Krzywe Zęby...;/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 10:48   #31
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Krzywe Zęby...;/

Cytat:
Napisane przez Simon20 Pokaż wiadomość
mam krzywe i co przychodzę na wizytę i bierze odcisk mojej szczęki
w moim przypadku tak było,że orto powiedziała co i jak i później się spytała czy decyduję się na leczenie,więc się zgodziłam.Więc później tylko wyciski i separacja.Zresztą rozpisałam się wcześniej na ten sam temat
Cytat:
Napisane przez Simon20 Pokaż wiadomość
i co zakłada mi na drugi dzień aparat który prostuje moje zęby do prawidłowego wyglądu i potem muszę co kilka miesięcy przychodzić na kontrole ?
Ja nie wiem czy ona ci na drugi dzień założy aparat.To nie jest też takie rachu ciachu...
Ja musiałam odczekać tydzień,żeby separacja rozsunęła mi zęby i żeby orto w spokoju pomyślała co z tymi moimi zębami zrobić.
A z kontrolami nie wiem jak będzie... Im rzadsze kontrole przy aparacie metalowym tym wydłuża się leczenie...

Cytat:
Napisane przez Simon20 Pokaż wiadomość
a o aparacie sam zdecyduje jaki ;p
Ale ja ci nie mówię jaki masz założyć,ja ci tylko radzę.
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 01:02   #32
etoile911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Krzywe Zęby...;/

Dziewczyny, jeżeli macie możliwości finansowe to nie wahajcie się! Sama noszę aparat od roku i jestem bardzo zadowolona. I nie bardzo rozumiem osoby, które narzekają na to, że będą musiały nosić aparat... Przez moje krzywe zęby miałam ogromne kompleksy a rodziców niestety nie było stać na aparat. To była momentami dla mnie tragedia Dopiero po ponad dwóch latach rodzice mieli "mały" zastrzyk gotówki, który w całości przeznaczyli na moje zęby, dzięki czemu moje wielkie pragnienie się spełniło dosyc spory efekt widziałam już po dwóch miesiącach. Aparat prezentuję z dumą i sto razy bardziej wole się usmiechać w aparacie ale z prostymi już niemal zębami, niż bez aparatu i z krzywymi. A co do reakcji otoczenia, to naprawdę nie warto się martwic na zapas. przenigdy nie usłyszałam żadnej złośliwości, z tego powodu, że mam druty na zębach. Chłopakom one też nie przeszkadzają a co do samego dyskomfortu w buzi, to w ciągu tygodnia można spokojnie się przyzwyczaić. pod tym względem już dawno zapomniałam, że noszę ten aparat także naprawdę uważam, że warto, gdyż jest to inwestycja na całe życie. a z własnego doświadczenia wiem, że w większości wcześniejsze jakieś obawy związane z noszeniem aparatu są tylko niepotrzebnym zawracaniem sobie głowy
etoile911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 16:45   #33
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Krzywe Zęby...;/

Cytat:
Napisane przez Kinqua Pokaż wiadomość
Jak już w temacie napisane- mam krzywe zęby...kiedyś było gorzej, ale teraz sie tochę wyprostowały..
Mam efekt wampira:
tzn. obydwie dwójki sa nakrzywione w przód..
Nie chce nosić aparatu..poniewarz myślę że bedzie mi on przeszkadzał w śpiewaniu i mówieniu, co jest mi potrzebne. Z daleka co prawda tego defektu nie widać, a zbliska, nie wiem znajomi nie zauwarzają zabardzo..
A rodzice kazują mi założyć aparat..jak byłam u ortodonty to powiedział że trzeba mi wyrwac jakieś zęby żeby tamte mogły się wyprostować... Acha, i jak myślicie , faceci zwracają uwage na krzywe zęby??
Jak myślicie czy zęby moga mi się jeszcze wyprostować?
Dziękuje za każdą odpowiedź.
Mam taką samą wadę - dwójki zachodzą na jedynki. Kiedyś zęby były proste, ale skrzywiły się po wyrośnięciu ósemek. Byłam u ortodonty i powiedziała, że muszę wyrwać dwie czwórki Trochę mnie to zniechęciło (wada nie jest jakoś strasznie widoczna). Czy ktoś miał może podobną sytuację? Czy takie wyrywanie jest konieczne?
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 13:13   #34
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Krzywe Zęby...;/

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Mam taką samą wadę - dwójki zachodzą na jedynki. Kiedyś zęby były proste, ale skrzywiły się po wyrośnięciu ósemek. Byłam u ortodonty i powiedziała, że muszę wyrwać dwie czwórki Trochę mnie to zniechęciło (wada nie jest jakoś strasznie widoczna). Czy ktoś miał może podobną sytuację? Czy takie wyrywanie jest konieczne?
Takie rzeczy to kwestia indywidualna. I niestety, aby się dowiedzieć, czy jest to konieczne musisz zapytać o radę innego ortodontę, który popatrzy Ci na zęby i oceni czy jest miejsce aby je przesunąć, czy też coś trzeba usunąć. Niestety usuwanie jest często jedynym rozwiązaniem. Zapytaj też ortodontę czy wada bez ingerencji nie będzie się powiększać.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.