Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 06:36   #2911
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

witam wszystkie zapuszczające się ja juz po farbowaniu blondasków, to chyba przez przyzwyczajenie ale jakos dziwnie sie czuje w tych ciemniejszych włosach zmieszałam 1/3 opakowania orzechowy brąz i 2/3 paczuszki jasnego brązu z henny khadi samo farbowanie trwało całe wieki każde pasemko trzeba było robic oddzielnie a ponieważ siostra musiała zając się bobasem radziłam sobie sama całośc nakładałam chyba z 40 minut bardzo długo ale dlatego żeby nie ruszyć zdrowych odrostów i z tym akurat się udało pomimo że kolor jest zbliżony do naturalnego to jednak widać gdzie odrost a gdzie farbowańce przed wszystkim te przy głowie się błyszczą henne trzymałam 2 godziny zgodnie z zaleceniami potem spłukałam sama wodą i ...udało się je bardzo szybko rozczesać normalnie szok beż żadnej odzywki henna jednak odzywia wczoraj po 48 h znów umyłam włosy i niestety kolor już sie odrobinkę spłukał podejrzewam ze za kilka tygodni zostanie tylko rudy poblask i zdrowe odrosty dopiero teraz widzę że proces zapuszczania włosów to nie będzie kilka miesięcy czy pół roku ale pewnie kilka lat ale jestem na to gotowa teraz to juz tylko pielęgnacja, trzymanie się z daleka od prostownicy (raz na jakiś czas pewnie zgrzeszę ale będę włosy zabezpieczać jakimś jedwabiem czy innym specyfikiem) i czekanie po prostu czekanie na zdrowe lśniące włosy, tak sobie wczoraj przeglądałam stare zdjęcia i ...ja kiedyś miałam takie zdrowe włosy człowiek nie wiedział co to było rozjaśnianie farbowanie sama szczotka i podebrana cichaczem pianka do włosów od mamy w tym tygodniu zaczynam olejowanie
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:18   #2912
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam wszystkie Wizażanki!
Chcę się Wam pochwalić swoimi naturalkami Przypominam:
* 24.04.2010 - nie farbuję
* 04.01.2011 - wielkie ścinanie farbowańców (na boba)
* 26.09.2012 - zdjęcie w załączniku
Pozdrawiam i życzę wytrwałości!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_8415 (2).jpg (19,3 KB, 86 załadowań)
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:31   #2913
Marciia
Zadomowienie
 
Avatar Marciia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 946
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
witam wszystkie zapuszczające się ja juz po farbowaniu blondasków, to chyba przez przyzwyczajenie ale jakos dziwnie sie czuje w tych ciemniejszych włosach zmieszałam 1/3 opakowania orzechowy brąz i 2/3 paczuszki jasnego brązu z henny khadi samo farbowanie trwało całe wieki każde pasemko trzeba było robic oddzielnie a ponieważ siostra musiała zając się bobasem radziłam sobie sama całośc nakładałam chyba z 40 minut bardzo długo ale dlatego żeby nie ruszyć zdrowych odrostów i z tym akurat się udało pomimo że kolor jest zbliżony do naturalnego to jednak widać gdzie odrost a gdzie farbowańce przed wszystkim te przy głowie się błyszczą henne trzymałam 2 godziny zgodnie z zaleceniami potem spłukałam sama wodą i ...udało się je bardzo szybko rozczesać normalnie szok beż żadnej odzywki henna jednak odzywia wczoraj po 48 h znów umyłam włosy i niestety kolor już sie odrobinkę spłukał podejrzewam ze za kilka tygodni zostanie tylko rudy poblask i zdrowe odrosty dopiero teraz widzę że proces zapuszczania włosów to nie będzie kilka miesięcy czy pół roku ale pewnie kilka lat ale jestem na to gotowa teraz to juz tylko pielęgnacja, trzymanie się z daleka od prostownicy (raz na jakiś czas pewnie zgrzeszę ale będę włosy zabezpieczać jakimś jedwabiem czy innym specyfikiem) i czekanie po prostu czekanie na zdrowe lśniące włosy, tak sobie wczoraj przeglądałam stare zdjęcia i ...ja kiedyś miałam takie zdrowe włosy człowiek nie wiedział co to było rozjaśnianie farbowanie sama szczotka i podebrana cichaczem pianka do włosów od mamy w tym tygodniu zaczynam olejowanie
Dawaj zdjęcie włosków Ja też jutro wstawie swoje cudowne odrosty
Marciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 00:16   #2914
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
tzn zeby nie klamac to mam jeszcze te farbowance
ale juz mi nie przeszkadzaja, mam tez troszke jasniejszych kosmykow od slonca wiec sie nie rzucaja w oczy



daje
super farbowance mieszaja sie z naturalkami! jak dla mnie bomba!
a jaka dlugosc masz tychw swoich wlosow?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 06:53   #2915
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

zdjecie zrobię za kilka dni kiedy kolor się ustabilizuje choc najważniejsze i tak są odrosty ...kiedyś nie mogłam na nie patrzeć tu blond a tu odrost dziś to najbardziej pożądane na mojej głowie
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 21:43   #2916
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witajcie

Właśnie znalazłam ten wątek i chciałabym do was dołączyć

Mam włosy do pasa aktualnie od jakiegoś czasu farbowane całe na blond, wcześniej robiłam pasemka tylko. Jestem w ciąży i to też mnie mobilizuje by nie farbować szczególnie teraz włosów.
Już ponad 2 miesiące nie farbuje i mam ponad 5 cm odrosty ale jak zaczesuje włosy do tyłu to odrosty nie rzucają się tak w oczy, gorzej przy rozpuszczonych.
Myślałam by pomalować na zbliżony kolor ale się boje tak drastycznej zmiany, mam w zamiarze spróbować szamponetki.

W przyszłości marzy mi się ombre, koleżanka doradziła bym nie malowała włosów wcale to za jakiś czas będę miała ombre
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 17:58   #2917
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Witajcie

Właśnie znalazłam ten wątek i chciałabym do was dołączyć

Mam włosy do pasa aktualnie od jakiegoś czasu farbowane całe na blond, wcześniej robiłam pasemka tylko. Jestem w ciąży i to też mnie mobilizuje by nie farbować szczególnie teraz włosów.
Już ponad 2 miesiące nie farbuje i mam ponad 5 cm odrosty ale jak zaczesuje włosy do tyłu to odrosty nie rzucają się tak w oczy, gorzej przy rozpuszczonych.
Myślałam by pomalować na zbliżony kolor ale się boje tak drastycznej zmiany, mam w zamiarze spróbować szamponetki.

W przyszłości marzy mi się ombre, koleżanka doradziła bym nie malowała włosów wcale to za jakiś czas będę miała ombre
koleżanka Ci dobrze poradziła ale jeśli nie chcesz się męczyć to możesz pofarbować tylko, że wtedy wiadomo, bardziej zniszczysz farbowane i w ogóle, nie wiem czy jest sens, może zapuść trochę i zobaczysz jak się będziesz czuła i jak w tym będziesz wyglądać?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 22:49   #2918
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dziewczyny
ostatnio mam mało czasu na cokolwiek, do tego studia się zaczęły.
dziś miałam poprawkę kolejną z fizycznej i zdałam w koncu
i dzis mija mi 13 miesiecy bez farby
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:40   #2919
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ostatnio mam mało czasu na cokolwiek, do tego studia się zaczęły.
dziś miałam poprawkę kolejną z fizycznej i zdałam w koncu
i dzis mija mi 13 miesiecy bez farby
brawo! i oczywiście gratuluję takiego zaparcia, tych trzynastu miesięcy no ja właśnie też rzadko tu już wchodzę, bo studia zaczynam w innym mieście i na razie mam milion zajęć
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 06:58   #2920
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A podobno 13 to pechowa liczba, a tu proszę jest się z czego cieszyć ciekawe jak moje włosy będą wyglądały po 13 miesiącach narazie są pełne 4 miesiące bez utleniania włosówco prawda tam gdzie była położona henna to nadal są lekko sianowate ale wszystko przede mną wczoraj wykończyłam szampon i odzywkę z alterry (całkiem przyzwoite) a od jutra zaczynam mycie OMO kupiłam odżywkę pokrzywową oraz balsam miód i mleko obydwa z apteczki babuni nie wiem tylko jaki szampon byłby najlepszy na początek do mycia włosów ta metodą chyba dziś skocze do rossmanna i kupię zwyczajny babydream z powodu nawału zajęć nie miałam czasu na olejowanie włosów ale dziś już sie do tego ostro zabieram
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 18:54   #2921
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja mam takie swoje naturalki że myję zwykłym szamponem z sls (fryzjerski jakiś joanny), nałożę byle jaką odżywkę albo wcale, raz na tydzień olejuję... i są piękne, błyszczące i sypkie. myślałam nad OMO ale mam proste włosy więc chyba nie miałoby to sensu...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 08:22   #2922
BizuteRaj
Raczkowanie
 
Avatar BizuteRaj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Słyszałam, że na przyspieszenie porostu włosów, pielęgnacje i zmniejszenie wypadania dobrze działa VitaPil. Sama używałam go miesiąc i efekty naprawdę widoczne
BizuteRaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 10:04   #2923
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
brawo! i oczywiście gratuluję takiego zaparcia, tych trzynastu miesięcy no ja właśnie też rzadko tu już wchodzę, bo studia zaczynam w innym mieście i na razie mam milion zajęć
dziękuję
właśnie, studia się zaczęły i znowu obowiązki itd.
póki co w moim życiu pozytywnie, jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że tak będzie dalej
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 11:24   #2924
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dziękuję
właśnie, studia się zaczęły i znowu obowiązki itd.
póki co w moim życiu pozytywnie, jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że tak będzie dalej
oby tak dalej, życzę jak najlepiej
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 14:28   #2925
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

TwojaKokaina -> gratulacje no fakt, studia się zaczęły, ja się stresuję magisterką i w ogóle...

PS ale dawno tu się nie udzielałam, ale czytać podczytywałam -jakoś się tylko wkręcić w rozmowę nie mogłam I się normalnie stęskniłam

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja mam takie swoje naturalki że myję zwykłym szamponem z sls (fryzjerski jakiś joanny), nałożę byle jaką odżywkę albo wcale, raz na tydzień olejuję... i są piękne, błyszczące i sypkie. myślałam nad OMO ale mam proste włosy więc chyba nie miałoby to sensu...
Ja ostatnio mam też wrażenie, że moje włosy wcale odżywek aż tak bardzo nie potrzebują nawet po slsach, po których zwykłam mieć jeden kołtun teraz się nie plączą
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 15:33   #2926
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
oby tak dalej, życzę jak najlepiej
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
TwojaKokaina -> gratulacje no fakt, studia się zaczęły, ja się stresuję magisterką i w ogóle...

PS ale dawno tu się nie udzielałam, ale czytać podczytywałam -jakoś się tylko wkręcić w rozmowę nie mogłam I się normalnie stęskniłam
dziękuję dziewczyny

mam tak samo. jak już wejdę i podczytam, to nawet nie wiem, co napisać
ostatnio zalatana jestem. a teraz nowy rok, nauka od nowa, trzeba dobrze zacząć
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 17:27   #2927
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

zazdroszczę wam, to mój ostatni rok na studiach... JESTEM STARA
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:19   #2928
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam też wrażenie, że moje włosy wcale odżywek aż tak bardzo nie potrzebują nawet po slsach, po których zwykłam mieć jeden kołtun teraz się nie plączą
ja wlasnie szukam jakiejs lekkiej odzywki bez silikonow

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
zazdroszczę wam, to mój ostatni rok na studiach... JESTEM STARA
a co ja mam powiedziec... juz skonczylam
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 20:44   #2929
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

w takim razie ja przy Was to jestem już dinozaurem bo magistra obroniłam 5 lat temu...wracając do głównego tematu wątku przedstawiam Wam moje odrosty żeby nie powiedzieć odrościki...
na 3 zdjęciu ciężko je zauważyć bo henna prawie zlała mi się z naturalkami na reszcie widać i poprawiłam to czerwoną krechą, dziś trochę pogrzeszyłam bo z uwagi na rodzinną imprezke włosy poszły pod prostownicę cóż czasami trzeba... jak będę cierpiała na nadmiar gotówki to wybiorę sie do mojej fryzjerki z matrixa i podetnę włosy hmm jak to powiedzieć...kaskadowo tak żeby loczki sie lepiej układały nie ma co hodować połamańców póki co pielęgnacja w domowych pieleszach i czekanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090790.jpg (28,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090796.jpg (35,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090772.jpg (31,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090788.jpg (20,1 KB, 44 załadowań)
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 20:53   #2930
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
zazdroszczę wam, to mój ostatni rok na studiach... JESTEM STARA
mój też ostatni i wcale mi nie jest z tego powodu przykro choć na bank zrobię jeszcze podyplomowke, ale to dopiero jak znajdę prace....
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja wlasnie szukam jakiejs lekkiej odzywki bez silikonow



a co ja mam powiedziec... juz skonczylam
polecam Timotei Organic do włosów normalnych ja muszę ja kupić jak tylko mi się paskuda do zniszczonych włosów skończy...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 20:58   #2931
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
w takim razie ja przy Was to jestem już dinozaurem bo magistra obroniłam 5 lat temu...wracając do głównego tematu wątku przedstawiam Wam moje odrosty żeby nie powiedzieć odrościki...
na 3 zdjęciu ciężko je zauważyć bo henna prawie zlała mi się z naturalkami na reszcie widać i poprawiłam to czerwoną krechą, dziś trochę pogrzeszyłam bo z uwagi na rodzinną imprezke włosy poszły pod prostownicę cóż czasami trzeba... jak będę cierpiała na nadmiar gotówki to wybiorę sie do mojej fryzjerki z matrixa i podetnę włosy hmm jak to powiedzieć...kaskadowo tak żeby loczki sie lepiej układały nie ma co hodować połamańców póki co pielęgnacja w domowych pieleszach i czekanie
Piękny masz ten naturalny kolor!!!! cuuuuudny, nie mogę się doczekać aż pokażesz odrost za parę miesięcy

Mi za niecałe dwa tygodnie minie 15 miesięcy bez farby... Ależ ten czas leci!!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 21:04   #2932
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
mój też ostatni i wcale mi nie jest z tego powodu przykro choć na bank zrobię jeszcze podyplomowke, ale to dopiero jak znajdę prace....

polecam Timotei Organic do włosów normalnych ja muszę ja kupić jak tylko mi się paskuda do zniszczonych włosów skończy...
oo widze nawet recenzje u Ciebie na blogu

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
w takim razie ja przy Was to jestem już dinozaurem bo magistra obroniłam 5 lat temu...wracając do głównego tematu wątku przedstawiam Wam moje odrosty żeby nie powiedzieć odrościki...
na 3 zdjęciu ciężko je zauważyć bo henna prawie zlała mi się z naturalkami na reszcie widać i poprawiłam to czerwoną krechą, dziś trochę pogrzeszyłam bo z uwagi na rodzinną imprezke włosy poszły pod prostownicę cóż czasami trzeba... jak będę cierpiała na nadmiar gotówki to wybiorę sie do mojej fryzjerki z matrixa i podetnę włosy hmm jak to powiedzieć...kaskadowo tak żeby loczki sie lepiej układały nie ma co hodować połamańców póki co pielęgnacja w domowych pieleszach i czekanie
latwiej sie bedzie zapuszczac naturalki, bo roznica prawie niewidoczna
i ciekawy kolor
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 22:18   #2933
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
oo widze nawet recenzje u Ciebie na blogu
tak. Docenilam ją gdy moje włosy stały się zdrowe :P wszystko je obciąża a ona nie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 07:33   #2934
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dzięki dziewczyny ten kto wymyślił wizaż powinien dostać Nobla samemu to można sobie cos obiecać ale w grupie zawsze raźniej w rodzinie widzę ostatnio tendencję (oczywiście u dziewczyn tylko) do wszelakich eksperymentów z włosami : ścinanie na krótko, farbowanie , trwała ...wrrr i próbuje ostrzegać ale niestety nikt mnie nie chce słuchać ja niestety teraz juz jestem mądrzejsza i chudsza o kilka włosów ... w tym tygodniu zamówię jeszcze maseczke drożdżową (jakaś rosyjska) wynalazłam coś takiego na wizażu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-wzrostu.html
i ostra bitwa o zdrowe włosy się zacznie na całego obiecałam też sobie dokumentować co miesiąc zmiany na długości odrostów i w ogóle na całości włosków taki dziennik włosowy a jak mnie któraś z koleżanek będzie namawiała na farbowanie to packą na muchy do rozumu przemówię
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:56   #2935
maritkaawsedrftgyhuji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 23
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.


Witam, jestem tu nowa, dziś trafiłam na ten wątek nie przypadkowo, ponieważ sama zapuszczam włosy naturalne, odrost ma już około 5 cm, ale dziewczyny litości, jak patrzę na włosy co niektórych to robi mi się nie dobrze poprostu. Przed podjęciem decyzji o zapuszczaniu naturalnych, zafarbowałam całą resztę na kolor jak najbardziej podobny do mojego naturalnego, żeby rosły sobie spokojnie, żebym ja nie widziała odrostów i żeby mnie nie kusiło, żeby zafarbować, ale głównie dlatego, żeby wyglądać poprostu ESTETYCZNIE. U niektórych dziewczyn rzeczywiście jest fajny efekt takiego ombre, ale jak patrze na osoby, które miały włosy zafarbowane na czarno, a naturalny mają mysi blond i taki odrost na pół głowy, albo sytuacja odwrotna włosy rozjaśniane, żółte i ciemny odrost kilkucentymetrowy...masak ra, luster w domach nie macie?
maritkaawsedrftgyhuji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:22   #2936
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam wszystkich Dlugo sie nie udzielalam, ale dalej wiernie trwam w postanowieniu. Minelo mi juz 17 miesiecy bez farbowania...szczerze mowiac nie wiem kiedy to zlecialo W piatek bylam sciac spora czesc farby, wiec zostaje jej juz coraz mniej. Wlasciwie to jestem juz na takim etapie, ze kompletnie nie przeszkadza mi odrost, znajomi uwazaja to za ombre Tak wiec dziewczyny nie poddawajcie sie, jest o co walczyc! Widze diametralna roznice pomiedzy naturalnymi, a farbowanymi wlosami...tak jak mowilyscie, tych "naszych" nie trzeba mocno dopieszczac, bo same w sobie sa zdrowe i piekne Trzymam za Was wszystkie kciuki w dalszej walce

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez maritkaawsedrftgyhuji Pokaż wiadomość
jak patrze na osoby, które miały włosy zafarbowane na czarno, a naturalny mają mysi blond i taki odrost na pół głowy, albo sytuacja odwrotna włosy rozjaśniane, żółte i ciemny odrost kilkucentymetrowy...masak ra, luster w domach nie macie?
A kto Tobie kaze patrzec? Nie zwracaj uwagi, nie komentuj i to w taki bezsensowny sposob. Kazda z nas ma tu ten sam cel, ale nie wszystkie jestesmy w tak komfortowej sytuacji jak Ty, ze odrost sie nie wyroznia od reszty wlosow. Powinnas nawet szanowac takie osoby za silna wole, bo wiele z nich jest juz przy mecie, albo osiagnely cel jak np Kaguya. A takie stwierdzenia jw sa co najmniej nie na miejscu...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."




Edytowane przez Muffka_
Czas edycji: 2012-10-07 o 12:24
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:29   #2937
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Czeeść chciałabym dołączyć się do tego cudownego wątku. A mianowicie ja mam o tyle przewaloną sytuację, że mam 3 kolory na włosach !!! To znaczy tak jakby 3 partie kolorów .. od skóry mam 5 cm swoich blond jasnych włosów, dalej 10 cm jasnego blondu po farbie i później 22 cm rudo - żółtych włosów. Fuuuuuuuuuu .. ale postanowiłam wytrzymać i zahodować naturalny kolorek. Te rude końce mam dzięki tandetnej fryzjerce, która przyżądziłą mi taki świetny rozjaśniacz, że wyszło rude i za nic w świecie nie chce się wymyć już od prawie roku. Także mam nieciekawą sytuację .. ale myślę, że z Wami dam radę zahodować swój kolor ))

Edytowane przez sylwia031195
Czas edycji: 2012-10-07 o 12:31
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 14:30   #2938
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez maritkaawsedrftgyhuji Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa, dziś trafiłam na ten wątek nie przypadkowo, ponieważ sama zapuszczam włosy naturalne, odrost ma już około 5 cm, ale dziewczyny litości, jak patrzę na włosy co niektórych to robi mi się nie dobrze poprostu. Przed podjęciem decyzji o zapuszczaniu naturalnych, zafarbowałam całą resztę na kolor jak najbardziej podobny do mojego naturalnego, żeby rosły sobie spokojnie, żebym ja nie widziała odrostów i żeby mnie nie kusiło, żeby zafarbować, ale głównie dlatego, żeby wyglądać poprostu ESTETYCZNIE. U niektórych dziewczyn rzeczywiście jest fajny efekt takiego ombre, ale jak patrze na osoby, które miały włosy zafarbowane na czarno, a naturalny mają mysi blond i taki odrost na pół głowy, albo sytuacja odwrotna włosy rozjaśniane, żółte i ciemny odrost kilkucentymetrowy...masak ra, luster w domach nie macie?
miałam coś odpisać, ale zgodnie z moją zasadą:
nie dyskutuję z idiotami, bo sprowadzą mnie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem
muszę pozostawić ten żenujący post bez komentarza
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 15:08   #2939
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
miałam coś odpisać, ale zgodnie z moją zasadą:
nie dyskutuję z idiotami, bo sprowadzą mnie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem
muszę pozostawić ten żenujący post bez komentarza
popieram
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 16:54   #2940
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Widać że jesteś tu nową a sądząc po wypowiedzi będziesz też persona non grata ... jak Ci się nie podoba sposób w jaki dziewczyny próbuja wrócic do naturalków to lepiej nic nie komentuj, my sie tu nawzajem wspieramy i niepotrzebne nam takie "zachęcające" wypowiedzi, nie podoba sie to wejdź lepiej na pudelka poziom adekwatny do twojej wypowiedzi
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.