wielkie wyjścia ja jej używam i do zabezpieczania końcówek i jest ok

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Wstawiam mój
tam gdzie mam jaśniejsze siostra przeoczyła przy farbowaniu, ale jak myślicie, ten jaśniejszy całkiem pojedynczy włosek wyżej na poziomie paznokcia małego palca to też takie przeoczenie czy siwek? jak siwek to sobie coś chyba zrobię, mam dopiero 18 lat...
fajny odrościk, jeszcze trochę podrosną i będziesz miała idealne ombre

Edytowane przez spiritusmovens
Czas edycji: 2012-07-04 o 16:34
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:39   #529
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Skład: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne.

Czy "Peg-7-Glyceryl Cocoate" to silikon?

Na wizażu trafiłam na taką informację: "-kazdy silikon z PEG na poczatku" i nie wiem, czy dotyczy to wyżej wymienionej substancji.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 17:04   #530
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
u mnie niby są ok, ale jakoś że tak brzydko się wyrażę -du*y nie urwało na moich włosach. Może niepotrzebnie je koszulkowałam -bo się mocniej skręciły. Ale nie są przetłuszczone czy coś.
może z czasem będzie lepiej. mnie ten raz zniechęcił. jednak wolę szampon
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A oto mój odrost. Mam nadzieję, że cokolwiek widać.
ale jaśniutkie i ładne

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Wstawiam mój
tam gdzie mam jaśniejsze siostra przeoczyła przy farbowaniu, ale jak myślicie, ten jaśniejszy całkiem pojedynczy włosek wyżej na poziomie paznokcia małego palca to też takie przeoczenie czy siwek? jak siwek to sobie coś chyba zrobię, mam dopiero 18 lat...
wiesz, to, że siwe włosy rosną na starość to też jakby stereotyp. bo na to wpływ ma wiele czynników, stres itd. tez miałam kilka siwych i w tym miejscu już zawsze będą siwe wyrastać, bo barwnik po prostu już się 'skonczyl'. i winię za to też farbowanie, bo farba jednak ma mocny skład, więc nie dziwota.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Czy "Peg-7-Glyceryl Cocoate" to silikon?

Na wizażu trafiłam na taką informację: "-kazdy silikon z PEG na poczatku" i nie wiem, czy dotyczy to wyżej wymienionej substancji.
Opis

Niejonowa substancja powierzchniowo czynny

Działanie kosmetyczne

Substancja stosowana jako renatłuszczająca. Proces mycia powoduje usunięcie m.in. substancji tłuszczowych, dlatego stosuje się substancje renatłuszczające, które odbudowują barierę lipidową.

Funkcja w kosmetyku

Stabilizacja i poprawa wyglądu piany. Jako koemulgator wspomaga również działanie głównego emulgatora, który warunkuje powstawanie emulsji, poprzez połączenie fazy wodnej i olejowej. Emulsja to forma fizykochemiczna do której należą np. kremy czy balsamy.

Bezpieczeństwo

PEG-7 Glyceryl Cocoate jest substancją używaną przede wszystkim w kosmetykach myjących, które nie pozostają na skórze, ale są spłukiwane. W produktach spłukiwanych nie powoduje żadnych efektów ubocznych takich jak prodrażnienia. Jednak w produktach pozostających na skórze stężenie substancji nie powinno przekraczać 10%, ponieważ w większej ilości może wywołać ewentualne podrażnienie skóry. Informacje dotyczące bezpieczeństwa substancji znajdziesz również na stronie Komisji Europejskiej.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:49   #531
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
tak jak i ja, nie wiem jaki mam kolor włosów. jest dla nijaki, może jak będą dłuższe te moje kłaczki to się ten kolor rozwinie, bo jak narazie jest to niewiadomo co
no bo to juz tak jest ze zawsze odrosty wygladaja a raczej nie wygladaja!!! jest to niby mysi! ale jak juz ma sie cale swoje to dopiero widac pelna barwe naturalnego kolory! najwazniejsze zeby sie nie zrazac tym "mysim"

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a jakie efekty miałyby po niej być, to tylko silikony, włosy ładnie wyglądają i są chronione przed zniszczeniami jako tako i finito na odżywienie tutaj się nie liczy, ale na wielkie wyjścia ja jej używam i do zabezpieczania końcówek i jest ok
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------



fajny odrościk, jeszcze trochę podrosną i będziesz miała idealne ombre
no tak ale ja wtedy nie mialam tej wiedzy co teraz i liczylam na cuda!! hehe stare czasy!

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-07-04 o 17:54
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 18:11   #532
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A ja byłam dziś w Rossku i widziałam dziewczynę z pięknymi naturalnymi włosami. Miała je kręcone, ale tak ładnie w takie miękkie, grube pukle, długości do pasa, w kolorze średniego ciepłego blondu. Piękne były, żeby więcej takich widoków miał człowiek na co dzień, bo to bardzo motywuje. Chociaż z drugiej strony jak widzę te wszystkie zniszczone i wymęczone farbą włosy to też mi to daje porządnego kopa, aby wracać do naturalek.

A swoją drogą miałam dziś w nocy koszmar. Śniło mi się, że zafarbowałam włosy na ciemny popielaty brąz. Niby był bardzo ładny, ale żałowałam i było mi ciężko na duchu, że to zrobiła. Na szczęście to był tylko sen.

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2012-07-04 o 18:14
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:21   #533
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Pin up girl, a ja przez większość czasu farbowałam się na bardzo ciemny, czekoladowy brąz, więc jeżeli masz ciemne włoski, to zazdroszczę. \

Podobają mi się bardzo ciemne włosy, intensywne brązy, rudość oraz jasny blond. A ja mam takie...trudne do określenia. Ni to brąz, ni to blond.

Nie lam sie wszystkie naturalki sa ladne (nienawidze swoich) bo chce rude

Jutro dla pocieszenie wstawie moje klaczki i zobaczysz ze nie ma czego zazdroscic...
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:45   #534
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ok, przepraszam za kłopot.
spoko, tak jest wygodniej
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A oto mój odrost. Mam nadzieję, że cokolwiek widać.
maluszek, pamiętam jak ja taki miałam pod koniec stycznia
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Wstawiam mój
tam gdzie mam jaśniejsze siostra przeoczyła przy farbowaniu, ale jak myślicie, ten jaśniejszy całkiem pojedynczy włosek wyżej na poziomie paznokcia małego palca to też takie przeoczenie czy siwek? jak siwek to sobie coś chyba zrobię, mam dopiero 18 lat...
O, ciemnowłosa


Wiecie co, ja już nie mogę się doczekać aż po wakacjach pójdę do fryzjera wiem wiem, dopiero byłam, ale jak podetnę po wakacjach 2 cm, to będzie już więcej moich niż farbowanych a doszłam do wniosku, że zaczynam na ostro zapuszczać dopiero jak dojdę do swoich i pójdę już do fryzjera, co nie używa degażówek cały czas z niepokojem spoglądam na włosy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:57   #535
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Wiecie co, ja już nie mogę się doczekać aż po wakacjach pójdę do fryzjera wiem wiem, dopiero byłam, ale jak podetnę po wakacjach 2 cm, to będzie już więcej moich niż farbowanych a doszłam do wniosku, że zaczynam na ostro zapuszczać dopiero jak dojdę do swoich i pójdę już do fryzjera, co nie używa degażówek cały czas z niepokojem spoglądam na włosy
mam tak samo! teraz moze tez się przejdę kilka cm podciąć, ale to w przyszłym tygodniu
i o zapuszczaniu mam to samo zdanie jak Ty teraz naturalki, później zapuszczanie długich, zdrowych, własnych
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:02   #536
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
zapomniałam się pochwalić, 10 miesięcy bez farby
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
dziewczyny a u mnie minal juz rok bez farby! wlasnie teraz na poczatku lipca!!!
super, takze gratulacje!

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
moje wlosy wygladaja tak. nie wiem czy kolor jest wlasnie taki bo zdjecia z lampa trche zmieniaja odcien. po bokach na koncowkach mam pozostalosci jeszcze blondu ale wyglada to jak bym specjalnie sobie zrobila wiec jest ok;-)
ale blask
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość

spróbuj szampon Polytar (brązowe opakowanie), smierdzi okrutnie bo dziegciowy, moze pomoże
kurcze, u mnie to go pewnie nie dostane ale poszukam czegos w aptece, tzn porozmawiam z babka, moze doradzi mo cos sensownego, nie chce byc zmuszona isc do lekarza!
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje 10 miesięcy, ścięłam przed chwilą dół, bo nie podobała mi się forma fryzury
1. nie wiem, skąd ten błękit na włosach, bez lampy
2. z lampą przy oknie
3. z lampą

e tam, kocham moje naturalki
piekne!


a mi 8 lipca minie 2lata i 4 miesiace czas minal, warto bylo odczekac dziewczyny wy tez badzcie cierpliwe, szczególnie te nowe z Was, bo na poczatku to strasznie trudno sie powstrzymac od farbowania

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Farmerka tam wyzej Ci odpisalam, ale moja odpowiedz polaczyla sie z Twoja w jednej ramce i wyglada to tak jakbys Ty wszystko to napisala cos pokrecilam przy odpowiedzi i nie umiem tego naprawic

napisze wiec jeszcze raz

kurcze, u mnie to go pewnie nie dostane ale poszukam czegos w aptece, tzn porozmawiam z babka, moze doradzi mo cos sensownego, nie chce byc zmuszona isc do lekarza!
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:17   #537
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Bayka - wow, ale długo, i kiedy to zleciało? sama czesto myslę, że przecież 'ostatnio' dopiero co farbowałam, a już taki odrost teraz mogę jedynie życzyć Ci upragnionej długosci
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:29   #538
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mam tak samo! teraz moze tez się przejdę kilka cm podciąć, ale to w przyszłym tygodniu
i o zapuszczaniu mam to samo zdanie jak Ty teraz naturalki, później zapuszczanie długich, zdrowych, własnych
A przed chwilą przyszło mi do głowy, by namówić TŻa, żeby umówić się do lepszego fryzjera i że ja bym też poszła bym obcięła tylko to degażowanie, bo mnie wkurza ja w sumie miałam zapuszczać naturalki zapuszczając ogólnie, ale jednak ja muszę mieć zdrowe włosy, bo inaczej nie mogę na siebie patrzeć
Cytat:
Napisane przez Bayka;35110598g
a mi 8 lipca minie 2lata i 4 miesiace czas minal, warto bylo odczekac dziewczyny wy tez badzcie cierpliwe, szczególnie te nowe z Was, bo na poczatku to strasznie trudno sie powstrzymac od farbowania
o wow, spory staż Baya, Ty to jesteś prawdziwa motywacja -z krwi i kości
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:02   #539
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

TwojaKokaina czytałam ten opis, ale to nie rozwiało moich wątpliwości, ponieważ zupełnie się na tym nie znam. Teraz znalazłam na stronie info, że jest to silikon, ale zmywalny wodą. Sama nie wiem, co o tym myśleć. Skoro zmywalny wodą to wydaje się bezpieczny, ale mam kiepskie doświadczenia po silikonach, więc teraz wolę chuchać na zimne.

Byłam dzisiaj w Rossmannie, ale nie kupiłam nic do włosów. Nie było tych produktów Alterry, na które się nastawiłam.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-07-04 o 21:05
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:06   #540
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hmm... A ja się właśnie zastanawiam czy kupić odżywki Jantaru... Zwykłą i z filtrem UV mgiełkę... Za dwa tygodnie niecałe jadę nad morze i jakiś filtr by się przydał...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.